Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6916 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/10/2009 22:17
Kupiłem białko ostrowia, wiaderko 1800g. Szczelnie zamknięte, ale kiedy otworzyłem w środku były dwa woreczki 900g, bez znaków firmowych ostrowi, wyłacznie z naklejką ze składem. Czy to normalne? czy ktoś z Was kupował ostatnio to białko?


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6397 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/10/2009 22:49
również polecam LGT, rodzinna atmosfera i można się sporo nauczyć od braci ;) bjj jak i mma na wysokim poziomie ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/10/2009 19:57

  Cycek. napisał:  
Kupiłem białko ostrowia, wiaderko 1800g. Szczelnie zamknięte, ale kiedy otworzyłem w środku były dwa woreczki 900g, bez znaków firmowych ostrowi, wyłacznie z naklejką ze składem. Czy to normalne? czy ktoś z Was kupował ostatnio to białko?



Tak, to normalne, zdziwilbym sie gdybys mial 1800 g wsypane do wiaderka ;-)


www.sectorshop.net
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6331 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/11/2009 16:05
Brał ktoś z forumowiczów to Trec - AAKG, lub w którym punkcie z odżywkami mogliby mi doradzić. Ćwicze półtora roku na sucho, teraz zastanawiam się nad jakąś odżywką.


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/11/2009 16:15
Według mnie za wcześnie jeszcze na takie bajery. Na pierwszy cykl kup zwykły monohydrat kreatyny , jeśli wcześniej nic nie brałeś to na pewno zaobserwujesz znaczące przyrosty.Do tego jakis gainer/białko jeżelii masz braki w diecie.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6976 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/11/2009 16:46
Bezsensownie od razu porywać się na ten wyrób Treca, jak na pierwszy cykl to proponuje ułożyć porządną dietę i tak jak kolega wyżej napisał połączyć z zwykłym mono :)


Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6331 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/11/2009 16:54
Ok dzieki za sprowadzenie na ziemie :) w sumie to poczytałem teraz troche i kreatyna na start bedzie najlepsza. Opłaca się zamówić przez internet czy można za rozsądną cenę gdzieś na mieście dostac?


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/11/2009 16:56
Podbij do chłopaków w UltraShopie , na pewno pomogą Ci wybrać jakieś porządne mono.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/12/2009 14:52
Polecicie jakies odzywki ogolnorozwojowe dla amatora cwiczacego 2-3 razy w tygodniu na silce i codziennie w domu?


100% PD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/12/2009 15:11
Napisz coś więcej o sobie bo tak to raczej cięzko doradzić...

Staż , wzrost , waga , rodzaj treningu i cel.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/12/2009 15:27

  eM napisał:  
Napisz coś więcej o sobie bo tak to raczej cięzko doradzić...

Staż , wzrost , waga , rodzaj treningu i cel.



w domu cwicze od dawna pompki, hantelki, brzuszki, na silke wrocilem 2 miesiace temu po paru latach przerwy. wzrost 190, waga 77kg, trening taki ogolnorozwojowy zeby wzmocnic miesnie i masy nabrac, nie skupiam sie konkretnie na okreslonej partii miesni


100% PD
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6976 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/12/2009 15:30

  tribu napisał:  

  eM napisał:  
Napisz coś więcej o sobie bo tak to raczej cięzko doradzić...

Staż , wzrost , waga , rodzaj treningu i cel.



w domu cwicze od dawna pompki, hantelki, brzuszki, na silke wrocilem 2 miesiace temu po paru latach przerwy. wzrost 190, waga 77kg, trening taki ogolnorozwojowy zeby wzmocnic miesnie i masy nabrac, nie skupiam sie konkretnie na okreslonej partii miesni



Najpierw musisz ułożyć dobrą dietę, a potem uzupełnić to w razie potrzeby odpowiednimi suplementami ;)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/12/2009 15:37
o widzisz fajnie ze ktos sie na tym zna i pomoze bo ja to zielony totalnie jestem:) to bede musial poczytac co i jak i diete jakas skonstruowac przy pomocy znajomej specjalistki:) dzieki za pomoc


100% PD
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/12/2009 15:49
http://hotfile.com/dl/10467410/54ab128/Pavel.Tastsouline-Nagi.wojownik.pdf.html

Powyżej wkleiłem link do bardzo ciekawej lektury zarówno dla ćwiczących w domowym zaciszu jak i tych uczęszczających na siłownie.

Jeśli chcecie kupić jakieś odżywki to polecam sklep Elite Sport Food Rafała Borysiuka znanego szczecińskiego kulturysty. Zawsze coś doradzi i pomoże przy ułożeniu diety i treningu. Sklep znajduje się na Sikorskiego zaraz przy placu Kościuszki. Jeśli chodzi o internet to najtaniej jest zamawiać na stronie sfd.pl


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7022 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/12/2009 00:50
Dla ""cięższych" polecam diete Dukana...naprawdę działa i efekt niesamowity.. w 3 tygodnie 14 kilo


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/12/2009 10:48

  Szyderczy Uśmiech vel antyC napisał:  
Dla ""cięższych" polecam diete Dukana...naprawdę działa i efekt niesamowity.. w 3 tygodnie 14 kilo



Daj jakieś namiary na siebie (GG albo E-mail) ;)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/12/2009 18:17

  tribu napisał:  

  eM napisał:  
Napisz coś więcej o sobie bo tak to raczej cięzko doradzić...

Staż , wzrost , waga , rodzaj treningu i cel.



w domu cwicze od dawna pompki, hantelki, brzuszki, na silke wrocilem 2 miesiace temu po paru latach przerwy. wzrost 190, waga 77kg, trening taki ogolnorozwojowy zeby wzmocnic miesnie i masy nabrac, nie skupiam sie konkretnie na okreslonej partii miesni



Jak cwiczysz na silownii to nie cwicz w domu, chyba ze brzuszki ;-), kazda partie rob raz w tygodniu, lacz np klatka + triceps, plecy +biceps, barki + nogi, do dnia w ktorym robisz biceps mozesz dodac przedramie. Brzuch mozesz katowac non stop. Nie przesadzaj z iloscia cwiczen i serii na dana partie. Np na klatke 3 x 4, biceps 2 x 3, 1 x 2, triceps 3 x 3, plecy 3 x 4, barki 3 x 4, nogi 3 x 4. Staraj sie cwiczyc jak najwiecej na wolnych ciezarach (hantle, sztangi), rob mniejszym ciezarem ale dokladniej, wolniej opuszczaj a szybciej podnos ;-), po silownii mozesz przyjac 50 g carbo (weglowodany), po 30 minutach bialko. Niezly wybor suplementow w Ultra Shopie na Jagiellonskiej,chlopaki napewno pomoga Ci w wyborze.


www.sectorshop.net
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/12/2009 19:10

  Czarny napisał:  

  tribu napisał:  

  eM napisał:  
Napisz coś więcej o sobie bo tak to raczej cięzko doradzić...

Staż , wzrost , waga , rodzaj treningu i cel.



w domu cwicze od dawna pompki, hantelki, brzuszki, na silke wrocilem 2 miesiace temu po paru latach przerwy. wzrost 190, waga 77kg, trening taki ogolnorozwojowy zeby wzmocnic miesnie i masy nabrac, nie skupiam sie konkretnie na okreslonej partii miesni



Jak cwiczysz na silownii to nie cwicz w domu, chyba ze brzuszki ;-), kazda partie rob raz w tygodniu, lacz np klatka + triceps, plecy +biceps, barki + nogi, do dnia w ktorym robisz biceps mozesz dodac przedramie. Brzuch mozesz katowac non stop. Nie przesadzaj z iloscia cwiczen i serii na dana partie. Np na klatke 3 x 4, biceps 2 x 3, 1 x 2, triceps 3 x 3, plecy 3 x 4, barki 3 x 4, nogi 3 x 4. Staraj sie cwiczyc jak najwiecej na wolnych ciezarach (hantle, sztangi), rob mniejszym ciezarem ale dokladniej, wolniej opuszczaj a szybciej podnos ;-), po silownii mozesz przyjac 50 g carbo (weglowodany), po 30 minutach bialko. Niezly wybor suplementow w Ultra Shopie na Jagiellonskiej,chlopaki napewno pomoga Ci w wyborze.



Na razie jak wracasz do formy po przerwie i chcesz się odbudować to odradzał bym suple od razu. Ćwicz przez jakiś czas na diecie w miarę bogatej w białko, a jeśli masz problemy z robieniem masy to musisz też odpowiednio dużo węglowodanów jeść. Jak już nie będziesz widział progresu to dopiero wtedy zaopatrz się w jakieś odżywki. Chodzi o to żeby z organizmu bez wspomagania wycisnąć jak najwięcej, a potem na suplach jechać dalej. Jak będziesz już coś brał to po treningu jak kolega napisał białko i węgle lub gainer, możesz jeszcze kreatynę dorzucić. Jak jeszcze żadnej nie brałeś to zacznij od monohydratu kreatyny.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
asa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/12/2009 20:36
Witam chciałbym żeby ktoś mi coś doradził będe bardzo wdzięczny waże około 70-75 kg przy wzroście 180cm także gruby raczej nie jestem ale mam troche brzucha i to mi przeszkadza wie ktoś co robić żeby spalić ten brzuch jakoś żeby mieć płaski?niewiem jakieś ćwiczenia w domu pomogą?


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/12/2009 20:46

  Robert007 napisał:  
Witam chciałbym żeby ktoś mi coś doradził będe bardzo wdzięczny waże około 70-75 kg przy wzroście 180cm także gruby raczej nie jestem ale mam troche brzucha i to mi przeszkadza wie ktoś co robić żeby spalić ten brzuch jakoś żeby mieć płaski?niewiem jakieś ćwiczenia w domu pomogą?



Wrzuc dobre wino i bedzie dobrze:D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005