Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/04/2006 16:52
Jak wyzej. Jesli braliscie jakies odzywki to sie podzielcie informacjami, co warto wziasc na poczatek itp ;)
Ja ćwicząc 4 miesiace z przerwami (choroba) brałem Gainera MTC (Olimp) i po tygodniu brania wzialem 80 na klatke ;) Teraz chcialem wziasc hmb.
PS> Szczegolna prosba do Ciebie ^^Bartek :) wiem ze ogarniasz temat ale ostatnio nie moge Cie zlapac na gadu, wiec jesli mozesz to cos poradz :)
Pozdrawiam
[Patyk: Uogolnilem temacik...]


MW'03
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 11/04/2006 16:59
Też ćwicze ok. 4 miesięcy, chociaż wcześniej ćwiczyłem wmiare rekreacyjnie przez pół roku(tak raz w tygodniu) ostatnio brałem kreatyne( pierwszy raz) 6kg do przodu i siła też podskoczyła więc jestem zadowolony. Najgorsze jest to, że z kreatyną musisz pić wchuj wody i pilnować żeby regularnie brać(najgorsze przed śniadaniem jak chodzisz do szkoły). Do tego do tej pory robie koktajle z białkiem i węglowodanami, ale nie grainery tylko domowej produkcji:] Ale i tak najważniejsza jest dobra dieta.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6603 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 11/04/2006 19:05
Ja ćwicze okolo 5miesięcy mialem sobie kupić mass xxl ale szkoda mi kasy i chyba sie skusze na kreatyne.Najprawdopodobniej zapodam se jakąś z Treca ale zobacze .A wy jaką byście mi polecili??


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 11/04/2006 19:11
Raz jadłem samą kreatynke Treca, efekty całkiem całkiem. Póżniej szamałem kreatynke z glutaminką+witaminki i efekty jeszcze lepsze. Obecnie pije bo matura nie długo i trzeba się wyluzować.Prawde mówiąc, bez dobrej diety i treningu za wiele Ci nie dadzą "dopalacze"


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6606 dni

**




Odp: Odżywki i suplementy - 11/04/2006 19:37
Kluczem do sukcesu jest ciężki trening z dobrze dopracowaną dietą,same odżywki wam nic nie dadzą.odżywki są tylko uzupełnieniem diety. A na dobry początek polecam gainera treca mass XXL dobry na przyrost masy,póżniej można sobie zarzucić cykl kreatynki...:]


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 12/04/2006 01:21
polecam www.sfd.pl - o suplementacji tam juz zostalo powiedziane juz chyba wszystko ... naprawde warto poczytac - multum informacji


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni

***




Odp: Odżywki i suplementy - 12/04/2006 17:55

  Bratan napisał:  
Ja ćwicze okolo 5miesięcy mialem sobie kupić mass xxl ale szkoda mi kasy i chyba sie skusze na kreatyne.Najprawdopodobniej zapodam se jakąś z Treca ale zobacze .A wy jaką byście mi polecili??



Vitalmaxa obecnie jest chyba najlepsza kreatyna za nie wysoka cene. 500g ok. 52zl kosztuje, a wieksza puszeczka jest w promocj z dextroza gratis. Trec tez jest b. dobra firma i tez cena spoko. Polecilbym Ci jedna z tych dwoch kreatynek.


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7613 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 13/04/2006 11:39

  Lissek. napisał:  
Jak wyzej. Jesli braliscie jakies odzywki to sie podzielcie informacjami, co warto wziasc na poczatek itp ;)
Ja ćwicząc 4 miesiace z przerwami (choroba) brałem Gainera MTC (Olimp) i po tygodniu brania wzialem 80 na klatke ;) Teraz chcialem wziasc hmb.
PS> Szczegolna prosba do Ciebie ^^Bartek :) wiem ze ogarniasz temat ale ostatnio nie moge Cie zlapac na gadu, wiec jesli mozesz to cos poradz :)
Pozdrawiam



HMB to srodek ktorego efekty nie zostaly potwierdzone zadnymi badaniami, a i wieszkosc osob nie byla zadowolona z hmb.... odpusc sobie ....

co do odzywek to jak ktos napisal sa one uzupelnieniem diety, wiec szamaj je wtedyu kiedy przerwa pomiedzy posilkami wynosi wiecej niz 3-4 godziny

... i na noc ok 30 - 60 min przed snem odzyweczke typowo bialkowa z bialkami o niskim BV


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni

****




Odp: Odżywki i suplementy - 14/04/2006 00:55
w sumie kieruje to do wszystkich ktorzy zcazynaja brac odzywki...nie ma co jeczec ze idzie na to duzo hajsu ..niestety jak chcecie miec efekty to nie mozna zalowac,a poczatki sa najdrozsze,a jak dla kogos jest drogo kupic jedna odzywke to co dopiero ma mowic o calym zestawie.jezeli chodzi o kreatyne polecam Olimp 1250 cena chyba 79pln za 300 kapsulek ,nitrobolon i tribulus Treca koszty 109 i 79 pln-dobre efekty jesli chodzi o wzrost sily,bialko moim zdaniem najlepsze Provit 85 cena 120 pln za 2250g,gainery :3kg Trec Gainer 737 za 60pln,Hi teca Mega Mass i Olimpu podobne nazwy ceny wyzsze niz Treca w zaleznosci od wagi....wiadomo ze maja one uzupelkniac diete wtedy gdy nie mozemy zjesc normalnego posilku(bialka,weglowodany)...najlepiej trzymac diete i to daje tez zajebiste efekty.pzez 4 miesiace 12 kg przybylo :D no i na sile tez sporo jak na taki krotki okres


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 14/04/2006 10:24

  Ekipant napisał:  
,nitrobolon i tribulus Treca koszty 109 i 79 pln-dobre efekty jesli chodzi o wzrost sily,



słyszałem od znajomego, że nitrobolon rozszerza żyły. Nie jest to jakoś szkodliwe dla organizmu?
podobno efekty są dobre, ale ma jakieś skutki uboczne?


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Odżywki i suplementy - 14/04/2006 10:47

  Cytat:  
słyszałem od znajomego, że nitrobolon rozszerza żyły. Nie jest to jakoś szkodliwe dla organizmu?
podobno efekty są dobre, ale ma jakieś skutki uboczne?



Cycek cwiczysz dopiero 4 miesiace , wiec moim zdaniem na razie powinienes odpuscic sobie suplementy.
Dziwie tez sie ze tak szybko zlapales sie za kreatyne bo ten srodek zaleca sie brac minimum po jakis 6 miesiacach treningu.
Proponuje najpierw pocwiczyc na sucho , ewentualnie jakis gainer.

A co do HMB, to raczej nie ma co sie spodziewac po tym cudów.Chociaz specyfik ten ma wlasciwosci antykatabolicznie i jest dobry na spadki np.po cyklu z kreatyna.

Ktos tez wspominal o Tribulusie.Jako afrodyzjak dziala bez zarzutów ;)
Do tego poprawia samopoczucie , podwyzsza poziom testosteronu ale nie ma co liczyc ze przybedzie nam sily czy masy.
Poza tym jest on przeznaczony dla mezczyzn pow 23-24 roku zycia.
Mlodsze chlopaki raczej go nie potrzebuja ;)


Chalcedon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Odżywki i suplementy - 14/04/2006 11:33
Zdan na temat hmb jest tyle ile osob go probowalo jeden powie ze jest swietne inny powie ze na niego nie dziala. Hmb to droga zabawa a jedna buteleczka czy tez puszka nie wystarcza hmb jest suplementem ktory trzeba stosowac kilka miesiecy (3-4). Najlepiej kiedy jest stosowany przy rzeźbieniu zwieksza wytrzymalosc. Wiele osob chwali sobie cykl hmb w polaczeniu z kreatyna. Srodek hmb przereklamowany i dla bogatych dzieci ktorym starsi wyloza kase na kilka cykli bo po jednym efektow nie bedzie. Tylko po co ktos sie bierze za suple po kilku miesiacach treningow gdzie przyrost masy i sily bedzie i tak zadowalajacy.


"...i Nie WaŻNe GDZie PóJDę i TaK JeSTeM iNTRuZeM, MaSZ TeN DoWóD PiSZ, Nie CHCę STaĆ Tu DŁuŻeJ, MoŻeSZ MNie SPiSaĆ, TyLKo W TyM NoTeSie ZNoWu, PoWóD: Bo StoJę Tu W DReSie, Na RoGu..."
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Odżywki i suplementy - 14/04/2006 14:01

  Chalcedon napisał:  
Tylko po co ktos sie bierze za suple po kilku miesiacach treningow gdzie przyrost masy i sily bedzie i tak zadowalajacy.



Dokladnie.
Dlatego tym ktorzy dopiero zaczynaja cwiczyc polecam aby skupili sie na porzadnym treningu(technika przede wszystkim).Do tego oczywiscie dieta a na suplementy bedzie jeszcze czas ;)

Najlepiej brac je wtedy gdy odczówa sie zastój :)


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Odżywki i suplementy - 14/04/2006 17:24
Pamietajcie, ze masa to nie wszystko :), choc zalezy jakie sa cele:), ale mam nadzieje, ze to nie temat dla szmulerow heheh...Jak najbardziej watek przydatny :)
"jesli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"


Sami przeciw wszystkim!!!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2006 17:45
Masa to nie wszystko ale bez niej tez jest cięzko ;)


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2006 18:07
po paru ladnych latach przerwy w machaniu zelastwem (nie liczac troche w woju gdzie ledwo 100 poszla) zauwazylem ze znow waze prawie 100 kilo a wszycho w brzuchu ;) poradzcie cos


Szlugi, wóda, gołe baby !
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7873 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2006 18:10

  PSG. napisał:  
Masa to nie wszystko ale bez niej tez jest cięzko ;)



bingo


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2006 18:21

  U-96 napisał:  
po paru ladnych latach przerwy w machaniu zelastwem (nie liczac troche w woju gdzie ledwo 100 poszla) zauwazylem ze znow waze prawie 100 kilo a wszycho w brzuchu ;) poradzcie cos



mniej piwka:)


Obrazek gif wstawiony na forum
Chalcedon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2006 18:41

  U-96 napisał:  
po paru ladnych latach przerwy w machaniu zelastwem (nie liczac troche w woju gdzie ledwo 100 poszla) zauwazylem ze znow waze prawie 100 kilo a wszycho w brzuchu ;) poradzcie cos



Przede wszystkim zmienic diete dostosowac ja do trybu zycia, obinizyc ilosc kalorii spozywanych dziennie. Ale brzuszek ciezko jest zrzucic. Mozna harowac codziennie sklony mozna miec niesamowita wytrzymalosc miesni brzuchja a jak tluszczyk na brzuchu to i tak nic nie bedze widac. To taka syzyfowa praca. Najlepiej biegac, rowerek mniej tluszczow w posilkach i po kilku latach dasz rade <lol>


"...i Nie WaŻNe GDZie PóJDę i TaK JeSTeM iNTRuZeM, MaSZ TeN DoWóD PiSZ, Nie CHCę STaĆ Tu DŁuŻeJ, MoŻeSZ MNie SPiSaĆ, TyLKo W TyM NoTeSie ZNoWu, PoWóD: Bo StoJę Tu W DReSie, Na RoGu..."
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6989 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2006 19:12

  U-96 napisał:  
po paru ladnych latach przerwy w machaniu zelastwem (nie liczac troche w woju gdzie ledwo 100 poszla) zauwazylem ze znow waze prawie 100 kilo a wszycho w brzuchu ;) poradzcie cos



Podstawa to dieta by nie obrastać w tluszcz oraz rób cwiczenia na miesnie brzucha, ppolacam 6 Weildera(opis znajdziesz na www.sfd.pl)


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005