Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Czeko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5604 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2011 15:11

  Szczecińska Brać! napisał:  
Ja narazie bedę chodził to Popye.Herb Pogonki na ścianie przynajmniej jest klimatycznie :D.Jaką odżywke polecacie do początkującego?



cos co ma najwiecej bialka:

ActivLab Muscle Up Protein - 1000g
Muscle Up Protein to cenne źródło białek niezbędnych zarówno dla przyrostu masy mięśniowej, jak i dla zapobiegnięcia jej utraty w trakcie trwania diety redukcyjnej. Cechuje się bardzo wysoką wartością odżywczą i aktywnością ...


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2011 15:43

  Szczecińska Brać! napisał:  
Ja narazie bedę chodził to Popye.Herb Pogonki na ścianie przynajmniej jest klimatycznie :D.Jaką odżywke polecacie do początkującego?



Na początku wystarczy,że bedziesz dobrze jadł;)


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2011 16:26
Dzieki All


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6415 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2011 19:08

  Szczecińska Brać! napisał:  
Ja narazie bedę chodził to Popye.Herb Pogonki na ścianie przynajmniej jest klimatycznie :D.Jaką odżywke polecacie do początkującego?



Sprecyzuj co będziesz robić , co chcesz osiągnąć.

Dla kolegi "Czoko" nie sztuka skopiować coś z internetu.

Tak jak było napisane wyżej jeść, jeść i jeszcze raz jeść!


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/05/2011 14:51
No chciałem tak ogólnie popracować nad swoją budową ciała,rozwinąć się...


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6415 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 02/05/2011 00:07

  Szczecińska Brać! napisał:  
No chciałem tak ogólnie popracować nad swoją budową ciała,rozwinąć się...



Rozwinąć się można na jeden sposób. Dobrze skomponowana dieta, najlepiej rozpisać sobie ile potrzeba węglów itd na posiłek dziennie. Ważne aby jeść 5-6 posiłków, o ile chcesz rosnąć. Trening siłowy oparty na trenowaniu wszystkich partii mięśni, najlepiej progresem :) Na początek dobrze trenować "na sucho" wbić się w rytm treningowy a potem dopiero kupować odżywki :) Jak chcesz znaleźć plany treningowe czy co jest i kiedy to wystarczy wpisać w wyszukiwarce http://www.sfd.pl/ pełno tematów i porad :) A odnośnie odżywek najlepiej kupić je kiedy przyrost przestanie satysfakcjonować ;)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/05/2011 00:28
Polecacie jakiś sklep z odzywkami, moze ktos prowadzi? Wiadomo trzeba się wspierać:)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2011 23:27
Mamed klasa sama dla siebie, dziwię się że nie ma (?) jeszcze propozycji z UFC. Pudzian bez kondycji chociaż stójkę poprawił.


Obrazek gif wstawiony na forum
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6415 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/05/2011 00:17

  kuleK napisał:  
Mamed klasa sama dla siebie, dziwię się że nie ma (?) jeszcze propozycji z UFC. Pudzian bez kondycji chociaż stójkę poprawił.



Mamed na pewno ma, ale wiąże go jeszcze kontrakt z KSW i głośno o tym nie mówi :P A odnośnie Pudziana to można powiedzieć jedno , że w MMA nie tylko siła się liczy a umiejętności i myślenie.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 28/06/2011 21:29
jaką polecacie w miare tanią i dobra siłke w centrum? jestem z prawobrzeża i chodzę do Arniego, ale kumple chcą do centrum bo bliżej mają to się chce zorientować co tam jest godnego polecenia :)


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 28/06/2011 23:56
Co sądzicie o Krav Madze w Szczecinie?


Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4872 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/06/2011 01:58
Kolega bodajże chodził na komendę na krav mage i bardzo sobie chwalił atmosferę, oraz prowadzenie zajec.


TYLKO POGOŃ!
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6026 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/06/2011 03:06
hahahahaha


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/06/2011 14:09

  aveps napisał:  
Kolega bodajże chodził na komendę na krav mage i bardzo sobie chwalił atmosferę, oraz prowadzenie zajec.



eek?


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5368 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/06/2011 17:51
Haha słyszałem kiedyś, że treningi mają na sali na Kaszubskiej :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7526 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/08/2011 17:35
Czy ktos sie orientuje w jakich godzinach jest otwarty sklepik z odzywkami na Slonecznym w okolich Heliosa?

Ostatnio edytowany przez: Marcin_, 13 sierpnia 2011, 20:30 [2 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/08/2011 10:09

  Marcin_ napisał:  
Czy ktos sie orientuje w jakich godzinach jest otwarty sklepik z odzywkami na Slonecznym w okolich Heliosa?



nie polecam. Lepiej atakować ten koło żółtka na rydla, profesjonalna obsługa+dobre ceny:)


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/08/2011 14:50
Gdzie moge kupić jakiś usztywniacz na kolano, opaskę stabilizujaca w dobrej cenie.? Byłem w Spondylusie i w sklepie na 3 maja to krzykneli 250 zł. Allegro odpada bo potrzebna na jutro. ;)


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7526 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/08/2011 15:40
Ja w spondylusie kupowalem "opaske elastyczna stawu lokciowego", zaplacilem 17 zl. Pozniej znajomy chcial kupic to samo, na starcie proponowali mu jakas za pare stowek, skonczyl z tym samym zakupem co ja. Nie mieli niczego tanszego?


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/09/2011 21:41
Poleci ktos jakas normalna silownie w okolicach Luczniczej, Warcislawa, Przyjaciol Zolnierza lub cos fajnego w centrum


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005