Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:01

  eM napisał:  
6 razy w tygodniu to chyba ciut za dużo? Regeneracja też jest ważna.

Zrób więc sobie standardowy trening 3x w tygodniu:


Poniedziałek - klatka , triceps

Środa - plecy(+kaptury) , biceps(+przedramie)

Piątek - barki , nogi

Brzuszki możesz walić codziennie.



grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:12

  grzes1948 napisał:  

  eM napisał:  
6 razy w tygodniu to chyba ciut za dużo? Regeneracja też jest ważna.

Zrób więc sobie standardowy trening 3x w tygodniu:


Poniedziałek - klatka , triceps

Środa - plecy(+kaptury) , biceps(+przedramie)

Piątek - barki , nogi

Brzuszki możesz walić codziennie.




Cwicz spoojnie 5/6 dni tylko wtedy max 45minut. Zamiast walic klate i triceps jednego dnia zrob jednego sama klate na 3 lawkach+rozpietki (triceps mimo woli zapierd... przy tych cwiczeniach). Pamietaj zeby po a NIE PRZED kazdym treningiem sie rozciagac inaczej dojdziesz do jakiegos pułapu i staniesz. Przed treningiem efektywnie ale tylko sie rozgrzewaj. Klata 2 razy w tygodniu. Biceps cwicz z przedramieniem, jest tyle metod ,ze spokojnie zapelnisz caly dzien (pamietaj o nachwytach). Na slabszy dzien (dzien przed ktorym nie bylo odpoczynkowego) spokojnie pocisnij triceps z brzuchami ktore warto robic kazdego dnia. Barki mozesz smialo robic z nogami jezeli nie zalezy Ci na nogach kulturysty. Plecy są na tyle duzą partia ,ze warto cwiczyc je dokladnie bez dodatkow, to one pokazuja jak jestes szeroki;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:27

  grzes1948 napisał:  
Klata 2 razy w tygodniu.



Nie lepiej raz ale porządnie? Klatka to taka partia mięsniowa że przy intensywnym treningu przydałoby się z 5-6 dni regeneracji.


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:32
@Robert007
Mając takie same wymiary jak podałeś pocisnąłem 6 Weidera ( dotrwałem do 20 dnia ) + bieganie, brzuszek ładnie się wyrzeźbił. Minus taki że biegając długie dystanse nie zrobisz masy.

@grzes1948

  Cytat:  
Pamietaj zeby po a NIE PRZED kazdym treningiem sie rozciagac inaczej dojdziesz do jakiegos pułapu i staniesz.



W jaki sposób szkodzi rozciąganie przed każdym treningiem?


będę pamiętał.
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5293 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:53

  eM napisał:  

  grzes1948 napisał:  
Klata 2 razy w tygodniu.



Nie lepiej raz ale porządnie? Klatka to taka partia mięsniowa że przy intensywnym treningu przydałoby się z 5-6 dni regeneracji.



Wszystko zalezy od tego jakie sie ma priorytety i jaka genetyke. Na mase zazwyczaj sie cwiczy 1 raz w tydodniu, jednak jak klata to priorytet to mozna nawet 2 razy. Na sile mozna cwiczyc nawet dana partie kilka razy w tygodniu, tylko trzeba wszystko z glowa robic. Wazne jest aby po jakims czasie treningow poznac swoj ogranizm i wiedziec na jakie bodzce najlepiej reaguje. Trzeba znalesc zloty srodek - trenowac tak aby sie nie zajechac, jednoczesnie trenowac odpowiednio ciezko aby rosnac:D


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:55
6x trening ? tak jak ktoś pisał wyżej podczas różnych partii mimowolnie ćwiczą się inne i regeneracja musi, regeneracja to podstawa przyrostów, ostry trening codziennie będzie miał tylko sens przy suplementacji dobrymi środkami wspomagającymi regeneracje.

Na początku to co mówie może nie mieć zastosowania bo przyrosty są zawsze, ale na dluższą metę trzeba mieć juz porządny plan


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/01/2010 20:55

  Kostek88 napisał:  

  eM napisał:  

  grzes1948 napisał:  
Klata 2 razy w tygodniu.



Nie lepiej raz ale porządnie? Klatka to taka partia mięsniowa że przy intensywnym treningu przydałoby się z 5-6 dni regeneracji.



Wszystko zalezy od tego jakie sie ma priorytety i jaka genetyke. Na mase zazwyczaj sie cwiczy 1 raz w tydodniu, jednak jak klata to priorytet to mozna nawet 2 razy. Na sile mozna cwiczyc nawet dana partie kilka razy w tygodniu, tylko trzeba wszystko z glowa robic. Wazne jest aby po jakims czasie treningow poznac swoj ogranizm i wiedziec na jakie bodzce najlepiej reaguje. Trzeba znalesc zloty srodek - trenowac tak aby sie nie zajechac, jednoczesnie trenowac odpowiednio ciezko aby rosnac:D



Priorytety sa dobre dla osob z troszke dluzszym stazem, wszsycy inni niech robia jedna partie raz w tygodniu i bedzie super.


www.sectorshop.net
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/01/2010 10:29
mozna tez robic :
poniedzialek: klata i biceps
środa: barki,kaptury, przedramie
piątek: plecy i triceps

nogi mozna dowolnie zrobic po jakims treningu ewntualnie przyjsc w ktorys z wolnych dni i zrobic osobno,brzuszki codziennie mozna robic w domu a biegac w lasku,chyba ze ktos ma sily to na dokladke po treningu.

szamać bialko i aminokwasy, nie bede pierdolil o diecie bo zeby ja trzymac trzeba naprawde chamsko sie meczyc, nie wszyscy dadza rade,napewno tzreba ograniczyc fast foody, slodycze, napoje gazowane, starac sie jesc o stalych porach i tylko ppozywne rzeczy a nie zapychacze...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/01/2010 18:32
Pytanko. Co robicie z zakwasami ? Dobre rozcwiczenie czy raczej dac czas na odpoczynek miesniom? Slyszalem rozne opinie dlatego pytam.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/01/2010 18:42

  RodowityPolak napisał:  
Pytanko. Co robicie z zakwasami ? Dobre rozcwiczenie czy raczej dac czas na odpoczynek miesniom? Slyszalem rozne opinie dlatego pytam.



Ciwczyc dalej:), oczywiscie uwzgledniajac 1 dniowa przerwe, jak robisz planem 3-dniowym.


www.sectorshop.net
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/01/2010 18:45
Dizeki. Bo np. wczoraj mialem takie na bicepsie ze nie moglem jesc bo reka sie trzesla, ale dzis znow smignalem na silke ;)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2010 12:50
Potrzebowałbym kupic białko, myślałem o tym - klik. Jakieś opinie ?


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2010 13:20
Fitness Authority whey protein polecam


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7489 dni

*****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2010 13:29

  Vega napisał:  

  W(L)KP napisał:  

  Robert007 napisał:  
Witam chciałbym żeby ktoś mi coś doradził będe bardzo wdzięczny waże około 70-75 kg przy wzroście 180cm także gruby raczej nie jestem ale mam troche brzucha i to mi przeszkadza wie ktoś co robić żeby spalić ten brzuch jakoś żeby mieć płaski?niewiem jakieś ćwiczenia w domu pomogą?



http://www.dobrytrening.pl/zdjecia/szostka_weidera.jpg



Dotrwal ktos do konca?
Ja chyba nie znam osoby ktora by dala rade doprowadzic ten cykl do konca. Nie wiem ile by musialo zajmowac czasu w koncowe dni robienie juz tych cwiczen. Wogole liczyc to wsyztsko ponad 400 powtorzen idzie sie pogubic i zanudzic tym:|



Ja dotrwalem do konca.2 razy...Za drugim po jakiejs dluzszej przerwie zaczalem od 10 dnia, dojechalem do konca, po czym przez 2 tygodnie jechaslem dalej, tylko zmniejszylem sobie ostanie serie do 20 powtorzen zamiast 24, ze wzgledu na prostsze liczenie.Miesnie brzucha sie przyzwczaja i jest spoko, gorzej z glowa tzn mega siada to na psyche, ze tzreba te 25 minut bez przerwy zapieprzac, a jest to meganudne.


Sami przeciw wszystkim!!!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2010 23:51

  DeeMeN. napisał:  
Potrzebowałbym kupic białko, myślałem o tym - klik. Jakieś opinie ?



Kupuj śmiało.Najlepszy smak czekoladowy.
Jeśli zaś chciałbyś coś naprawdę dobrego to polecam Whey Gold Standard-białko uznane w USA za najlepszy produkt białkowy roku 2009.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/01/2010 22:31

  M. napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Potrzebowałbym kupic białko, myślałem o tym - klik. Jakieś opinie ?



Kupuj śmiało.Najlepszy smak czekoladowy.
Jeśli zaś chciałbyś coś naprawdę dobrego to polecam Whey Gold Standard-białko uznane w USA za najlepszy produkt białkowy roku 2009.



Zakupilem niedawno o smaku Ciastka Kruchego - szczerze polecam,rewelacyjny smak :]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8139 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/01/2010 20:15
Slyszal lub byl ktos na jakiejs silce na Cukrowej?
Nie wiem czy budynek US czy gdzies w okolicy.
Slyszalem, ze gdzies tam jest silownia, ale nie wiem konkretnie gdzie, jakie warunki, ceny. Jak ktos by cos wiedizal to niech sie podzieli informacjami;)


MKS
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/01/2010 20:18

  Vega napisał:  
Slyszal lub byl ktos na jakiejs silce na Cukrowej?
Nie wiem czy budynek US czy gdzies w okolicy.
Slyszalem, ze gdzies tam jest silownia, ale nie wiem konkretnie gdzie, jakie warunki, ceny. Jak ktos by cos wiedizal to niech sie podzieli informacjami;)



budynek z lewej strony Wydzialu Humanistycznego na Cukrowej, tam gdzie jest taki duzy plac i budynki rozne. Cenowo nie pamietam, ale w stosunku do innych silownii w miescie bardzo tanio.


www.sectorshop.net
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/01/2010 20:53
a orientujesz sie jak warunki? ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/01/2010 21:00

  manes napisał:  
a orientujesz sie jak warunki? ;]



Niestety nie orientuje sie, na sale nie wchodzilem.


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005