Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/12/2012 10:33
Nie da się jednocześnie spalać tłuszczu i budować masy mięśniowej... Są sposoby, że cyklicznie budujesz i redukujesz ale jedna stała dieta tego nie zmieni i nie mając doświadczenia nie dasz sobie z tym rady.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5411 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/12/2012 12:14

  ManeS napisał:  

  forza! napisał:  

  Kaczmar napisał:  
Poszukaj na necie diety to moze cos Ci podpasuje. Do tego mozesz dorzucić kreatynke i jakiegos gainera . Osobiscie juz kreatyny nie biore wiec moge ci odsprzedac z Universala ;)



Zależy jaki staż na siłowni i czy dużo tego tłuszczyku do eliminacji, dlatego gainera nie polecam ( przy spalaniu tkanki tłuszczowej lepiej ograniczać węgle ). To samo tyczy się kreatyny, przy rozpoczęciu przygody z siłownią, na początku z 3-4 suche miesiące i dopiero wjechać na monohydrat, po zakończonym cyklu miesiąc przerwy i śmiało próbować jabłczan. Jeżeli w ciągu dnia jesz mało posiłków bogatych w białko to wówczas możesz sobie kupić proszek, ale nie samym białkiem żyje człowiek, nie spodziewaj się cudów. Dieta i tylko dieta ;) Do tego poł godziny przed treningiem i od razu po, aminokwasy jedz. 40 min po treningu posiłek bogaty w węglowodany i białko czerpane z mięsa ( cycek z kurczaka ). ;)



A które aminokwasy polecasz?

Generalnie mam trochę tłuszczyku do zrzucenia ale nie chcę się skupiać tylko na redukcji dlatego rozkminiam teraz jakieś suple, które pomogą połączyć przyspieszenie przyrostu mięśni i spalanie. Staż na siłowni rok - z przerwami, wzrost 174, waga 74, a dokładnego pomiaru tkanki to już w chuj czasu nie miałem


Polecam BCAA od Olimpu


Obrazek gif wstawiony na forum
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/12/2012 13:36
Ja z kolei nie polecam BCAA Olimpu. Zjadlem sporo kapsulek, dostepnych w sprzedazy w blistrach oraz probowalem ich BCAA w proszku, Xplode. Nie bylem zadowolony ani z jednego produktu,ani z drugiego. Problemem bylo to, ze naprawde nie czulem roznicy w regeneracji, pomimo jedzenia grama BCAA na 10 kg masy ciala. Kolejnym problemem, w przypadku Xplode, byla bardzo slaba rozpuszczalnosc w wodzie, nieco ja niwelowalo laczenie beckow z carbo, ale podobno nie jest to zalecane. Smak rowniez pozostawial sporo do zyczenia...

Dodatkowo w dyskusji na temat BCAA roznych firm na innym forum dostalem taka wiadomosc:
"Przyswajanie BCAA różnych producentów, w tym Olimpu to około 40-50%, natomiast BCAA z Dynamatize 2200 to blisko 100% polecam."
Zapytalem skad taka opinia:
"Obracam się w środowisku sportowców, często tych z najwyższej półki, rangi MŚ. W jednej z rozmów w towrzystwie, m.in. z trenerem kadry PL rozmawialiśmy o różnych suplach, jako trener dostaje tego pełne kartony. Te dane padły po prostu w rozmowie, nie sprawdzałem czy mają podstawę w jakichkolwiek badaniach naukowych, zaufałem na słowo, jako osobom które na suplach znają się najlepiej."

Zarowno ja jak i znajomi, ktorzy ich uzywali, polecamy BCAA Dymatize, slyszalem, ze w sklepie na Krzywoustego sa dostepne w dobrej cenie. Na opakowaniu jest napisane, ze warto brac cztery tabletki po treningu, osobiscie zalecalbym rowniez zarzucanie czterech przed.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/12/2012 23:45
Co polecicie komus kto ma 180cm wzrostu 105Kg wagi i chce zrzucic 10 Kg bez udzialu silki tylko jogging, rowerek w domu itp.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ł_LFS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5638 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2012 00:47

  Scarface napisał:  
Co polecicie komus kto ma 180cm wzrostu 105Kg wagi i chce zrzucic 10 Kg bez udzialu silki tylko jogging, rowerek w domu itp.



http://suple.us/index.php?cmd=2&id=1101 polecam ;)


Nic nie robić, nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić i na Pogoń zawsze chodzic..
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2012 03:08

  Szr napisał:  

  Scarface napisał:  
Co polecicie komus kto ma 180cm wzrostu 105Kg wagi i chce zrzucic 10 Kg bez udzialu silki tylko jogging, rowerek w domu itp.



http://suple.us/index.php?cmd=2&id=1101 polecam ;)



Ktos potwierdzi?
Zalozylem sie z zona ze dobije do 110 Kg to sie zaczne przejmowac a ona marudzi ze predzej dozyje zawalu wiec moze jednak warto zrzucic brzuch bo sylwetka Obelixa jakos mi nie pasi.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ł_LFS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5638 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2012 10:43

  Scarface napisał:  

  Szr napisał:  

  Scarface napisał:  
Co polecicie komus kto ma 180cm wzrostu 105Kg wagi i chce zrzucic 10 Kg bez udzialu silki tylko jogging, rowerek w domu itp.



http://suple.us/index.php?cmd=2&id=1101 polecam ;)



Ktos potwierdzi?
Zalozylem sie z zona ze dobije do 110 Kg to sie zaczne przejmowac a ona marudzi ze predzej dozyje zawalu wiec moze jednak warto zrzucic brzuch bo sylwetka Obelixa jakos mi nie pasi.



Na każdego działa inaczej kup pierw mniejsze opakowanie i sam przetestuj na sobie zacznij od 1 tabletki bo po 2 może być za ciężko ;) ja z 108 dojechałem do 94 jakoś w 2-3 miechy :)


Nic nie robić, nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić i na Pogoń zawsze chodzic..
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7719 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2012 10:51

  Scarface napisał:  
Co polecicie komus kto ma 180cm wzrostu 105Kg wagi i chce zrzucic 10 Kg bez udzialu silki tylko jogging, rowerek w domu itp.



Dopięta dieta na ujemnym bilansie kalorycznym + aeroby, chociaż siłowy też by się przydał, np. FBW 3x w tygodniu. Spalacz odpuść


MW'03
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2012 13:10
Bawi sie ktoś na drążku?

co powiecie o takim? Opłaca sie za 75zł kupic?
Obrazek jpg wstawiony na forum


Lobo.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5481 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2012 15:23
Drążek jak drążek. W piwnicy mam taki podobny. A pytanie uzasadnij, bo chcesz opinii, czy jednak pytasz o cenę? :) Jest solidny, rozstaw jak dla mnie dobry, więc wygodny. Nie wiem, jak się spisuje te ogumenie na chwytaku, bo mam piankowe i poślizg hamuje. To już niech się ktoś wypowie, kto takie ma. Nie oszczędzaj, bo są jeszcze: http://allegro.pl/ft2-wielofunkcyjny-drazek-na-futryne-drzwi-hit-i2862782295.html
A tych nie polecam. ;)


MarcusAurelius
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/01/2013 18:12
Panowie, ktora silownie polecacie Universum (ul. Wojska Polskiego), czy Activ (ul. Krzywoustego). Nie wymagam cudow, wazne zeby bylo troszke miejsca do cwiczenia oraz oprocz "ciezarow" sprzet do cardio(rowerki, ergonometr, bieznia itd.) Wole taka, gdzie chodzi mniej ludzi i jest luzniej :)


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/01/2013 18:20

  MarcusAurelius napisał:  
Panowie, ktora silownie polecacie Universum (ul. Wojska Polskiego), czy Activ (ul. Krzywoustego). Nie wymagam cudow, wazne zeby bylo troszke miejsca do cwiczenia oraz oprocz "ciezarow" sprzet do cardio(rowerki, ergonometr, bieznia itd.) Wole taka, gdzie chodzi mniej ludzi i jest luzniej :)



Fitness 24 Team na Mieszka


Surowi rodzice
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6416 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 02/01/2013 14:13
W Activie też na spokojnie można trening zrobić ;)


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/01/2013 15:10
Jakie zasady obowiazuja na nowym, 50 metrowym basenie SDSu? Trzeba przyjsc na jakas okreslona godzine, o ktorej rozpoczynaja sie tury plywania (jak np. na Akademii Morskiej) czy jest to cos w stylu Laguny? Prosilbym o wyjasnienie. :)


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/01/2013 15:15
Sprawdz najpierw na stronie od której do której są wolne tory, przychodzisz o której chcesz bez tur


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/01/2013 16:03

  Marcin_ napisał:  
Jakie zasady obowiazuja na nowym, 50 metrowym basenie SDSu? Trzeba przyjsc na jakas okreslona godzine, o ktorej rozpoczynaja sie tury plywania (jak np. na Akademii Morskiej) czy jest to cos w stylu Laguny? Prosilbym o wyjasnienie. :)



Wejście 12 złotych, wskazany czepek, ale przy krótkich włosach niekoniecznie, no i muszą być kąpielówki. W spodenkach Cie nie wpuszczą. Co do wejścia to przychodzisz o której Ci się podoba, jeśli tylko jest czynne i są wolne tory. Tutaj masz grafik i możesz sobie sprawdzić kiedy jakie tory są wolne :)


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/01/2013 18:13
Dzieki za odpowiedzi. Czas leci od momentu przejscia bramki? Innymi slowy cena dotyczy godziny przebywania w szatni i na basenie, nie jest to koszt rownych 60 minut plywania?


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/01/2013 18:33

  Marcin_ napisał:  
Dzieki za odpowiedzi. Czas leci od momentu przejscia bramki? Innymi slowy cena dotyczy godziny przebywania w szatni i na basenie, nie jest to koszt rownych 60 minut plywania?



Dokładnie tak. Od momentu przekroczenia bramki.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/05/2013 21:13
Panowie zamierzam kupić białko w niedługim czasie i moje pytanie brzmi jakie polecacie? Priorytetem jest jakość, większość ludzi poleca Sciteca... Drugie pytanie brać izolat czy wieloskładnikowe, czy może koncentrat bo nie orientuję się za bardzo jaka jest różnica w działaniu?

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 8 maja 2013, 21:22 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Pif Paf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/05/2013 21:35
Jeżeli massa to polecam ci to pewne i bardzo dobre http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Super_Mass_Gainer_i1402_d650x650.jpg


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005