Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2006 12:44

  borsuk napisał:  
Ja studiuje na US na Cukrowej:D....a place ok. 1500 za semestr



Przesada jak mówiłeś ze masz do zapłacenia 2 semestry 3 koła :/ :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 26/01/2006 20:22

  PSG. napisał:  
Helmut - na uczelni , w gablocie obok sekretariatu masz podział na grupy z języka angielskiego.
Sprawdz w ktorej jestes bo calkiem mozliwe ze przedmiot ten mamy razem.
Jesli wykladowca jest Typ - daj znac to podrzuce Ci wszystkie materiały



Dzieki ale angielski mam z Martiną Grabowską
tak poza tym to mam:

Matma - Prus-Wiśniowiecki
Socjologia - Diana Rozpędek
Informatyka - Marcin Krogulec
Geografia polityczna - Beata Meyer
Wiedza o stosunkach miedzynarodowych - Wojciech Drożdż
Historia stosunków --||-- - Cezariusz Skuza
Ekonomika turystyki (co to jest? :) ) - Daniel Szostak

masz ktorys z tych przedmiotów?
jak widzisz odebrałem karte egzaminacyjną i indeks ;) pozostaje tylko zlapac tych wszystkich profesorów, co latwe moze nie byc.

PS. w ten weekend zaczyna sie sesja?


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 28/01/2006 10:59

  Helmut napisał:  


Dzieki ale angielski mam z Martiną Grabowską
tak poza tym to mam:

Matma - Prus-Wiśniowiecki
Socjologia - Diana Rozpędek
Informatyka - Marcin Krogulec
Geografia polityczna - Beata Meyer
Wiedza o stosunkach miedzynarodowych - Wojciech Drożdż
Historia stosunków --||-- - Cezariusz Skuza
Ekonomika turystyki (co to jest? :) ) - Daniel Szostak

masz ktorys z tych przedmiotów?
jak widzisz odebrałem karte egzaminacyjną i indeks ;) pozostaje tylko zlapac tych wszystkich profesorów, co latwe moze nie byc.

PS. w ten weekend zaczyna sie sesja?



Matme i Socjologie mam , niestety jednak nie znam nazwisk moich wykładowców bo nie odebrałem jeszcze karty egzaminacyjnej.Notatek też niestety nie posiadam ale dziś ide na uczelnie wiec moze uda mi się coś ogarnąć :D
Jak widzisz sam raczej nie jestem pilnym studentem ale staram sie kontrolować sytuacje :D
Co do sesji to jest to sesja ciągła czyli można atakować do bólu.
Tylko ze ja mialem juz pierwsze zaliczenia jakies 2 tyg. temu.Myśle jednak że profesorów znajdziesz.Na pewno zrobią jakies poprawki itp tylko musisz sie postarać bo oni szukac Ciebie nie będą ;)

Gdym zalatwił notatki to dam znać.Pzdr.


Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6940 dni




Odp: Gdzie na studia? - 28/01/2006 11:39
sorka ze w tym temacie pisze:/, ale mam pytanie czy dziala wam normalnie temat ogorkowy ta ostatnia strona???, bo ja tylko widze wpis pas-a "800", i dalej brakuje strony :/


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
galerro87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Gdzie na studia? - 28/01/2006 12:46

  RysieK napisał:  
sorka ze w tym temacie pisze:/, ale mam pytanie czy dziala wam normalnie temat ogorkowy ta ostatnia strona???, bo ja tylko widze wpis pas-a "800", i dalej brakuje strony :/



mam to samo :(

P.S. usuncie posta po jakims czasie zeby nie zasmiecac :)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8149 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 28/01/2006 13:30
Poszedl ktos na dzienne towaroznawstwo na AR??


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 31/01/2006 20:13
Helmut - jeśli interesuja Cie notatki z Socjologii - podbij do mnie na gg.
Mam na kompie kilka skanów z wykładów , mozliwe ze bedą Ci przydatne.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 31/01/2006 20:20
Ja w czwartek rano zdaję na UW na uzupełniające magisterskie na Amerykanistykę ale coś czuję, że uwalę :D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Gdzie na studia? - 31/01/2006 20:26

  qbajag napisał:  
Ja w czwartek rano zdaję na UW na uzupełniające magisterskie na Amerykanistykę ale coś czuję, że uwalę :D



Zdasz , zdasz heheh.Powodzenia


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni




Odp: Gdzie na studia? - 31/01/2006 20:40
Studiuje ktoś może, bądź orientuje się czy trudno się dostać na Politologie bądź Stosunki Międzynarodowe.Chodzi mi o studia dzienne głównie, ale o zaocznych też bym się z chęcią dowiedział ( np. cena itp):)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 31/01/2006 20:48
Czy ktoś z was orientuje się czy na jakiejść uczelni w Szczecinie można studiować dziennikarstwo?
Trochęszukłąme w necie, ale najbliżesz to chyba to w Poznaniu...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 02/02/2006 14:38
Helmut - Socjologie możesz sobie odpuscic.Wykladowca nie przerobił całego materiału dlatego zaliczenie bedzie dopiero w drugim semestrze.
Dotyczy to równiez kierunku Euroturystyka ;)


ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 02/02/2006 15:19
Ogarniete...

Ostatnio edytowany przez: ZCH 1948, 2 lutego 2006, 22:29 [1 raz(y)]


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 02/02/2006 22:45

  PSG. napisał:  
Helmut - Socjologie możesz sobie odpuscic.Wykladowca nie przerobił całego materiału dlatego zaliczenie bedzie dopiero w drugim semestrze.
Dotyczy to równiez kierunku Euroturystyka ;)



dzieki dzieki... zdazylem sie dowiedziec (nie zebym byl w szkole... zadzwonilem :D)
ogolnie musze ogarnac 5 zaliczen...

3 wykladowcow wyklada tez na WZIEU na Cukrowj... sporo osob tam studiuje, moze ktos ich kojarzy?
Wojciech Drożdż, Beata Meyer, Daniel Szostak


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 03/02/2006 10:06
Zebym to ja jeszcze wiedzial co Ty tam napisales:P...a dla porownania (Vasyl nie czytaj tego bo nie chce cie zdolowac) ostatnio zaliczalem semestr na 4 lub 5 z niemca...mialem pytanie typu: "Wymien 7 owocow", "Odmien czasownik...." i tam napisac pare zdan:P...Aha....zeby nie bylo ze ucze sie w podstawowce to studiuje na Cukrowej:P


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Gdzie na studia? - 03/02/2006 18:52
Vasyl a to moze nie jest przypadkiem mały plagiacik :D? a tak na powaznie moze chodzilo o skomplikowane konstrukcje gramatyczne, ktorych w Twojej pracy brak


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 06/02/2006 17:06
Kozystajac z okazji chcialem pozdrowic pania Magdalene Majchrzak z US na Cukrowej, ktora bardzo mi pomogla wychodzac dwa razy z sali podczas egzaminu:D


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/02/2006 18:01

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Tony Montana napisał:  
Vasyl a to moze nie jest przypadkiem mały plagiacik :D? a tak na powaznie moze chodzilo o skomplikowane konstrukcje gramatyczne, ktorych w Twojej pracy brak



Przeciez pisalem, ze to tylko wstep. Konstrukcje gramatyczne mam na gramatyce praktycznej i tam musze je stosowac w pismie, a to praca z przedmiotu, na ktorym zlozone konstrukcje zdan nie maja wielkiego znaczenia. Liczyła sie forma wypowiedzi i uargumentowanie swojego stanowiska.



To ja sie poddaje. Mysle, ze pani sprawdzajaca miala zly dzien albo cie nie lubi :P. to normalne na studiach.
mojej kumpeli jak ogladala prace ze swojego egzaminu kobieta powiedzial tak: "ja widze ze ma pani dobrze, ale nie bede przez pania poprawiala protokolu" - a kumpela dostala 2 z poprawki, czyli byla w zasadzie dzieki temu na wylocie (bylo to na pierwszym roku).
Po za tym, zycze owocnego poglebiania znajomosci jezyka niemieckiego.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6826 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/02/2006 04:48

  Mati. napisał:  
Studiuje ktoś może, bądź orientuje się czy trudno się dostać na Politologie bądź Stosunki Międzynarodowe.Chodzi mi o studia dzienne głównie, ale o zaocznych też bym się z chęcią dowiedział ( np. cena itp):)



skladalem podanie na europeistyke, socjologie, politologie, stosunki i filozofie. dostalem sie na dwa ostatnie :) studiowalem te nieszczesne stosunki na naszym wysmienitym US przez pol roku. szczerze mowiac nie polecam :) bylem lacznie na 13 godzinach wykladow i cwiczen :) nie podszedlem do sesji. poszukaj czegos innego :P aha... orientuje sie ktos jakie prywatne uczelnie w szzecinie organizuja zimowy nabór? bo z tego co sie orientuje na ta chwile to najblizej - Poznan... a chowac sie przed wojskiem w tamtych rejonach to mi sie nie usmiecha :) jezeli ktos cos wie niech pisze.


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7954 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 07/02/2006 07:31
to idz do wojska :D teraz tylko 9 miesiecy wiec minie jak z bicza strzelil


Szlugi, wóda, gołe baby !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005