Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6335 dni




Odp: Gdzie na studia? - 26/07/2008 09:22
Odstąp mi miejsce na prawie :P 1pkt zabraklo, pozatym dostałęm się na logistyke na cukrowej


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 26/07/2008 11:27

  Cytat:  
bo nie wiem czy górę wezmą ambicję czy lenistwo :D



hah skąd ja znam to hasło, kolega z US na Polibudę po 1 roku się przeniósł chociaż na US zdał 1 rok, i teraz na polibudzie ma 5 przedmiotów w plecy (wrzesień).



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 26/07/2008 11:30

  Saw napisał:  
Odstąp mi miejsce na prawie :P 1pkt zabraklo, pozatym dostałęm się na logistyke na cukrowej



no to składaj wniosek o wolne miejsca, trochę osób zrezygnowało :)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6257 dni




Odp: Gdzie na studia? - 30/07/2008 19:30
Logistyka II stopnia na WZiEU, ciężko tam będzie się załapać??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 02/08/2008 14:04
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 03/08/2008 12:47

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?



Powinni odesłać. Tylko może im to zająć kilka dni.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 12/08/2008 13:32
Orientujecie się ile kosztują studia zaoczne na np. Europeistyce na US?

Nie dla siebie pytam [: Ja mam teraz dylemat przy wyborze Psychologii lub Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 15/09/2008 16:22
@ up


pytanko do tych co są na AM na Nawigacji.


Wie ktoś może czy od 09/10 będzie otwarty kierunek geodezji i kartografii ?


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Gdzie na studia? - 15/09/2008 16:33
Ciężko się dostać na AM na ratownictwo lub na transport morski ? jak bylo w tym roku ?


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7537 dni




Odp: Gdzie na studia? - 23/09/2008 18:05
Mam pytanie odnosnie socjologii na US. Jak bylo w tym roku z przyjeciem? Duzo chetnych w porownaniu do ilosci miejsc? Co lepiej zdawac, podstawowy WoS (na spora ilosc punktow) czy rozszerzony (i srednio napisac). Jakie sa przeliczniki jesli chodzi o punkty z podstawowej/rozszerzonej matury? Wie ktos jakie byly progi?
Bylbym mega wdzieczny za odpowiedz!


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 23/09/2008 23:28
wiem że na polibude gdańską przelicznik z podstawowych jest 0.6 a z rozszerzonych 1.0 , jak to jest w odniesnieniu do innych uczelni to nie mam pojęcia


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 24/09/2008 11:59

  Marcin_ napisał:  
Mam pytanie odnosnie socjologii na US. Jak bylo w tym roku z przyjeciem? Duzo chetnych w porownaniu do ilosci miejsc? Co lepiej zdawac, podstawowy WoS (na spora ilosc punktow) czy rozszerzony (i srednio napisac). Jakie sa przeliczniki jesli chodzi o punkty z podstawowej/rozszerzonej matury? Wie ktos jakie byly progi?
Bylbym mega wdzieczny za odpowiedz!



W przypadku większości kierunków na us, było tak, że punkty z matury rozszerzonej mnożyły się razy dwa, tak więc bardziej opłacało zdawać sie rozszerzenie.
Jedak dobry wynik na poziomie podstawowym też dawał rektutację (choć na np. stosunkach międznardowych w pierwszym naborze odpadali ludzie z wynikami 50-60% na rozszerzonej maturze)
Co do socjologi to chyba nawet trzeba zdawać rozszerzenie. Info masz tutaj http://usfiles.us.szc.pl/getfile.php?pid=4735

Oczywiście mogę się mylić.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/09/2008 12:31
na części kierunków podstawowa była liczona jak rozszerzona ale nie wiem jak będzie w następnym naborze.


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7489 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/09/2008 15:51

  Mateusz1948 napisał:  
Ciężko się dostać na AM na ratownictwo lub na transport morski ? jak bylo w tym roku ?



Kierunek ratu na AM już nie jest tak oblegany.. w ostatnich dwóch latach średnio na 30 miejsc było 40 chętnych ;] Możesz mieć mature z dupy a wystarczy że wypływasz to na basenie i jesteś tam bankowo ;]

Jak transport to nie wiem ;]


  Plum napisał:  
Orientujecie się ile kosztują studia zaoczne na np. Europeistyce na US?



Jak sie nie myle w granicach 1700 zł za semestr ;]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 24/09/2008 15:57

  Mick napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Ciężko się dostać na AM na ratownictwo lub na transport morski ? jak bylo w tym roku ?



Kierunek ratu na AM już nie jest tak oblegany.. w ostatnich dwóch latach średnio na 30 miejsc było 40 chętnych ;] Możesz mieć mature z dupy a wystarczy że wypływasz to na basenie i jesteś tam bankowo ;]

Jak transport to nie wiem ;]


  Plum napisał:  
Orientujecie się ile kosztują studia zaoczne na np. Europeistyce na US?



Jak sie nie myle w granicach 1700 zł za semestr ;]



Dzięki za odp. Na szczęście zaoczne studia mnie nie dotyczą [: Na szczęście,bo koszta kosmiczne...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Gdzie na studia? - 03/10/2008 20:50
nooo dobra dzieki :))

A wiecie coś na temat Wyzszej szkoly Edukacji i Terapii w Szczecinie ? Fizjoterapia


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni




Odp: Gdzie na studia? - 03/10/2008 22:18

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?



Powinni odesłać. Tylko może im to zająć kilka dni.



heh teraz odsylaja? :> juz minely 3 lata a ja ze stosunkow na US i ekonomii na AE w Poznaniu (poznanskie sknery) ciagle nic (a dawalo sie tam chyba z 4 zdjecia ktore by sie przydaly w sumie :D) nie dostalem ;)

i ze dziennikarstwo w Szczecinie...? ciekawe jaki poziom bedzie. Wie ktos moze ile osob przyjeli?

Ostatnio edytowany przez: ManU, 3 października 2008, 22:32 [1 raz(y)]


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 04/10/2008 07:03

  ManU napisał:  

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?



Powinni odesłać. Tylko może im to zająć kilka dni.



heh teraz odsylaja? :> juz minely 3 lata a ja ze stosunkow na US i ekonomii na AE w Poznaniu (poznanskie sknery) ciagle nic (a dawalo sie tam chyba z 4 zdjecia ktore by sie przydaly w sumie :D) nie dostalem ;)

i ze dziennikarstwo w Szczecinie...? ciekawe jaki poziom bedzie. Wie ktos moze ile osob przyjeli?



Teraz ładnie odsłyłali. A dziennikarstwo w Szczecinie jakby już było wcześniej, poprzez konretną specjalnizację polonistyki, a teraz jest tak w 100% samodzielnym kierunkiem.
Nie wiem jaki poziom będzie, ale patrząc na tyle godzin zajęć np. z interpunkcji to słabo im wróżę. Dużo teorii, a jakby mało praktyki. Najgorsi dziennikarze są właśnie po polonistyce. Budują zajebiście poprawne i rozbudowane zdania, których przecięty człowiek nie rozumie [: Zresztą najlepsi dziennikarze wcale nie mają polonistycznego czy dziennikarskiego wykształćenia. Dlatego właśnie ich olałem, choć mnie przyjęli razem z około setką innych osób.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/10/2008 10:21

  Plum napisał:  

  ManU napisał:  

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?



Powinni odesłać. Tylko może im to zająć kilka dni.



heh teraz odsylaja? :> juz minely 3 lata a ja ze stosunkow na US i ekonomii na AE w Poznaniu (poznanskie sknery) ciagle nic (a dawalo sie tam chyba z 4 zdjecia ktore by sie przydaly w sumie :D) nie dostalem ;)

i ze dziennikarstwo w Szczecinie...? ciekawe jaki poziom bedzie. Wie ktos moze ile osob przyjeli?



Teraz ładnie odsłyłali. A dziennikarstwo w Szczecinie jakby już było wcześniej, poprzez konretną specjalnizację polonistyki, a teraz jest tak w 100% samodzielnym kierunkiem.
Nie wiem jaki poziom będzie, ale patrząc na tyle godzin zajęć np. z interpunkcji to słabo im wróżę. Dużo teorii, a jakby mało praktyki. Najgorsi dziennikarze są właśnie po polonistyce. Budują zajebiście poprawne i rozbudowane zdania, których przecięty człowiek nie rozumie [: Zresztą najlepsi dziennikarze wcale nie mają polonistycznego czy dziennikarskiego wykształćenia. Dlatego właśnie ich olałem, choć mnie przyjęli razem z około setką innych osób.



dziennikarski rynek jest bardzo specyficzny i faktycznie wiekszosc ludzi z branzy konczylo inne kierunki studiow. Z jednej strony to dobrze, bo kazdy artykul jest pisany na jakis temat (ekonomia, socjologia, polityka, kulturoznastwo, sport, prawo) - i wole ten pisany przez znawce tej tematyki niz kogos z warsztatem dziennikarskim ktory na niczym sie nie zna. Wiec mysle ze dobrze zrobiles bo najwazniejsze jest wiedziec co pisac - a do tego najlepsze sa studia ktore poszerza horyzonty, dadza konkretna wiedze. To jak pisac tez jest wazne - no ale to kwestia raczej praktyki i tego czegos... z czym, tzreba sie urodzic :) Poza tym decydujacy o sukcesie w tej branzy (obok fachowosci bo idealistycznie przyjmujemy ze to warunek niezbedny) i tak jest lut szczescia, przypadek -albo sie pozna odpowiednich ludzi i sie wkreci albo nie :>


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/10/2008 17:17
Ktoś na AM się wybrał w tym roku :-) ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005