Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5959 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 02/07/2009 21:34
Właśnie sobie przejrzałem harmonogramy rekrutacji...

Ogłoszenie wyników postępowania kwalifikacyjnego w większości szkół jest 13-16 lipca, a do 20 najczęściej trzeba złożyć dokumenty.
Tymczasem uniwerku Szczecińskim ogłoszenie wyników następuje 23 lipca...

Czy mi się wydaje, czy to jest skrajny debilizm? Automatycznie robią z siebie ostatnią deskę ratunku? Kompletnie tego nie ogarniam...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: Gdzie na studia? - 02/07/2009 22:20

  Tasior napisał:  
Właśnie sobie przejrzałem harmonogramy rekrutacji...

Ogłoszenie wyników postępowania kwalifikacyjnego w większości szkół jest 13-16 lipca, a do 20 najczęściej trzeba złożyć dokumenty.
Tymczasem uniwerku Szczecińskim ogłoszenie wyników następuje 23 lipca...

Czy mi się wydaje, czy to jest skrajny debilizm? Automatycznie robią z siebie ostatnią deskę ratunku? Kompletnie tego nie ogarniam...



ale dzięki temu ktoś kto zastanawia się między np. Polibudą a Uniwerkiem zapłaci hajs i tu i tu. Na uniwerku i tak będzie zawsze zainteresowanie i tak, nie ważne czy wyniki będą 20 czy 30 lipca. I tak pewnie zapełnią wszystkie miejsca, a na liście rezerwowych będzie pełno ludzi (każdy płaci hajs).
A tak, jak przykładowo Polibuda ogłosi wyniki przed Uniwerkiem, to ktoś kto złoży tu i tu (głównie ci ze słabszymi wynikami)), ma jakiś tam spokój, że jest już na liście na Polibudzie (jeśli się dostanie na to co chce, bo nie zawsze tak jest, chociaż mówią że ogólnie łatwo się dostać:))
Hajs, hajs, hajs... przynajmniej takie moje zdanie.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5746 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 03/07/2009 18:18
powodzenia nowym studenciakom
napisanie pracy (mgr) i obrona w 2 tyg ;)
ktoś ma lepszy wynik? pucować się ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Gdzie na studia? - 03/07/2009 19:32

  exces napisał:  
powodzenia nowym studenciakom
napisanie pracy (mgr) i obrona w 2 tyg ;)
ktoś ma lepszy wynik? pucować się ;)



U mnie rok temu w tydzień napisana praca licencjacka i obrona na 5 ;)


MKS !
czerwo13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6874 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 08:41
Ktoś jest na US na Mickiewicza na turystyce i rekreacji? jak jest:D?


Obrazek gif wstawiony na forum
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 10:06

  czerwo13 napisał:  
Ktoś jest na US na Mickiewicza na turystyce i rekreacji? jak jest:D?



Koleś jest. Podobno dużo tematów nie związanych z tym(biologia,ekonomia etc.) ale on daje radę i z tego co wiem po 3 latach już masz jakieś papiery żeby podjąć robotę w tym kierunku.
Pozdro kolego ;)

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 4 lipca 2009, 10:20 [1 raz(y)]


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 12:43

  czerwo13 napisał:  
Ktoś jest na US na Mickiewicza na turystyce i rekreacji? jak jest:D?



Skończyłem właśnie 4 rok . Powiem, że lekko nie jest. Niektóre przedmioty to kosy straszne a niektóre to z palcem w dupie się zalicza ;)
Ale ogólnie jak najbardziej na plus - w szczególności tirówki :)


MKS !
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7058 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 17:17
Edit ;)

Ostatnio edytowany przez: AM, 6 lipca 2009, 17:42 [1 raz(y)]


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7539 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 17:25
Może jest ktoś w temacie... zastanawiam się nad dwoma kierunkami : Zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. Teraz pytanie gdzie łatwiej się dostać na WZiEU czy WNEiZ i który kierunek będzie trudniejszy?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 18:09

  3l3m3nt napisał:  
Może jest ktoś w temacie... zastanawiam się nad dwoma kierunkami : Zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. Teraz pytanie gdzie łatwiej się dostać na WZiEU czy WNEiZ i który kierunek będzie trudniejszy?



Zdecydowanie łatwiej na WZIEU - jak to się mówi że na Cukrową najgorszy jest tylko dojazd. A co zamierzasz robić po tym kierunku ? Mamy całą masę bezrobotnych księgowych, ekonomistów itp. Jak dla mnie nie ma sensu tego studiowania - takie moje zdanie


MKS !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 04/07/2009 20:18

  Mlody_86 napisał:  

  exces napisał:  
powodzenia nowym studenciakom
napisanie pracy (mgr) i obrona w 2 tyg ;)
ktoś ma lepszy wynik? pucować się ;)



U mnie rok temu w tydzień napisana praca licencjacka i obrona na 5 ;)



No nie powiem, że słabo :P gdybym był pod presją czasu to też tak szybko bym się uwinął, a tak to pisałem z 4 tygodnie... :D 3 razy promotora widziałem :) a obrona w środę :P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
MB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/07/2009 00:47
Mógłby ktoś napisac parę słów o Stosunkach Międzynarodowych ?


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5959 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 05/07/2009 17:50
A ja mam pytanie! Jak na Szczeciński uniwerek składam podania na dwa kierunki, i w tym tygodniu będę zanosił dokumenty, to muszę im dać po dwie kopie wszystkiego?


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7465 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/07/2009 17:53
Jest ktoś studiujący markieting u nas w mieście? :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/07/2009 20:55
a warto wybrac sie na europeistyke na cukrowej lub na WSIN jaki inny kierunek ?


ps. a na TiR na US jaki miej wiecej jest prog punktowy aby miec jakiekolwiek szanse ?

Ostatnio edytowany przez: M_1948, 5 lipca 2009, 21:20 [1 raz(y)]


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 05/07/2009 21:40

  Mateusz1948 napisał:  
a warto wybrac sie na europeistyke na cukrowej lub na WSIN jaki inny kierunek ?


ps. a na TiR na US jaki miej wiecej jest prog punktowy aby miec jakiekolwiek szanse ?



Masło dostaniesz się, nie dygaj : D

prosty przykład ostatnia sesja - koleś z prawa, mieszka 2 domki obok zapierdalał bóg wie ile , wynik : 3 poprawki
- koleżanka z SM - 2 dni przed zaczęła się uczyć, wynik : wszystko zdane średnia 5.0

to chyba Ci kreśli mniej więcej ; >

najlepszy przykładem tego, że się dostaniesz jest PogońFan i jego 7x5.0 i 1x4.5 diabel_smiech



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/07/2009 01:40
Tylko, że na prawie nie ma jeszcze wyników 2 egzaminów (na 4) więc nie wiem jak on to już zrobił...

To tak dla wyjaśnienia.. :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 06/07/2009 01:46
tak mi powiedział jak z nim ost. rozmawiałem
Ja - ile masz poprawek ?
On - 3
ile w tym prawdy nie wiem, powtórzyłem jego słowa: )


a ja mam pytanie jak to jest..... Powiedzmy, że składałem na 3 kierunki, dostałem się na 1 ale bardziej mnie satysfakcjonuje 1 z tych 2 na które się nie dostałem. Wiem, że jest 2 nabór, ale chodzi mi o to, że trzeba przecież zanieść kartkę, że chcę studiować na takim i siakim kierunku. Do kiedy tą kartkę się zanosi? Bo 1 nabór to już 23 są wyniki i co po kilku dniach muszę już to zanieść bo inaczej mnie skreślą z listy ?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/07/2009 02:02
Pewnie tak czuje.. podobnie jak ja :D Jest trudno na prawie ale nie jest tragicznie ;)

s* na stronie US albo konkretnego kierunku powinni być wszystkie terminy podane, do kiedy trzeba potwierdzać i składać ewentualnie na kolejne nabory, ogólnie z tego co pamiętam to jest maks. kilka dni.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 06/07/2009 08:04

  s* napisał:  
tak mi powiedział jak z nim ost. rozmawiałem
Ja - ile masz poprawek ?
On - 3
ile w tym prawdy nie wiem, powtórzyłem jego słowa: )


a ja mam pytanie jak to jest..... Powiedzmy, że składałem na 3 kierunki, dostałem się na 1 ale bardziej mnie satysfakcjonuje 1 z tych 2 na które się nie dostałem. Wiem, że jest 2 nabór, ale chodzi mi o to, że trzeba przecież zanieść kartkę, że chcę studiować na takim i siakim kierunku. Do kiedy tą kartkę się zanosi? Bo 1 nabór to już 23 są wyniki i co po kilku dniach muszę już to zanieść bo inaczej mnie skreślą z listy ?



Kartkę zanosisz w terminie, a później jak się rozmyślisz to poprostu walisz do dziekanatu, że rezygnujesz i chcesz dokumenty odebrać, chyba że masz same kopie/odpisy i Ci na nich nie zależy to wogóle się nie zjawiasz :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005