Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni




Odp: Gdzie na studia? - 15/07/2010 21:27
Hehe. Ja z Dmytrowem mialem Badania Operacyjne. Ćwiczenia a zaraz po nich wykłady. Miałem taki 4 godzinny wykład ze słowa "TAK" :D
Na ćwiczeniach łatwiej było go zrozumieć, bo w mniejszym gronie nawet wypowiadał pełne zdania bez przerywnika Tak Tak. hehe. Na wykładzie to już była masakra jak wpadł w swój trans "Tak tak". :) To ni chuja go zrozumieć było. Ogólnie Dmytrów to sypatyczny gość. Wszystkich przepuścił z Badań. Na naszym egzaminie było z 30 osób z powtarzania uwalonych przez Grzesiaka. To chyba kolejna kosa tego wydziału, chociaż ja z nim nie miałem wiele słyszałem.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2010 08:44
Poleci ktoś szkołę policealną, by zdobyć zawód Technik Logistyk?


SPR2
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2010 09:22

  C. napisał:  
Poleci ktoś szkołę policealną, by zdobyć zawód Technik Logistyk?



Są chyba tylko dwie szkoły w Szczecinie, gdzie masz ten kierunek całkowicie za darmo. Jakość nauczania pewnie jak w każdej policealnej, rewelacji nie należy się spodziewać, ale po 2 latach masz tytuł technika.

1. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
al. Wojska Polskiego 52/3

2. Cosinus
ul. Jana Pawła II 45

Potrzebuje legitymacji studenckiej, chcę się zapisać na jakieś dzienne studia (aby jak najmniejszy koszt był). Orientuje się ktoś po jakim czasie zabierają legitymacje jak nie chodzi się na zajęcia od samego początku?


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2010 09:26
Szkoła nie musi być bezpłatna. Więc jak ktoś jeszcze może coś polecić to pisać ;)


SPR2
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2010 09:47

  Paweł85 napisał:  

  C. napisał:  
Poleci ktoś szkołę policealną, by zdobyć zawód Technik Logistyk?



Są chyba tylko dwie szkoły w Szczecinie, gdzie masz ten kierunek całkowicie za darmo. Jakość nauczania pewnie jak w każdej policealnej, rewelacji nie należy się spodziewać, ale po 2 latach masz tytuł technika.

1. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
al. Wojska Polskiego 52/3

2. Cosinus
ul. Jana Pawła II 45

Potrzebuje legitymacji studenckiej, chcę się zapisać na jakieś dzienne studia (aby jak najmniejszy koszt był). Orientuje się ktoś po jakim czasie zabierają legitymacje jak nie chodzi się na zajęcia od samego początku?



Na cukrowej zdarzył się mi w grupie taki rarytas, że gościu jakiś zapisał się na studia, nie był na nich przez cały rok i na drugim roku czytali go jeszcze na listach :)

Zasadniczo jak odbierzesz legitymacje to możesz przez cały semestr do lutego ją mieć, bo nikt nie wjedzie Ci na chatę i jej nie zabierze. Dopiero jak będziesz chciał podbić na następny semestr będzie ciężko.


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2010 10:07

  Radziu napisał:  

Na cukrowej zdarzył się mi w grupie taki rarytas, że gościu jakiś zapisał się na studia, nie był na nich przez cały rok i na drugim roku czytali go jeszcze na listach :)

Zasadniczo jak odbierzesz legitymacje to możesz przez cały semestr do lutego ją mieć, bo nikt nie wjedzie Ci na chatę i jej nie zabierze. Dopiero jak będziesz chciał podbić na następny semestr będzie ciężko.



No właśnie o to mi chodzi, aby tak do lutego pośmigać ze zniżką w PKP i MZK.
Dzięki za odpowiedź.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Gdzie na studia? - 21/09/2010 10:16
Pytanie do osób studiujących na Nauk o Ziemi US
Jak wygląda podział na grupy ?? czy to leci wg nazwisk czy jak?


Suchy-rlz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Gdzie na studia? - 21/09/2010 10:40
Leci wg nazwisk. Do tego na końcu ostatniej grupy znajdzie sie kilka osób które troche później złożyły papiery tj jakoś po pierwszych zajęciach.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/09/2010 20:56
a wiesz może w jakiej grupie znajdzie się osoba na S (wiem ze jest 8 grup) ?


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/09/2010 21:35

  Eds napisał:  
a wiesz może w jakiej grupie znajdzie się osoba na S (wiem ze jest 8 grup) ?


No to raczej na stówe będziesz w ostatniej, zadzwoń do dziekanatu powinni ci powiedzieć co i jak. Jak jesteś na geografii to Pani Jola z dziekanatu jest złotą kobietą :D musi się nagadać przy nawet najdrobniejszej sprawie, ale zawsze załatwi o co poprosisz. Potrzebowałem podanko podpisane przez dziekana to mi Pani Jola w 30 minut załatwiła, ta sama sprawa na Cukrowej zajmowała 7 dni :).

Geografia i TiR to chyba najlepsze kierunki na US, od 2 roku wakacje a terenówki to jeden wielki melanż. Jak miałbym wybierać ponownie, to na bank wybrałbym Geografię... huj że pracy po tym nie ma. :D


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/09/2010 21:59
jutro mam te jakieś pojebane dni adaptacyjne to może powiedzą co i jak(4h pierdolenia o niczym).
I niestety nie geografia tylko TiR.

dzięki mimo to


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 22/09/2010 23:30
Ktoś śmiga zaocznie na prawo na us?


Z daleka nie będzie widać.
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Gdzie na studia? - 15/01/2011 13:43
Pytanie do kogoś z TiR z Mickiewicza.
Egzamin z HAiSZ- jak wygląda z tego przedmiotu egzamin i czy da radę pisać go z telefonem z netem- jakoś 1500 str nie uśmiecha mi się uczyć?


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 15/01/2011 13:58
KtoS studiował♦ geografie ?? Jakieś opinie , wskazówki. Co można robić po tym ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 15/01/2011 14:19

  PSMKS napisał:  
KtoS studiował♦ geografie ?? Jakieś opinie , wskazówki. Co można robić po tym ?



Możesz robić wszystko, nawet zostać milionerem :) To samo po informatyce, socjologii, prawie i administracji, transporcie itd. :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Shpu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Gdzie na studia? - 31/01/2011 15:49

  Dostojny kocur napisał:  
Ktoś śmiga zaocznie na prawo na us?



masz moze notatki w formie elektronicznej ze Wstępu do prawoznawstwa?heh jak cos [email protected]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/01/2012 16:57
Akademia Morska pozdrawia :)

Obrazek png wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/01/2012 18:24

  Eds napisał:  
Pytanie do kogoś z TiR z Mickiewicza.
Egzamin z HAiSZ- jak wygląda z tego przedmiotu egzamin i czy da radę pisać go z telefonem z netem- jakoś 1500 str nie uśmiecha mi się uczyć?



A z kim masz ?


MKS !
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5373 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/01/2012 18:47

  malcoolm napisał:  
Akademia Morska pozdrawia :)

Obrazek png wstawiony na forum



zawsze chciałem iść na nawigację na AM, ale nie czułem się dobry z przedmiotów fizycznych i matematycznych :( , ale matma potem i tak mnie dopadła...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5280 dni




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2012 11:52

  PSMKS napisał:  
KtoS studiował♦ geografie ?? Jakieś opinie , wskazówki. Co można robić po tym ?



Moja dziewczyna jest na ostatnim semestrze. Ogólnie chujnia po tym, jak po większości humanistycznych studiów Aa
Po geografii to jedynie można do jakiegoś urzędu (ale wiadomo jak masz znajomości to masz pracę), albo nauczyciel w szkole. O pracy w biurze turystycznym nie masz co marzyc, no chyba, że jak już wspomniałem znajomości, znajomości, znajomości...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005