Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Gdzie na studia? - 02/07/2007 21:48
Pewnie, że specjalizacja. Czy gówno to pożyjemy zobaczymy.


100% PD
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6717 dni




Odp: Gdzie na studia? - 02/07/2007 22:10
A, że specjalizacja, to ja przepraszam, ale co to .. ? Bo ja bardzo ciemny jestem, nie można się na to odrazu załapać, czy jak.


FCB
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Gdzie na studia? - 02/07/2007 22:35
Na początku studiów musisz wybrać kierunek studiów. Specjalizacje wybiera się na WNEIZ pod koniec IV semestru. No chyba, że zmienili trochę regulamin dla nowych studentów to może będziecie szybciej wybierać specjalizacje.


100% PD
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Gdzie na studia? - 02/07/2007 23:44
no i ze jest taka specjalizacja do wyboru nie znaczy ze tak zostanie, u mnie jak skladalem bylo 5, teraz sa 3, dobrze ze nie szedlem z mysla o tamtych co juz nie ma bo bym sie niezle wkurzyl, pozatym na kazda specjalizacje musi byc odpowiednio liczba osob, wiec nawet jak masz 9 do wyboru to max 4 beda otwarte...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 03/07/2007 09:47

  cypis1948 napisał:  
A E-biznes - internet w zarządzaniu i biznesie, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, tam koło stadionu ktoś studiuje..? Jak tam warunki ciężko z nauką, i załapaniem się..? Bo czas sobie chyba coś wybrać, ale nie wiem dalej co. Narazie lukam coś ciekawego, a potem z braku laku, rozejrze się za jakimś bardzo "lajtowym" kierunkiem. Dzięki za jakąś odp.



E-biznes to specjalność informatyki i ekonometrii. Wczoraj skończyłem te studia, tylko na innej specjalności, ale większość przedmiotów będzie sie powtarzać. Lajtowy kierunek to to nie jest, szczególnie na początku, bo z komputerami przez pierwsze semestry będziesz miał małą styczność. Będą cię raczej męczyli ekonomią, matematyką itp.


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6717 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/07/2007 14:18
A odpowie mi ktoś na pytanie, ile kosztować mnie będą zaoczne studia na WZiEU, tam na Cukrowej..? Bo nie mogę się tego nigdzie doszukać, z góry dzięki.


FCB
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7083 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/07/2007 14:28

  cypis1948 napisał:  
A odpowie mi ktoś na pytanie, ile kosztować mnie będą zaoczne studia na WZiEU, tam na Cukrowej..? Bo nie mogę się tego nigdzie doszukać, z góry dzięki.



http://www.wzieu.pl/?y=5&yy=939&yyy=234

Masz tu z zeszlego roku oplaty. 1620 zl za semestr.Nawet jezeli sie zmieni to podwyzka siegnie 50 maksymalnie 100 zl.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 10 lipca 2007, 14:46 [1 raz(y)]


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6717 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/07/2007 14:37
Dzięki wielkie jeszcze raz, właśnie o to mi chodziło :] . Jeszcze się z nimi skontaktuje, czy nic za bardzo się z tymi opłatami nie zmieniło, ale ogólny zarys już mam..


FCB
manywies
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Gdzie na studia? - 11/07/2007 09:18
Siemka jakie proponujecie łatwe studia zaoczne w Szczecinie?? Najlepiej jakby bylo cos zwiazane z informatyka albo geografia. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


Obrazek jpg wstawiony na forum
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni




Odp: Gdzie na studia? - 29/07/2007 00:15
Studiował lub studiuje ktoś z was na Politechnice na wydziale elektrycznym (kierunek: automatyka i robotyka) i mógłby przybliżyć i udzielić informacji o tym kierunku? Chodzi mi dokładnie czy poziom bardzo wysoki czy wysoki i czy trudno przetrwać ? Pytanie może wydawać się bez sensu bo idąc na polibude trzeba się z góry nastawić na ostre wkuwanie ale mam dylemat który wydział wybrać :/ Czy właśnie tą automatykę czy też budownictwo? Z góry dziękuje za udzieloną każdą informację.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6480 dni




Odp: Gdzie na studia? - 30/07/2007 19:08
a ja sie dzis dostalem na AR jestttt1 miejsce raca


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 30/07/2007 19:52

  manywies napisał:  
Siemka jakie proponujecie łatwe studia zaoczne w Szczecinie?? Najlepiej jakby bylo cos zwiazane z informatyka albo geografia. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.



Sprobuj Turystyke i Rekreacje na US na ul. Wąskiej 13. Studia lekkie, sporo fajnych lachonów.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6328 dni




Odp: Gdzie na studia? - 30/07/2007 21:41
wiecie może czy są studia na trenera w szczecinie ?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 14:02
Wiem, że jeszcze kupa czasu ale jestem w III klasie i niedługo trzeba wypełnić deklarację a dobrze by widzieć co gdzie chcą. Zna ktoś jakiś dobry informator na necie (szukałem ale wszystko strasznie pomieszane...)

I może jakieś opinie co do wydziału Prawa i Administracji, jest w ogóle szansa żeby się dostać na prawo, jest ktoś może obecnie na prawie lub administracji ?

I podobnie, jest może ktoś na politologi albo socjologii ?

No i jak to jest e ekonomią ? Czy to prawda,że na Mickiewicza chcą matematykę przy rekrutacji a na Cukrowej nie ? I gdzie łatwiej się dostać i jak tam ogólnie jest.

Wiem, że co roku się kryteria zmieniają ale chyba nie aż tak..

Z góry dzięki za wszystkie cenne informacje.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6843 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 14:11
Prawo i administaracja to ciezka faza u Nas bo na US nie ma chyba takiego kierunku...na Cukrową i na mickiewicza potrzebna jest Matma,a ogolnie nie jest łatwo sie dostac,ale jak juz sie dostaniesz to napewno nie bedziesz zalowal :D najlepiej zdawac 4 przedmioty na rozszerzonym,wtedy szanse wzrastaja,ustne matury sa niewazne bo nikt na nie nie patrzy, z 4 przedmiotow-2 musza byc dobrze zdane na poziomie 65-70%..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6899 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 14:18

  Ekipant napisał:  
Prawo i administaracja to ciezka faza u Nas bo na US nie ma chyba takiego kierunku...



od dawna na Narutowicza jest Wydział Prawa i Administracji i to sie chyba szybko nie zmieni
szczegolowe info o rekrutacji moze znajdziesz w linku ponizej
WPiA US


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 14:20

  śmielaq89 napisał:  
I gdzie łatwiej się dostać i jak tam ogólnie jest.



jak ja szedlem na studia to zlozylem papiery na cukrowa i mickiewicza wlasnie. bardziej oblezona byla cukrowa bo tam sa wakacje przez caly rok;) ale bardziej polecam Ci Mickiewicza. jezeli cos tam robisz w liceum i nie zaliczasz wszystkiego na dopach czy dostach to spokojnie sobie powinienes poradzic:) na cukrowej jest fabryka bezrobotnych;) z drugiej strony nikt Ci nie gwarantuje ze po wneizie znajdziesz robote ale przynajmniej nie ma w niektorych instytuacjach kartek: studentow wzieu prosimy o nieskladanie swoich ofert:)
co do samej uczelni juz to jestem na informatyce i ekonometrii. po 2 latach mozna stwierdzic ze ta informatyka to tylko w nazwie wystepuje. przez te 2 lata duzy nacisk byl na przedmioty ekonomiczne, teraz sie wybieralo specjalizacje to mozna bylo sobie wybrac taka gdzie wiecej informatyki jest jak np e-biznes czy tam inne. ja wybralem WZiON czyli wycena, zarzadzanie i obrot nieruchomosciami. zobaczymy co to bedzie. jak bedziesz mial jakies pytania co do uczelni to wal na gg. nr w profilu.


100% PD

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 14:26
co do prawa i administracji to Kuba ma rację (tylko że admin. chyba nie ma dziennych..)

hm.. trochę nieciekawie jeśli jest potrzebna matma... i 4 nie widzę sensu zdawać bo za dużo do ogarnięcia i ze wszystkich potem będzie średni wynik..

a co rekrutacji to czytam to wszystko i tak częściowo to ogarniam

np nie rozumiem jak jest takie coś:
1. - język obcy nowożytny ,

2. - matematyka lub
- geografia lub
- historia lub
- wiedza o społeczeństwie lub
- informatyka*

3. wynik egzaminu maturalnego pisemnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z grupy przedmiotów dodatkowych do wyboru (inny niż przedmiot obowiązkowy):

i to wszystko sie liczy niby do tych punktów (W) to co ja muszę koniecznie zdawać coś z dodatkowych czy to jest dla podniesienia punktów ? (chodzi o 3 punkt rekrutacji)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 14:32

  Cytat:  
jak ja szedlem na studia to zlozylem papiery na cukrowa i mickiewicza wlasnie.



i potrzebna jest matura z matmy ?

P.S: Mogę składać papier na ile chce studiów czy jest jakiś limit ?

sory za dwa posty.. miałem edytować ale się zapędziłem..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 15:47

  śmielaq89 napisał:  

  Cytat:  
jak ja szedlem na studia to zlozylem papiery na cukrowa i mickiewicza wlasnie.



i potrzebna jest matura z matmy ?

P.S: Mogę składać papier na ile chce studiów czy jest jakiś limit ?

sory za dwa posty.. miałem edytować ale się zapędziłem..



ja jeszcze stara mature mialem, matme zadawalem ale nawet nie wiem czy akurat w czasie mojej rekrutacji brali to pod uwage. poczytaj na stronie www.wneiz.pl , co do liczby papierow to mozna miec oprocz kopii i oryginalu odpisy notarialne. tylko ze kazde zlozenie papieru to oplata rekrutacyjna. znam ludzi ktorzy skladali papiery na 5-6 kierunkow i to jeszcze calkowicie innych. jak dla mnie glupota i tylko przez to burdel sie robi i ludzie z listy rezerwowej sie niepotrzebnie stresuja czy sie dostana czy nie.


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005