Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 15/07/2008 11:34

  mates napisał:  
Na Cukrowej jest najcięższy...dojazd;-) wprawdzie nie studiuję tam ale po ilości wolnego czasu moich znajomych widzę że nie musi tam być zbyt ciężko. Oczywiście trudno się dostać gdyż poszukiwanie dość lajtowych i przyszłościowych studiów jest dość popularne w okresie rekrutacji. Ja sam składałem tam papiery;-)

jeżeli ktoś szuka fajnej szkoły z pewną opcja dobrej pracy po studiach to mogę zaprosić do siebie czyli na Akademie Morską. Studia może łatwe nie są (w zależności od wybranego wydziału) ale są ciekawe a niektórzy studenci pracę już podejmują podczas trwania nauki. Plus inne atrakcje związane ze studiowaniem na AMce-)



Święta prawda o AM, na jakim wydziale/kierunku studiujesz?


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni




Odp: Gdzie na studia? - 15/07/2008 14:28
Ktoś na PS się dostał??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Gdzie na studia? - 18/07/2008 16:46
Jest ktoś na Akademii Morskiej na ratownictwie ? Ciężko tam jest i czy duzo jest zainteresowanych i czy ciezko jest sie dostac i jakie progi :))


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 11:07
Ja mam pytanko, może ktoś się orientuje. Już oficjalnie wiem że mnie nie przyjeli tam gdzie składałem :D To teraz tam się jedzie po odbiór dokumentów? Czy oni odsyłają? Orientuje się ktoś?


Babilon Team
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 11:41

  Orło napisał:  
Ja mam pytanko, może ktoś się orientuje. Już oficjalnie wiem że mnie nie przyjeli tam gdzie składałem :D To teraz tam się jedzie po odbiór dokumentów? Czy oni odsyłają? Orientuje się ktoś?



pamiętam że rok temu zabierało sie dokumenty osobiście, np na Mickiewicza szedłes sobie do jakiegoś pokoju, chyba podpisywałeś odbiór i tyle.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 13:34
Na niektórych wydziałach odsyłają pocztą... to zależy czy przy składaniu papierów dali Ci kopertę do zaadresowania... tak chyba była na np. Psycholigii i Europeistyce.

Ale ja mam inne pytanie.
Dostałem się na jeden z trzech wybranyach kiernków. Treaz muszę do 1 sierpnia złożyć deklarację podjęcia studtiów na tym kiernku.
Mogę też składać wnnioski o przyjęcie w ramach zawalnianych miejsc na pozostałe dwa kierunki.
I tu mam pytanie. Czy jak złożę ta deklaracja podjęcia studiów i np. dostanę się na inny kierunek w II naborze, to mogę bez problemu wycofać papiery z tego kierunki, gdzie dostałem się za pierwszym razem i złożyłem już deklarację podjecia studiów?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5786 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 14:09

  3l3m3nt napisał:  
Ktoś na PS się dostał??




si :]


Obrazek png wstawiony na forum
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 14:22

  Plum napisał:  
Czy jak złożę ta deklaracja podjęcia studiów i np. dostanę się na inny kierunek w II naborze, to mogę bez problemu wycofać papiery z tego kierunki, gdzie dostałem się za pierwszym razem i złożyłem już deklarację podjecia studiów?



Jasne, że tak, aczkolwiek możesz oblać to ciepłym moczem i nie chodzić na zajęcia - sami Cię skreślą.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 15:45
No dowiedziałem się że odsyłają pocztą. Ale teraz jest lipa bo nigdzie mnie nie przyjeli :/ Może polecacie coś gdzie powinni przyjąć w 2 naborze czy coś? Maturka ogolnie napisana niezle, ale niestety wszystko na poziomie podstawowym i przez to system rżnie mnie w tyłek :] I ogólnie dramat :D


Babilon Team
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 16:00

  Orło napisał:  
No dowiedziałem się że odsyłają pocztą. Ale teraz jest lipa bo nigdzie mnie nie przyjeli :/ Może polecacie coś gdzie powinni przyjąć w 2 naborze czy coś? Maturka ogolnie napisana niezle, ale niestety wszystko na poziomie podstawowym i przez to system rżnie mnie w tyłek :] I ogólnie dramat :D



Akademia Morska Wydział Mechaniczny.Tam jest drugi nabór...


POGOŃ & LEGIA
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 17:06

  Marynarzyk napisał:  

  Orło napisał:  
No dowiedziałem się że odsyłają pocztą. Ale teraz jest lipa bo nigdzie mnie nie przyjeli :/ Może polecacie coś gdzie powinni przyjąć w 2 naborze czy coś? Maturka ogolnie napisana niezle, ale niestety wszystko na poziomie podstawowym i przez to system rżnie mnie w tyłek :] I ogólnie dramat :D



Akademia Morska Wydział Mechaniczny.Tam jest drugi nabór...



Chyba poważnie tego nie piszesz? Jeśli średnio maturę napisał na podstawie to szczerze wątpię żeby sobie na tym kierunku poradził.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 17:08
na WIET też jest drugi nabór - a tam już łatwiej

popatrz sobie na www.am.szczecin.pl


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 17:14
No średnio czyli polski pisemny 70% ustny 80% angielski pisamny 82% ustny 70% i wos pisemy podstawowy 57%. A może jeszcze coś poza akademią morską:D?


Babilon Team
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 17:21
Składałem na dwa kierunki i na dwa się dostałem. Przyjęli mnie na bezpieczeństwo narodowe i politologie i zdecydowałem sie na ten drugi kierunek. Mocno zdziwiłem się, że dostałem się bo z wyników byłem średnio zadowolony.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 17:25
a ja się dostałem na prawo, politologię i stosunki...wszystko na US... coś trzeba wybrać :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 17:48

  śmielaq89 napisał:  
a ja się dostałem na prawo, politologię i stosunki...wszystko na US... coś trzeba wybrać :P



jeśli chcesz lajcik polecam politologię, jeśli coś ciekawego i nawet przydatnego to stosunki jeśli lubisz się uczyć to prawo, mam kolesia z którym mieszkam i studiuję prawo - średnio 6-8 godzin nauki dziennie. Kładę się spać on się uczy... budzę się on się uczy. Średnią po pierwszym roku ma 4,8 :]

Powodzenia cokolwiek wybierzesz :D


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 18:10

  śmielaq89 napisał:  
a ja się dostałem na prawo, politologię i stosunki...wszystko na US... coś trzeba wybrać :P



To ile miałeś punktów, że dostałeś się na stosounki. Lekki pogrom był, bo ludzie nawet z roższerzonymi maturami odpaali..?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 20:36

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
a ja się dostałem na prawo, politologię i stosunki...wszystko na US... coś trzeba wybrać :P



To ile miałeś punktów, że dostałeś się na stosounki. Lekki pogrom był, bo ludzie nawet z roższerzonymi maturami odpaali..?



No prosze. Nawet nie wiedziałem że mój kierunek taki oblegany w tym roku :) Jak ktoś się zdecyduje na stosunki to służę materiałami z I i II semestru :) Pozdro dla dr W. i prof H. :D

btw. Dostał się ktoś na dziennikarstwo ? Mi się niestety nie udało. Próg wiekszy chyba niz na prawie :)


Bądz dumny z tego kim jesteś...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 20:47

  K3moT napisał:  

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
a ja się dostałem na prawo, politologię i stosunki...wszystko na US... coś trzeba wybrać :P



To ile miałeś punktów, że dostałeś się na stosounki. Lekki pogrom był, bo ludzie nawet z roższerzonymi maturami odpaali..?



No prosze. Nawet nie wiedziałem że mój kierunek taki oblegany w tym roku :) Jak ktoś się zdecyduje na stosunki to służę materiałami z I i II semestru :) Pozdro dla dr W. i prof H. :D

btw. Dostał się ktoś na dziennikarstwo ? Mi się niestety nie udało. Próg wiekszy chyba niz na prawie :)



Na stosunki się nie dostałem, ale czary mary wzięli mnie na dziennikarstwo [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2008 23:54

  Cytat:  
Średnią po pierwszym roku ma 4,8



jeśli się zdecyduje to wystarczy mi dużo mniej :P dostałem się na styk i skończyłbym te studia na styk :P
w sumie to waham sie między prawem a politologią, bo nie wiem czy górę wezmą ambicję czy lenistwo :D


  Cytat:  
To ile miałeś punktów, że dostałeś się na stosounki. Lekki pogrom był, bo ludzie nawet z roższerzonymi maturami odpaali..?



136 (68 % z rozszerzonego wosu..), ale praktycznie zwalniam jedno miejsce :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005