Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/05/2010 21:44
Mógłby ktoś napisac parę słów o studiach na US na Cukrowej?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5320 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/05/2010 22:03
najpopularniejsze opinie "wydzial gier i zabaw", najtrudniejszy na tej uczelni jest dojazd, albo ze tam nie skresla Cie z listy nawet jak przyniesiesz wlasny akt zgonu ;)
a tak powazniej to jak nie masz powazniejszych problemow z przyswajaniem wiedzy to na wiekszosci kierunkow lajtowo


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6925 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/05/2010 22:06

  luki_717 napisał:  
Mógłby ktoś napisac parę słów o studiach na US na Cukrowej?


Słyszałem anegdotę o tym miejscu...cyt: najtrudniej jest tam....znaleźć miejsce parkingowe ;)


Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/05/2010 22:13

  oczko82 napisał:  

  luki_717 napisał:  
Mógłby ktoś napisac parę słów o studiach na US na Cukrowej?


Słyszałem anegdotę o tym miejscu...cyt: najtrudniej jest tam....znaleźć miejsce parkingowe ;)



potwierdzam jedna z największych misji podczas dnia ;)


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6003 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/05/2010 22:19
kolejna legenda jest taka,ze na cukrowa najtrudniejszy jest dojazd hehe:)


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5320 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/05/2010 23:05
a miejsce parkingowe to mozna u mnie na osiedlu tuz obok w ciagu dnia zawsze sa miejsca :p


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Gdzie na studia? - 26/06/2010 21:40

  ManeS napisał:  
najpopularniejsze opinie "wydzial gier i zabaw", najtrudniejszy na tej uczelni jest dojazd, albo ze tam nie skresla Cie z listy nawet jak przyniesiesz wlasny akt zgonu ;)
a tak powazniej to jak nie masz powazniejszych problemow z przyswajaniem wiedzy to na wiekszosci kierunkow lajtowo



wracaja do Cukrowej mam pytanie czy Ekonomika i Zarządzanie Przedsiębiorstwami to jest kierunek lajtowy czy raczej z tych gorszych?:P


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 26/06/2010 22:18

  luki_717 napisał:  

  ManeS napisał:  
najpopularniejsze opinie "wydzial gier i zabaw", najtrudniejszy na tej uczelni jest dojazd, albo ze tam nie skresla Cie z listy nawet jak przyniesiesz wlasny akt zgonu ;)
a tak powazniej to jak nie masz powazniejszych problemow z przyswajaniem wiedzy to na wiekszosci kierunkow lajtowo



wracaja do Cukrowej mam pytanie czy Ekonomika i Zarządzanie Przedsiębiorstwami to jest kierunek lajtowy czy raczej z tych gorszych?:P



a to sam "gorsze" kierunki? :P Kolejna anegdota to taka, że nie wywalą Cię dopóki aktu zgonu nie pokażesz :p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Gdzie na studia? - 03/07/2010 17:57
może mi ktoś powiedzieć jak to jest ?? Bo po pierwszym roku na ZUT chce zmienić na US. Zarejestrowalem się na jeden wybrany kierunek czyli Bezpieczeństwo Narodowe ale nie jestem pewien czy z moją maturą się dostane. Stąd moje pytanie - czy jak wybrałem tylko jeden kierunek i nie daj Boże się nie dostane to w drugim naborze zabawa trwa od początku ? Czyli rejestruje się od nowa na kierunki na których zostało wolne miejsce ? Dobrze rozumiem ?? :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 11/07/2010 14:03
Wybieram sie na logistyke na Wzieu i stad moje pytanie, ktos se orientuje mniej iecej jak to wyglada? Jak poziom studiow, wykladowcy i takie tam pierdoły. Z gory dzieki


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 10:29

  AM napisał:  
może mi ktoś powiedzieć jak to jest ?? Bo po pierwszym roku na ZUT chce zmienić na US. Zarejestrowalem się na jeden wybrany kierunek czyli Bezpieczeństwo Narodowe ale nie jestem pewien czy z moją maturą się dostane. Stąd moje pytanie - czy jak wybrałem tylko jeden kierunek i nie daj Boże się nie dostane to w drugim naborze zabawa trwa od początku ? Czyli rejestruje się od nowa na kierunki na których zostało wolne miejsce ? Dobrze rozumiem ?? :)



Hmmm... nie jestem pewien, ale kilka lat temu, było tak, że składało się jakieś podanie/odwołanie i wtedy było się branym pod uwagę przy drugim naborze.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6452 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 10:54

  grzela07 napisał:  
Wybieram sie na logistyke na Wzieu i stad moje pytanie, ktos se orientuje mniej iecej jak to wyglada? Jak poziom studiow, wykladowcy i takie tam pierdoły. Z gory dzieki



Tak się składa, że ja na Cukrowej jestem na ekonomice transport i logistyce. Wygląda to bardzo podobnie do logistyki, bo mamy praktycznie tych samych wykładowców. Jak ogarniasz cokolwiek nie powinieneś mieć kłopotów. Fajna uczelnia, idziesz na korytarz i możesz cały dzień obserwować "wybieg" a jest na czym zawiesić oko. Poziom studiów raczej średnio marny. Wykładowcy w jakichś 100% mają na Ciebie wyjebane równo. Żeby nie poradzić sobie na cukrowej musisz wykazać się silną wolą i ogromną wolą walki. Na dobrą sprawę jak idziesz imprezować na studia to nie ma lepszego miejsca. Większość nie sapie się o obecności nawet. Najgorsze jest to aby po 4-5 miesiącach opierdalania się nauczyć się w na te parę egzaminów.

PS Wzieu choć lajtowy jest to na innych uczelniach US jest podobny chillout. Jakbyś chciał kompletnie nic nie robić to idź sobie na Humanistyczny. Tam podobno nawet mojemu koledze licencjat na 20 stron przeszedł :o


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 11:09

  Radziu napisał:  

  grzela07 napisał:  
Wybieram sie na logistyke na Wzieu i stad moje pytanie, ktos se orientuje mniej iecej jak to wyglada? Jak poziom studiow, wykladowcy i takie tam pierdoły. Z gory dzieki



Tak się składa, że ja na Cukrowej jestem na ekonomice transport i logistyce. Wygląda to bardzo podobnie do logistyki, bo mamy praktycznie tych samych wykładowców. Jak ogarniasz cokolwiek nie powinieneś mieć kłopotów. Fajna uczelnia, idziesz na korytarz i możesz cały dzień obserwować "wybieg" a jest na czym zawiesić oko. Poziom studiów raczej średnio marny. Wykładowcy w jakichś 100% mają na Ciebie wyjebane równo. Żeby nie poradzić sobie na cukrowej musisz wykazać się silną wolą i ogromną wolą walki. Na dobrą sprawę jak idziesz imprezować na studia to nie ma lepszego miejsca. Większość nie sapie się o obecności nawet. Najgorsze jest to aby po 4-5 miesiącach opierdalania się nauczyć się w na te parę egzaminów.

PS Wzieu choć lajtowy jest to na innych uczelniach US jest podobny chillout. Jakbyś chciał kompletnie nic nie robić to idź sobie na Humanistyczny. Tam podobno nawet mojemu koledze licencjat na 20 stron przeszedł :o



Z tym Humanistycznym to już lekko przekoloryzowałeś :p Tam to już zależy od kierunku - są lajtowe jak jakieś kulturoznawstwa wschodniosyberyjskie, ale są też "cięższe".


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 11:12

  Radziu napisał:  
[cytat=grzela07]

PS Wzieu choć lajtowy jest to na innych uczelniach US jest podobny chillout. Jakbyś chciał kompletnie nic nie robić to idź sobie na Humanistyczny. Tam podobno nawet mojemu koledze licencjat na 20 stron przeszedł :o



Mi przeszedł licencjat na 16 stron i magisterka na 38 stron na Mickiewicza na IiE i nie uważam by była gorszą od plagiatów 90% i spisywania bzdur ksiązek :)


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6452 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 11:30
Tutaj musielibyśmy się razem zastanawiać jaki jest w ogóle cel pisania licencjatu i magisterki, bo jak wiadomo spisywanie książek jest zawsze w modzie w przypadku tych prac:)

Co do Humana to raczej mało jest kierunków "cięższych", są raczej jak i na cukrowej takie na których kompletnie nie chce się czegoś uczyć i dlatego wydaje się być ciężko:)



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 12:38
Nikt nie idzie na prawo ? :D Ciekawe, ciekawe :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6452 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 14:02

  śmielaq89 napisał:  
Nikt nie idzie na prawo ? :D Ciekawe, ciekawe :P



Może dlatego, ze kibice mają prawo w dupie? :D


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5320 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 14:45
a tam, przynajmniej studentki tam maja ponoć dobre podejście - studiują prawo dają na lewo ~~
dawać na WNEiZ teraz mają wejść punkty ECTS będzie łatwiej


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5377 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 22:50

  ManeS napisał:  
dawać na WNEiZ teraz mają wejść punkty ECTS będzie łatwiej



To i bez tych punktów łatwiej polecieć w kosmos niż wylecieć z tego wydziału :D to samo tyczy się zresztą Wzieu i większości wydziałów US...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5913 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/07/2010 23:47

  Hasor napisał:  

  ManeS napisał:  
dawać na WNEiZ teraz mają wejść punkty ECTS będzie łatwiej



To i bez tych punktów łatwiej polecieć w kosmos niż wylecieć z tego wydziału :D to samo tyczy się zresztą Wzieu i większości wydziałów US...

Obecnie na WZiEU bede na trzecim roku. Zeby wyleciec to trzeba sie starac, zwlaszcza po pierwszym roku. Teraz zaczynam na WNEiZ drugi kierunek, informatyke i ekonometrie. Nie wiem w sumie czego sie spodziewac, mam nadzieje, ze dam rade pogodzic dwa dzienne kierunki i prace. :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005