Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KoniO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 18:30
ja nie zdawalem matmy na maturze i dostalem sie na ekonomie na mickiewicza musisz miec po prostu którys z tych przedmiotów
- matematyka lub
- geografia lub
- historia lub
- wiedza o społeczeństwie lub
- informatyka*

co do jezyka nowozytnego to w wiekszosci przypadków angielski lub niemiecki. za jezyk tez punktują

dodatkowe tez sa punktowane aczkolwiek ja nie zdawałem dodatkowego i dostalem sie ale jak napiszesz cos dodatkowo na maturze to masz wieksze szanse

PozdrO


... Burza mózgów ... NAPIERDALA
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 19:34

  KoniO napisał:  
ja nie zdawalem matmy na maturze i dostalem sie na ekonomie na mickiewicza musisz miec po prostu którys z tych przedmiotów
- matematyka lub
- geografia lub
- historia lub
- wiedza o społeczeństwie lub
- informatyka*

co do jezyka nowozytnego to w wiekszosci przypadków angielski lub niemiecki. za jezyk tez punktują

dodatkowe tez sa punktowane aczkolwiek ja nie zdawałem dodatkowego i dostalem sie ale jak napiszesz cos dodatkowo na maturze to masz wieksze szanse

PozdrO


Na Mieckieiwcza na Ekonomie sie chyva wszyscy dostaja tam wystarczy zdac byle co na 30 %


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 21:33

  kaktus napisał:  

  KoniO napisał:  
ja nie zdawalem matmy na maturze i dostalem sie na ekonomie na mickiewicza musisz miec po prostu którys z tych przedmiotów
- matematyka lub
- geografia lub
- historia lub
- wiedza o społeczeństwie lub
- informatyka*

co do jezyka nowozytnego to w wiekszosci przypadków angielski lub niemiecki. za jezyk tez punktują

dodatkowe tez sa punktowane aczkolwiek ja nie zdawałem dodatkowego i dostalem sie ale jak napiszesz cos dodatkowo na maturze to masz wieksze szanse

PozdrO


Na Mieckieiwcza na Ekonomie sie chyva wszyscy dostaja tam wystarczy zdac byle co na 30 %



Potwierdzam, biora jak leci, czego dobitnym przykladem jest jeden znajomy. A z drugiej strony nie wiem jaki jest sens isc na Ekonomie, ktora jest na 3 uczelniach w Sz-nie i do tego na prawie kazdej w Polsce, no ale jak kto lubi.


www.sectorshop.net

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/09/2007 23:06
Szczerze to w Szczecinie.. nie ma gdzie iść.. :P

na prawo się nie pewnie nie dostane.. a Politechnika i wydziały mechaniczne mnie nie interesują.. wiem, że ekonomia nie jest szczytem marzeń..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Gdzie na studia? - 08/09/2007 15:59

  śmielaq89 napisał:  
Szczerze to w Szczecinie.. nie ma gdzie iść.. :P

na prawo się nie pewnie nie dostane.. a Politechnika i wydziały mechaniczne mnie nie interesują.. wiem, że ekonomia nie jest szczytem marzeń..



To poszukaj lepiej czegos innego niz sama ekonomia. Kierunku, ktory jest mniej popularny. Albo idz na ekonomie z dodatkiem (na cukrowej jest ekonomia z logistyka). Na Akademii Morskiej jest logistyka. To dosc przyszlosciowy kierunek. A jesli koniecznie chcesz isc na ekonomie to przygotuj sie na studiowanie drugiego kierunku. Majac ekonomie i jakis inny (najlepiej inzynieryjny) masz duze wieksze szanse na znalezienie porzadnej pracy.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 08/09/2007 16:04
ale ja nie chce iść koniecznie na ekonomię, tak sobie myślałem i mi zaświtało.. no wiadomo, że nie samą ekonomię.. zresztą pewnie wyląduje zupełnie gdzie indziej :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6328 dni




Odp: Gdzie na studia? - 08/09/2007 20:36
śmielaq89 ja jestem na WPIA i jest nawet znośnie a jak chcesz to mapisz na GG to napewno Tobie odpowiem. A jak się zdecydujessz t prześle Tobie pytania na egzaminy i odpowiedzi. Posiadam nawet sporo materiałów więc podbijaj śmiało. A jeszcze jedno jaetem na zocznych ale materiał mamy identyczny co dzienni (tzn. egzaminy i książki)



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/09/2007 22:33
Dostał sie ktoś może na prawo ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/09/2007 22:46

  Rudi87Sz-n napisał:  
śmielaq89 ja jestem na WPIA i jest nawet znośnie a jak chcesz to mapisz na GG to napewno Tobie odpowiem. A jak się zdecydujessz t prześle Tobie pytania na egzaminy i odpowiedzi. Posiadam nawet sporo materiałów więc podbijaj śmiało. A jeszcze jedno jaetem na zocznych ale materiał mamy identyczny co dzienni (tzn. egzaminy i książki)



No nie koniecznie to samo(forma egzamu, ćwiczenia, pytania itp). A z pytaniami i odpowiedziami na egzamin to nie przesadzajmy :)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6717 dni




Odp: Gdzie na studia? - 31/10/2007 22:06
A ja mam takie zapytanie do studentów, może ktoś z was chodzi na Zarządzanie na Cukrową..? Z ziomkiem załapaliśmy się do grupy a14, ale na razie nas jakoś na zajęcia nie zawiało, więc może ktoś się z nami załapał na ten kierunek.. Prosiłbym o info.

A jeżeli chodzi o te studia zaoczne na WZiEU, to jak tam u nich jest. Trza sie pojawiać na wykładach ?, na kogo trzeba uważać itp. Na następny zjazd jestem zdecydowany, się pojawić, powyrywać jakieś telefony do lasek, no i index odebrać w końcu no bo leży gdzieś sobie w dziekanacie ... :P . Studenciki .


FCB
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 09/02/2008 20:29
No a ja mam pytanko, na jakie studia dosyć łatwo się dostać? I nie byłoby na nich trudno? Istnieja jakieś takie? Bo słyszałem narazie że najtrudniej sie dostać na te kierunki gdzie się najwięcej opierdalasz :(


Babilon Team

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 09:18
no ja właśnie stanąłem przed tym problemem.. fakt że to dopiero w czerwcu ale w tym roku :P

kompletnie nie wiem gdzie iść i w ogóle nie jestem zorientowany :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 10:39
Zależy jakim jesteś uczniem jeśli średnim i w liceum nie miałeś problemów to na akademie morską na kierunki ekonomiczne powinieneś się dostać bez problemów.
Na politechnice na technikę morską też można się dostać bezproblemowo (jeśli Was ten kierunek interesuje).


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 10:43

  śmielaq89 napisał:  
no ja właśnie stanąłem przed tym problemem.. fakt że to dopiero w czerwcu ale w tym roku :P

kompletnie nie wiem gdzie iść i w ogóle nie jestem zorientowany :P


to nie idz nigdzie. nie kazdy musi studiowac.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 10:45
Politechnika w moim przypadku odpada :P
co do AM to tak jak mówisz, ewentualnie tylko ekonomia.
i tak pewnie skończę na US

nie musi.. ale nic ciekawszego dla siebie nie widzę :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 13:32
Jezeli kogos intersuje,to w marcu na Akademi Morskiej na Wydziale Mechanicznym organizowany jest dodatkowy nabor:)


POGOŃ & LEGIA
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 14:20

  śmielaq89 napisał:  

i tak pewnie skończę na US

nie musi.. ale nic ciekawszego dla siebie nie widzę :D


ehh to jest wlasnie patologia naszego szkolnictwa wyzszego, studia staly sie kolejnym etapem po gimnazjum i liceum, a potem mamy "wykształcone" społeczenstwo....
tak wiec zapraszam na moj wydzial, WNEiZ, slyszalem ze teraz kazdy jelop sie tam dostaje ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 10/02/2008 14:33
Dokładnie, zamiast myśleć o przyszłości ludzie myślą, żeby tylko dostać się na jakiekolwiek studia, a nóż może im się spodoba to na co się akurat dostali.
Gorzej jak im się nie spodoba, mam paru znajomych którzy zrezygnowali po pierwszym semestrze ze studiów w takiej sytuacji ;)


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 11/02/2008 15:50
No ja szukam czegoś bardziej humanistycznego, po 4 latach z Łączności wiem poprostu że mogę pójść wszędzie byle nie na politechnike! Więc co polecacie gdzie dosyć łatwo się dostac :P


Babilon Team

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Gdzie na studia? - 11/02/2008 17:25
politologia :D tylko że to się zanudzić można.. :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005