Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/01/2006 23:06
kurna siedze na finansach na wneizie i kurwa jak na razie to srednio jestem tu szczesliwy....pierwszy rok strasznie do dupy...same nudy, zadnych ciekawych przedmiotow itp :/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 09/01/2006 23:11
no co wy chlopaki..ja studiuje Europeistyke wieczorowo na WZIEU i jestem wniebowziety:D...gdyby nie to ze trzeba placic...ale status "wydzial gier i zabaw" wpelni sie tej uczelni nalezy!:D


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/01/2006 00:25
taaa a potem praca w tesco, albo murzynienie sie na zachodzie....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 10/01/2006 00:26

  Jay-J napisał:  

  Praga Płd napisał:  

  Jay-J napisał:  

  PogonFan napisał:  

  Jay-J napisał:  
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...



Duża część ludzi pewnie też będzie składać na UW..., rozmawiałem z babką od PP to mówiła, że test jest, tak samo kilku kolesi którzy się tam wybierają...
a 2 języki no coż.... Dobra uczelnia ma wysokie wymagania...
Jay ogólnie Wawa to chyba najgorsze miejsce studiowania pod względem możliwości dostania sie...


Ps. Ro k temu tutaj na ... Filologię Białoruską!!! było w przedziale 15-20 osób na miejsce!!! a o kierunkach typu Ekonomia to już nie wspomne... 70 osób na miejsce(liczby mogą się nie zgadzać bo to ze słyszenia podałem)


Pozdro z Nadarzyna



No nie watpie ze bedzie ciezko, ale sprobuje ;) Mam paru kolege na marketingu na UW i mowil ze nie ma jakiegos przesadnego zainteresowania tym wydzialem. Moze masz cos ciekawego do polecenia jeszcze? Jakies prywatne uczelnie? Pozdro



Jakie kierunki Cie intereuja na prywatnych uczelniach w wawie? MOze cos znajdziemy dla Ciebie:)



No wlasnie kierowalbym sie w kierunku ekonomii...





Sry, ze tak dluugo ale ostatnio latam zakrecony na maxa..:/:P Popytam sie wsrod znajomych i jak cos bede wiedzial to dam Tobie znac...:]

Ps. A kiedy masz zamiar tu studiowac???:) Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 10/01/2006 18:30

  Helmut napisał:  
dobra koledzy i kolezanki...
potraktujcie ten post smiertelnie poważnie

otóż cholernie pilnie poszukuje kogoś kto studiuje zaocznie (ew. dziennie) euroturystyke / stosunki miedzynarodowe w wyzszej szkole integracji europejskiej. Sprawa wyglada tak ze ja tam studiuje :)
Z tymże jeszcze mnie tam nie widzieli, a chciałbym wiedzieć chociaż z czego mam zaliczenia i egzaminy, wiec jezeli ktos z Was tam studiuje... albo zna kogos kto studiuje to niech mnie poratuje i sie odezwie.
Jesli o tym tu pisze to znaczy ze jestem zdesperowany ;)

kontakt gg - 4874083

Jezeli ktos bedzie w stanie pomóc to ja bede w stanie odwdzieczyc sie jakas flaszeczką.



w góre, dalej szukam ;)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/01/2006 18:39

  avelyn napisał:  
taaa a potem praca w tesco, albo murzynienie sie na zachodzie....



no z takim nastawieniem to na pewno...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6779 dni




Odp: Gdzie na studia? - 10/01/2006 18:53
To ja mam pytanie: na jakie studia które są związane z ekonomią najlepiej sie wybrać??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Gdzie na studia? - 12/01/2006 19:17

  malcoolm napisał:  

  avelyn napisał:  
taaa a potem praca w tesco, albo murzynienie sie na zachodzie....



no z takim nastawieniem to na pewno...



tzn z jakim, a przedeweszystkim kogo bo dosc niejednoznacznie piszesz :D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 12/01/2006 20:28
Ludzie idzcie na Cukorwa!..hehe co prawda studiuje wieczorowo ale bedac od pazdziernika moze na jednej socjologii wlasnie dostalem sms'a ze ja zaliczylem:D...oddajac tylko jedna nedzna prace, ktora napisala za mnie kolezanka:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 12/01/2006 20:59

  Helmut napisał:  
dobra koledzy i kolezanki...
potraktujcie ten post smiertelnie poważnie

otóż cholernie pilnie poszukuje kogoś kto studiuje zaocznie (ew. dziennie) euroturystyke / stosunki miedzynarodowe w wyzszej szkole integracji europejskiej. Sprawa wyglada tak ze ja tam studiuje :)
Z tymże jeszcze mnie tam nie widzieli, a chciałbym wiedzieć chociaż z czego mam zaliczenia i egzaminy, wiec jezeli ktos z Was tam studiuje... albo zna kogos kto studiuje to niech mnie poratuje i sie odezwie.
Jesli o tym tu pisze to znaczy ze jestem zdesperowany ;)

kontakt gg - 4874083

Jezeli ktos bedzie w stanie pomóc to ja bede w stanie odwdzieczyc sie jakas flaszeczką.



Nie ma co sie stresować.Najwazniejsze jest abys płacil regularnie czesne.
Jesli masz opłacone wszystkie miesiące to:
po 1. idz do sekretariatu uczelni - tam sympatyczna Pani da Ci karte egazminacyjna + indeks
po 2.na karcie egazminacyjnej masz wykaz wszystkich przedmiotow do zaliczenia i nazwiska wykladowców.
Wtedy najlepiej przyjdz na zajecia lub sprobuj jakos skontakować sie z ktoryms z profesorow.
To że nie bywałes na zjazdach nie jest zadnym problemem bo obecnosci raczej nigdzie nie sprawdzaja - nawet na cwiczeniach.
U mnie jedynie co to na angielskim - chociaz ja i tak jestem na innym kierunku.
To jednak i tak nic nie znaczy bo z kazdym z mozna sie dogadać! Musisz tylko troszke sie tym zainteresować ;)
Powodzenia życze


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 12/01/2006 23:48
Witam

Mimo że narazie jestem w L.O to mam pytanie , wie ktoś jak jest ze studiami wojskowymi w Polsce?? Jakies szkoly oficerskie lub pod?? Wymagania itd?? Moze ktorys z was ma tam jakis znajomych??

Pozdrawiam


Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni




Odp: Gdzie na studia? - 13/01/2006 23:25

  PogonFan napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Praga Płd napisał:  

  Jay-J napisał:  

  PogonFan napisał:  

  Jay-J napisał:  
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...



Duża część ludzi pewnie też będzie składać na UW..., rozmawiałem z babką od PP to mówiła, że test jest, tak samo kilku kolesi którzy się tam wybierają...
a 2 języki no coż.... Dobra uczelnia ma wysokie wymagania...
Jay ogólnie Wawa to chyba najgorsze miejsce studiowania pod względem możliwości dostania sie...


Ps. Ro k temu tutaj na ... Filologię Białoruską!!! było w przedziale 15-20 osób na miejsce!!! a o kierunkach typu Ekonomia to już nie wspomne... 70 osób na miejsce(liczby mogą się nie zgadzać bo to ze słyszenia podałem)


Pozdro z Nadarzyna



No nie watpie ze bedzie ciezko, ale sprobuje ;) Mam paru kolege na marketingu na UW i mowil ze nie ma jakiegos przesadnego zainteresowania tym wydzialem. Moze masz cos ciekawego do polecenia jeszcze? Jakies prywatne uczelnie? Pozdro



Jakie kierunki Cie intereuja na prywatnych uczelniach w wawie? MOze cos znajdziemy dla Ciebie:)



No wlasnie kierowalbym sie w kierunku ekonomii...





Sry, ze tak dluugo ale ostatnio latam zakrecony na maxa..:/:P Popytam sie wsrod znajomych i jak cos bede wiedzial to dam Tobie znac...:]

Ps. A kiedy masz zamiar tu studiowac???:) Pozdro



Hehe, fajnie ze wreszcie odpowiedziales. Dzieki za ewentualna pomoc. No studiowac od przyszlego roku szkolnego bo w klasie maturalnej jestem. Do Warszawy mnie ciagnie tylko tam jest ciezko sie dostac, a chce wybrac dobra uczelnie. Moze masz rozeznanie w prywatnych uczelniach?

Pozdro.


Obrazek gif wstawiony na forum
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 22/01/2006 15:41

  PSG. napisał:  

  Helmut napisał:  
dobra koledzy i kolezanki...
potraktujcie ten post smiertelnie poważnie

otóż cholernie pilnie poszukuje kogoś kto studiuje zaocznie (ew. dziennie) euroturystyke / stosunki miedzynarodowe w wyzszej szkole integracji europejskiej. Sprawa wyglada tak ze ja tam studiuje :)
Z tymże jeszcze mnie tam nie widzieli, a chciałbym wiedzieć chociaż z czego mam zaliczenia i egzaminy, wiec jezeli ktos z Was tam studiuje... albo zna kogos kto studiuje to niech mnie poratuje i sie odezwie.
Jesli o tym tu pisze to znaczy ze jestem zdesperowany ;)

kontakt gg - 4874083

Jezeli ktos bedzie w stanie pomóc to ja bede w stanie odwdzieczyc sie jakas flaszeczką.



Nie ma co sie stresować.Najwazniejsze jest abys płacil regularnie czesne.
Jesli masz opłacone wszystkie miesiące to:
po 1. idz do sekretariatu uczelni - tam sympatyczna Pani da Ci karte egazminacyjna + indeks
po 2.na karcie egazminacyjnej masz wykaz wszystkich przedmiotow do zaliczenia i nazwiska wykladowców.
Wtedy najlepiej przyjdz na zajecia lub sprobuj jakos skontakować sie z ktoryms z profesorow.
To że nie bywałes na zjazdach nie jest zadnym problemem bo obecnosci raczej nigdzie nie sprawdzaja - nawet na cwiczeniach.
U mnie jedynie co to na angielskim - chociaz ja i tak jestem na innym kierunku.
To jednak i tak nic nie znaczy bo z kazdym z mozna sie dogadać! Musisz tylko troszke sie tym zainteresować ;)
Powodzenia życze



hehe... dopiero teraz zauwazylem odpowiedź.

"To jednak i tak nic nie znaczy bo z kazdym z mozna sie dogadać!" - o takiej odpowiedzi marzyłem ;)

dziekowka


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8261 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/01/2006 16:23
orientuje się ktoś czy w szczecinie sa studia o kierunku menedzerstwo sportowe lub cos podobnego ?


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
kamyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/01/2006 17:06

  avelyn napisał:  
kurna siedze na finansach na wneizie i kurwa jak na razie to srednio jestem tu szczesliwy....pierwszy rok strasznie do dupy...same nudy, zadnych ciekawych przedmiotow itp :/



zdales state??? dopiero po zdaniu jej zaczynaja sie studia na FiBie.... ja 2 lata meczylem i komisem przypieczetowalem, tak poza tym to studia jak studia. Co ma sie dziac??? Zbliza sie juz VII sesja.... ehh jeszcze tylko 3. :D


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2006 00:14
Helmut - na uczelni , w gablocie obok sekretariatu masz podział na grupy z języka angielskiego.
Sprawdz w ktorej jestes bo calkiem mozliwe ze przedmiot ten mamy razem.
Jesli wykladowca jest Typ - daj znac to podrzuce Ci wszystkie materiały

Ostatnio edytowany przez: eM, 23 stycznia 2006, 00:22 [3 raz(y)]


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2006 00:57
A ja mam pytanie tego typu...studiuje wieczorowo ale nie mam zaplaconego jeszcze calego czesnego (2 rat mi brakuje:P ) i nie otrzymalem jeszcze indeksu a juz niedlugo zaczynaja sie sesje i chcialem sie zapytac czy nie majac zaplaconego czesnego za caly semestr i nie majac indeksu moge przystapic do egzaminow?


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2006 09:51

  borsuk napisał:  
A ja mam pytanie tego typu...studiuje wieczorowo ale nie mam zaplaconego jeszcze calego czesnego (2 rat mi brakuje:P ) i nie otrzymalem jeszcze indeksu a juz niedlugo zaczynaja sie sesje i chcialem sie zapytac czy nie majac zaplaconego czesnego za caly semestr i nie majac indeksu moge przystapic do egzaminow?



Na US przy Mickiewicza na studiach wieczorowych aby dostać indeks trzeba mieć opłacone wszystkie miesiące.
Myśle jednak ze możesz przystapić do egzaminu.Najwyzej po wpis zgłosisz sie pózniej ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 23 stycznia 2006, 09:58 [1 raz(y)]


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2006 10:18

  borsuk napisał:  
A ja mam pytanie tego typu...studiuje wieczorowo ale nie mam zaplaconego jeszcze calego czesnego (2 rat mi brakuje:P ) i nie otrzymalem jeszcze indeksu a juz niedlugo zaczynaja sie sesje i chcialem sie zapytac czy nie majac zaplaconego czesnego za caly semestr i nie majac indeksu moge przystapic do egzaminow?



Dużo płacicie za semestr??


Obrazek jpg wstawiony na forum
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 23/01/2006 12:18
Ja studiuje na US na Cukrowej:D....a place ok. 1500 za semestr


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
J.

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005