Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 13:01

  Tasior napisał:  

  szpadel85 napisał:  
Mam pyt.o której jutro są wyniki rekrutacji na US ?



Nikt tego nie wie, nawet Ci co tam pracują...



czas się do tego przyzwyczaić jeśli zostaniecie studentami :D


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6452 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 13:34

  kijevo napisał:  

  Tasior napisał:  

  szpadel85 napisał:  
Mam pyt.o której jutro są wyniki rekrutacji na US ?



Nikt tego nie wie, nawet Ci co tam pracują...



czas się do tego przyzwyczaić jeśli zostaniecie studentami :D



I tak jest dobrze, bo znacie przynajmniej datę :P


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 17:34

  Radziu napisał:  

  kijevo napisał:  

  Tasior napisał:  

  szpadel85 napisał:  
Mam pyt.o której jutro są wyniki rekrutacji na US ?



Nikt tego nie wie, nawet Ci co tam pracują...



czas się do tego przyzwyczaić jeśli zostaniecie studentami :D



I tak jest dobrze, bo znacie przynajmniej datę :P



Dokładnie. US ma swój specyficzny urok :D


Babilon Team
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 17:46

  Orło napisał:  

  Radziu napisał:  

  kijevo napisał:  

  Tasior napisał:  

  szpadel85 napisał:  
Mam pyt.o której jutro są wyniki rekrutacji na US ?



Nikt tego nie wie, nawet Ci co tam pracują...



czas się do tego przyzwyczaić jeśli zostaniecie studentami :D



I tak jest dobrze, bo znacie przynajmniej datę :P



Dokładnie. US ma swój specyficzny urok :D



Dzięki temu burdelowi jestem na 4 roku. Jeszcze tylko rok ;)


MKS !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 18:03
Studiował ktoś Turystykę i rekreacje na US i ma za soba licencjat? Miałbym kilka pytań bo na tym uniwerku to nikt nic nie ogarnia standardowo..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 18:42

  Animal. napisał:  
Studiował ktoś Turystykę i rekreacje na US i ma za soba licencjat? Miałbym kilka pytań bo na tym uniwerku to nikt nic nie ogarnia standardowo..



Wal


MKS !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 18:48

  Mlody_86 napisał:  

  Animal. napisał:  
Studiował ktoś Turystykę i rekreacje na US i ma za soba licencjat? Miałbym kilka pytań bo na tym uniwerku to nikt nic nie ogarnia standardowo..



Wal



jak to wyglądało u Ciebie z ta pracą tzn przyblizony termin oddania, obrony, jaki miałeś temat i w ogóle kiedy dosyc leniwa osoba powinna zabrac sie za pisanie żeby jakoś to ogarnąć? No i w ogóle kto to jest ten cholerny promotor, samemu się go wybiera? Nie wiem nic więc każde info sie przyda


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 18:52

  Animal. napisał:  

  Mlody_86 napisał:  

  Animal. napisał:  
Studiował ktoś Turystykę i rekreacje na US i ma za soba licencjat? Miałbym kilka pytań bo na tym uniwerku to nikt nic nie ogarnia standardowo..



Wal



jak to wyglądało u Ciebie z ta pracą tzn przyblizony termin oddania, obrony, jaki miałeś temat i w ogóle kiedy dosyc leniwa osoba powinna zabrac sie za pisanie żeby jakoś to ogarnąć? No i w ogóle kto to jest ten cholerny promotor, samemu się go wybiera? Nie wiem nic więc każde info sie przyda



Broniłem się rok temu. Promotora wybierałem na 3 roku z grupy kilku promotorów. Ma on swoje godzin w tygodniu kiedy można przyjść i ustalić temat, rozdziały itd. Zależy na jakiego trafisz. Ja miałem dość zapracowanego także pozwolił oddać pracę na początku czerwca a broniłem się 24 czerwca. Masz ogólnie prawie cały rok akademicki na napisanie pracy. Jeżeli masz materiały to w tydzień można ogarnać sie( przy założeniu, że masz kumatego promotora). Jeżeli sam napiszesz pracę to obrona tylko formalnośc


MKS !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 19:09
no dobra dzieki wielkie. To widze ze nie ma co sobie głowy zawracać przez jakiś czas :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 22:24
https://erk.univ.szczecin.pl/dokumenty/wolnemiejsca_top.pdf

Czy jesli na moim kierunku sa wolne miejsca, to znaczy ze juz sie dostałem.? : )


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/07/2009 22:50

  pckjtn napisał:  
https://erk.univ.szczecin.pl/dokumenty/wolnemiejsca_top.pdf

Czy jesli na moim kierunku sa wolne miejsca, to znaczy ze juz sie dostałem.? : )



raczej tak bo jesli sa wolne miejsca to czyli jest niedobór :)

ps. A mamy tu może jakiegoś studenta WIMiM Transportu lub zarządzania i inżynieria produckji ?

Ostatnio edytowany przez: M_1948, 23 lipca 2009, 12:58 [2 raz(y)]


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6486 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/07/2009 20:32
Kumpela nie dostała się na Uniwerek i chciałaby odzyskac dokumenty ( właściwie chodzi tylko o ten odpis świadectwa maturalnego). Od kiedy i czy w ogóle jest możliwość żeby go odebrać i czy musi robić to ona sobiście, cz np. może jej mama ?


"W życiu piękne są tylko chwile"
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6097 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/07/2009 20:41

  Truszek napisał:  
Kumpela nie dostała się na Uniwerek i chciałaby odzyskac dokumenty ( właściwie chodzi tylko o ten odpis świadectwa maturalnego). Od kiedy i czy w ogóle jest możliwość żeby go odebrać i czy musi robić to ona sobiście, cz np. może jej mama ?



Mojej dziewczynie powiedzieli,że wyślą pocztą i sama nie może odebrać.


Suchy-rlz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/07/2009 21:44
Racja, ja już dzisiaj dostałem papiery z jednego z kierunków na które sie nie dostałem


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Gdzie na studia? - 24/07/2009 22:28

  Truszek napisał:  
Kumpela nie dostała się na Uniwerek i chciałaby odzyskac dokumenty ( właściwie chodzi tylko o ten odpis świadectwa maturalnego). Od kiedy i czy w ogóle jest możliwość żeby go odebrać i czy musi robić to ona sobiście, cz np. może jej mama ?



ja dziś byłem podpisałem ze odebnrałem osobiscie i mi dali i nikt zdnego problemu nie robił. Dostał ktoś sie na ZUT na transport ?


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 24/07/2009 22:39
dostał się ktoś na IiE ?

kaktus odezwij się na gg : D


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 24/07/2009 23:19

  Mateusz1948 napisał:  

  Truszek napisał:  
Kumpela nie dostała się na Uniwerek i chciałaby odzyskac dokumenty ( właściwie chodzi tylko o ten odpis świadectwa maturalnego). Od kiedy i czy w ogóle jest możliwość żeby go odebrać i czy musi robić to ona sobiście, cz np. może jej mama ?



ja dziś byłem podpisałem ze odebnrałem osobiscie i mi dali i nikt zdnego problemu nie robił. Dostał ktoś sie na ZUT na transport ?



Zawsze można było próbować dalej i szukać szczęścia w II naborze. Ja na swój kierunke dostałem się w II naborze i nie żałuję.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2009 00:39
A ja mam pytanie, głupie bo głupie ale mnie to męczy ;/

Jak jest to podanie o tym, że potwierdzasz chęć nauki na danym wydziale i z rozpędu nie wpisałem tam miejscowości i daty to nie będą robić z tego żadnego problemu ? Pani w sekretariacie nic nie powiedziała i zabrała kartkę...

Ostatnio edytowany przez: nara, 25 lipca 2009, 00:59 [1 raz(y)]


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7083 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2009 10:20

  KS napisał:  
A ja mam pytanie, głupie bo głupie ale mnie to męczy ;/

Jak jest to podanie o tym, że potwierdzasz chęć nauki na danym wydziale i z rozpędu nie wpisałem tam miejscowości i daty to nie będą robić z tego żadnego problemu ? Pani w sekretariacie nic nie powiedziała i zabrała kartkę...



Nie powinni robic problemow . Drobny szczegol .


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Gdzie na studia? - 25/07/2009 12:55

  Mateusz1948 napisał:  

  Truszek napisał:  
Kumpela nie dostała się na Uniwerek i chciałaby odzyskac dokumenty ( właściwie chodzi tylko o ten odpis świadectwa maturalnego). Od kiedy i czy w ogóle jest możliwość żeby go odebrać i czy musi robić to ona sobiście, cz np. może jej mama ?



ja dziś byłem podpisałem ze odebnrałem osobiscie i mi dali i nikt zdnego problemu nie robił. Dostał ktoś sie na ZUT na transport ?



ja jestem na transporcie na WTM ;) jak coś to podbij na gg ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005