Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
RUDY 20
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7197 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/06/2005 18:04
ja na studia naszczescie nie ide , bo mi sie niechce :p za 2-3 lata jade do ciotki do Kanady i tam ona ma swoja restauracje wiec bede mial u niej prace :)


na zawsze w moim sercu POGOŃ gool SZCZECIN
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/12/2005 21:32
informacja dla studentow z wojskowa kategoria A nt.przeszkolenie wojskowego

http://www.mon.gov.pl/start.php?page=1021100000

a to co nas najbardziej interesuje :


w roku akademickim 2004/2005 w uczelniach cywilnych studentki i studenci rozpoczęli zajęcia z przysposobienia obronnego (PO) - fakultatywnego przedmiotu nauki realizowanego w systemie samokształcenia. Zajęcia z przysposobienia obronnego rozpoczęło 16,2 tys. studentów - ochotników z całej Polski (z 280 tys. studentek i studentów II roku studiów zawodowych).

W 2005 r. w ramach przeszkolenia absolwentów szkół wyższych planuje się przeszkolić ok. 400 absolwentów


NAJWAZNIEJSZE :

Natomiast od roku 2006 pierwsi absolwenci szkół wyższych (licencjaci), którzy nie odbyli przysposobienia obronnego lub odbyli to przysposobienie i nie złożyli wniosku o ochotnicze powołanie na kilkutygodniowe przeszkolenie wojskowe będą powoływani na długotrwałe przeszkolenie wojskowe (3-miesięczne) po studiach.

czyli prawdopodobienstwo jest male , pewnie z tych 400 to kazdy chcial isc potem dalej do woja, dodatkowy atut to jak ktos pracuje, jak macie znajomych w wojsku itd. dowiedzcie sie wiecej szczegolow co i jak lepsze 6 tyg niz 9 miesiecy :)


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/12/2005 22:02

  RUSH napisał:  
www.wset.pl 400wpisowe 400 miesiecznie

jest jeszcze podobny profil w tej szkole http://www.wshtwp.szczecin.pl/zaoczne.php ma ktos tam znajomych ? chodzi o profil informatyczny



WSET JA cie Porsze Chodze tam do Policelanej chodizlem tez do tego enomomik i zdam mature i wykurwiam laczki :D


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 06/12/2005 22:15

  kaktus19 napisał:  

  RUSH napisał:  
www.wset.pl 400wpisowe 400 miesiecznie

jest jeszcze podobny profil w tej szkole http://www.wshtwp.szczecin.pl/zaoczne.php ma ktos tam znajomych ? chodzi o profil informatyczny



WSET JA cie Porsze Chodze tam do Policelanej chodizlem tez do tego enomomik i zdam mature i wykurwiam laczki :D



Z taka gramatyka to raczej bedziesz mial problemy z matura;) Ps. pracuje tam jeszcze Madry od polskiego?:P


kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 10:40
akurat ekonomik na 3 maja jest jedna z lepszych szkol w szczecinie, koles mi poleca wyzsza szkole humanistyczna :) szczegolnie kierunki zaoczne np socjologia, pelen luzik


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 15:32
Z tego co sie orientuje to tylko qbajag tu jest z Wawy wiec do niego pytanie: co studiujesz/studiowales i gdzie? pozdro.


Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 15:43
Dobra to jest architektura na polibudzie, ale ciezko sie tam dostac.


Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6790 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 16:17
Jesli studia ekonomiczne to polecam AE w Poznaniu. Bardzo dobra uczelnia tylko trzeba zajebiscie duzo sie uczyc.5 lat ciezkiej pracy ale z perspektywy czasu dochodze do wniosku ze warto bylo.
bicz


WYCHOWANY NA POGONI
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 16:32

  Jay-J napisał:  
Z tego co sie orientuje to tylko qbajag tu jest z Wawy wiec do niego pytanie: co studiujesz/studiowales i gdzie? pozdro.



Ja od nowego roku szkolnego mieszkam w Nadarzynie i jesstem w klasie maturalnej to się troche też orientuje. Osobiscie polecam SGH(tutaj jest zajebiscie ciezko sie dostac, ale z tego co wiem to jest to najlepsza uczelnia w Polsce, na samym poczatku pisze sie test z przedssiebiorczosci)) i SGGW a o inne prosze pytać Quabaga albo Praga. Pld


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 17:20
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...


Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 20:03

  Jay-J napisał:  
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...



Duża część ludzi pewnie też będzie składać na UW..., rozmawiałem z babką od PP to mówiła, że test jest, tak samo kilku kolesi którzy się tam wybierają...
a 2 języki no coż.... Dobra uczelnia ma wysokie wymagania...
Jay ogólnie Wawa to chyba najgorsze miejsce studiowania pod względem możliwości dostania sie...


Ps. Ro k temu tutaj na ... Filologię Białoruską!!! było w przedziale 15-20 osób na miejsce!!! a o kierunkach typu Ekonomia to już nie wspomne... 70 osób na miejsce(liczby mogą się nie zgadzać bo to ze słyszenia podałem)


Pozdro z Nadarzyna


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mamejas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 22:23

  Vega napisał:  
Idzie ktos na IKF? Ja planuje na IKF i na AR



IKF zajebisty wybor!! szkola calkiem luzna i ciezko jest sie przemeczyc z nauki gozrej z fizycznym zmeczeniem...


Bo fantazja jest od tego, aby bawić się aby bawić się na całego!!!!!


B.S.N.T.
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/12/2005 23:26
napewno czesc z Was bedzie chciala isc na AR-moim zdaniem szkola nie jest zla latwo jest sie dostac lecz trudniej utrzymac z posrod ponad 80 oosb, ktore zostaly przyjeta na Moj kierunek nauczyciele mowia Nam ze zostanie polowa:/ wiec sztuka nie jest sie dostac do szkoly tylko ja skonczyc.Radzil bym zeby na Uniwerek szly osoby dobre z humanistyki na Polibude ze scislych przedmiotow a na AR Ci ktorzy tak jak Ja byle byc studentem:)


Obrazek gif wstawiony na forum
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6748 dni




Odp: Gdzie na studia? - 08/12/2005 01:10
gorąco polecam PS kierunek MiBM - utrzymac sie trudno, ale odpasc jeszcze trudniej :) emocje gwarantowane :)


- Tylko Pogoń -
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/12/2005 16:34

  PogonFan napisał:  

  Jay-J napisał:  
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...



Duża część ludzi pewnie też będzie składać na UW..., rozmawiałem z babką od PP to mówiła, że test jest, tak samo kilku kolesi którzy się tam wybierają...
a 2 języki no coż.... Dobra uczelnia ma wysokie wymagania...
Jay ogólnie Wawa to chyba najgorsze miejsce studiowania pod względem możliwości dostania sie...


Ps. Ro k temu tutaj na ... Filologię Białoruską!!! było w przedziale 15-20 osób na miejsce!!! a o kierunkach typu Ekonomia to już nie wspomne... 70 osób na miejsce(liczby mogą się nie zgadzać bo to ze słyszenia podałem)


Pozdro z Nadarzyna



No nie watpie ze bedzie ciezko, ale sprobuje ;) Mam paru kolege na marketingu na UW i mowil ze nie ma jakiegos przesadnego zainteresowania tym wydzialem. Moze masz cos ciekawego do polecenia jeszcze? Jakies prywatne uczelnie? Pozdro


Obrazek gif wstawiony na forum
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6790 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/12/2005 17:58

  Jay-J napisał:  

  PogonFan napisał:  

  Jay-J napisał:  
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...



Duża część ludzi pewnie też będzie składać na UW..., rozmawiałem z babką od PP to mówiła, że test jest, tak samo kilku kolesi którzy się tam wybierają...
a 2 języki no coż.... Dobra uczelnia ma wysokie wymagania...
Jay ogólnie Wawa to chyba najgorsze miejsce studiowania pod względem możliwości dostania sie...


Ps. Ro k temu tutaj na ... Filologię Białoruską!!! było w przedziale 15-20 osób na miejsce!!! a o kierunkach typu Ekonomia to już nie wspomne... 70 osób na miejsce(liczby mogą się nie zgadzać bo to ze słyszenia podałem)


Pozdro z Nadarzyna



No nie watpie ze bedzie ciezko, ale sprobuje ;) Mam paru kolege na marketingu na UW i mowil ze nie ma jakiegos przesadnego zainteresowania tym wydzialem. Moze masz cos ciekawego do polecenia jeszcze? Jakies prywatne uczelnie? Pozdro



Jakie kierunki Cie intereuja na prywatnych uczelniach w wawie? MOze cos znajdziemy dla Ciebie:)


WYCHOWANY NA POGONI
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 09/12/2005 18:28
Kto mi poleci jakiś w miare lajtowy kierunek i uczelnie gdzie mnie przyjmą z geografią. Mam zamiar uderzać na US Turystyka i Rekreacja ale jakaś alternatywa by się przydała. W rezerwie trzymam AR :D


No Pain, No Glory
Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7710 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 09/12/2005 20:43
Ja się wybieram na stosunki międzynarodowe na Uniwersytet Wrocławski. Może się dostanę... ;) Jak nie, to trzeba będzie coś ostro zakombinować, ale w Szczecinie to raczej nie chcę studiować.


Llibertat per a Catalunya!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni




Odp: Gdzie na studia? - 09/12/2005 22:59

  Praga Płd napisał:  

  Jay-J napisał:  

  PogonFan napisał:  

  Jay-J napisał:  
No wlasnie na SGH jest pewnie najwieksze zatrzesienie wiec kierunki takie jak ekonomia czy zarzadzanie na UW sa mniej oblegane?

A na SGH nie ma testu juz - ale potrzeba 2 jezykow i tu jest problem...



Duża część ludzi pewnie też będzie składać na UW..., rozmawiałem z babką od PP to mówiła, że test jest, tak samo kilku kolesi którzy się tam wybierają...
a 2 języki no coż.... Dobra uczelnia ma wysokie wymagania...
Jay ogólnie Wawa to chyba najgorsze miejsce studiowania pod względem możliwości dostania sie...


Ps. Ro k temu tutaj na ... Filologię Białoruską!!! było w przedziale 15-20 osób na miejsce!!! a o kierunkach typu Ekonomia to już nie wspomne... 70 osób na miejsce(liczby mogą się nie zgadzać bo to ze słyszenia podałem)


Pozdro z Nadarzyna



No nie watpie ze bedzie ciezko, ale sprobuje ;) Mam paru kolege na marketingu na UW i mowil ze nie ma jakiegos przesadnego zainteresowania tym wydzialem. Moze masz cos ciekawego do polecenia jeszcze? Jakies prywatne uczelnie? Pozdro



Jakie kierunki Cie intereuja na prywatnych uczelniach w wawie? MOze cos znajdziemy dla Ciebie:)



No wlasnie kierowalbym sie w kierunku ekonomii...


Obrazek gif wstawiony na forum
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 09/01/2006 20:53
dobra koledzy i kolezanki...
potraktujcie ten post smiertelnie poważnie

otóż cholernie pilnie poszukuje kogoś kto studiuje zaocznie (ew. dziennie) euroturystyke / stosunki miedzynarodowe w wyzszej szkole integracji europejskiej. Sprawa wyglada tak ze ja tam studiuje :)
Z tymże jeszcze mnie tam nie widzieli, a chciałbym wiedzieć chociaż z czego mam zaliczenia i egzaminy, wiec jezeli ktos z Was tam studiuje... albo zna kogos kto studiuje to niech mnie poratuje i sie odezwie.
Jesli o tym tu pisze to znaczy ze jestem zdesperowany ;)

kontakt gg - 4874083

Jezeli ktos bedzie w stanie pomóc to ja bede w stanie odwdzieczyc sie jakas flaszeczką.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005