Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6713 dni




Odp: Gdzie na studia? - 17/04/2009 18:49
mam pytanie.za rok pisze mature i jak jest ze skłądaniem papierów na uczelnie?do ilu uczelni mogę złożyć podanie itp. jakby ktoś mógł mi rozjaśnic co i jak byłbym wdzieczny.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 17/04/2009 19:05
No ja jestem na US i mowiac szczerze opierdalanie sie narazie jakich mało :D ale jestem na dosyc przypadkowym kierunku i planuje chyba zmienic na jakas politologie albo coś, ale o ile dobrze pamiętam rok temu nie było wcale tak łatwo się dostać.


Babilon Team
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 17/04/2009 19:34

  Zen napisał:  
mam pytanie.za rok pisze mature i jak jest ze skłądaniem papierów na uczelnie?do ilu uczelni mogę złożyć podanie itp. jakby ktoś mógł mi rozjaśnic co i jak byłbym wdzieczny.



Do ilu chcesz [: Tylko wszytsko kosztuje [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7564 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/04/2009 11:56
Czy wie ktoś może jak wygląda sprawa z "Dziennikarstwem i komunikacją społeczną" w Szczecinie ? Są może jacyś studenci tego kierunku na naszym forum?


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7537 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/04/2009 13:16

  Gracjan napisał:  
Czy wie ktoś może jak wygląda sprawa z "Dziennikarstwem i komunikacją społeczną" w Szczecinie ? Są może jacyś studenci tego kierunku na naszym forum?


Przylaczam sie do pytania.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 22/04/2009 13:58

  Marcin_ napisał:  

  Gracjan napisał:  
Czy wie ktoś może jak wygląda sprawa z "Dziennikarstwem i komunikacją społeczną" w Szczecinie ? Są może jacyś studenci tego kierunku na naszym forum?


Przylaczam sie do pytania.



Heheh ja się nie przydam, bo wyleciałem z tego [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/04/2009 14:41
Plum, a dlugo byles? Jak tak to ciekawe to chociaz? Bo ja w tym roku zrezygnowalem z 'eti' na wielkopolskiej a poszedlbym na cos co choc w miare by mnie interesowalo :D


qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6551 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/04/2009 16:47
No właśnie Plum, jak mógłbyś coś więcej powiedzieć o tym - byłbym również wdzięczny. Pzdr.


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Gdzie na studia? - 29/04/2009 12:39
Kto napisze mi cos wiecej o wyzszej szkole bankowej ? Studiuje ktos tam ?


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 29/04/2009 14:49

  Mateusz1948 napisał:  
Kto napisze mi cos wiecej o wyzszej szkole bankowej ? Studiuje ktos tam ?



podbij na gadu to pogadamy bo D. tam studiowała ;D


co do dziennikarstwa ;> to wiem, że podobno na TWP jest zajebiście ciężko


MB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Gdzie na studia? - 29/04/2009 15:55
To może i ja zapytam...
Zastanawiam się nad Stosunkami Międzynarodowymi i Turystyką.
Może ktoś kto już sie tam uczy wypowiedziałby się na ten temat podając przydatne informacje (głównie progi)
Na maturze zdaje Geografie na podstawie i Wos na rozszerzeniu.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/06/2009 13:46

  MB napisał:  
To może i ja zapytam...
Zastanawiam się nad Stosunkami Międzynarodowymi i Turystyką.
Może ktoś kto już sie tam uczy wypowiedziałby się na ten temat podając przydatne informacje (głównie progi)
Na maturze zdaje Geografie na podstawie i Wos na rozszerzeniu.



Przyłączam sie do pytania. Tyle, że chodzi mi głównie o turystyke na US.
Jest ktoś stamtąd.? Jak jest z poziomem j.niemieckiego.? ;)
Ktoś kto nie ma pojęcia o nim da rade.? :P


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Gdzie na studia? - 06/06/2009 14:01
Jest ktoś studiujący markieting u nas w mieście?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 06/06/2009 14:27

  qbis napisał:  
No właśnie Plum, jak mógłbyś coś więcej powiedzieć o tym - byłbym również wdzięczny. Pzdr.



Sorki, że tak późno odp, ale tak wyszło. Niewiele mogę pomóc. Wywali mnie, bo ani razu się tam nie pojawiłem. Ot prosta zasada, że żeby być dobrym dziennikarzem wcale nie trzeba skończyć studiów w tym kierunku :p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni




Odp: Gdzie na studia? - 17/06/2009 14:43
Witam, mam pytanie do kogoś studiującego na Uniwerku na Mickiewicza, kierunki: ekonomia lub zarządzanie. Chodzi mi o koszta i poziom, trzeba dużo spędzać czasu nad nauką ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 17/06/2009 15:12

  3l3m3nt napisał:  
Witam, mam pytanie do kogoś studiującego na Uniwerku na Mickiewicza, kierunki: ekonomia lub zarządzanie. Chodzi mi o koszta i poziom, trzeba dużo spędzać czasu nad nauką ?


jesli chcesz sie czegos nauczyc to sobie odpusc ten uniwerek, a jak chcesz sie obijac, "przebimbac" pare lat i miec papier to wneiz jest w sam raz. ja koncze 4 rok iie i uczylem sie dluzej w sumie do 2 czy 3 przedmiotow. reszte przemilcze:)


100% PD
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni




Odp: Gdzie na studia? - 17/06/2009 17:05

  tribu napisał:  

  3l3m3nt napisał:  
Witam, mam pytanie do kogoś studiującego na Uniwerku na Mickiewicza, kierunki: ekonomia lub zarządzanie. Chodzi mi o koszta i poziom, trzeba dużo spędzać czasu nad nauką ?


jesli chcesz sie czegos nauczyc to sobie odpusc ten uniwerek, a jak chcesz sie obijac, "przebimbac" pare lat i miec papier to wneiz jest w sam raz. ja koncze 4 rok iie i uczylem sie dluzej w sumie do 2 czy 3 przedmiotow. reszte przemilcze:)



Co dokładnie tam studiowałeś i czy zaocznie ? Już dwa razy robiłem podchody na Polibudę dziennie i dwa razy się nie udało. Teraz chcę coś ' lajtowego' żeby było można z pracą połączyć . Orientujesz się może jakie koszta bo szukam na ich stronie i nic niema.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 17/06/2009 17:38
jestem na dziennej informatyce i ekonometrii na specjalizie wycena, zarządzanie, obrot nieruchomosciami. ogolnie spec. swietna, specjalnie na wneiz poszedlem dla niej ale po 4 latach dochodze do wniosku ze wzion jest tutaj zupelnie przez przypadek i na sile (przedmiotow specjalistycznych prawie w ogole, za to pelno ze spec. e-biznes na glownym toku studiow; przez to e-biznes nie ma praktycznie przedmiotow typowo swoich). kierunek moj jest niby najciezszy na wydziale a przez caly okres studiow problemy byly tylko z ekonometria, badaniami operacyjnymi i statystyka. a na zaocznych tych przedmiotow nie ma z tymi najwiekszymi mendami takze tez jest luz. z reszta jak czlowiek placi to zupelnie inaczej jest traktowany;) takze jak chcesz tylko papier miec to probuj, jak chcesz cos wyniesc (oprocz kredy i gabki z sali wykladowej) to nie warto.


100% PD
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 17/06/2009 18:16

  tribu napisał:  
jestem na dziennej informatyce i ekonometrii na specjalizie wycena, zarządzanie, obrot nieruchomosciami. ogolnie spec. swietna, specjalnie na wneiz poszedlem dla niej ale po 4 latach dochodze do wniosku ze wzion jest tutaj zupelnie przez przypadek i na sile (przedmiotow specjalistycznych prawie w ogole, za to pelno ze spec. e-biznes na glownym toku studiow; przez to e-biznes nie ma praktycznie przedmiotow typowo swoich). kierunek moj jest niby najciezszy na wydziale a przez caly okres studiow problemy byly tylko z ekonometria, badaniami operacyjnymi i statystyka. a na zaocznych tych przedmiotow nie ma z tymi najwiekszymi mendami takze tez jest luz. z reszta jak czlowiek placi to zupelnie inaczej jest traktowany;) takze jak chcesz tylko papier miec to probuj, jak chcesz cos wyniesc (oprocz kredy i gabki z sali wykladowej) to nie warto.



taaaa e-biznesy sresy i inne niepotrzebne przedmioty z kategorii wypełniaczy czasu. szkoda słów... ale towarzysko (imprezy, melanże, brechty na zajęciach) na pewno nie będziesz narzekać


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 17/06/2009 21:07
Również studiuję na WNEiZ, kończę II rok Zarządzania - dziennie. Uczć się na wiele nie uczę, poprawek jeszcze żadnych nie było - wszystkie podstawowe przedmioty już za mną (statystyka, mikro, makro, finanse, rachunkowosc itp) - teraz już przyjemniejsze rzeczy na specjalizacji.
Przymierzam się do drugiego kierunku od nowego semestru... i to pytanie do tribu:
Która specjalizacja lepsza Twoim zdaniem na Informatyce i Ekonometrii:
- nieruchomości
- inżyniera internetu
?
Bardziej się skłaniam na tą drugą. Dużo przedmiotów typowo informatycznych no i tytuł inżyniera po 3,5 roku, bo dwa magistry po cholerę :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005