Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na studia? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/10/2008 11:18

  Plum napisał:  

  ManU napisał:  

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?



Powinni odesłać. Tylko może im to zająć kilka dni.



heh teraz odsylaja? :> juz minely 3 lata a ja ze stosunkow na US i ekonomii na AE w Poznaniu (poznanskie sknery) ciagle nic (a dawalo sie tam chyba z 4 zdjecia ktore by sie przydaly w sumie :D) nie dostalem ;)

i ze dziennikarstwo w Szczecinie...? ciekawe jaki poziom bedzie. Wie ktos moze ile osob przyjeli?



Teraz ładnie odsłyłali. A dziennikarstwo w Szczecinie jakby już było wcześniej, poprzez konretną specjalnizację polonistyki, a teraz jest tak w 100% samodzielnym kierunkiem.
Nie wiem jaki poziom będzie, ale patrząc na tyle godzin zajęć np. z interpunkcji to słabo im wróżę. Dużo teorii, a jakby mało praktyki. Najgorsi dziennikarze są właśnie po polonistyce. Budują zajebiście poprawne i rozbudowane zdania, których przecięty człowiek nie rozumie [: Zresztą najlepsi dziennikarze wcale nie mają polonistycznego czy dziennikarskiego wykształćenia. Dlatego właśnie ich olałem, choć mnie przyjęli razem z około setką innych osób.




wlasnie dzieki takim przyszlym dziennikarza jak ty ,jak to nazwales "przecietny czlowiek" teraz rowna sie polglowkowi ktory nic nie rozumie.To jest wlasnie rownanie w dol


Obrazek png wstawiony na forum
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/10/2008 21:37
A wybrał się ktoś może na WSB w Szczecinie?? Pierwszy rok ta prywatna uczelnia jest w naszym mieście.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6569 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/10/2008 23:56

  Bronek napisał:  
A wybrał się ktoś może na WSB w Szczecinie?? Pierwszy rok ta prywatna uczelnia jest w naszym mieście.



siostra poszla tam


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/10/2008 19:06
Studiował/studiuje ktoś na prawie ? Albo ma tam znajomych (nie I rok) ? Chodzi o kupno książek.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 07/10/2008 20:56

  TheBebzons napisał:  

  Plum napisał:  

  ManU napisał:  

  Plum napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
wie ktoś co z papierami na tych studiach co się nie zdecydowałem ? znaczy dostałem się ale do 1 sierpnia nie zaniosłem oświadczania czyli mnie powinni skreślić... odeślą mi czy muszę się sam wybrać ?



Powinni odesłać. Tylko może im to zająć kilka dni.



heh teraz odsylaja? :> juz minely 3 lata a ja ze stosunkow na US i ekonomii na AE w Poznaniu (poznanskie sknery) ciagle nic (a dawalo sie tam chyba z 4 zdjecia ktore by sie przydaly w sumie :D) nie dostalem ;)

i ze dziennikarstwo w Szczecinie...? ciekawe jaki poziom bedzie. Wie ktos moze ile osob przyjeli?



Teraz ładnie odsłyłali. A dziennikarstwo w Szczecinie jakby już było wcześniej, poprzez konretną specjalnizację polonistyki, a teraz jest tak w 100% samodzielnym kierunkiem.
Nie wiem jaki poziom będzie, ale patrząc na tyle godzin zajęć np. z interpunkcji to słabo im wróżę. Dużo teorii, a jakby mało praktyki. Najgorsi dziennikarze są właśnie po polonistyce. Budują zajebiście poprawne i rozbudowane zdania, których przecięty człowiek nie rozumie [: Zresztą najlepsi dziennikarze wcale nie mają polonistycznego czy dziennikarskiego wykształćenia. Dlatego właśnie ich olałem, choć mnie przyjęli razem z około setką innych osób.




wlasnie dzieki takim przyszlym dziennikarza jak ty ,jak to nazwales "przecietny czlowiek" teraz rowna sie polglowkowi ktory nic nie rozumie.To jest wlasnie rownanie w dol



Źle mnie zrozumiałeś. Może jestem naiwny, ale za przeciętnego człowieka uważam kogoś, kto wyrasa ponad poziom Fucktu i Super Ekpresu. Chodziło mi o to, że żeby być dobrym dziennikarzem politycznym warto studiować czy intersować się polityką. Nie lubie dziennikarzy w stylu Tomasz Sianecki, który jest od wszytskiego, bo zajmuje się od polityki, problemy społeczne po sport, a tak naprawdę jest do niczego. Jeśli ja mam pisać o czymś to powinienm czuć się dobrym w tej dziedzinie. Nie będę pisał relacji z meczu na którym mnie nie było. Nie będę pisał o rzeczach, o ktrórych nie mam pojęcia. Dlatego po 5 latach studiów np. politologi można być dobrym dziennikarzem piszącym nt. polityki, a po 5 latach dziennikarstwa wie się gdzie trzeba postawić przecinek...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6960 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/10/2008 21:16

  śmielaq89 napisał:  
Studiował/studiuje ktoś na prawie ? Albo ma tam znajomych (nie I rok) ? Chodzi o kupno książek.



W której grupie jesteś?


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 07/10/2008 22:47

  Plum napisał:  

  Mick napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Ciężko się dostać na AM na ratownictwo lub na transport morski ? jak bylo w tym roku ?



Kierunek ratu na AM już nie jest tak oblegany.. w ostatnich dwóch latach średnio na 30 miejsc było 40 chętnych ;] Możesz mieć mature z dupy a wystarczy że wypływasz to na basenie i jesteś tam bankowo ;]

Jak transport to nie wiem ;]


  Plum napisał:  
Orientujecie się ile kosztują studia zaoczne na np. Europeistyce na US?



Jak sie nie myle w granicach 1700 zł za semestr ;]



Dzięki za odp. Na szczęście zaoczne studia mnie nie dotyczą [: Na szczęście,bo koszta kosmiczne...



ja np. osobiście się cieszę, że poszedłem na zaoczne.Jak się pracuje to nie jest to jakaś kosmiczna kwota(2000-2500 zł za semestr) a nie dość, że masz kasę to nie jesteś zależny od rodziców i jak skończysz studia to masz doświadczenie zawodowe.
Poza tym nie wydaje mi się by studia dzienne w Szczecinie dawały jakiś ogromny zastrzyk wiedzy i umiejętności oprócz AM(skoro ludzie po I-II roku wybierają sobie dodatkowo drugi kierunek to coś leży na rzeczy).

Ps. Studiuję zaocznie w Warszawie

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 7 października 2008, 23:05 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni




Odp: Gdzie na studia? - 07/10/2008 22:54

  Cycek. napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Studiował/studiuje ktoś na prawie ? Albo ma tam znajomych (nie I rok) ? Chodzi o kupno książek.



W której grupie jesteś?



9


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

***




Odp: Gdzie na studia? - 07/10/2008 23:10

  PogońFaN napisał:  

  Plum napisał:  

  Mick napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Ciężko się dostać na AM na ratownictwo lub na transport morski ? jak bylo w tym roku ?



Kierunek ratu na AM już nie jest tak oblegany.. w ostatnich dwóch latach średnio na 30 miejsc było 40 chętnych ;] Możesz mieć mature z dupy a wystarczy że wypływasz to na basenie i jesteś tam bankowo ;]

Jak transport to nie wiem ;]


  Plum napisał:  
Orientujecie się ile kosztują studia zaoczne na np. Europeistyce na US?



Jak sie nie myle w granicach 1700 zł za semestr ;]



Dzięki za odp. Na szczęście zaoczne studia mnie nie dotyczą [: Na szczęście,bo koszta kosmiczne...



ja np. osobiście się cieszę, że poszedłem na zaoczne.Jak się pracuje to nie jest to jakaś kosmiczna kwota(2000-2500 zł za semestr) a nie dość, że masz kasę to nie jesteś zależny od rodziców i jak skończysz studia to masz doświadczenie zawodowe.
Poza tym nie wydaje mi się by studia dzienne w Szczecinie dawały jakiś ogromny zastrzyk wiedzy i umiejętności oprócz AM(skoro ludzie po I-II roku wybierają sobie dodatkowo drugi kierunek to coś leży na rzeczy).

Ps. Studiuję zaocznie w Warszawie

Pozdrawiam



Niby tak. Każdy lubi co innego... Póki mam możliwość studiowania na studiach dziennych to z niej korzytsam...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni

****




Odp: Gdzie na studia? - 08/10/2008 20:53

  Plum napisał:  

  PogońFaN napisał:  

  Plum napisał:  

  Mick napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Ciężko się dostać na AM na ratownictwo lub na transport morski ? jak bylo w tym roku ?



Kierunek ratu na AM już nie jest tak oblegany.. w ostatnich dwóch latach średnio na 30 miejsc było 40 chętnych ;] Możesz mieć mature z dupy a wystarczy że wypływasz to na basenie i jesteś tam bankowo ;]

Jak transport to nie wiem ;]


  Plum napisał:  
Orientujecie się ile kosztują studia zaoczne na np. Europeistyce na US?



Jak sie nie myle w granicach 1700 zł za semestr ;]



Dzięki za odp. Na szczęście zaoczne studia mnie nie dotyczą [: Na szczęście,bo koszta kosmiczne...



ja np. osobiście się cieszę, że poszedłem na zaoczne.Jak się pracuje to nie jest to jakaś kosmiczna kwota(2000-2500 zł za semestr) a nie dość, że masz kasę to nie jesteś zależny od rodziców i jak skończysz studia to masz doświadczenie zawodowe.
Poza tym nie wydaje mi się by studia dzienne w Szczecinie dawały jakiś ogromny zastrzyk wiedzy i umiejętności oprócz AM(skoro ludzie po I-II roku wybierają sobie dodatkowo drugi kierunek to coś leży na rzeczy).

Ps. Studiuję zaocznie w Warszawie

Pozdrawiam



Niby tak. Każdy lubi co innego... Póki mam możliwość studiowania na studiach dziennych to z niej korzytsam...



otóż to :) każdy sam decyduje co chcę robić(teoretycznie, bo w niektórych przypadkach naciski rodziców zmieniają postać rzeczy )


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/03/2009 21:04
Czy ktoś studiuje na Instytutcie Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego ? Czy ciężko tam się dostać ? Moje wyniki ostatnich próbnych matur to 50% z polskiego, 71% z angielskiego i 74% z historii (wszystko podstawowy). Z takimi wynikami jest sens próbować ?


"W życiu piękne są tylko chwile"
MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6686 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/03/2009 22:03
Jak juz temat zostal poruszony to mam 2 pytania, od kiedy mozna juz skladac papiery na studia ?
oraz gdzie najlepiej studiowac zaocznie gdzie jest w miare latwo? pozdro.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Gdzie na studia? - 04/03/2009 22:12

  shinsengumi napisał:  
Jak juz temat zostal poruszony to mam 2 pytania, od kiedy mozna juz skladac papiery na studia ?
oraz gdzie najlepiej studiowac zaocznie gdzie jest w miare latwo? pozdro.



Na składanie papierów chyba jeszcze za wcześnie...
Natomiast jeżeli chodzi o kierunek to za swoim przykładem poleciłbym politologie na Wydziale Humanistycznym US:)czasami trzeba troche czaszką ruszyc,ale nie jest źle:) jestem teraz na piątym roku(zaocznie) i planuje to zakończyc w terminie;) nigdy nie byłem jakimś orłem, tak szczerze to się troche ślizgam po tych studiach ale daje rade więc z mojej strony polecam:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5916 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 05/03/2009 10:47
Każda uczelnia ma swoje terminy na składanie papierów. Musisz po prostu pilnować tych, które Cię interesują.

ps.
Przykładowo mój wydział już ogłosił zasady rekrutacji na bieżący rok.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7281 dni




Odp: Gdzie na studia? - 05/03/2009 10:56

  YAKIN napisał:  

  shinsengumi napisał:  
Jak juz temat zostal poruszony to mam 2 pytania, od kiedy mozna juz skladac papiery na studia ?
oraz gdzie najlepiej studiowac zaocznie gdzie jest w miare latwo? pozdro.



Na składanie papierów chyba jeszcze za wcześnie...
Natomiast jeżeli chodzi o kierunek to za swoim przykładem poleciłbym politologie na Wydziale Humanistycznym US:)czasami trzeba troche czaszką ruszyc,ale nie jest źle:) jestem teraz na piątym roku(zaocznie) i planuje to zakończyc w terminie;) nigdy nie byłem jakimś orłem, tak szczerze to się troche ślizgam po tych studiach ale daje rade więc z mojej strony polecam:D


Ze swojej strony polecam dzienne ;) jeśli ktoś lubi politykę to na pewno sobie poradzi bo nie jest jakoś specjalnie trudno ale uczyć się trzeba. Z dostaniem się nikt nie powinien mieć problemów bo zainteresowanie tym kierunkiem bardzo maleje, a szkoda ;)


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5839 dni




Odp: Gdzie na studia? - 22/03/2009 20:28
Wiecie czy jest możliwość w Szczecinie studiowania Ratownictwa Medycznego w trybie zaocznym? Bardziej chodzi o pomostowe dla ratowników z dyplomem policealnym. Szukałem w necie ale nie znalazłem a słyszałem ze niby można.


zch
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7490 dni




Odp: Gdzie na studia? - 16/04/2009 17:45
http://www.youtube.com/watch?v=gL66LmgRW0A

reklama Uniwerku Szczecinskiego, a raczej antyreklama !!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni

*




Odp: Gdzie na studia? - 16/04/2009 17:51

  malcoolm napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=gL66LmgRW0A

reklama Uniwerku Szczecinskiego, a raczej antyreklama !!



widać nie tylko w Pogoni mamy speców od reklamy i marketingu aaaa1


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni




Odp: Gdzie na studia? - 16/04/2009 18:27
Reklama jest idealna bo przedstawia prawde ;] Nie ma co sie oszukiwać , na naszym USie nauką żyje mało kto ;]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni

**




Odp: Gdzie na studia? - 16/04/2009 19:06
Fajna fruzia-blondyna, ale reklama żenująca :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005