Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/01/2012 16:31

  Vega napisał:  
Grzegor Boxing Team

Jakas nowa szkola? Mlody chlopak widze prowadzi treningi, sprawdzal ktos?



Dobry klimat i dobry trener na początek śmiało można polecić, nawet trochę bardziej w formie robienia kondycji niż sparingów.


Szczecińska albo Zadna
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/01/2012 13:57
Użyczę karnet na siłownie (1 do 2 wejść) która mieści się pod ds3 na Piastów. Ważne do 18 stycznia.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/01/2012 15:10

  kiko napisał:  
Na prośbę kolegi.

Ma do sprzedania karnet na siłownie Pure w Kaskadzie.
Karnet obejmuje styczeń i luty - cena 190zł

kontakt: [email protected]



Aa, właśnie - co myślicie na temat tej siłowni? Wieczorami to jakaś makabra jest pod względem ludności z tego co zauważyłem. Niby sprzętu jest, ale mało kabin pod prysznic i ogólnie trochę masówa.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/01/2012 15:58
Ja chodzę od początku, czasem jest masówka ale to tylko w określonej godzinie 17-21. Da się spokojnie ćwiczyć, nigdy nie czekam na kabinę siłownię jak najbardziej polecam stówka miesięcznie. Jak by ktoś chciał jakieś info to gg 2473794


Liberta' Per Gli Ultras
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/01/2012 20:40
Active Szczecin(w Kupcu) napisze ktoś jakieś opinie na temat siłowni tam?


Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/01/2012 19:16

  Eds napisał:  
Active Szczecin(w Kupcu) napisze ktoś jakieś opinie na temat siłowni tam?



Jak mieszkałem na Kopernika to tam chodziłem czyli jakiś rok temu. Nie ma tłumów w tych najgorszych godzinach czyli 16-20. Sprzęt dobrej jakości, jest na czym poćwiczyć. Jak ja chodziłem to była promocja, że po iluś karnetach jeden był gratis.


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7223 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/02/2012 13:17
Walczyć, trenować... PS FIGHT CLUB


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/02/2012 16:32

  BzM napisał:  
Walczyć, trenować... PS FIGHT CLUB



Wszystkie głosy mówią,że to najlepszy klub w mieście!


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/02/2012 10:24
I tak właśnie jest,ale nie polegajcie jedynie na opiniach PRZYJDŹCIE I SAMI ZOBACZCIE!!!Najlepsza atmosfera,sala i trenerzy.
Do zobaczenia :)


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/03/2012 09:34
Zapraszamy do zapoznania się z treścią wywiadu przeprowadzonego z PSFight Club za pośrednictwem www.szczecinblog.pl

Trenuj sztuki walki z PSFight Club!


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/03/2012 12:27
Może ktoś chce zapisać się do Pure'a? Sam muszę zrezygnować a mam umowę jeszcze na pół roku, 99 zł miesięcznie i mogę ją przepisać na kogoś. Normalnie umowa na minimum rok i z tego co się orientuję 140 zł miesięcznie i jeszcze jakieś wpisowe. 247394


Liberta' Per Gli Ultras
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/03/2012 21:53
Jakie wrażenia nt. Pure? :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/03/2012 14:44
Próbował ktoś Ripped freak fatburner i może wyrazić jakąś konkretną opinię?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/03/2012 16:27

  ManeS napisał:  
Próbował ktoś Ripped freak fatburner i może wyrazić jakąś konkretną opinię?



najlepszy fatburner to aeroby...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/03/2012 16:58

  waszkiel napisał:  

  ManeS napisał:  
Próbował ktoś Ripped freak fatburner i może wyrazić jakąś konkretną opinię?



najlepszy fatburner to aeroby...



+dieta ;)


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/03/2012 18:21

  malcoolm napisał:  
Jakie wrażenia nt. Pure? :)


Sprzęt git, wszystko git poza tym, że w godzinach 17-20 praktycznie nie da się ćwiczyć bo jest masa ludzi ;) Jeżeli komuś pasują inne godziny to siłownia jak najbardziej warta polecenia


Liberta' Per Gli Ultras
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/03/2012 17:12
Panowie, potrzebna pomoc kulinarna :)
Po 2 miechach przerwy wracam do przerzucania żelastwa i potrzebuje przepisy na dania (obiadowe, ale też jakieś zakąski coś :) ) zawierające typowo pakerskie składniki (pierś z kury, ryż, warzywa, ryba, chude mięso itp. ), żeby było szybko i w miarę tanio. Niestety moja inwencja powoli się chyba wyczerpuje, a jedzenie 10 raz tego samego robi się nużące. :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Pilot Rika
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/03/2012 18:39
ja osobiscie polecam gofry z płatkami owsianymi, mielisz płatki owsiane, dosypujesz cynamonu i kakao a potem to juz normalne robienie gofrów :)
a tak ogólnie to poczytaj tutaj: http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html


FC Goleniów/Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Zachodniopomorska
krisss777
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/03/2012 19:02
Risotto...Kiedys znalazlem to nie pamietam na jakiej stronie...i do dzisiaj raz na 2 tyg przygotowuje.

mieso mielone z piersi indyka250 gram
torebka ryżu 100gram
pół papryki czerwonej,pol zielonej,kilka pieczarek,jedna duża cebula,pół puszki kukurydzy konserwowej
przyprawy,sól pieprz,slodka papryka
sposób przyrządzenia:
podsmaż mieso z cebula na oliwie lub PAMie ciagle mieszajac,zeby bylo jak najdrobniejsze( ok 10 minut ) dodac pokrojone w kostke pozostale warzywa i kukurydze. dusić pod przykryciem ok. 5-10 minut. W tym czasie ugotowac torebke ryżu i odsączyć z wody. Dodac do pozostalych skladników i smażyć jeszcze okolo 10 minut,doprawić do smaku. przed podaniem można polać ketchupem.

Ma prawie 40g bialka i w ch... weglowodanow.


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7052 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/03/2012 21:46

  Hasor napisał:  
Panowie, potrzebna pomoc kulinarna :)
Po 2 miechach przerwy wracam do przerzucania żelastwa i potrzebuje przepisy na dania (obiadowe, ale też jakieś zakąski coś :) ) zawierające typowo pakerskie składniki (pierś z kury, ryż, warzywa, ryba, chude mięso itp. ), żeby było szybko i w miarę tanio. Niestety moja inwencja powoli się chyba wyczerpuje, a jedzenie 10 raz tego samego robi się nużące. :)



jak bedziesz chcial mozemy ustawic sie na jakies przebiezki po mokotowie chyba ze nie biegasz...:)


Fanatycy ze stolicy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005