Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2006 20:08

  Mati. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Pytanko mam....chodzi mi o dobra silownie na Pomorzanach?,zeby bylo odpowiednio duzo sprzetu i dobra atmosferka....



Na Pomorzanach masz dwie siłownie. Jedna to Fenix, mieści się ona na Powstańców Wielkopolskich (pod przychodnią) druga siłka mieści się w LO 10 - wejście od strony basenu. Lepiej zaopatrzony w sprzęt jest Fenix, jest większy, ale chyba też droższy - karnet 50zł(do woli wejść) a w Lo 10 nie wiem.Odnośnie atmosferki - dużo osób narzeka na Fenix, ale dla mnie całkiem spoko siłka. Z resztą sam musisz zobaczyć, cena jednorazowego wejścia do Fenixa to 7zł.



Leć do Fenixa, w LO10 jest duzo drożej, wkurwe ludzi i mało sprzetu, co do atmosfery to faktycznie jest (była) specyficzna :D ale ma to swoje uroki, przez tą specyficznosc jest raczej wesoło ;)

w fenixie karnet 50dych dla osob uczacych sie (dla zaocznych 60zl), dla nieuczacych sie 60zl

wiecej o Fenixie moglby powiedziec kolega HL


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2006 21:40

  Helmut napisał:  

  Mati. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Pytanko mam....chodzi mi o dobra silownie na Pomorzanach?,zeby bylo odpowiednio duzo sprzetu i dobra atmosferka....



Na Pomorzanach masz dwie siłownie. Jedna to Fenix, mieści się ona na Powstańców Wielkopolskich (pod przychodnią) druga siłka mieści się w LO 10 - wejście od strony basenu. Lepiej zaopatrzony w sprzęt jest Fenix, jest większy, ale chyba też droższy - karnet 50zł(do woli wejść) a w Lo 10 nie wiem.Odnośnie atmosferki - dużo osób narzeka na Fenix, ale dla mnie całkiem spoko siłka. Z resztą sam musisz zobaczyć, cena jednorazowego wejścia do Fenixa to 7zł.



Leć do Fenixa, w LO10 jest duzo drożej, wkurwe ludzi i mało sprzetu, co do atmosfery to faktycznie jest (była) specyficzna :D ale ma to swoje uroki, przez tą specyficznosc jest raczej wesoło ;)

w fenixie karnet 50dych dla osob uczacych sie (dla zaocznych 60zl), dla nieuczacych sie 60zl

wiecej o Fenixie moglby powiedziec kolega HL



Ok Dzieki bo juz niechce mi sie do tego ``miasta`` jezdzic...zobaczymy jak w Fenixie bedzie...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/04/2006 10:52

  daiman napisał:  

  tarpan napisał:  
Eh kibic24 ty chyba jakąś depresje przechodzisz bo w każdym temacie lamentujesz jak stara baba. Kiedyś postanowiłem tak z czystej ciekawości zainteresować się gdzie pracują albo co robią ludzie z którymi ćwiczę na siłce. No bo wiecie jak jest, człowiek często gada, ćwiczy pomaga drugiej osobie a nawet nie pamięta jego imienia co czasem powoduje głupie sytuacje kiedy kogoś znajomego z siłki spotykasz gdzieś na mieście. Najciekawsze było to że oprócz studentów właścicieli własnych firm itd. Już od pół roku całkiem dobrze się znałem z doktorem szpitala miejskiego a już hitem był jak się dowiedziałem że jeden z większych ziomali na siłowni (wyglądał trochę jak tzw. Koks) Jest komisarzem w Komendzie Wojewódzkiej Policji.
Mojego pierwszej wizyty na słowni nigdy nie zapomnę, poszedłem tam za namową kumpla i oczywiście ćwiczyłem wszystko starając się dorównać chłopakom którzy już tam ćwiczyli. Na drugi dzień nie mogłem podnieś rano herbaty z stolika.


Gdzie chodziszchodziłeś na siłke???



Chodziłem i można dalej mnie tam spotkać :D siłowna Arni na os. Majowe


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7114 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/04/2006 11:18

  tarpan napisał:  

  daiman napisał:  

  tarpan napisał:  
Eh kibic24 ty chyba jakąś depresje przechodzisz bo w każdym temacie lamentujesz jak stara baba. Kiedyś postanowiłem tak z czystej ciekawości zainteresować się gdzie pracują albo co robią ludzie z którymi ćwiczę na siłce. No bo wiecie jak jest, człowiek często gada, ćwiczy pomaga drugiej osobie a nawet nie pamięta jego imienia co czasem powoduje głupie sytuacje kiedy kogoś znajomego z siłki spotykasz gdzieś na mieście. Najciekawsze było to że oprócz studentów właścicieli własnych firm itd. Już od pół roku całkiem dobrze się znałem z doktorem szpitala miejskiego a już hitem był jak się dowiedziałem że jeden z większych ziomali na siłowni (wyglądał trochę jak tzw. Koks) Jest komisarzem w Komendzie Wojewódzkiej Policji.
Mojego pierwszej wizyty na słowni nigdy nie zapomnę, poszedłem tam za namową kumpla i oczywiście ćwiczyłem wszystko starając się dorównać chłopakom którzy już tam ćwiczyli. Na drugi dzień nie mogłem podnieś rano herbaty z stolika.


Gdzie chodziszchodziłeś na siłke???



Chodziłem i można dalej mnie tam spotkać :D siłowna Arni na os. Majowe



Myślałem że może tam gdzie ja ćwiczyłem bo też można było spotkać doktora czy lekarza i manego co psem byl :P:P


No Pain, No Glory
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/04/2006 11:59

  daiman napisał:  

  tarpan napisał:  

  daiman napisał:  

  tarpan napisał:  
Eh kibic24 ty chyba jakąś depresje przechodzisz bo w każdym temacie lamentujesz jak stara baba. Kiedyś postanowiłem tak z czystej ciekawości zainteresować się gdzie pracują albo co robią ludzie z którymi ćwiczę na siłce. No bo wiecie jak jest, człowiek często gada, ćwiczy pomaga drugiej osobie a nawet nie pamięta jego imienia co czasem powoduje głupie sytuacje kiedy kogoś znajomego z siłki spotykasz gdzieś na mieście. Najciekawsze było to że oprócz studentów właścicieli własnych firm itd. Już od pół roku całkiem dobrze się znałem z doktorem szpitala miejskiego a już hitem był jak się dowiedziałem że jeden z większych ziomali na siłowni (wyglądał trochę jak tzw. Koks) Jest komisarzem w Komendzie Wojewódzkiej Policji.
Mojego pierwszej wizyty na słowni nigdy nie zapomnę, poszedłem tam za namową kumpla i oczywiście ćwiczyłem wszystko starając się dorównać chłopakom którzy już tam ćwiczyli. Na drugi dzień nie mogłem podnieś rano herbaty z stolika.


Gdzie chodziszchodziłeś na siłke???



Chodziłem i można dalej mnie tam spotkać :D siłowna Arni na os. Majowe



Myślałem że może tam gdzie ja ćwiczyłem bo też można było spotkać doktora czy lekarza i manego co psem byl :P:P



Siłownia to miejsce dla wszystkich ;) a ten kto twierdzi że można tam spotkać tylko sterydów to w dupie był gówno widział :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2006 14:37
Orientuje się ktoś gdzie w Szczecinie są najtańsze odżywki??


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2006 14:54
Poszukuję w miarę porządnej siłki z tanimi karnetami ;)


Szczecińska albo żadna!
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7513 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2006 22:19

  Power napisał:  
Poszukuję w miarę porządnej siłki z tanimi karnetami ;)




Buldi przy 3maja, Herkules na Krzekowie, silownia w akademikach na Piastow...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7114 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/05/2006 00:54

  Cinek84 napisał:  

  Power napisał:  
Poszukuję w miarę porządnej siłki z tanimi karnetami ;)




Buldi przy 3maja, Herkules na Krzekowie, silownia w akademikach na Piastow...



Ta na Piastów jest dobra karnet na 12 wejść kosztuje 33 zł sporo sprzętu i wogóle dobra atmosfera. Polecam tą siłownie


No Pain, No Glory
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6849 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/05/2006 13:51
Popeye na Słonku, karnet na 12 wejść - 40zł, 16 wejść - 45zł, karnet bez ograniczeń - 50zł.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/05/2006 14:54

  Ziemiak napisał:  
Czym najlepiej uzupełnić glikogeon ? prócz Carbo



Isostar lub inny napoj izotoniczny.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 01/05/2006 21:24

  Gregor napisał:  
Popeye na Słonku, karnet na 12 wejść - 40zł, 16 wejść - 45zł, karnet bez ograniczeń - 50zł.


Dodam że pojedyncze wejscie to 5 PLN ,a karnet na 8 wejsc to 30zł... ogolnie w Papaju fajna atmosferka i pare osób z forum ćwiczy ;)
Pozdro


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/05/2006 09:25

  KijevO napisał:  

  Gregor napisał:  
Popeye na Słonku, karnet na 12 wejść - 40zł, 16 wejść - 45zł, karnet bez ograniczeń - 50zł.


Dodam że pojedyncze wejscie to 5 PLN ,a karnet na 8 wejsc to 30zł... ogolnie w Papaju fajna atmosferka i pare osób z forum ćwiczy ;)
Pozdro



"Arni" na osiedlu Majowe ceny takie same jak w Popeye atmosferka super i też paru ludzi z tego forum tam ćwiczy ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7545 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/05/2006 22:35
W ramach upewniena sie:D
Thermal Pro i HMB mozna brac razem i nic nie bedzie kolidowalo ze soba:)?


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/05/2006 22:48
Można.
Jako antykatabolik HMB jest wrecz wskazane.
Białko też nie będzie kolidować ;)


Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7545 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/05/2006 22:54
Takie tez mialem info z kilku zrodel:), ale jak to mowia, lepiej byc pewnym w 100%. No to zaczynamy lykanie tableteczek:D


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/05/2006 23:17
Hehe, no to widze ze nie tylko ja od dzis zaczalem 'odzywianie' ;) Kupilem creatine +dekstroza, mam nadzieje ze efekty przyjda wraz z ciezkim treningiem ;) Pzdr dla cwiczacych :D

PS. Swoja droga Tarpan nie bardzo moge Cie skojarzyc,a takze odwiedzam Arniego ;)


MW'03
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/05/2006 14:40

  Lissek. napisał:  
Hehe, no to widze ze nie tylko ja od dzis zaczalem 'odzywianie' ;) Kupilem creatine +dekstroza, mam nadzieje ze efekty przyjda wraz z ciezkim treningiem ;) Pzdr dla cwiczacych :D

PS. Swoja droga Tarpan nie bardzo moge Cie skojarzyc,a takze odwiedzam Arniego ;)



Jestem w godzinach wieczornych tak po 19 00 (praca) mnie tam znają wszyscy,ale nie po nicku :D, spytaj się Gruchy albo Sławka o kibiców biegajacych na siłke albo zobacz kto ćwiczy z jakimś gadzetem Pogoni na ręce ;)

Ps. czy przypadkiem nie gadałem z tobą w pociągu do Gdyni, bo ktoś tam znał ludzi z Arniego :)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/05/2006 19:00

  tarpan napisał:  

  Lissek. napisał:  
Hehe, no to widze ze nie tylko ja od dzis zaczalem 'odzywianie' ;) Kupilem creatine +dekstroza, mam nadzieje ze efekty przyjda wraz z ciezkim treningiem ;) Pzdr dla cwiczacych :D

PS. Swoja droga Tarpan nie bardzo moge Cie skojarzyc,a takze odwiedzam Arniego ;)



Jestem w godzinach wieczornych tak po 19 00 (praca) mnie tam znają wszyscy,ale nie po nicku :D, spytaj się Gruchy albo Sławka o kibiców biegajacych na siłke albo zobacz kto ćwiczy z jakimś gadzetem Pogoni na ręce ;)

Ps. czy przypadkiem nie gadałem z tobą w pociągu do Gdyni, bo ktoś tam znał ludzi z Arniego :)



Możliwe ze widzielismy sie na silce, ale to raczej jak miales wolne bo ja zazwyczaj w godzinach 16.30-17.00 :) A pociagu nie gadales ze mna bo mnie nei bylo ;)


MW'03
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/05/2006 09:26

  Lissek. napisał:  

  tarpan napisał:  

  Lissek. napisał:  
Hehe, no to widze ze nie tylko ja od dzis zaczalem 'odzywianie' ;) Kupilem creatine +dekstroza, mam nadzieje ze efekty przyjda wraz z ciezkim treningiem ;) Pzdr dla cwiczacych :D

PS. Swoja droga Tarpan nie bardzo moge Cie skojarzyc,a takze odwiedzam Arniego ;)



Jestem w godzinach wieczornych tak po 19 00 (praca) mnie tam znają wszyscy,ale nie po nicku :D, spytaj się Gruchy albo Sławka o kibiców biegajacych na siłke albo zobacz kto ćwiczy z jakimś gadzetem Pogoni na ręce ;)

Ps. czy przypadkiem nie gadałem z tobą w pociągu do Gdyni, bo ktoś tam znał ludzi z Arniego :)



Możliwe ze widzielismy sie na silce, ale to raczej jak miales wolne bo ja zazwyczaj w godzinach 16.30-17.00 :) A pociagu nie gadales ze mna bo mnie nei bylo ;)



Możliwe bo właśnie całkiem niedawno i w tych godzinach bywałem ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005