Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2006 20:32

  Czarny85 napisał:  
(...)Ja go uzywam 2 miesiace i brzuch mi znacznie spadl,a brzuszkow za duzo nigdy nie robilem.(...)



a to dobre... :D:D

a w temacie to mysle, ze wszystko juz zostalo powiedziane i chyba nie trzeba za wiele dodawac, najwazniejsze o czym trzeba pamietac to to, ze podstawa to dieta i systematyczny, ciezki trening, nie tylko przy silowni, ale rowniez przy sztukach walki, pamietajcie rowniez o rozgrzewce !!!
od siebie dodam jeszcze, ze nic nie przychodzi samo i na efekty/rezultaty naszej pracy bedzie trzeba poczekac, ale mysle, ze warto, poza tym nigdy nie jest za pozno, zeby sie wziac za siebie

PS. moze to sie wyklucza z ostatnim zdaniem, ktore napisalem, ale czy u was na silowniach tez sie zaczal sezon na "plazowiczow" ?
wpadaja 2 miesiace przed wakacjami, robia tylko klate i bicka, a po wakacjach ich juz nie widac...;)
pozdrawiam


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2006 21:22
A co do sztuk walki. Jakis namiary na skecje boksu tajskiego bądż kickboxingu w Szczecinie?


MW'03
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2006 21:27
Sezon na miłośników "plażowej sylwetki" w pełni.
Mysle ze na kazdej silowni.W lipcu jednak bedzie juz zdecydowanie luzniej ;)

A teraz pytanie z innej beczki.
Chodzi mi o "martwy ciąg" i nogi.Robicie czy raczej wiekszosc odpuszcza sobie?


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2006 21:32

  PSG. napisał:  
Sezon na miłośników "plażowej sylwetki" w pełni.
Mysle ze na kazdej silowni.W lipcu jednak bedzie juz zdecydowanie luzniej ;)

A teraz pytanie z innej beczki.
Chodzi mi o "martwy ciąg" i nogi.Robicie czy raczej wiekszosc odpuszcza sobie?



heheh, skad Ci sie nasunelo takie pytanie ;) ...
ps.No wlasnie z Tajskim w Szczecinie teraz problem, parenascie miesiecy temu byly chyba 3 sekcje(Parcheta, Bober i 'Italianiec'), teraz jest jedna(chyba).Ktos moze sie wiecej wypowiedziec o treningach u Parchety??Malolat, chyba pytanie do Ciebie:)
Wasiel, napisz cos o skecji muay thaia w Policach
Kickboxing to chyba aktulanie tylko Alkon...


Sami przeciw wszystkim!!!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2006 22:05

  Patyk napisał:  
heheh, skad Ci sie nasunelo takie pytanie ;) ...



A tak tylko z ciekawosci pytam bo niektorzy strasznie ociagaja sie przy tych partiach albo je zwyczajnie odpuszczaja :P


Chalcedon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/04/2006 00:34

  PSG. napisał:  
Sezon na miłośników "plażowej sylwetki" w pełni.
Mysle ze na kazdej silowni.W lipcu jednak bedzie juz zdecydowanie luzniej ;)

A teraz pytanie z innej beczki.
Chodzi mi o "martwy ciąg" i nogi.Robicie czy raczej wiekszosc odpuszcza sobie?



Martwy ciag raczej nie dla poczatkujacych wypadaloby najpier plecki wzmocnic ewentualnie z pasem albo bez szalenstwa w obciazeniu...nogi dobra rzecz pocwiczyc ale jeden z nudniejszych treningow zeby dobrze wygladac trzeba nogi robic bo to troche smieszne szerokie plecy a nogi jak tyczki


"...i Nie WaŻNe GDZie PóJDę i TaK JeSTeM iNTRuZeM, MaSZ TeN DoWóD PiSZ, Nie CHCę STaĆ Tu DŁuŻeJ, MoŻeSZ MNie SPiSaĆ, TyLKo W TyM NoTeSie ZNoWu, PoWóD: Bo StoJę Tu W DReSie, Na RoGu..."
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7139 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/04/2006 10:11

  Chalcedon napisał:  

  PSG. napisał:  
Sezon na miłośników "plażowej sylwetki" w pełni.
Mysle ze na kazdej silowni.W lipcu jednak bedzie juz zdecydowanie luzniej ;)

A teraz pytanie z innej beczki.
Chodzi mi o "martwy ciąg" i nogi.Robicie czy raczej wiekszosc odpuszcza sobie?



Martwy ciag raczej nie dla poczatkujacych wypadaloby najpier plecki wzmocnic ewentualnie z pasem albo bez szalenstwa w obciazeniu...nogi dobra rzecz pocwiczyc ale jeden z nudniejszych treningow zeby dobrze wygladac trzeba nogi robic bo to troche smieszne szerokie plecy a nogi jak tyczki



Nogi wg mnie trzeba robic, nieraz widac atletow z nozkami jak patyczki, troche komicznie to wyglada a po drugie robiac nogi wzmacnia sie cala budowe ciala co prowadzi do lepszych efektow innych partii miesni.Martwego ciagu nie robie,zastepuje go innymi cwiczeniami.


www.sectorshop.net
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/04/2006 11:04
Nogi sie ciezko cwiczy ale warto jak to poprzednicy napisali. Atleta z chudymi nozkami wyglada komicznie.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/04/2006 11:37
Martwy ciag, przysiad ze sztanga, wyciskanie to najbardziej budujace cwiczenia, ale wiadomo, ze nie dla poczatkujacych, szczegolnie MC, poza tym na plecy jest sporo cwiczen, z podciaganiem szerokim uchwytem wlacznie, wiec mysle, ze MC mozna smialo na poczatku zastapic czyms innym, a jesli juz to koniecznie uzyc pasa, od kiedy korzystam z pasa to bole w dolnej czesci kregoslupa zniknely,
pozdrawiam


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/04/2006 16:20

  Cinek84 napisał:  
Martwy ciag, przysiad ze sztanga, wyciskanie to najbardziej budujace cwiczenia, ale wiadomo, ze nie dla poczatkujacych, szczegolnie MC, poza tym na plecy jest sporo cwiczen, z podciaganiem szerokim uchwytem wlacznie, wiec mysle, ze MC mozna smialo na poczatku zastapic czyms innym, a jesli juz to koniecznie uzyc pasa, od kiedy korzystam z pasa to bole w dolnej czesci kregoslupa zniknely,
pozdrawiam




Ja niestety po martwym ciągu się załatwiłem mimo, że ćwiczyłem z pasem. Do dziś bóle w dolnej części kegoślupa doskwierają.;/


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/04/2006 17:37
to cwiczenie trzeba bez kitu umiec robic. Najpierw malym ciezarem trzeba sie nauczyc odpowiedniego ruchu, a taka nauka to nie jest kwestia jednego treningu, trzeba do tego sie przylozyc.


Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/04/2006 13:48
Moim zdaniem lepsze od martwego ciągu są skłony tułowia twarzą do ziemi na takim przyrządzie ale nie wiem jak sie nazywa. Też robiłem MC i mi się to wcale nie podobalo bo plecy bolaly a nie czulem napięcia mięśni tak jak to czuje teraz robiąc te skłony i polecam je zwłaszcza początkującym. Tak jak wyzej kilka osób pisało przychodzą sezonowcy teraz :) i tak jak się przyglądam to większość z nich robi tylko zestaw dyskotekowy czyli klatka i biceps ewentualnie jeszcze triceps :D:D


No Pain, No Glory
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/04/2006 14:05
Ja tak troche z innej beczki
Zna ktos moze jakis dobry i skuteczny trening na skocznosc ??
Super Dunk przerabialem, poza kilkoma cm + w lydkach i udach niewiele mi dal


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/04/2006 14:44

  daiman napisał:  
Moim zdaniem lepsze od martwego ciągu są skłony tułowia twarzą do ziemi na takim przyrządzie ale nie wiem jak sie nazywa. Też robiłem MC i mi się to wcale nie podobalo bo plecy bolaly a nie czulem napięcia mięśni tak jak to czuje teraz robiąc te skłony i polecam je zwłaszcza początkującym. Tak jak wyzej kilka osób pisało przychodzą sezonowcy teraz :) i tak jak się przyglądam to większość z nich robi tylko zestaw dyskotekowy czyli klatka i biceps ewentualnie jeszcze triceps :D:D




Ja martwy ciąg zaczełem robic dopiero po dwóch latach treningu, pod okiem o wiele bardziej doświadczonych osób, uważam że jest jedne z bardziej trudnych technicznie ćwiczeń ale bardzo wzmacnia wiele partii mięśni wiec dlatego je polecam.

Wiele osób popełnia kilka klasycznych błędów.
- Nie róbcie tego ćwiczenia bez dobrze zapiętego pasa.
-Nigdy podczas ćwiczenia nie patrzcie cię na sztangę ( gdy patrzysz się na sztangę robisz nie świadomie tzw. Koci kręgosłup co może spowodować bule pleców lub kontuzje)
- Zaczynamy zawsze od małych ciężarów np. 50 kg (MC można z czasem dojść do ciężaru 200kg i więcej)
-MC to nie tylko praca grzbietu ale również duża praca mięsni nogi ok. 50 % ruchu, o czym wielu zapomina.
-Na początku poproście kogoś doświadczonego aby stał i korygował wasze ćwiczenie, ryzyko kontuzji jest zbyt duże aby się wstydzić prosić o pomoc.
-Tylko idiota bierze się za duże ciężary w MC nie mając doświadczenia i wyrobionego ruchu.


Ps. Akcja Plaża trwa w najlepsze już powoli mnie wkurwiają goscie którzy przychodzą na siłke i więcej pierdolą niż ćwiczą tylko sprzęt zajmują.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7139 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/04/2006 15:46

  seeedzik napisał:  
Ja tak troche z innej beczki
Zna ktos moze jakis dobry i skuteczny trening na skocznosc ??
Super Dunk przerabialem, poza kilkoma cm + w lydkach i udach niewiele mi dal



Super dunk wiecej gadania o tym niz korzysci z niego,polecam bieganie z obciazeniem na kostkach(tylko nie przesadzaj z obciazeniem),przysiady ze sztanga czy wspiecie na palcach,efektywnym cwiczeniem jest stanie bokiem do murku i wskakiwanie na niego z tej pozycji, po cwiczeniach wazne jest rozluznienie miesni.


www.sectorshop.net
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/04/2006 22:50
troche sie spoznilem zeby odpowiedziec ale zareczam ze 12 kg nie poszlo w brzuch chociaz wiadome ze cos w niego wchodzi ale dla porownania jak ktos cwiczy 4 miesiace na samych odzywkach i robi 12kg a drugi twierdzi ze robi w ciagu 4 lat 4 kg na miesniach to ja gratuluje takiej silowni i gdyby to jeszcze bylo na czysto....nic tylko chyba jestem zazdrosny :D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 19/04/2006 08:56
www.sfd.pl lepszej porady nie znajdziecie nigdy i nie sluchajcie sie koksow na silce ktorzy jedza tonami sterydy ,najlepiej nie bierzcie wcale sterydow szkoda zdrowia -wiem co mowie


Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6894 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 19/04/2006 21:47
Tak tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej diecie :) Białko to podstawowy budulec mięśni i bez niego ''nic'' wam nie urośnie


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/04/2006 00:24
Czym najlepiej uzupełnić glikogeon ? prócz Carbo


Z daleka nie będzie widać.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/04/2006 09:24
Wiecie moze gdzie w Szczecinie jest najwiekszy sklep z tego typu artykulami? Nie wszystkie rzeczy sa na Allegro:// chodzi mi o legalne srodki:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005