Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kucharz.P.S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5321 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/09/2009 17:03

  Szr napisał:  

  Kucharz.P.S. napisał:  
a co do suplementacji ? chodzi mi o spalacze, od czego najlepiej zacząć ?



A dużo masz do spalenia? i w jakim wieku jestes?:>




chcę zrzucić koło 5 kg. 18 wiosen


"To my...Najwierniejsi-POGOŃ SZCZECIN"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/09/2009 17:35

  Kucharz.P.S. napisał:  
chcę zrzucić koło 5 kg. 18 wiosen



Chłopaku , daruj sobie spalacze , dieta i aeoroby!


Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6302 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/09/2009 18:02

  eM napisał:  

  Kucharz.P.S. napisał:  
chcę zrzucić koło 5 kg. 18 wiosen



Chłopaku , daruj sobie spalacze , dieta i aeoroby!


dlaczego darowac? ja schudlem dzieki spalaczowi, ale mysle ze to jednak placebo zadziałało. Dla mnie jako studenta kazdy suplement jest drogim wydatkiemi przez to że żarłem spalacz mniej jadłem wyrzuciłem słodycze alko ziemniaki bo nie chciałem mimo wydanych pieniaedzy na suple dalej sie obrzerać:P Ale oczywiscie do tego ciezki trening siłka 4 razy /tydzien plus raz w tyg piłka. Efekt? od stycznia do czerwca z 88kg do 81kg. i poki co bez jojo.


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/09/2009 18:16

  Prawa Strona napisał:  
ja schudlem dzieki spalaczowi



Schudłeś dzięki treningowi i zdrowemu odżywianiu.
Tzw.spalacze to tylko suplementy które pomagają w osiągnięciu zamierzonego celu.
Chłopak ma 18 lat i tylko 5 kg do zrzucenia .
Zamiast czytać w necie reklamy spalaczy ,wierzyć ze nie trzeba cwiczyć tylko je brać , lepiej zaoszczędzić na kasie i samemu wziąśc sie za porządny trening.
Poza tym na każdy organizm różnie te "spalacze" działają.
Trzeba cwiczyć sumiennie , to jest najważniejsze.


Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6511 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/09/2009 17:15
Jest na os.Reda jakas silownia ?;)


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/09/2009 17:17

  Cris napisał:  
Jest na os.Reda jakas silownia ?;)



nie ma, najblizsza na Pomorzanach


wojtas90210
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5323 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/09/2009 18:02

  Junior napisał:  

  Cris napisał:  
Jest na os.Reda jakas silownia ?;)



nie ma, najblizsza na Pomorzanach



A ta silownia obok uniwerku? Fitnes team 24 czy cos takiego... To nie jest reda?


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/09/2009 18:10

  wojtas90210 napisał:  

  Junior napisał:  

  Cris napisał:  
Jest na os.Reda jakas silownia ?;)



nie ma, najblizsza na Pomorzanach



A ta silownia obok uniwerku? Fitnes team 24 czy cos takiego... To nie jest reda?



pierwsze slysze, cos slabo rozreklamowana, ale juz jest

http://www.fitnessteam24.pl/

Fitness Team 24 znajduje się między budynkiem Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług a Eurocaschem. Wejdziesz do nas przez portiernię zakładu Waryński Famabud. Naszych obecnych członków prosimy o pokazywanie kart członkowskich na portierni.

Poniedziałek   9.00-22:00
Wtorek            9:00-22:00
Środa              9.00-22:00
Czwartek         9:00-22:00
Piątek              9.00-22:00
Sob/Nie  9-18:00/10-16:00

MOWA 12-MIESIĘCZNA RATALNA  59 ZŁ miesięcznie (13-sty MIESIĄC GRATIS)
UMOWA 6-MIESIĘCZNA RATALNA    69 ZŁ miesięcznie
UMOWA 3-MIESIĘCZNA RATALNA    79 ZŁ miesięcznie
KARNETY BEZ  UMOWY PŁATNE Z GÓRY:
ROCZNY  468 ZŁ (w przeliczeniu 39 ZŁ miesięcznie)
PÓŁROCZNY  320 ZŁ  
MIESIĘCZNY  89 ZŁ

KARNETY SUMMER:
SUMMER STUDENT  59 ZŁ (obowiązuje przez 1 miesiąc)
WEEKEND FITNESS 45 ZŁ (obowiązuje w soboty i niedziele przez 1 miesiąc)
SUMMER FITNESS   3x69 ZŁ miesięcznie lub 200 ZŁ z góry za 3 miesiące

Istnieje możliwość dokonywania wpłat przelewem na konto bankowe. W cenie karnetu wejścia bez ograniczeń czasowych i ilościowych oraz - na życzenie - konsultacje i treningi z trenerem osobistym oraz dziennik treningowy. Karnety są imienne. Zapraszamy nowych klientów na bezpłatny trening próbny.


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5350 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/09/2009 12:47
Dziś o 18 (TVP3 Szczecin) retransmisja gali Iron Fist


melo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5434 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/09/2009 13:11
Jest gdzies silownia w okolicach Dubois?


maksyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5296 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 28/09/2009 21:45
ktos z forumowiczow trenuje Krav Mage? moze ktos sie wypowiedziec w temacie ? jak jest,jakie treningi itp.


amigo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/10/2009 15:07

  maksyl napisał:  
ktos z forumowiczow trenuje Krav Mage? moze ktos sie wypowiedziec w temacie ? jak jest,jakie treningi itp.



Również jestem ciekawy i dolaczam do pytania :) Do tego jaka cena takich treningow ,gdzie sie znajduja i jak czesto sie odbywaja;)

Ogolnie orientuje sie ktos moze gdzie sa jakies ciekawe trningi typu kick boxing ,mma,muay thai ? W miare nie drogo i pozadnie?


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/10/2009 15:21

  amigo napisał:  
Ogolnie orientuje sie ktos moze gdzie sa jakies ciekawe trningi typu kick boxing ,mma,muay thai ? W miare nie drogo i pozadnie?



Bersekers Team
chyba najlepszy klub sztuk walki w Szczecinie. W zależności od tego co chcesz trenować to sprawdź sobie cene. Jak naprawdę chcesz czegoś się nauczyć to spróbuj.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 17:52
20 lat, wysoki, raczej chudy, siłownia + basen (teraz regularnie, wcześniej nie), kondycja jako tako, siła raczej słabo, bez doświadczenia w treningach wcześniej, za to z chęciami - nie żeby zaistnieć na jakieś międzynarodowej arenie czy coś takiego, raczej żeby nauczyć się czegoś, czuć po prostu lepiej/pewniej.
Nadaję się w tym wieku (i z brakiem stażu) na jakąś sztukę walki? Jeśli ktoś by umiał pomóc, odpowiedzieć, jakieś wskazówki konkretne lub mniej...i czy ewentualnie jest oczywiście możliwość treningów w Szczecinie (jak tak to gdzie?). Z góry dziękuje


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 18:53

  Pit. napisał:  
20 lat, wysoki, raczej chudy, siłownia + basen (teraz regularnie, wcześniej nie), kondycja jako tako, siła raczej słabo, bez doświadczenia w treningach wcześniej, za to z chęciami - nie żeby zaistnieć na jakieś międzynarodowej arenie czy coś takiego, raczej żeby nauczyć się czegoś, czuć po prostu lepiej/pewniej.
Nadaję się w tym wieku (i z brakiem stażu) na jakąś sztukę walki? Jeśli ktoś by umiał pomóc, odpowiedzieć, jakieś wskazówki konkretne lub mniej...i czy ewentualnie jest oczywiście możliwość treningów w Szczecinie (jak tak to gdzie?). Z góry dziękuje



a czemu masz sie nie nadawac:)?

chcesz sie czuć pewniej a nie wygrywać zawody:)
cieżko polecić cokolwiek, bo nie wiadomo co polubisz, może warto zacząć od najzwyklejszego boksu a jak sie nie spodoba to dla odmiany spróbować np bjj myślę ze ktoś coś napisze jeszcze ciekawego:)

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 9 października 2009, 19:30 [1 raz(y)]


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 18:57
nie wiem, zawsze myślałem że wiek w jakim się rozpoczyna treningi ma znaczenie. Sprawy typu: czym wcześniej zaczniesz tym np lepsze rozciągnięcie mięśni, czego np nie da się nadrobić parę lat później (przykładowo)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5630 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 20:41

  Pit. napisał:  
nie wiem, zawsze myślałem że wiek w jakim się rozpoczyna treningi ma znaczenie. Sprawy typu: czym wcześniej zaczniesz tym np lepsze rozciągnięcie mięśni, czego np nie da się nadrobić parę lat później (przykładowo)



Zalezy o jakim wieku mowisz

Zaczniesz majac 15 lat to po roku staniesz na 80kg na serie i tyle,dalszy rozwoj mozliwy jest poprzez sterydy albo wielkie ilosci odzywek (pamietaj ,ze aby utzymac to co zbudowales za pomoca odzywek musisz miec dobra diete-czyli nie tak latwo) . Mowie o seriach normalnych bez mostkowania i innych czarow. W tym wieku szkoda tez stawow. Bardzo duzo w tym wieku witaminek idzie na budowe organizmu a nie na ekstremalny rozwoj tkanki miesniowej.

Oczywiscie moge sobie tak gadac bo sam mialem 16 jak zaczalem cwiczyc.

Na silownie nigdy nie jest za pozno

Najwazniejsza tak naprawde oprocz diety jest technika cwiczen. Nie pytaj na forum bo jak mozesz sie sluchac kogos skoro go nie widzisz. Ktos Ci mowi swoje a za monitorem ma 35 w bicepsie. Idz na silownie podejdz do trenera i zapytaj normalnie jak masz zaczac. Wracajac do techniki zapamietaj jedna wazna rzecz- Nie sugeruj sie jakimi ciezarami cwicza inni. Sa tacy ktorzy zakladaja duze ciezary na biceps i bujaja sie calym cialem w rytm hip-hop'u, tak powinni robic ludzie o ekstremalnej budowie ciala, ktorzy juz "prawidlowymi" ruchami nie sa w stanie doprowadzic do rozrostu tkanki miesniowej.

REASUMUJAC.
1. Pytaj fachowcow:trener, ktos ktory budowa ciala wzbudza Twoje zaufanie
2. Przygotuj zaskórniaki na odzywki, ewentualna diete(ale bez przesady, dieta to nie ciagle picie soczkow, tylko normalne jedzenie +wieksza ilosc weglowodanow i bialka, chyba ,ze chcesz schudnac)
3.SYSTEMATYCZNE I UCZCIWE CWICZENIA, CIEZARY TAKIE ABYS MOGL WYKONYWAC CWICZENIA POPRAWNIE!!


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 20:46
Wszystko pięknie ale chłopaczyna chyba pytał o sztuki walki lol


grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5630 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 20:52

  Szymen napisał:  

  Pit. napisał:  
20 lat, wysoki, raczej chudy, siłownia + basen (teraz regularnie, wcześniej nie), kondycja jako tako, siła raczej słabo, bez doświadczenia w treningach wcześniej, za to z chęciami - nie żeby zaistnieć na jakieś międzynarodowej arenie czy coś takiego, raczej żeby nauczyć się czegoś, czuć po prostu lepiej/pewniej.
Nadaję się w tym wieku (i z brakiem stażu) na jakąś sztukę walki? Jeśli ktoś by umiał pomóc, odpowiedzieć, jakieś wskazówki konkretne lub mniej...i czy ewentualnie jest oczywiście możliwość treningów w Szczecinie (jak tak to gdzie?). Z góry dziękuje



a czemu masz sie nie nadawac:)?

chcesz sie czuć pewniej a nie wygrywać zawody:)
cieżko polecić cokolwiek, bo nie wiadomo co polubisz, może warto zacząć od najzwyklejszego boksu a jak sie nie spodoba to dla odmiany spróbować np bjj myślę ze ktoś coś napisze jeszcze ciekawego:)



Tez proponuje Bjj, sport stosunkowo malo urazowy. Polecam Linke Gold Team ze wzgledu na naprawde zajebistych nauczycieli Mariusza i Macka Linke. Oprocz tego ,ze naucza Cie walczyc to jeszcze sa naprawde wporzadku ludzmi w szczegolnosci Mariusz , ktory w zyciu osobistym nigdy nie wykorzystuje swoich umiejetnosci i jest naprawde zyczliwym czlowiekiem. Najlepsza szkola jest raczej Bersekers Team .

Ktos cos pisal o Krav Madze. To od razu sobie odpuscie. U nas poziom jest tak marny ,ze az sie plakac ze smiechu chce. W dodatku jest taki jeden maly blondynek -instruktor, w zyciu skurw... i jest psem. Pokazuje jakim jest chamem, ubliza kobietom na sluzbie, gnebi zatrzymanych a w rzeczywistosci jest instruktorem o umiejetnosciach pawiana bez nogi:)

P.S. Z tego co wiem to jest psem na Pogodnie ale to nie potwierdzone informacje:)


grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5630 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/10/2009 20:53

  eM napisał:  
Wszystko pięknie ale chłopaczyna chyba pytał o sztuki walki lol



Zonk :(... Wreszcie Ci musze przyznac racje:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005