Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 13:21

  Dyzio napisał:  
Drogie te specyfiki... :/


mozesz odpuscic termogenik ale za to dodac A.Nitro i glutamine wiec i tak trzeba wydac kase ale jest to skuteczne. Albo sam cuts i bcaa+g to juz nie jest tak strasznie z cena


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 13:31
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 13:35

  Dyzio napisał:  
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??



chyba tanio masz na niepodleglosci przy "Elite", albo zamow z neta


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 15:19

  Szczurek88250 napisał:  

  Dyzio napisał:  
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??



chyba tanio masz na niepodleglosci przy "Elite", albo zamow z neta



jeszcze na Krzywoustego sa przystepne ceny


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 16:47

  Dyzio napisał:  
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??



Polecam na Sikorskiego z u Borysiuka, jak ktoś nie kuma to zawsze coś doradzi a i nawet z planem pomoże dla początkujących:)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 19:38

  Mati. napisał:  

  Dyzio napisał:  
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??



Polecam na Sikorskiego z u Borysiuka, jak ktoś nie kuma to zawsze coś doradzi a i nawet z planem pomoże dla początkujących:)



no i oczywiscie Muscle Shop na Slaskiej 47 (rog Obr. Stalingradu), a Borys to mi wcisnal ostatnio ZMA Kaizena, ktore niestety nie sprawdza sie najlepiej, ale i tak sklep polecam bo dobre ceny sa...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 21:17
[cytat=Cinek]
a Borys to mi wcisnal ostatnio ZMA Kaizena, ktore niestety nie sprawdza sie najlepiej[cytat]

to chyba proste czemu polecil Ci produkt kaizena skoro to jest jego sponsor;]


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 21:22

  Cinek napisał:  

  Mati. napisał:  

  Dyzio napisał:  
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??



Polecam na Sikorskiego z u Borysiuka, jak ktoś nie kuma to zawsze coś doradzi a i nawet z planem pomoże dla początkujących:)



no i oczywiscie Muscle Shop na Slaskiej 47 (rog Obr. Stalingradu), a Borys to mi wcisnal ostatnio ZMA Kaizena, ktore niestety nie sprawdza sie najlepiej, ale i tak sklep polecam bo dobre ceny sa...



Mi zapodal Kaizenem kreatyna, efekty o wiele lepsze niż na Treca, ogólnie nie polecam wyrobów Treca.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/04/2007 11:05

  Mati. napisał:  

  Cinek napisał:  

  Mati. napisał:  

  Dyzio napisał:  
Wiem upierdliwy jestem ale zapytam jeszcze gdzie w Szczecinie najbardziej opłaca się kupować takie produkty??



Polecam na Sikorskiego z u Borysiuka, jak ktoś nie kuma to zawsze coś doradzi a i nawet z planem pomoże dla początkujących:)



no i oczywiscie Muscle Shop na Slaskiej 47 (rog Obr. Stalingradu), a Borys to mi wcisnal ostatnio ZMA Kaizena, ktore niestety nie sprawdza sie najlepiej, ale i tak sklep polecam bo dobre ceny sa...



Mi zapodal Kaizenem kreatyna, efekty o wiele lepsze niż na Treca, ogólnie nie polecam wyrobów Treca.



a kreta z Olimpu 300 mega caps za 50 zl ? bral ktos kidys ? jakie efekty ?


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2007 16:23
gdzie w okolicach krzywoustego jest jakas siłownia z bieznia i rowerkami?


shere
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6475 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2007 19:00
Na monte casssino kolo tamtejszej szkoly silka bardzo dobra i duzo dobrego sprzetu.


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/04/2007 20:58

  Giza napisał:  
gdzie w okolicach krzywoustego jest jakas siłownia z bieznia i rowerkami?



RKF na Jageillońskiej, obok Olimpica.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/04/2007 20:46
Moze bral ktos z Was cos na przyrost masy, nie chodzi mi o Krete. Slyszalem cos o Hiper mas 5000 slyszal ktos o tym albo ktos bral ?


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/04/2007 21:13

  Szymon! napisał:  
Moze bral ktos z Was cos na przyrost masy, nie chodzi mi o Krete. Slyszalem cos o Hiper mas 5000 slyszal ktos o tym albo ktos bral ?



Daj Sobie już spokój z tym...idź do Muscule Shop'u na Placu Kościuszki i popytaj o wszystko.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/04/2007 18:06

  Naczelny! napisał:  

  Szymon! napisał:  
Moze bral ktos z Was cos na przyrost masy, nie chodzi mi o Krete. Slyszalem cos o Hiper mas 5000 slyszal ktos o tym albo ktos bral ?



Daj Sobie już spokój z tym...idź do Muscule Shop'u na Placu Kościuszki i popytaj o wszystko.



no i przyjebia mi cos po czym gowno a nie efekty beda wiec pytam czy ktos cos bral.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6726 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/04/2007 18:47
Szymon! jaki masz staż na siłowni?


100lo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7281 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/04/2007 18:58
Mati. Dlaczego nie polecasz produktow Treca ?


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/04/2007 08:05

  eM napisał:  
Szymon! jaki masz staż na siłowni?



przecwiczylem 3 cykle na silowni


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

*****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/04/2007 21:38

  Szymon! napisał:  

  eM napisał:  
Szymon! jaki masz staż na siłowni?



przecwiczylem 3 cykle na silowni



Yyy, a co to jest cykl na silowni??:)


Sami przeciw wszystkim!!!
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 25/04/2007 17:10

  P. napisał:  

  Szymon! napisał:  

  eM napisał:  
Szymon! jaki masz staż na siłowni?



przecwiczylem 3 cykle na silowni



Yyy, a co to jest cykl na silowni??:)



"cykl" w moim mniemaniu to jest 6 tygodni cwiczen :P


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005