Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/05/2009 22:57

  Mt napisał:  
orientuje sie ktos gdzie najlepiej kupic rekawice bokserskie,tak zeby cena byla w miare przystepna?



W Ninji, najwiekszy wybor, a co do ceny, lepiej na nia nie patrzec bo mozna sie przejechac, z takiej sredniej polki, polecam rekawice firmy all right, sprawdzone i wytrzymale.


www.sectorshop.net
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/05/2009 23:06

  maniek^^ napisał:  
Najpierw ułóż sobie dietę żeby ją po czasie odpowiednio suplementować. Aczkolwiek l-karnityna nie jest aż tak strasznie inwazyjna, poczytaj jak ona działa i sam odpowiedz sobie na swoje pytanie. Na mnie osobiście działało i polecam, ale tylko przy dobrej diecie



Jak napisalem nigdy nie bralem zadnych supli, jestem stosunkowo mlody i stad moje obawy, na internecie znalazlem takie cos:
KLIK

mysle ze jakby do tego strzelic czysta L-Karityne to bylo by dobrze.
Wiadomo ze samo sie nie zrobi, ale sam wiesz jak z dietami, a suple to tez swego rodzaju motywacja do przestrzegania diety.:)
pozdrawiam.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/05/2009 23:11

  Szymen napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Najpierw ułóż sobie dietę żeby ją po czasie odpowiednio suplementować. Aczkolwiek l-karnityna nie jest aż tak strasznie inwazyjna, poczytaj jak ona działa i sam odpowiedz sobie na swoje pytanie. Na mnie osobiście działało i polecam, ale tylko przy dobrej diecie



Jak napisalem nigdy nie bralem zadnych supli, jestem stosunkowo mlody i stad moje obawy, na internecie znalazlem takie cos:
KLIK

mysle ze jakby do tego strzelic czysta L-Karityne to bylo by dobrze.
Wiadomo ze samo sie nie zrobi, ale sam wiesz jak z dietami, a suple to tez swego rodzaju motywacja do przestrzegania diety.:)
pozdrawiam.



Jak chcesz brac spalacz typu Thermo speed extreme to kupowanie do tego czystej L- Karnityny to glupota i strata pieniedzy, do spalacza bym kupil bialko, jesli oczywiscie zamierzasz cwiczyc na silownii a nie same aeroby robic. A Thermo Speed bylo tansze na sfd i do tego 120 kapsow bodajze.


www.sectorshop.net
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/05/2009 23:41

  Szymen napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Najpierw ułóż sobie dietę żeby ją po czasie odpowiednio suplementować. Aczkolwiek l-karnityna nie jest aż tak strasznie inwazyjna, poczytaj jak ona działa i sam odpowiedz sobie na swoje pytanie. Na mnie osobiście działało i polecam, ale tylko przy dobrej diecie



Jak napisalem nigdy nie bralem zadnych supli, jestem stosunkowo mlody i stad moje obawy, na internecie znalazlem takie cos:
KLIK

mysle ze jakby do tego strzelic czysta L-Karityne to bylo by dobrze.
Wiadomo ze samo sie nie zrobi, ale sam wiesz jak z dietami, a suple to tez swego rodzaju motywacja do przestrzegania diety.:)
pozdrawiam.



Obydwa te suplementy różnią się działaniem więc to zależy też od tego co robisz, czy ostro bierzesz sie za ćwiczenie czy raczej aeroby


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/05/2009 10:44
Ja myślałem żeby ćwiczyć tak jak teraz (trening siłowy) do tego jeszcze aeroby.
Ok coś już wiem, dzięki za porady
pozdro.


Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5992 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/05/2009 15:34

  Czarny napisał:  

  Mt napisał:  
orientuje sie ktos gdzie najlepiej kupic rekawice bokserskie,tak zeby cena byla w miare przystepna?



W Ninji, najwiekszy wybor, a co do ceny, lepiej na nia nie patrzec bo mozna sie przejechac, z takiej sredniej polki, polecam rekawice firmy all right, sprawdzone i wytrzymale.



wielkie dzieki;)


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/09/2009 17:12
Czy ktos z uzytkownikow forum biegl kiedys w pelnym maratonie, jesli tak to bylbym wdzieczny za rady i wskazowki co do przygotowan.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/09/2009 17:39

  Scarface napisał:  
Czy ktos z uzytkownikow forum biegl kiedys w pelnym maratonie, jesli tak to bylbym wdzieczny za rady i wskazowki co do przygotowan.



Chcesz biec żeby przebiec czy biec żeby wygrać ? Tak czy siak kwestia zamyka się w sprawie tego czy jesteś wybiegany i czy masz odpowiednią siłę mięśni nóg ;)


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/09/2009 17:46

  Scarface napisał:  
Czy ktos z uzytkownikow forum biegl kiedys w pelnym maratonie, jesli tak to bylbym wdzieczny za rady i wskazowki co do przygotowan.



A biegałeś coś kiedykolwiek, czy tak na wariata się zapisałeś?


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/09/2009 18:48
Nie biegalem od czasow liceum ale swego czasu bardzo dobrze sobie radzilem na dystansach 5-10 km nigdy nie probowalem wiecej w tym roku maraton odpada bo na to potrzeba pewnie 2-3 miesiecy przygotowan a co do tego biec zeby wygrac to uwazam ze jak dobiegne to juz wygram.
Pytam ogolnie z ciekawosci czy ktos z forumowiczow probowal takiego wysilku i jak to jest w rzeczywistosci z przygotowaniami i samym biegiem.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/09/2009 21:17

  Scarface napisał:  
Nie biegalem od czasow liceum ale swego czasu bardzo dobrze sobie radzilem na dystansach 5-10 km nigdy nie probowalem wiecej w tym roku maraton odpada bo na to potrzeba pewnie 2-3 miesiecy przygotowan a co do tego biec zeby wygrac to uwazam ze jak dobiegne to juz wygram.
Pytam ogolnie z ciekawosci czy ktos z forumowiczow probowal takiego wysilku i jak to jest w rzeczywistosci z przygotowaniami i samym biegiem.



Ja nie próbowałem, ale kiedyś tam trenowałem lekkoatletykę i mniej więcej pamiętam jak się ludzie szykowali do maratonów czy półmaratonów(chodzi mi tutaj o trenerów). Trzeba być wybieganym bo to podstawa. Musisz sobie poszukać dokładnie na necie takich treningów jak: ciągły, cross, siła biegowa. Fajnie jakbyś znalazł sobie jakiś dobry trening na siłę dynamiczną na siłowni. No i biegać, biegać, biegać i jeszcze raz biegać i to takie wybiegania typowego maratończyka od 10km w górę. Głównie chodzi o siłę nóg, żeby Ci ich nie odcięło jak i o płuca. Swoją drogą poszukaj maila do Skarżyńskiego, myślę, że On by Ci mógł lepiej podpowiedzieć, a facet na prawdę umie biegać :)


Kucharz.P.S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/09/2009 22:15
Siemanko. Ćwiczę już 5 miesiąc 3 razy w tygodniu i szukam jakiejś dobrej diety , a na wiosnę planuję zakupić jakieś suplementy ;) sam jeszcze dokładnie nie wiem co najlepiej na wytrzymałość i siłę Poradźcie coś ! piszcie na gg 4289953


"To my...Najwierniejsi-POGOŃ SZCZECIN"
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/09/2009 09:19
Jeżeli na prawdę chcesz się tego podjąć to pamietaj ze musisz byc w tym wytrwaly, a no i ułożenie diety to nie takie hop siup
generalnie wszystko co potrzebujesz znajdziesz w forum sfd.pl w dziale odżywanie


Kucharz.P.S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/09/2009 17:59
no właśnie wiem że nie hop siup i chcę trochę wiedzy zasięgnąć :) dzieki ziom


"To my...Najwierniejsi-POGOŃ SZCZECIN"
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/09/2009 10:07
Jest ktoś w stanie napisać prosty zestaw ćwiczeń na poranki?? CHodzi mi tutaj o dokładną kolejność i rodzaj ćwiczeń.
Najlepiej na kilka minut zaraz po obudzeniu się (około 5 minut). Mam na myśli ćwiczenia w celu porannego rozruchu, dla lepszego krążenia itp ale także dla porannych ćwiczeń mięśni w celu poprawienia ich stanu i wyglądu.

pozdrawiam


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/09/2009 12:06

  Scarface napisał:  
Czy ktos z uzytkownikow forum biegl kiedys w pelnym maratonie, jesli tak to bylbym wdzieczny za rady i wskazowki co do przygotowan.



Biegam regularnie dla zdrowia ale zdecydowanie krótsze dystanse-ok.10 km. Nie biegam dłuższych dystansów ponieważ uważam, że np.maraton to zarzynanie organizmu i więcej z tego szkody niż pożytku a bieg powinien dawać radochę.
Polecam świetną stronę o bieganiu- bieganie.pl. W zakładce trening znajdziesz tam plany treningowe przygotowujące do maratonu i to dla amatorów, średnio zaawansowanych jak i dla profesjonalistów. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Poszukaj też w starszych artykułach jest np.opis ukończenia maratonu wg.koncepcji Gallowaya, polegający na robieniu w trakcie maratonu przerw na marsz- podobno przy tej metodzie wynik czasowy ukończenia maratonu jest nie gorszy niż byś cały maraton biegł a ukończenie biegu jest znacznie łatwiejsze.
Życzę powodzenia


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Kucharz.P.S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/09/2009 18:14
a co do suplementacji ? chodzi mi o spalacze, od czego najlepiej zacząć ?


"To my...Najwierniejsi-POGOŃ SZCZECIN"
Ł_LFS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5637 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/09/2009 18:20

  Kucharz.P.S. napisał:  
a co do suplementacji ? chodzi mi o spalacze, od czego najlepiej zacząć ?



A dużo masz do spalenia? i w jakim wieku jestes?:>


Nic nie robić, nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić i na Pogoń zawsze chodzic..
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/09/2009 18:44

  Kucharz.P.S. napisał:  
a co do suplementacji ? chodzi mi o spalacze, od czego najlepiej zacząć ?



Najlepiej zacząć od diety i aeorobów.
Jeśli jednak tak bardzo chcesz supli na spalanie , to na początek może być Thermo Speed z Olimpa.

Ostatnio edytowany przez: eM, 9 września 2009, 18:58 [1 raz(y)]


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/09/2009 20:05

  s_portowiec napisał:  

  Scarface napisał:  
Czy ktos z uzytkownikow forum biegl kiedys w pelnym maratonie, jesli tak to bylbym wdzieczny za rady i wskazowki co do przygotowan.



Biegam regularnie dla zdrowia ale zdecydowanie krótsze dystanse-ok.10 km. Nie biegam dłuższych dystansów ponieważ uważam, że np.maraton to zarzynanie organizmu i więcej z tego szkody niż pożytku a bieg powinien dawać radochę.
Polecam świetną stronę o bieganiu- bieganie.pl. W zakładce trening znajdziesz tam plany treningowe przygotowujące do maratonu i to dla amatorów, średnio zaawansowanych jak i dla profesjonalistów. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Poszukaj też w starszych artykułach jest np.opis ukończenia maratonu wg.koncepcji Gallowaya, polegający na robieniu w trakcie maratonu przerw na marsz- podobno przy tej metodzie wynik czasowy ukończenia maratonu jest nie gorszy niż byś cały maraton biegł a ukończenie biegu jest znacznie łatwiejsze.
Życzę powodzenia



Tak sobie to wszystko przegladam i nie wyglada za latwo, szczegolnie przy moim pracoholizmie przeplatanym z alkoholizmem weekendowym plany treningowe niemozliwe do zrealizowania chyba sprobuje na poczatek jakis polmaraton i zobacze jak pojdzie do pelnego maratonu bez odpuszczenia w pracy i zrezygnowania z sobotnich libacji nie ma co sie brac.

PS
Dzieki wszystkim za porady i odpowiedzi


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005