Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 28/03/2007 18:59

  Cinek napisał:  
Martwy ciag, przysiad ze sztanga, wyciskanie to najbardziej budujace cwiczenia, ale wiadomo, ze nie dla poczatkujacych, szczegolnie MC, poza tym na plecy jest sporo cwiczen, z podciaganiem szerokim uchwytem wlacznie, wiec mysle, ze MC mozna smialo na poczatku zastapic czyms innym, a jesli juz to koniecznie uzyc pasa, od kiedy korzystam z pasa to bole w dolnej czesci kregoslupa zniknely,
pozdrawiam



martwy ciag jest na grubosc plecow a podciaganie na szerokośc wiec Twoja zmiana MC na podciaganie jest bezsensowna.. chyba,ze chcesz miec chude szerokie plecy?


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/04/2007 09:56

  Ramzes_ napisał:  

  eM napisał:  
Powodzenia życze z A6W.
Osobiscie nie znam osoby która zrobiła ten trening do końca.



Znajomy dwa razy ukończył cały trening...:)



ramzes albo cmentarz,cmentarz ramzesubytek:D


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/04/2007 15:54
temat cos ucichł ,wiec postaram sie go ruszyc pochwalcie sie swoimi rekordami silowymi ja nie musze bo jestem skromny:]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 07:57
Wrzuciłby kto jakąś fajną rozpiskę na rzeżbę :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 12:21
www.sfd.pl
Ta stronka powinna odpowiedziec Ci na wszystkie pytania.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
dznb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 12:34

  Szczurek88250 napisał:  
temat cos ucichł ,wiec postaram sie go ruszyc pochwalcie sie swoimi rekordami silowymi ja nie musze bo jestem skromny:]



juz nie badz taki skromniacha, pochwal sie


JLB
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 14:11

  dznb napisał:  

  Szczurek88250 napisał:  
temat cos ucichł ,wiec postaram sie go ruszyc pochwalcie sie swoimi rekordami silowymi ja nie musze bo jestem skromny:]



juz nie badz taki skromniacha, pochwal sie



pochwale sie jak bedzie tyle ile chce narazie nie ma czym sie chwalic


coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 14:12

  Pionas napisał:  
www.sfd.pl
Ta stronka powinna odpowiedziec Ci na wszystkie pytania.



ta stronka jest zjebana


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 17:04

  Szczurek88250 napisał:  
temat cos ucichł ,wiec postaram sie go ruszyc pochwalcie sie swoimi rekordami silowymi ja nie musze bo jestem skromny:]



pytanie nie na miejscu bowiem w necie każdy duzo wyciska :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 17:22

  furiat. napisał:  

  Szczurek88250 napisał:  
temat cos ucichł ,wiec postaram sie go ruszyc pochwalcie sie swoimi rekordami silowymi ja nie musze bo jestem skromny:]



pytanie nie na miejscu bowiem w necie każdy duzo wyciska :)



eee tam gadasz nie bylo by chyba tak zle jak by napisali


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 17:29

  furiat. napisał:  

  Szczurek88250 napisał:  
temat cos ucichł ,wiec postaram sie go ruszyc pochwalcie sie swoimi rekordami silowymi ja nie musze bo jestem skromny:]



pytanie nie na miejscu bowiem w necie każdy duzo wyciska :)



hehe zlote slowa ;) internetowa napinka ponad wszystko:P


  Cytat:  
Wrzuciłby kto jakąś fajną rozpiskę na rzeżbę



Trening na rzeźbę-tutaj zalecana jest większa liczba treningów(nawet do 6 tygodniowo)-każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund) z dużą różnorodnością ćwiczeń(dodajemy więcej ćwiczeń izolowanych, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych).Można stosować superserie, serie łączone, serie potrójne, gigantserie(powyżej 3 ćwiczeń na tę samą grupę wykonywanych w minimalnych odstępach)-oczywiście w miarę zaawansowania ćwiczącego. Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12.Dobre połączenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego(30-45 minut). Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce. I tak w rzeczywistości, każdy powinien wypracować sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien służyć, jako podstawa do dalszych prób wypracowania tego programu. wg. http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Jak dla mnie dobrze napisane i bardzo przejrzyscie . Dotego mozesz sobie dokupic jakies splacze tluszczu np: Thermal Pro (najsilnijeszy podobno na rynku) czy Thermo Speed i do tego bialko.
Areoby , bieganie rano na poprawe przemiany materii i wypocenie sie co idze w parze z utrata nagromadzonego tluszczu.
Seson plazowy czas zaczac ;)
Powodzenia !


coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 18:17
hehe zlote slowa ;) internetowa napinka ponad wszystko:P

cos sugerujesz?


coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 18:20
Ty kurwa Furiat tez wprowadzasz zamet tymi wypowiedziami! Chuj z tym ile napisza moga nawet wyciskac 500, ale Ty to musisz juz jakies swoje wizje wciskac chca klamac niech klamia.


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 20:15

  Szczurek88250 napisał:  
hehe zlote slowa ;) internetowa napinka ponad wszystko:P

cos sugerujesz?



a co nie znasz niby napinaczy internetowych...?
Mozesz te dwie wiadomosci napisac w jednym poscie;]


coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 21:14

  Szymon! napisał:  

a co nie znasz niby napinaczy internetowych...?
Mozesz te dwie wiadomosci napisac w jednym poscie;]



nie znam i nie chce znac, wiec juz sie nie wypowiadaj.


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 22:00

  Szczurek88250 napisał:  

  Szymon! napisał:  

a co nie znasz niby napinaczy internetowych...?
Mozesz te dwie wiadomosci napisac w jednym poscie;]



nie znam i nie chce znac, wiec juz sie nie wypowiadaj.



wiec poczekaj , moze kiedys zobaczysz.
Tyle odmnie.


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7221 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2007 22:13
dośc pierdolenia nie na temat tutaj
jeżeli ktoś ma pytania dotyczące siłowni to pisać tu śmiało, a Szczurek będzie udzielał odpowiedzi, bo zna się na tym


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 08:37
Póki co jestem słabo obeznany na polu suplementacji ale kumple na rzeżbę polecają brać jednocześnie HMB i Kre-Alkalyn, warto??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 12:58

  Dyzio napisał:  
Póki co jestem słabo obeznany na polu suplementacji ale kumple na rzeżbę polecają brać jednocześnie HMB i Kre-Alkalyn, warto??



nie warto. jak co to takie suple animal cuts ,Thyrotherm,Bcaa+G Power.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/04/2007 13:04
Drogie te specyfiki... :/


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005