Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/02/2010 13:01
Instruktorem nie jestem, ale wydaje mi sie ze po porstu lepij na skosie (wiekszy bodzic na miesni brzucha) niz zwyczajne brzuszki na plasko.Z tym , ze caly czas sa nowe badania i nowa wiedza i teraz wiemy , ze lepiej jest wyizolowac miesnie brzucha tak jak to jest chociazby w a6w niz katowac sie po 500 brzuszkow.


Sami przeciw wszystkim!!!
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/02/2010 15:59
na brzuch bardzo dobrym cwiczeniem jest podnoszenie wyprostowanych nog wiszac na drazku, ewentualnie mozna polozyc sie na laweczce, tak aby tylek byl na koncu lawki i wtedy unosic nogi. Przy brzuszkach bardzo duzo pomagasz sobie miesniami grzbietu a przy tym cwiczeniu wykorzystujesz tylko miesnie brzucha (najbardziej dolne, pomaga na tzw. oponke ;) ). Aeroby i jeszcze raz aeroby to klucz do sukcesu w walce z brzuchem!


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/02/2010 18:10
http://www.sfd.pl/Badania_sk%C5%82adu_od%C5%BCywek/suplement%C3%B3w-t367188.html

Kostek 88 spojrz na wynki "znawco". Jak dobrze poszukasz to dojrzysz kilka testow, w kazdym Ostrowia wypadala bardzo dobrze.


www.sectorshop.net
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7533 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/02/2010 21:45
Dzieki za rady. Szczesliwie nie musze walczyc z "oponka", jedynie chodzi mi o poprawienie juz widocznych miesni.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/02/2010 22:18
A ktoś na temat HMB oraz BCAA się wypowie? Kto jakie poleci, oczywiście w odpowiedniej cenie ;)


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7533 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/02/2010 22:53
Co do BCAA: sprawa jest dosc skomplikowana. :) Mam kolege, biegajacego w MKL-u oraz kadrze Polski, sprinter. Obecnie zaczal pracowac ze specjalista od suplementacji, ktory stwierdzil, iz BCAA to tylko i wylacznie placebo. Jednoczesnie jak sam je bralem to zauwazylem, ze jestem lepiej zregenerowany (jadlem i spalem tyle samo co zwykle), wiec ciezko jednoznacznie mi sie wypowiedziec.
A, sam jadlem Amino 6800 Treca.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/02/2010 23:00

  Misiek. napisał:  
A ktoś na temat HMB oraz BCAA się wypowie? Kto jakie poleci, oczywiście w odpowiedniej cenie ;)



daj sobie spokój z HMB chyba ze lubisz wydawac hajs na darmo-to wrzuc to lepiej do puszki na stadionie :d heh BCAA, i inne aminokwasy są bardzo ważne jezeli chodzi o suplementacje..w sumie podstawowa rzecz podobnie jak białko

jeśli chodzi o cene i jakość amino to Uniliver Universala, firma znana,efekty widoczne a cena niezbyt wysoka

http://www.sfd.pl/sklep/Uni_Liver-opis507.html masz chociazby tutaj :)


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/02/2010 14:10
HMB jest o tyle beznadziejne że dystrybutorzy w opisie tego specyfiku wypisują niestworzone rzeczy przez co można sie nabrać na niesamowite efekty, jednak przy zaawansowanej suplementacji jest bardzo docenianie w szerokim gronie :). Co do samego BCAA ma działanie antykataboliczne i przydaje sie przy redukcji jak i przy robieniu masy przy czytaniu opisów warto podejść z dystansem do opisu dystrybutora.. HMB nie koniecznie, BCAA z doświadczenia jak najbardziej polecam ale żeby to było przemyślane :)


b.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5460 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/02/2010 22:09
Wie ktoś może gdzie w Szczecinie można kupić gryfy,obciążenia do domowej siłowni?


"Liczy się sport i dobra zabawa"
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/02/2010 22:12

  bastian napisał:  
Wie ktoś może gdzie w Szczecinie można kupić gryfy,obciążenia do domowej siłowni?



W każdym hipermarkecie.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/02/2010 11:47
kolejne moje pytanie do specjalistów:) kilka razy "uciekla" mi noga w kolanie w bok. dlugo sie ogarnialem i przestalem w noge grac bo wlasnie pierwszy raz mi sie to stalo jak na wyprostowana noge wyladowalem. no i w normalnym zyciu czyli chodzeniu, jezdzeniu na rowerze, bieganiu, graniu w siatke itp itd jest spoko ale ostatnio poszedlem po dluuuugiej przerwie na hale pograc w noge i czuje ze to kolano takie niezbyt pewne jest. polecicie jakies cwiczenia na wzmocnienie??:) kiedys Brożek też mial podobnie w ktoryms meczu, nawet mocniej i po kilku tygodniach gral a ja sie uzeralem z lekarzami, zabiegami i innymi pierdolami pare miesiecy.


100% PD
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/02/2010 18:11

  tribu napisał:  
kolejne moje pytanie do specjalistów:) kilka razy "uciekla" mi noga w kolanie w bok. dlugo sie ogarnialem i przestalem w noge grac bo wlasnie pierwszy raz mi sie to stalo jak na wyprostowana noge wyladowalem. no i w normalnym zyciu czyli chodzeniu, jezdzeniu na rowerze, bieganiu, graniu w siatke itp itd jest spoko ale ostatnio poszedlem po dluuuugiej przerwie na hale pograc w noge i czuje ze to kolano takie niezbyt pewne jest. polecicie jakies cwiczenia na wzmocnienie??:) kiedys Brożek też mial podobnie w ktoryms meczu, nawet mocniej i po kilku tygodniach gral a ja sie uzeralem z lekarzami, zabiegami i innymi pierdolami pare miesiecy.



A rozgrzewales kolana "koleczkami" :) ? Na wzmocnienia kolan wszelkie cwiczenenia na maszynach np wyprosty, nie polecam przysiadow.


www.sectorshop.net
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/02/2010 21:44
Szukalem i nie moglem zbytnio sie nigdzie doszukac- ma ktos moze jakas skale % pomiarow tluszczu? Chodzi mi o to od ilu do ilu jest za malo, prawidlowo, za duzo.


MKS
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/02/2010 21:58

  Vega napisał:  
Szukalem i nie moglem zbytnio sie nigdzie doszukac- ma ktos moze jakas skale % pomiarow tluszczu? Chodzi mi o to od ilu do ilu jest za malo, prawidlowo, za duzo.





http://www.sfd.pl/Mierzymy_poziom_tkanki_t%C5%82uszczowej-t123556.html

może się przyda


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/02/2010 22:42

  Kostek88 napisał:  

  Vega napisał:  
Szukalem i nie moglem zbytnio sie nigdzie doszukac- ma ktos moze jakas skale % pomiarow tluszczu? Chodzi mi o to od ilu do ilu jest za malo, prawidlowo, za duzo.





http://www.sfd.pl/Mierzymy_poziom_tkanki_t%C5%82uszczowej-t123556.html

może się przyda



Dzieki.
Tabeli jakiejs tam co prawda nie ma, ale na jedenej stronie wyczytalem, ze:

Norma dla mężczyzn to 15% - 20% tkanki tłuszczowej w organiźmie.
Norma dla kobiet to ok. 25% - 30% tkanki tłuszczowej.

Nie wiem na ile to wiarygodne, bo mam 16% i moim zdaniem brzuch jest sporo za duzy. Chyba, ze wsyztsko mi sie w nim odklada tylko;) KOlega ma 13% a jest takiej normalnej/mocnej budowy.

Ciekawy jestem tez na jakies zasadzie dziala te urzadzenie do pomiaru, bo polegalo to na wprowadzeniu wzrostu, wagi i wielu i na wyprostowanych rekach przed soba sie to trzymalo i pojawial sie wynik.


MKS
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/02/2010 09:05
Chce zmienic silke i chodzi mi po glowie Antidotum na Pomorzanach(dosyc blisko mam) KLIK Byl moze ktos tam? jakies uwagi,spostrzezenia? Bo niewiem czy warto.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/02/2010 11:52

  Randall McMurphy napisał:  
Chce zmienic silke i chodzi mi po glowie Antidotum na Pomorzanach(dosyc blisko mam) KLIK Byl moze ktos tam? jakies uwagi,spostrzezenia? Bo niewiem czy warto.



Jak juz jestes w okoliach pomorzan to polecam Cukrowa (1 wstep gratis). Chyba najwieksza, najlepsza sprzetowo i jakosciowo silka, do tego prowadzona z glowa.


MKS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/02/2010 12:01

  Randall McMurphy napisał:  
Chce zmienic silke i chodzi mi po glowie Antidotum na Pomorzanach(dosyc blisko mam) KLIK Byl moze ktos tam? jakies uwagi,spostrzezenia? Bo niewiem czy warto.



2 karnety miesięczne tam wykorzystałem, jeśli nie masz auta dobry dojazd (przystanek tramwajowy zaraz przy siłce), a sama siłownia nie jest jakaś ogromna, jedna salka taka dość sporawa, sprzętu wystarczająco dużo, schludnie, ludzi przeważnie niedużo więc nie ma tłoku, szatnia z szafkami na klucz. Minus, że tylko jeden prysznic.


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/02/2010 22:00

  Vega napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Chce zmienic silke i chodzi mi po glowie Antidotum na Pomorzanach(dosyc blisko mam) KLIK Byl moze ktos tam? jakies uwagi,spostrzezenia? Bo niewiem czy warto.



Jak juz jestes w okoliach pomorzan to polecam Cukrowa (1 wstep gratis). Chyba najwieksza, najlepsza sprzetowo i jakosciowo silka, do tego prowadzona z glowa.



Ta siłownia na Cukrowej to w którym miejscu mniej więcej? Mają jakąś stronkę internetową? W jakiej cenie wjazd i jak karnetowo to wychodzi? Najlepsza sprzętowo, ale mówisz o ilości, doborze czy może nowości?


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/02/2010 22:04

  P_S napisał:  

  Vega napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Chce zmienic silke i chodzi mi po glowie Antidotum na Pomorzanach(dosyc blisko mam) KLIK Byl moze ktos tam? jakies uwagi,spostrzezenia? Bo niewiem czy warto.



Jak juz jestes w okoliach pomorzan to polecam Cukrowa (1 wstep gratis). Chyba najwieksza, najlepsza sprzetowo i jakosciowo silka, do tego prowadzona z glowa.



Ta siłownia na Cukrowej to w którym miejscu mniej więcej? Mają jakąś stronkę internetową? W jakiej cenie wjazd i jak karnetowo to wychodzi? Najlepsza sprzętowo, ale mówisz o ilości, doborze czy może nowości?



http://www.fitnessteam24.pl/


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005