Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 06:15

  Czarny napisał:  

  eF^ napisał:  
Przy robieniu bicepsa, kiedy odkładam hantle, sztangę czuje dość ostry ból w 2/3 wewnętrznej części przedramienia (licząc od łokcia) - czym to może być spowodowane i co z tym zrobić, ból po chwili przemija, ale jest to dość denerwujące, wcześniej nie miałem takich akcji.



Jak cwiczysz sztanga prosta, zastap ja lamana (mniejsze napiecia i obciazenia), a cwiczenia hantelkami zastap innymi, np na wyciagu dolnym.



mi niestety zmiana sztangi nie pomaga, a mam to samo.
Wyjściem jest prawdopodobnie wzmocnienie przedramion.


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 09:27

  kijevo napisał:  

  Czarny napisał:  

  eF^ napisał:  
Przy robieniu bicepsa, kiedy odkładam hantle, sztangę czuje dość ostry ból w 2/3 wewnętrznej części przedramienia (licząc od łokcia) - czym to może być spowodowane i co z tym zrobić, ból po chwili przemija, ale jest to dość denerwujące, wcześniej nie miałem takich akcji.



Jak cwiczysz sztanga prosta, zastap ja lamana (mniejsze napiecia i obciazenia), a cwiczenia hantelkami zastap innymi, np na wyciagu dolnym.



mi niestety zmiana sztangi nie pomaga, a mam to samo.
Wyjściem jest prawdopodobnie wzmocnienie przedramion.



Też to kiedyś miałem i każdy ostro ćwiczy biceps a zapomina o mieśniach przedramion umnie było tak ostro że na jedną renke mogłem wziąć 25 kg na drugą 10 kg było z wielkim bulem. Odstawiłem ćwiczenia na biceps na 3 miesiace no może troche na linkach pomachałem aby mięsnie nie zastały się. Musisz zacząć ćwiczyć przedramie sposobów jest dużo nawet domowych, przedramie nie musi walczyć z dużym cieżarem.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 10:54
Z tym, że przedramię ćwiczę regularnie, ale ok dodam jeszcze z 1-2 ćwiczenia a w bicepsie będę brał mniejsze ciężary i zobaczę jak to będzie dalej wyglądać, dzięki za rady.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 19:17

  eF^ napisał:  
Z tym, że przedramię ćwiczę regularnie, ale ok dodam jeszcze z 1-2 ćwiczenia a w bicepsie będę brał mniejsze ciężary i zobaczę jak to będzie dalej wyglądać, dzięki za rady.



jeżeli nadal będziesz ćwiczyl i będziesz czul ból, to odkladaj sztange powoli,tak samo hantle-przytrzymaj je chwile dluzej(nie puszczaj odrazu) zeby te naprężenie powoli się rozeszlo...ciężko wytlumaczyć slowami...ale ból nie występuje w tym przypadku, oczywiście tak jak wcześniej pisano wzmocnić przedramie..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 19:54
Co warto brać [ odżywki :D ] na poczatek ??


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 21:40

  StargardBoy napisał:  
Co warto brać [ odżywki :D ] na poczatek ??



Jeśli zaczynasz treningi to na razie nie myśl o suplementach , przede wszystkim zainwestuj w diete.
Na kreatyne itp. jest stanowczo za wczesnie.


StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 22:28
Diete ??? np ???
Bo widzisz ja mam zjebaną przemiane materii i masa mi by się przydała !!!


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 22:29
Np to :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/03/2009 22:44

  StargardBoy napisał:  
Diete ??? np ???
Bo widzisz ja mam zjebaną przemiane materii i masa mi by się przydała !!!



To ewentualnie jebnij sobie jakieś białko+carbo(w czasie treningu) :)

Ostatnio edytowany przez: eM, 9 marca 2009, 22:54 [1 raz(y)]


StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/03/2009 07:54

  eM napisał:  

  StargardBoy napisał:  
Diete ??? np ???
Bo widzisz ja mam zjebaną przemiane materii i masa mi by się przydała !!!



To ewentualnie jebnij sobie jakieś białko+carbo(w czasie treningu) :)




dzięki wielkie :]


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/03/2009 08:48

  StargardBoy napisał:  

  eM napisał:  

  StargardBoy napisał:  
Diete ??? np ???
Bo widzisz ja mam zjebaną przemiane materii i masa mi by się przydała !!!



To ewentualnie jebnij sobie jakieś białko+carbo(w czasie treningu) :)




dzięki wielkie :]



Regularne pory jedzenia posiłków i odpowiednio zbilansowane składniki, sen (pora, czas trwania) i dobrze ułożony trening
Tyle powinno wystarczyć na dobry początek


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/03/2009 16:36

  StargardBoy napisał:  
Diete ??? np ???
Bo widzisz ja mam zjebaną przemiane materii i masa mi by się przydała !!!



zjebana przemiana ? ektomorfik czy coś takiego ta ?

jedz odpowiednio, dużo białek i innych wartości odżywczych, regularnie, 5 posiłków, zrób sobie intensywny trening i uzupełniaj go carbo, nie przemęczaj organizmu siedzeniem do 5 rano na komputerze itd. :>


StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/03/2009 17:53
dzięki .
Zobaczymy czy przyniesie to jakieś skutki :D


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/03/2009 18:57
Co do przedramienia polece cwiczenie walkiem. Taki zwykly kuchenny walek bierzesz, wywiercasz na srodku dziure, przeciagasz sznurek tak aby bylo, ze jak wyprostujesz rece aby byl do kolan, na koncu mocujesz ciezarek (3-5kg mysle, ze optymalnie) i trzymajac wyciagniete rece zwijasz walek aby ciezarek podciagnol sie do samej gory po czym w odwrotna strone opuszczasz go na dol. Kilka takich powtorzen az nie dasz rady wiecej razy wciagnac i przedramie bedzie mocno spuchniete.


MKS
fiodor_ck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5559 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/03/2009 09:57

  Ekipant napisał:  

  eF^ napisał:  
Z tym, że przedramię ćwiczę regularnie, ale ok dodam jeszcze z 1-2 ćwiczenia a w bicepsie będę brał mniejsze ciężary i zobaczę jak to będzie dalej wyglądać, dzięki za rady.



jeżeli nadal będziesz ćwiczyl i będziesz czul ból, to odkladaj sztange powoli,tak samo hantle-przytrzymaj je chwile dluzej(nie puszczaj odrazu) zeby te naprężenie powoli się rozeszlo...ciężko wytlumaczyć slowami...ale ból nie występuje w tym przypadku, oczywiście tak jak wcześniej pisano wzmocnić przedramie..



eF - nic z tym nie zrobisz niestety, jak chcesz robic bicka na duzych ciezarach to musisz przyzwyczaic sie do bolu


...:: DUMA POMORZA ::...
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/05/2009 19:25
Ma ktoś jakiś przepis na koktail białkowy(koniecznie NISKO WĘGLOWODANOWY) wiem że w necie tego w cholere jest ale właśnie większość to takie gdzie węgli jest więcej od białka...
I jeszcze: zastanawiam się nad kupnem jakiegoś "fatburnera" . Na pewno ktoś brał takie suple. Wiem że nie jest to jakieś strasznie "niebezpiecznie" ale przezorny zawsze ubezpieczony: mieliście jakiekolwiek skutki uboczne? czy jest możliwość rozregulowania sobie metabolizmu? Jak brać to l-karityny+wyciągi z roślin/herbat czy same l-karityny albo same wciagi z roślin/herbat, no i do tego czy wziąźć razem z guarana?A może zamiast suplementów takich "z siłowni" udać się do apteki?
z góry dzięki za porady


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/05/2009 19:50
l-karnityne na wstępie sobie odpuść , strata kasy.

edit: przede wszystkim ułóz sobie diete redukcyjną , dodaj aeoroby.
Jeśli chodzi o suplementy , nie popadaj w paranoje. Rozumiem ze media robią teraz nagonke po wpadce Kuby Wawrzyniaka ale
na początek smiało mozesz spróbować jakiegoś lightowego Thermo Speeda z Olimpu , ew. inny specyfik bez efedryny , wtedy nie sądze abyś miał jakiekolwiek skutki uboczne(typu przyspieszona akcja serca itd).Dodaj do tego zieloną herbate i powinno być ok.

Ostatnio edytowany przez: eM, 15 maja 2009, 20:35 [2 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 15/05/2009 19:55

  eM napisał:  
l-karnityne na wstępie sobie odpuść , strata kasy.



to napisz szerzej co i jak bo jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o odżywki


Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5992 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2009 22:55
orientuje sie ktos gdzie najlepiej kupic rekawice bokserskie,tak zeby cena byla w miare przystepna?


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2009 23:28
Najpierw ułóż sobie dietę żeby ją po czasie odpowiednio suplementować. Aczkolwiek l-karnityna nie jest aż tak strasznie inwazyjna, poczytaj jak ona działa i sam odpowiedz sobie na swoje pytanie. Na mnie osobiście działało i polecam, ale tylko przy dobrej diecie


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005