Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 25/04/2007 21:34

  Szymon! napisał:  


"cykl" w moim mniemaniu to jest 6 tygodni cwiczen :P



To grubo widze :] Wez moze najpierw ogarnij sie na such przynajmniej pol roku a pozniej sobie cos kup.Pzdr


MW'03
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2007 20:28
chcialbym przytyc ze 15-20 kilo, bez chodzenia na silke itp. chce nabrac masy a potem uderzyc na silke i popracowac nad sylwetka i sila, zna ktos jakies sprawdzone sposoby albo jakies anaboliki? czy moze lepiej dobrac jakis odpowiedni do mojego organizmu?


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7102 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2007 20:31
jedz czesto duzo i ZDROWO poszukaj na necie wyliczysz ile potzrebujesz kalori + tyle zeby przytyc sposobow ejst sporo ale przede wsystskim jedz duzo i dobrze .......tyle odemnie ..........pozdro


Szczecińska albo Zadna
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2007 20:57
Szymon! jebnij jeszcze z 10 tych twoich "cykli" a potem dopiero rozglądaj się za kretką.

edi1 lepiej idz od razu na siłownie , tam będzie ci najłatwiej masy nabrac , bo jesli rzeczywiscie zrobisz tak jak planujesz , to skonczy sie na tym ze przybierzesz ale tluszczu na brzuchu.
I wtedy nie bedziesz pracował nad siła.
Tylko nad tym aby schudnąc.

Ostatnio edytowany przez: eM, 21 maja 2007, 21:05 [2 raz(y)]


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2007 21:42
I nie warto wpierdalać odżywek na potęgę. Najpierw trzeba mieć jakiś staż na siłowni żeby się za to zabierać. Czy nie lepiej wyrobić sobie mase mięśniową na sucho? Dużo większa satysfakcja.
Przede wszystkim nie wpierdalać fast foodow i tego typu gówna.
Jak najwięcej naturalnej żywności.. brązowy ryż jest bardzo miło widziany, owoce, warzywa. A jeśli chodzi o mięso to najlepiej filety z kurczaka, indyka, ryby.. żadne parówki czy konserwy.
Znam osoby, które zrobiły sobie zajebistą masę mięśniową tylko trzymając dietę.
No i nie zapominajmy, że jedzenie dużej ilości odżywek nie pozostaje bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Zawsze coś za coś.

Ostatnio edytowany przez: TymoN, 21 maja 2007, 22:23 [1 raz(y)]


Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/05/2007 15:35
Sluchajcie, testowal ktos z was w czasie cwiczenia owijanie brzucha, czy klatki folia spoywcza? Gdzies czytalem, ze przyspiesza to spalanie? Mit, czy skuteczny pomocniczy efekt?


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/05/2007 16:08
O foli nie slyszalem...ale znam za to cos takiego Pas neoprenowy


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/05/2007 18:43

  Ziomall napisał:  
Sluchajcie, testowal ktos z was w czasie cwiczenia owijanie brzucha, czy klatki folia spoywcza? Gdzies czytalem, ze przyspiesza to spalanie? Mit, czy skuteczny pomocniczy efekt?



Kumpel stosowal ale owijal sie Workami na smiec,i a nie folia spozywacza(material wsumie podobny), przy aerobach spadl z wagi 9 kg.


www.sectorshop.net
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/05/2007 22:30
Folia, worek duzego znaczneia nie ma.Jak Czarny napisal podobny material. Co do dzialania to dziala ale trzeba to uzywac z glowa, najlepiej z areobami, bieganiem itp i nie przeginac z czasem noszenia, bo mozna sie niezle odpazyc. Pzdr


MW'03
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6603 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/06/2007 21:01
Może mi ktos napisac gdzie mógłbym sie zapisać na jakies treningi kick boxingu albo muay thai w szczecinie ?? aktualnie od ponad pół roku chodze na kick boxing do ponoc dobrego klubu " alkon " ale chciałbym zmienic klub i pochodzic gdzie indziej....Koło placu grunwaldzkiego jest muay thai ale nic dokładnie nie wiem....

Cena maxymalnie do 100zł...


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/06/2007 22:22
Bratan to wpadnij na Kwiatową 1 obok stacji paliw Neste na Gumieńcach... Treningi są codziennie a w piąek spary.

Pon 19 - 21
wto 18- 20
sr 19 - 21
czw 18 - 20
piat 19 - 21

za 5 treningow 100zł za 2 80zł... chodze prawie rok i polecam

numer kontaktowy Pawła (trenera) 511075329


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/06/2007 00:34

  furiat. napisał:  
Bratan to wpadnij na Kwiatową 1 obok stacji paliw Neste na Gumieńcach... Treningi są codziennie a w piąek spary.

Pon 19 - 21
wto 18- 20
sr 19 - 21
czw 18 - 20
piat 19 - 21

za 5 treningow 100zł za 2 80zł... chodze prawie rok i polecam

numer kontaktowy Pawła (trenera) 511075329



czyli wychodzi na to, ze za miesiac treningow w zalozeniu, ze chodze 2 razy w tygodniu kosztuje mnie to bagatela 320zl? :)


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7077 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/06/2007 01:09
100zl placisz za miesiac i mozesz cwiczyc 3 razy w tygodniu podczas tego miesiaca, 80zl- 2 razy. Troche z innej beczki. Poleci ktos jakis specyfik na bole kolan i nadgarstkow. Moze to sie wyda dziwne, ale odkad przestalem trenowac SW zaczely mnie bolec co jakis czas kolana i nadgarski :D


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/06/2007 01:23

  Pionas napisał:  
100zl placisz za miesiac i mozesz cwiczyc 3 razy w tygodniu podczas tego miesiaca, 80zl- 2 razy. Troche z innej beczki. Poleci ktos jakis specyfik na bole kolan i nadgarstkow. Moze to sie wyda dziwne, ale odkad przestalem trenowac SW zaczely mnie bolec co jakis czas kolana i nadgarski :D



Glukozamina - najlepiej z domieszka chondroityny


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/06/2007 20:59

  Pionas napisał:  
100zl placisz za miesiac i mozesz cwiczyc 3 razy w tygodniu podczas tego miesiaca, 80zl- 2 razy. Troche z innej beczki. Poleci ktos jakis specyfik na bole kolan i nadgarstkow. Moze to sie wyda dziwne, ale odkad przestalem trenowac SW zaczely mnie bolec co jakis czas kolana i nadgarski :D



Na dluzsze stosowanie-stawy wzmacniaja sie od jedzenia chrzastek z miesa i galaretki..W aptece dobry srodek na ta dolegliwosc to Arthresop( nie wiem czy dobrze napisalem).


www.sectorshop.net
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7077 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/07/2007 20:04
Pytanie mam, prosze o rade. Brał to ktos kiedys, albo zna sie na tym? Prosze o wyczerpujaca opinie? Czy warto, zalety, wady, jaki trzeba miec staz treningowy, na co zwrocic uwage podczas treningow w czasie brania tego specyfiku?
http://www.sportscentre.pl/?zobacz=882


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/07/2007 22:02

  Pionas napisał:  
Pytanie mam, prosze o rade. Brał to ktos kiedys, albo zna sie na tym? Prosze o wyczerpujaca opinie? Czy warto, zalety, wady, jaki trzeba miec staz treningowy, na co zwrocic uwage podczas treningow w czasie brania tego specyfiku?
http://www.sportscentre.pl/?zobacz=882



ja nie rozumiem poco takie szmery bajery, odpowiednia dieta do tego zwykly treing na siłowni i z czystym sumieniem mozesz byc silny i dobrze wygladac ;D(ja niestosuje zadej diety, mam swoja mase i mam efekty duze nawet sam sie sobie dziwie paker
Pozdro


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/07/2007 22:06

  Pionas napisał:  
Pytanie mam, prosze o rade. Brał to ktos kiedys, albo zna sie na tym? Prosze o wyczerpujaca opinie? Czy warto, zalety, wady, jaki trzeba miec staz treningowy, na co zwrocic uwage podczas treningow w czasie brania tego specyfiku?
http://www.sportscentre.pl/?zobacz=882



Masz tutaj kilka opinii.
Klik


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7077 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/07/2007 22:50

  phoenix napisał:  

  Pionas napisał:  
Pytanie mam, prosze o rade. Brał to ktos kiedys, albo zna sie na tym? Prosze o wyczerpujaca opinie? Czy warto, zalety, wady, jaki trzeba miec staz treningowy, na co zwrocic uwage podczas treningow w czasie brania tego specyfiku?
http://www.sportscentre.pl/?zobacz=882



ja nie rozumiem poco takie szmery bajery, odpowiednia dieta do tego zwykly treing na siłowni i z czystym sumieniem mozesz byc silny i dobrze wygladac ;D(ja niestosuje zadej diety, mam swoja mase i mam efekty duze nawet sam sie sobie dziwie paker
Pozdro



Ja nie chce tego brac tylko w celu poprawieia wygladu. To mi jest potrzebne do czegos innego


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/07/2007 23:31
na poczatku przygody z siłownia najpierw treningi ogólnorozwojowe żeby to wszystko rozruszać, bo pewnym czasie brać sie za prawdziwy rozpisany na partie trening, przyrosty siły na początku powinny być szybkie, potem stopniowo coraz trudniej o jakikolwiek postęp, więc jak już sie uprzecie na jakieś specyfiki, to tylko i wyłącznie z odpowiednim stażem na siłowni ;]


[edit]
Spoko Pionas nie kierowałem tego bezpośrednio do Ciebie :-)

Ostatnio edytowany przez: manisz, 29 lipca 2007, 23:36 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005