Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5350 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 19/08/2010 14:00

  BzM napisał:  
Jako ciekawostka:

Maciej Jewtuszko (BT) pokonał Anthony’ego Njokuaniego przez TKO (uderzenia), 1 runda, 1:35

Walka w kategorii chyba do 70kg. Szczeciński zawodnik klubu Berserkers Team wygrał swoją walkę na gali WEC w USA, co dobrze wróży mu na przyszłość. Bezapelacyjnie Irokez to nr 1 w wadze lekkiej w Polsce.

Brać z niego przykład i zapierdalać na sztuki walki bo to dowód, że w Szczecinie są ekstra warunki do trenowania! Sama groźna koszulka ubrana na wyjazd nie wystarcza, heh




Link do walki:

IROKEZ - walka


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/08/2010 21:30
Gdzie w Szczecinie najlepiej kupić buty do biegania (w którym sklepie) - chodzi mi głównie o to, że na butach do biegania zbytnio się nie znam (tyle o ile wyczytałem z internetu) i chciałbym liczyć na fachową poradę sprzedawcy (biegam na bieżni, na dworze głównie asfalt lub 'ziemiane' podłoże).

Ostatnio edytowany przez: eF^, 30 sierpnia 2010, 11:27 [2 raz(y)]


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5270 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/08/2010 21:59

  eF^ napisał:  
Gdzie w Szczecinie najlepiej kupić buty do biegania (w którym sklepie) - chodzi mi głównie o to, że na butach do biegania zbytnio się nie znam (tyle o ile wyczytałem z internetu) i chciałbym liczyć na fachową poradę sprzedawcy (biegam na bieżni, na dworze głównie asfalt lub 'ziemiane' podłoże).



Ja kupywałem w planetsporcie w galaxy ale klientka nie miała wogól pojęcia co to są buty do biegania. Byłem ze znajomym lekkoatletą który mi doradził i kupiłem jakieś reeboki dmx czy coś takiego.Już ponad rok czasu w nich biegam i świetnie się trzymają.
.


http://www.skarzynski.pl/obuwie.html może się przydać

Ostatnio edytowany przez: Kostek, 29 sierpnia 2010, 22:07 [1 raz(y)]


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/08/2010 22:11

  eF^ napisał:  
Gdzie w Szczecinie najlepiej kupić buty do biegania (w którym sklepie) - chodzi mi głównie o to, że na butach do biegania zbytnio się nie znam (tyle o ile wyczytałem z internetu) i chciałbym liczyć na fachową poradę sprzedawcy (biegam na bieżni, na dworze głównie asfalt lub 'ziemiane' podłoże).



Podbij na gg (profil) to pomogę.


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/08/2010 23:48

  eF^ napisał:  
Gdzie w Szczecinie najlepiej kupić buty do biegania (w którym sklepie) - chodzi mi głównie o to, że na butach do biegania zbytnio się nie znam (tyle o ile wyczytałem z internetu) i chciałbym liczyć na fachową poradę sprzedawcy (biegam na bieżni, na dworze głównie asfalt lub 'ziemiane' podłoże).



RBF Sport S.C. Marcin Paprocki, Artur Kasprzak Jagiellońska 4 (50m od Placu Lotników)70-435 Szczecin

http://www.rbfsport.pl/contact.php

Znam kilkanaście osób które tam kupowało i wszyscy zadowoleni. Przede wszystkim pracownik sam jest maratończykiem i dobrze doradzi i zadba byś wyszedł i biegał zadowolony.


będę pamiętał.
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/08/2010 01:58
Również RBF polecam. Nie sprzedają chłamu i potrafią doradzić początkującym.
Dodatkowo można ugadać sprowadzenie jakiegoś towaru z katalogu producenta.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/08/2010 19:34
Dzięki za porady, faktycznie w sklepie RBF Sport na Jagiellońskiej uzyskałem bardzo fachową obsługę, polecam wszystkim chcącym kupić buty sportowe.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/09/2010 21:22
Potrzebuję jakiegoś "dopalacza", który przyspieszy spalanie tłuszczu, muszę zrzucić dość dużo i szukam czegoś co zwiększy efektywność ćwiczeń. Jakiś thermall albo coś. Aktualnie używam Thermo speed extreme z olimpa ale nie wiem czy jest coś bardziej wydajnego czy może w ogóle coś innego próbować?

[PL: Dobre wino nie jest zle:)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/09/2010 22:01
Ja na początku używałem clenburexin, ale w pewnym momencie stał się za słaby i musiałem kupić coś mocniejszego w sklepie 'u Borysiuka' polecili mi xtrme thyroburn i byłem bardzo zadowolony zarówno z pobudzenia, pocenia się jak i późniejszych efektów (120 kapsułek, za około 90 zł.).


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 18:32
http://www.thehealthnews7.com/mtx/m03/ Myślę że to pic na wodę . Ale może ktoś tego próbował lub może potwierdzić że ściema ?


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 20:11

  Bulin napisał:  
http://www.thehealthnews7.com/mtx/m03/ Myślę że to pic na wodę . Ale może ktoś tego próbował lub może potwierdzić że ściema ?



Trening>Dieta>Witaminy/sole mineralne. Zacznij od tego. Przynajmniej póki nie wyrosną ci pierwsze włosy na klacie... Nie ma cudownego środka, ani cudownej tabletki. Jest solidny trening, dieta której się trzymasz i odpowiednia ilość witamin oraz makro i mikro składników!


Jeszcze Pytanie:
Czy węgle z carbo po treningu wliczać do bilansu energetycznego?


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6947 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 20:25

  Bulin napisał:  
http://www.thehealthnews7.com/mtx/m03/ Myślę że to pic na wodę . Ale może ktoś tego próbował lub może potwierdzić że ściema ?



To masz racje że pic na wodę :-) Nic się samo nie zrobi, zacznij jeść, trenuj i uzupełniaj jakimiś bardziej sprawdzonymi suplami.
Nie ma cudów!


PS. dostałem informacje że adres z tym "cudem" widnieje jako reklama na nk.pl haha

Ostatnio edytowany przez: manisz, 10 stycznia 2011, 20:32 [1 raz(y)]


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 20:46
Nie ma co się śmiać że to jest na nk . Myślę że kilkaset geniuszy to zamówi na spróbowanie . Szymen : Co do diety to próbowałem tego , a że nie była różnorodna i codziennie jadłem to samo to nie byłem w stanie jej utrzymać . Wytrzymałem może z 2 tygodnie . Ale przez dietę nie byłem w stanie jeść przyjemniejszych dań bo byłem zapchany więc jej nie polecam .


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 21:04

  Bulin napisał:  
( ... ) przez dietę nie byłem w stanie jeść przyjemniejszych dań bo byłem zapchany więc jej nie polecam .



eek?

Masz rację , włącz FM07 , zakup ten cudowny specyfik z NK i mięsnie same będą rosnąć!


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 21:50

  Bulin napisał:  
Nie ma co się śmiać że to jest na nk . Myślę że kilkaset geniuszy to zamówi na spróbowanie . Szymen : Co do diety to próbowałem tego , a że nie była różnorodna i codziennie jadłem to samo to nie byłem w stanie jej utrzymać . Wytrzymałem może z 2 tygodnie . Ale przez dietę nie byłem w stanie jeść przyjemniejszych dań bo byłem zapchany więc jej nie polecam .



lepsze ścierwo z fast fooda? :|
dieta to podstawa...


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 21:55
A czyja mówię że same zaczną rosnąć ? Bez siłowni nic nie urośnie . Ale jak ktoś nie jest w stanie utrzymać diety to chyba może starać się poprostu jeść produkty bogate w białko i węglowodany , a oprócz tego pić gainera i brać kreatynę ?


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 22:01
Witam prośba o małą radę
Ogólnie - 182 cm, 78 kg, tłuszczu w sumie mało, cel masa - tak 83-85 kg. Na siłowni staż średni ( w sumie rok by się zebrał), tyle że duże przerwy, ostatnio zacząłem znów łazić (od początku listopada), pierwsze dwa miesiące spokojnie na przyzwyczajenie się, choć już z jako taką dietą ( wiadomo kurczak, ryż, twarogi, ryby, ciemne pieczywo,alko ograniczone, gównianego żarcia brak, jedyny mankament to to że nie mam czasu na pięć - sześć posiłków o równej porze) no i plan ( dni takie ze względów ekonomicznych, tylko w taki mogę chodzić płacąc 50 zł za semestr ;) ):

środa - plecy + triceps
piątek - nogi + barki
sobota - klata + biceps

Przez dwa miesiące + 2kg :) . Teraz od nowego roku zgodnie z hasłem "nie ma opierhdalania się" ;) mam zamiar zabrać się za to poważniej, zwiększyć intensywność i przejść na ćwiczenia głównie z wolnymi ciężarami (wcześniej różnie to bywało, ale jak pisałem to była "rozgrzewka")
Pojawia się więc pytanie o białka, odżywki i suplementy, w które chciałbym wejść w momencie gdy nie będe mógł z siebie już nic wykrzesać, myślę że to może nadejść marzec, kwiecień, choć tutaj też chciałbym posłuchać rad bardziej doświadczonych bywalców pakerni. Problem w tym że jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Co polecacie na początek? Do kiedy starać machać na sucho (w sumie chciałbym tak jak najdłużej)? Czy może już teraz zacząć delikatnie wcinać jakieś dodatkowe białko? Z góry wielkie dzięki! ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 22:05

  Bulin napisał:  
Nie ma co się śmiać że to jest na nk . Myślę że kilkaset geniuszy to zamówi na spróbowanie . Szymen : Co do diety to próbowałem tego , a że nie była różnorodna i codziennie jadłem to samo to nie byłem w stanie jej utrzymać . Wytrzymałem może z 2 tygodnie . Ale przez dietę nie byłem w stanie jeść przyjemniejszych dań bo byłem zapchany więc jej nie polecam .



Pierś z kurczaka możesz przyrządzić na milion sposobów. Wiadomo, że człowiek nie koń i nie będzie codziennie jadł cyca gotowanego na parze z warzywami i brązowym ryżem. Ale to sam widzisz gdzie popełniasz błąd- dieta nie jest różnorodna. Poszukaj na sfd.pl przepisów. Uwierz, że jest ich tyle, że nie dasz rady ich wszystkich zrobić:). Poza tym na twoim poziomie zaawansowania, nie ma tak, że twoją jedyną potrawą jest pierś z kurczaka i ryż. Masz jeść wszystko, z tym że zwiększ ilość mięsa w diecie(w szczególności wyżej wymieniana pierś z kurczaka) oraz węglowodanów, do tego duża ilość nabiału. Tutaj ciekawostka, że ser np. wiejski powinno się jeść na noc bo ma wolno wchłanialne białko- kazeinę. Nie możesz zapomnieć o zdrowych tłuszczach(w szczególności tych roślinnych i rybich). Nie chodzi o to, abym pisał teraz ileś tam złotych przykazań diety, chodzi o to, żebyś sam je znalazł, sam do nich doszedł i sam je zaczął stosować, jak zobaczysz, że rośniesz i stajesz się silniejszy to będziesz miał motywację, żeby np. zradykalizować dietę, bądź też poznasz swój organizm na tyle, że będziesz widział, że to co robisz jest dobre i zmiany są nie potrzebne. Zacznij od porządnego treningu(popytaj się ludzi na siłowni, poszukaj na internecie). Ćwicz! Możesz sobie zapisać np. ciężary jakich używasz, i po tygodniu sprawdzić czy coś drgnęło, w ten sposób zobaczysz, że w tym dzienniczku po 8-12 tygodniach jest sam progres.

Zostaw na razie odżywki, bo twój organizm ma takie możliwości, że nie ma potrzeby abyś nad tym myślał. Przyjdzie czas to zakupisz odpowiednie specyfiki. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie treningu(bo dieta to na sfd.pl tam masz fajne artykuły) to pisz tutaj, na pewno ktoś odpowie. Do tego przestań pisać w każdym temacie głupoty(najlepiej po prostu traktuj forum jako kwestię informacyjną) i w ogóle będzie git:))

I jeszcze pro po kreatyny! Na razie odstaw, przy twoim młodym organizmie blokujesz swoje naturalne możliwości tą odżywką. Przyjdzie czas i na krete:)
Powodzenia!

Jeszcze podbijam swoje pytanie:

Czy węgle z carbo po treningu wliczać do bilansu energetycznego?

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 10 stycznia 2011, 22:11 [1 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 22:09

  Hasor napisał:  
Witam prośba o małą radę
Ogólnie - 182 cm, 78 kg, tłuszczu w sumie mało, cel masa - tak 83-85 kg. Na siłowni staż średni ( w sumie rok by się zebrał), tyle że duże przerwy, ostatnio zacząłem znów łazić (od początku listopada), pierwsze dwa miesiące spokojnie na przyzwyczajenie się, choć już z jako taką dietą ( wiadomo kurczak, ryż, twarogi, ryby, ciemne pieczywo,alko ograniczone, gównianego żarcia brak, jedyny mankament to to że nie mam czasu na pięć - sześć posiłków o równej porze) no i plan ( dni takie ze względów ekonomicznych, tylko w taki mogę chodzić płacąc 50 zł za semestr ;) ):

środa - plecy + triceps
piątek - nogi + barki
sobota - klata + biceps

Przez dwa miesiące + 2kg :) . Teraz od nowego roku zgodnie z hasłem "nie ma opierhdalania się" ;) mam zamiar zabrać się za to poważniej, zwiększyć intensywność i przejść na ćwiczenia głównie z wolnymi ciężarami (wcześniej różnie to bywało, ale jak pisałem to była "rozgrzewka")
Pojawia się więc pytanie o białka, odżywki i suplementy, w które chciałbym wejść w momencie gdy nie będe mógł z siebie już nic wykrzesać, myślę że to może nadejść marzec, kwiecień, choć tutaj też chciałbym posłuchać rad bardziej doświadczonych bywalców pakerni. Problem w tym że jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Co polecacie na początek? Do kiedy starać machać na sucho (w sumie chciałbym tak jak najdłużej)? Czy może już teraz zacząć delikatnie wcinać jakieś dodatkowe białko? Z góry wielkie dzięki! ;)



Pamiętaj, żeby suple traktować jako uzupełnienie diety a nie jej podstawę!

Na początku zacznij od aminokwasów po treningu (przykładowo bcaa i glutamina z olimpu wyjdzie ci 20zł/10 treningów, jeśli będziesz jadł tylko po treningu[oczywiście jak najbardziej w grę wchodzą inne firmy, ja sam zaczynałem właśnie od tych]. Do tego możesz dorzucić Carbo(węglowodany) również potreningowo, coby odbudować zapasy glikogenu w mięśniach. Na początek wystarczy. Białko dostarczaj z diety. Kolejnym krokiem będzie dodanie do tego garniera, albo białka:).
Pozdro


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5270 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 10/01/2011 23:35

  Szymen napisał:  

  Hasor napisał:  
Witam prośba o małą radę
Ogólnie - 182 cm, 78 kg, tłuszczu w sumie mało, cel masa - tak 83-85 kg. Na siłowni staż średni ( w sumie rok by się zebrał), tyle że duże przerwy, ostatnio zacząłem znów łazić (od początku listopada), pierwsze dwa miesiące spokojnie na przyzwyczajenie się, choć już z jako taką dietą ( wiadomo kurczak, ryż, twarogi, ryby, ciemne pieczywo,alko ograniczone, gównianego żarcia brak, jedyny mankament to to że nie mam czasu na pięć - sześć posiłków o równej porze) no i plan ( dni takie ze względów ekonomicznych, tylko w taki mogę chodzić płacąc 50 zł za semestr ;) ):

środa - plecy + triceps
piątek - nogi + barki
sobota - klata + biceps

Przez dwa miesiące + 2kg :) . Teraz od nowego roku zgodnie z hasłem "nie ma opierhdalania się" ;) mam zamiar zabrać się za to poważniej, zwiększyć intensywność i przejść na ćwiczenia głównie z wolnymi ciężarami (wcześniej różnie to bywało, ale jak pisałem to była "rozgrzewka")
Pojawia się więc pytanie o białka, odżywki i suplementy, w które chciałbym wejść w momencie gdy nie będe mógł z siebie już nic wykrzesać, myślę że to może nadejść marzec, kwiecień, choć tutaj też chciałbym posłuchać rad bardziej doświadczonych bywalców pakerni. Problem w tym że jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Co polecacie na początek? Do kiedy starać machać na sucho (w sumie chciałbym tak jak najdłużej)? Czy może już teraz zacząć delikatnie wcinać jakieś dodatkowe białko? Z góry wielkie dzięki! ;)



Pamiętaj, żeby suple traktować jako uzupełnienie diety a nie jej podstawę!

Na początku zacznij od aminokwasów po treningu (przykładowo bcaa i glutamina z olimpu wyjdzie ci 20zł/10 treningów, jeśli będziesz jadł tylko po treningu[oczywiście jak najbardziej w grę wchodzą inne firmy, ja sam zaczynałem właśnie od tych]. Do tego możesz dorzucić Carbo(węglowodany) również potreningowo, coby odbudować zapasy glikogenu w mięśniach. Na początek wystarczy. Białko dostarczaj z diety. Kolejnym krokiem będzie dodanie do tego garniera, albo białka:).
Pozdro



Ja bym Ci radził jechać na samej dobrze zbilansowanej diecie do wakacji, ewentualnie gdy będziesz miał naprawdę ciężkie treningi to dorzucisz jakieś węgle i białko i ewentualnie gainera.Po wakacjach jak jak będziesz ostro trenował 2-3 miechy to dorzucasz powyższe odżywki plus najprostszą formę kreatyny - monohydrat i jedziesz dalej. Pamiętaj żeby cykle treningowe typowo na masę przeplatać tymi typowymi na siłę. Jak dla mnie branie na początek aminokwasów po treningu to strata kasy, tym bardziej glutaminy która tak naprawdę nie działa.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005