Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/08/2016 15:38

  Ukasz napisał:  
A ja mam takie pytanie odnośnie kart kibica.Zmieniła się ustawa i miało być tak że się wchodzi na dowód osobisty.Pogoń miała to wprowadzić w życie w tym sezonie bo musieli dostosować system ale widać dalej trzeba mieć kartę.Wie ktoś kiedy to wprowadzą ???



Ja coś kojarzę, że było info z klubu, że nie da rady tego zrobić (po zainstalowaniu nowych kołowrotków) i dlatego pozostaną KK.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/08/2016 20:15

  Lemon napisał:  

  Ukasz napisał:  
A ja mam takie pytanie odnośnie kart kibica.Zmieniła się ustawa i miało być tak że się wchodzi na dowód osobisty.Pogoń miała to wprowadzić w życie w tym sezonie bo musieli dostosować system ale widać dalej trzeba mieć kartę.Wie ktoś kiedy to wprowadzą ???



Ja coś kojarzę, że było info z klubu, że nie da rady tego zrobić (po zainstalowaniu nowych kołowrotków) i dlatego pozostaną KK.



A dlaczego je likwidować, jak są wygodne. Można kupić bilet przez internet, nic nie trzeba drukować. Po co zmieniać i przedłużać czas wejścia, z pokazywaniem dowodu. I tak jest inaczej, ostatnio zauważyłem, że już twarz się nie wyświetla ochroniarzom na wejściu.

Lepiej, to jest dokupić nowe kołowrotki lub inny system wchodzenia, który umożliwi dostęp osobom bez kart, po okazaniu dokumentu i postawić je obok dotychczasowego


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/08/2016 21:41
Dopóki nie będzie nowego stadionu to będą u nas KK. Informacja była taka, że nie opłaca zmieniać się całego systemu żeby działały kody kreskowe jak i tak stadion będzie przebudowywany.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 25/08/2016 22:04

  Tony Montana napisał:  
I tak jest inaczej, ostatnio zauważyłem, że już twarz się nie wyświetla ochroniarzom na wejściu.


Przed meczem z Koroną znajome wyrabiały karty w Galaxy, potrzebny był tylko dowód, żadnych zdjęć jak to było wcześniej.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/08/2016 09:18

  Tony Montana napisał:  

  Lemon napisał:  

  Ukasz napisał:  
A ja mam takie pytanie odnośnie kart kibica.Zmieniła się ustawa i miało być tak że się wchodzi na dowód osobisty.Pogoń miała to wprowadzić w życie w tym sezonie bo musieli dostosować system ale widać dalej trzeba mieć kartę.Wie ktoś kiedy to wprowadzą ???



Ja coś kojarzę, że było info z klubu, że nie da rady tego zrobić (po zainstalowaniu nowych kołowrotków) i dlatego pozostaną KK.



A dlaczego je likwidować, jak są wygodne. Można kupić bilet przez internet, nic nie trzeba drukować. Po co zmieniać i przedłużać czas wejścia, z pokazywaniem dowodu. I tak jest inaczej, ostatnio zauważyłem, że już twarz się nie wyświetla ochroniarzom na wejściu.

Lepiej, to jest dokupić nowe kołowrotki lub inny system wchodzenia, który umożliwi dostęp osobom bez kart, po okazaniu dokumentu i postawić je obok dotychczasowego


Wygodne nie dla każdego bo znam dużo osób co mówią że jak są karty to nie pójdą bo im ta karta jest nie potrzebna.Kolejki akurat to są do kas ,a nie do kołowrotków więc o jakim dłuższym czasie wchodzenia mówimy.


  Doktor napisał:  
Dopóki nie będzie nowego stadionu to będą u nas KK. Informacja była taka, że nie opłaca zmieniać się całego systemu żeby działały kody kreskowe jak i tak stadion będzie przebudowywany.



Podchodzisz do kołowrotka i pokazujesz bilet na których są twoje dane i dowodem.Ochroniarz sprawdza i przyciskiem otwiera Tobie kołowrotek więc nowy system nie jest potrzebny ale trzeba chcieć wprowadzić udogodnienia co przełożyłoby się na większą ilość osób na stadionie.


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/08/2016 09:34
Dla kogos kto karte ma i jeszcze kupuje bilet internetowo to likwidacja kart nie jest na rękę bo lepiej wyjmowac karte przy kołowrotku a nie drukowany bilet i dowód.Jesli klub w obecnej sytuacji chce przyciagnać nowych kibiców to na mój gust powinnien kartę zakładac za darmo podczas pierwszego zakupu biletu.Aby wyjąć trzeba włożyć...prawda stara jak świat.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/08/2016 11:14
Ja nie napisałem żeby likwidować kart ,a jedynie dostosować się do nowych przepisów.Kto chce wchodzi na kartę ,a inny na dowód.Są dwie opcje wejścia na stadion to równa się z większą ilością osób,a tak jest jedna opcja i ludzi mniej.


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/08/2016 13:09

  PoGo napisał:  

  Tony Montana napisał:  
I tak jest inaczej, ostatnio zauważyłem, że już twarz się nie wyświetla ochroniarzom na wejściu.


Przed meczem z Koroną znajome wyrabiały karty w Galaxy, potrzebny był tylko dowód, żadnych zdjęć jak to było wcześniej.



Moja kobieta wyrabiała karte przed meczem z Legią w tamtym sezonie (runda mistrzowska) i też nie robili żadnego zdjęcia


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/08/2016 12:54
Bilety heheh z podziwem popatrzę na te kolejki w pełnym słońcu .....

Ostatnio edytowany przez: Fryzjer Zwolaka., 27 sierpnia 2016, 13:26 [1 raz(y)]


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/09/2016 12:06
U Was też "muli" sprzedaż online?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/09/2016 12:12

  londoner napisał:  
U Was też "muli" sprzedaż online?



muli, muli


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/09/2016 14:17
Ale - jakby ktoś miał wątpliwości - można kupić, tylko trzeba więcej cierpliwości.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/10/2016 09:52
kupujcie bilety przez internet!


abstrakcja!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/10/2016 17:18
frekwencje raczej marna będzie... Koło 8,5 tysięcy obstawiam


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/10/2016 12:11
Koleś ma problem przy zakupie biletu online. Zawsze kupował bilety ulgowe (nigdy online), ale od jakiegoś czasu przestała go ulga obowiązywać. Chcąc kupić bilet przez neta pojawia się mu tylko opcja zakupu biletu ulgowego. Ma kupować?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/10/2016 12:28

  Niepokonany napisał:  
Koleś ma problem przy zakupie biletu online. Zawsze kupował bilety ulgowe (nigdy online), ale od jakiegoś czasu przestała go ulga obowiązywać. Chcąc kupić bilet przez neta pojawia się mu tylko opcja zakupu biletu ulgowego. Ma kupować?



Tak


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Bilety Pogoni - 06/03/2017 00:18
Oj bedzie słabo


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 06/03/2017 09:13
Od wczoraj zeszło 200 biletów, dziś licznik dobije może do 3500 (aktualnie 3100) ja będę. Można sobie pisać co się chce, ale jednak przyjście na mecz ma w sobie tą siłe przebicia w głowie, także chodźmy wszyscy!

Wie ktoś czemu przy wyborze biletu na dany sektor przy zakupie online z automatu mi zaznacza bilet ulgowy mimo, że taki nie powinien mi przysługiwać bo studentem ani uczniem nie jestem? Nie było opcji zmiany. Niby spoko, bo bilet tańszy, ale nie sprawdzają tego na wejściu?

Dzięki Pgn. i Niepokonany

Ostatnio edytowany przez: Owczarek, 6 marca 2017, 10:02 [1 raz(y)]


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 06/03/2017 09:30
Nie sprawdzają. Jedynie przy zakupie w punkcie stacjonarnym musiałem pokazywać legitymację.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Bilety Pogoni - 06/03/2017 09:57

  Owczarek napisał:  
Od wczoraj zeszło 200 biletów, dziś licznik dobije może do 3500 (aktualnie 3100) ja będę. Można sobie pisać co się chce, ale jednak przyjście na mecz ma w sobie tą siłe przebicia w głowie, także chodźmy wszyscy!

Wie ktoś czemu przy wyborze biletu na dany sektor przy zakupie online z automatu mi zaznacza bilet ulgowy mimo, że taki nie powinien mi przysługiwać bo studentem ani uczniem nie jestem? Nie było opcji zmiany. Niby spoko, bo bilet tańszy, ale nie sprawdzają tego na wejściu?



Miałem podobny problem, kuiłem ulgowy mimo, że ta ulga już mi nie przysługiwała. Nie było problemu, normalnie wszedłem także kupuj śmiało.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005