Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 15:57
Ceny całkiem przyzwoite ale... 55 zł na krytą za mecz ze Śląskiem ? :o
Teraz pozostaje kupić karnet i czekać na inauguracje ! ;)


culé
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 16:01

  ManeS napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  kęsik napisał:  
Na wiosnę miałem ulgowy karnet za 30, tera za 69,60... Nie jest źle, ale też nie jest dobrze...



Chyba żartujesz 69,60!? To ile bys oczekiwał? Tanie te bilety i karnety tzn. w normalnej cenie, ja bym sie pokusił nawet o więcej. ;)



Też byłem przekonany, że będą większe - są dobre ceny :)

Pytanie: miałem karnet na wiosnę, chcę zmienić miejscówkę czy w takiej sytuacji tracę tą zniżkę? Bo na ofi jest napisane, że "osoby, które zakupiły karnety na rundę wiosenną sezonu 2011/2012, będą mogły ponownie nabyć stałą wejściówkę na dotychczasowe miejsca. Przypominamy, że ci kibice mają 20 procent zniżki na jej zakup"?



Teoretycznie nie powinno im to robić różnicy, jednak z tego co wiem to najwiecej karnetów poszło na krytą i chcąc utrzymać ten trend także w ekstraklasie mogą się czepiać, że można brac tylko te miejsce co na wiosne...jak ktoś bedzie miał jakies sprawdzone info to niech da znać


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 16:23
ta....ze zniżką płacę teraz 100% więcej za to samo miejsce. Dziękuję, wysiadam.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 16:35

  reclaimenn napisał:  
ta....ze zniżką płacę teraz 100% więcej za to samo miejsce. Dziękuję, wysiadam.



Płaciłeś 2x mniej bo rywalami była Olimpia Grudziądz, Nieciecza czy Stróże. Do tego było tych meczów ledwie 7.
A teraz na jesieni masz 8 meczów + Puchar Polski i rywale tacy jak Legia, Wisła, Ślask czy Ruch.
Prócz tego wyższa frekwencja + kibice gości = zdecydowanie lepsza atmosfera na samym meczu.

Widzisz różnice? :]

Ceny są ok. Spodziewałem się wyższych. Ci co mieli karnety w poprzedniej rundzie dzięki rabatowi 20% mają karnet na prawdę nie wielkie pieniądze.


stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 16:36
Ja tez uwazam ze ceny sa horendalne calkowicie nie adekwatne do do klasy zespolu,niedosc ze liga jest masakrycznie slaba to jeszcze Pogon gra padake i za to bulic taki hajs ...zenada


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 16:36
nie mówie, że ceny są złe..na karnet mnie zwyczajnie nie stać.


edit: w sumie to są nieadekwatne ale do klasy stadionu...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 16:59

  stevens napisał:  
Ja tez uwazam ze ceny sa horendalne calkowicie nie adekwatne do do klasy zespolu,niedosc ze liga jest masakrycznie slaba to jeszcze Pogon gra padake i za to bulic taki hajs ...zenada



to nowy sezon się już zaczał, że z pewnościa twierdziśz ze bedziemy grac padake?

HEH, nie wiem co za nieogar uznal ze Slask to klasowy przeciwnik...--> bedziemy slabo grali- janusze na taki mecz sie nie wybiora, a na lechu zawsze bedzie chmara ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:03
tak na dobrą sprawę to jedyny ,,klasowy" jak na polską ligę przeciwnik to Legia i Lech...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:06
ceny są w porządku, na pewno nie są za wysokie, nie wiem jak można marudzić

a jak Janusz chce przyjść z rodzinką na Wisłę lub Legię to wpłaca do kasy klubu więcej hajsu i wszyscy są zadowoleni


Pogoń Szczecin MKS!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:06

  avelyn napisał:  

  stevens napisał:  
Ja tez uwazam ze ceny sa horendalne calkowicie nie adekwatne do do klasy zespolu,niedosc ze liga jest masakrycznie slaba to jeszcze Pogon gra padake i za to bulic taki hajs ...zenada



to nowy sezon się już zaczał, że z pewnościa twierdziśz ze bedziemy grac padake?

HEH, nie wiem co za nieogar uznal ze Slask to klasowy przeciwnik...--> bedziemy slabo grali- janusze na taki mecz sie nie wybiora, a na lechu zawsze bedzie chmara ;]



Lech będzie jako "klasowy przeciwnik" na wiosnę


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:06
co niektorych to nie kumam ... czy chcieli podwyzki o 10% ?! najpierw radosc,ze awans,ze w koncu powazne ekipy beda przyjezdzac i beda dobre wyjazdy,a teraz,ze karnet za drogi.mozna bylo wczesniej pomyslec,odmowic sobie kilka drobnych przyjemnosci i bylaby kasa na karnet.jak nie stac na karnet drozszy to kupic tanszy.w ogolnym rozrachunku nawet nie bedac na wszystkich meczach karnet i tak sie oplaca.skonczyly sie czasy komuny,ze bilety kosztowaly smieszne pieniadze.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:08
Czekałem na ten lament.

87/132 zł to horrendalna cena za wejście na 8 meczów? :O

Ja jebie. W tym kraju to bieda aż piszczy widzę. Szkoda, że większość nie ma problemu z wysupłaniem takiego hajsu na melanż, albo używki.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:09

  kibicMKS napisał:  
co niektorych to nie kumam ... czy chcieli podwyzki o 10% ?! najpierw radosc,ze awans,ze w koncu powazne ekipy beda przyjezdzac i beda dobre wyjazdy,a teraz,ze karnet za drogi.mozna bylo wczesniej pomyslec,odmowic sobie kilka drobnych przyjemnosci i bylaby kasa na karnet.jak nie stac na karnet drozszy to kupic tanszy.w ogolnym rozrachunku nawet nie bedac na wszystkich meczach karnet i tak sie oplaca.skonczyly sie czasy komuny,ze bilety kosztowaly smieszne pieniadze.



dokładnie, jeszcze sporo czasu do pierwszego meczu, zaczynają się wakacje, można spokojnie te pare złoty więcej gdzieś zarobić, a nie k... wiecznie marudzić!


Pogoń Szczecin MKS!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 17:13
ceny naprawde OK - sadzilem, ze beda wyzsze.
z tego co pamietam, to podobne ceny byly za Bekdasa, a ile to lat temu bylo...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 18:20
mysle,ze najwiecej to placza i beda plakac janusze :) kasa na euro byla a na POGON nie ma?!


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 18:57

  kibicMKS napisał:  
mysle,ze najwiecej to placza i beda plakac janusze :) kasa na euro byla a na POGON nie ma?!




nazwij mnie januszem, nie wszyscy w Szczecinie zarabiają dobre pieniądze, a ci, którzy mają na utrzymaniu rodzinę, dzieci (tak, tacy też są i niekoniecznie janusze), zwyczajnie nie zapłacą tyle za karnet.


Zobaczym w sierpniu, jakoś może wysupłam bo szczerze mówiąc nie bawi mnie oglądanie meczy w TV...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 19:54
Zgodze się że na 2 strefe ceny są ok nie ma co narzekac bardziej mi chodzi o strefy 1 i 3


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 20:48

  reclaimenn napisał:  

  kibicMKS napisał:  
mysle,ze najwiecej to placza i beda plakac janusze :) kasa na euro byla a na POGON nie ma?!




nazwij mnie januszem, nie wszyscy w Szczecinie zarabiają dobre pieniądze, a ci, którzy mają na utrzymaniu rodzinę, dzieci (tak, tacy też są i niekoniecznie janusze), zwyczajnie nie zapłacą tyle za karnet.


Zobaczym w sierpniu, jakoś może wysupłam bo szczerze mówiąc nie bawi mnie oglądanie meczy w TV...



zdaje sobie,ze ceny nie sa male,bo tak naprawde nie moga byc.wszystkie ceny galopuja,a tym bardziej wydatki w extraklasie tez sa wieksze,ale ceny obiektywnie nie sa przesadzone.jesli nie wiele Ci brakuje,a jestes prawdziwym kibicem to moge pomoc,ale to nie rozmowa na tutaj.


A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5096 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 21:56
Ludzie nie róbcie sobie jaj...Te max 240 zł (gdzie nikt nie musi wybierać krytej) to tylko 50 h pracy za minimalną pensję, nawet za kopanie rowów dają więcej, więc jak ktoś pisze, że nie ogarnie w miesiąc 240 zl to po prostu jest nierobem (mam na myśli ludzi zdolnych do pracy) i pora się wziąć do pracy, a nie lamentować, bo ceny są bardzo dobre nawet patrząc na estadio gruzeiro, pamiętajcie, że Lechia, Lech to nie Termalica czy Dolcan...


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 27/06/2012 23:50
DO LAMENTUJĄCEJ MŁODZIEŻY ----> Jak was nie stać na pierdzenie w plastik na krytej to kupujcie na młyn. I tak wcześniej czy później tam traficie...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005