Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:18
Ładnie sie porobilo, pozostaje kupic karnet na łuk - mlyn oczywiscie jesli z karnetow tez czesc kasy trafia do SKPS i MW czy tylko z biletów???


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:36
Mroczek idzie do miasta na żebry tłumacząc, że kasa potrzebna bo kryzys .. ale jak ma golić kibiców to już kryzysu nie ma? Frajerzy i tak zapłacą?
Właśnie napisałem do marketingu co myślę o tych cenach i szmatach reklamowych na trybunach.
Może pójdę na parę meczów, ale karnet mi się absolutnie nie opłaca. Zawsze i tak go kupowałem, żeby wspomóc klub i za to klub mi teraz odpłaca ceną z kosmosu.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:41
Za drogo panowie prezesi. Nie śpie na forsie. A na 6 sektor karnet 375zł. Kpina.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:42

  Rauliki napisał:  
Mroczek idzie do miasta na żebry tłumacząc, że kasa potrzebna bo kryzys .. ale jak ma golić kibiców to już kryzysu nie ma? Frajerzy i tak zapłacą?
Właśnie napisałem do marketingu co myślę o tych cenach i szmatach reklamowych na trybunach.
Może pójdę na parę meczów, ale karnet mi się absolutnie nie opłaca. Zawsze i tak go kupowałem, żeby wspomóc klub i za to klub mi teraz odpłaca ceną z kosmosu.



Hmmmm kogoś porąbało z cenami za karnet od jakiegoś czasu było że jak ktoś ma karnet z poprzedniej rundy to ma 20 % zniżki a teraz chcą się nałapać na WIERNYCH kibicach ? Panie Mroczek i Smolny czas przemyśleć niektóre posunięcia .....Bo to co robicie jest na niekorzyść FIRMY (POGONI)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:56

  TeHaCe napisał:  
będąc na wszystkich meczach na drugiej strefie bilet wychodzi po ok 21 zł, jeśli ktoś kupi karnet to po ok 17zł... z jednej strony przyznam szczerze, ze się mega wkurwiłem, że karnet tak drogo i najprawdopodobniej go nie kupię. inna sprawa, że tak po prawdzie te 21 zł za mecz (nie rozkminiałem na innych stadionach, nic nie porównywałem) nie jest chyba aż takim drogim wydatkiem na mecz. wiadomo, że ciężko zarobić 20zł, ale tak na dobra sprawe mając 20zł i robiąc zakupy w sklepie to sie nie zaszaleje.. cena jednostkowego biletu jest w miare ok. karnet natomiast, w porównaniu do wczesniejszych w chuj drogi! ale przyznać też trzeba, że karnety wczesniej były w chuj tanie..;)



Dlatego stwierdzili pewnie ze gdy ceny byly niskie a ludzi bylo i tak 5 tys to teraz bedzie podobnie...


,,Vi är överallt,,- POGON
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 17:00
Nabijanie pieniędzy stałymi klientami to największa głupota. Każdy klient, który jest przwywiązany do firmy,która poważnie traktuje swojego klienta może liczyć na programy lojalnościowe lub chociażby rabaty. Są na tym forum osoby, które karnety kupują co runde od kilku lat. Co te osoby teraz mają? Nic. Ludzie z marketingu mogliby zapewnić te 20% zniżki dla osób które zakupiły karnet w poprzednim sezonie. Fajnym rozwiązaniem byłoby dla mnie zrobienie czegoś takiego, że osoba, która miała karnet w poprzednim sezonie i przyprowadzi ze sobą kolejną osobę na wyrobienie karnetu, to ta nowa osoba otrzymuje karnet za połowe ceny. Ewentualnie nabijanie punktów na karte kibica, załóżmy 4 rundy kupujesz karnet, gratulacje jesteś wiernym klientem 5 runda jest za darmo. Takie programy lojalnościowe na prawdę mają duży wpływ na sprzedaż, zakładam że chociażby 1.3 forum jest w sytuacji, że może przyprowadzić kolejną osobe za darmo, kto się nie skusi? A zarząd przez to mógłby zyskać kolejne 1000 osób. W tych czasach to klient jest panem, do klienta trzeba wyjść, nie może być tak, że klub rozdaje zasady a my musimy się do tego dostosować. Problemem jest zrobienie załóżmy 5000 ulotek i powysyłanie pocztą jako list do domów w których nie ma osoby z karta kibica? A karnet lub bilet z ulotką 20% taniej. Jeżeli zaczęliby praktykować te pomysły jakieś 2 lata temu już mieliby z tego zyski, co z tego że nie każda osoba, która dostanie ulotke by przyszła? Ludzie przynajmniej mówiliby o Pogoni a teraz jest cisza, mówią ci co chodzą na mecze. Oni dadzą nam korzyści my skorzystamy i polecimy. Klient zadowolony powie o tym 4-5 osobom a niezadowolony będzie marudził 10 osbom. Oni powinni się o nas starać. Nie wiem czy to co pisze jest dobre, mam dopiero 18 lat nie znam się na tym tak jak powinny znać się osoby z marketingu, ale wydaje mi się, że takie coś mogłoby trafić do ludzi. Pozdrawiam :)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 17:37
Cały problem w tym że raczej trudno posadzić osoby rządzące w klubie że to co się tu piszę jest dla nich obce.Mroczek prowadząc tak duża firmę z marketingiem musiał się zetknąć.Pomysłów jest wiele i można wymyślić dziesiątki nowych.Pomysł z promocyjnym "prezentem" przed Świętami był bardzo fajny i gdyby nie on pewnie frekwencja była by jeszcze mniejsza.
Tu problem leży chyba w tym że tym ludziom brak entuzjazmu i motywacji.Oni wiedzą że na bazie tego co mamy w Szczecinie wyciśnięto już wszystko i poprawa frekwencji i tak nie nastąpi.
W ich mniemaniu zrobili wszystko co należy by przyciągnąć nowych kibiców i teraz już nic nie spowoduje przyjścia nowych ludzi na stadion.
Ja się tylko pytam kto ma niby stworzyć ponownie modę na POGOŃ jak nie władze klubu w pierwszej kolejności?
Jeśli tego entuzjazmu nie będzie to i w UM Ci którym na Pogoni zależy stracą chęci a oponentów wśród radnych nie brakuje.Odbije się to rykoszetem na dotacjach,kwestiach remontu (budowy) stadionu i innych tematach.
To już kolejna (po koszulkach) sprawa która daje do myślenia co będzie dalej.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 18:03
na 6 sektor prawie 400?????????? no mroczek chyba coś Ci się poje...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za co ja mam dać 375 złotych??
- za nowe siedziska które i tak sa zawsze brudne i niewygodne!
- za to, że nie ma dachu nad 6 i gdy pada to mokne jak pies

Nie wiem skąd oni wytrzasnęli ta cene i na dodatek nie ma znizek dla wiernych kibiców którzy kupują karnety, nie ma nic!!! Większość osób chodzacych na Pogoń to młodzież, skąd oni niby mają uzbierać 375 zł???

Nie komentowałem do tej pory decyzji Mroczka i Smolnego ale to co teraz robią po "awanturze koszulkowej" to kpina!

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 19 czerwca 2013, 18:10 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 19:14

  Mazi MKS napisał:  
na 6 sektor prawie 400?????????? no mroczek chyba coś Ci się poje...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za co ja mam dać 375 złotych??
- za nowe siedziska które i tak sa zawsze brudne i niewygodne!
- za to, że nie ma dachu nad 6 i gdy pada to mokne jak pies

Nie wiem skąd oni wytrzasnęli ta cene i na dodatek nie ma znizek dla wiernych kibiców którzy kupują karnety, nie ma nic!!! Większość osób chodzacych na Pogoń to młodzież, skąd oni niby mają uzbierać 375 zł???

Nie komentowałem do tej pory decyzji Mroczka i Smolnego ale to co teraz robią po "awanturze koszulkowej" to kpina!




Jak Ci nie wygodnie to chodź na młyn, tam nie będziesz musiał siedzieć na niewygodnym krzesełku a w dodatku wesprzesz działalność kibicowską :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 19:27

  eF^ napisał:  


Proponuje prezesom poczytać na temat polityki lojalnościowej. Bo tutaj zamiast zapraszać nowych 'klientów' odstrasza się obecnych/wiernych.



dla nich jestesmy petentami a nie klientami. Pasiubrzuch w ogole nie rozroznia klienta korporacyjnego od masowego. Niech się zadławi golonką.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 19:29

  Owczarek napisał:  
Nabijanie pieniędzy stałymi klientami to największa głupota. Każdy klient, który jest przwywiązany do firmy,która poważnie traktuje swojego klienta może liczyć na programy lojalnościowe lub chociażby rabaty. Są na tym forum osoby, które karnety kupują co runde od kilku lat. Co te osoby teraz mają? Nic. Ludzie z marketingu mogliby zapewnić te 20% zniżki dla osób które zakupiły karnet w poprzednim sezonie. Fajnym rozwiązaniem byłoby dla mnie zrobienie czegoś takiego, że osoba, która miała karnet w poprzednim sezonie i przyprowadzi ze sobą kolejną osobę na wyrobienie karnetu, to ta nowa osoba otrzymuje karnet za połowe ceny. Ewentualnie nabijanie punktów na karte kibica, załóżmy 4 rundy kupujesz karnet, gratulacje jesteś wiernym klientem 5 runda jest za darmo. Takie programy lojalnościowe na prawdę mają duży wpływ na sprzedaż, zakładam że chociażby 1.3 forum jest w sytuacji, że może przyprowadzić kolejną osobe za darmo, kto się nie skusi? A zarząd przez to mógłby zyskać kolejne 1000 osób. W tych czasach to klient jest panem, do klienta trzeba wyjść, nie może być tak, że klub rozdaje zasady a my musimy się do tego dostosować. Problemem jest zrobienie załóżmy 5000 ulotek i powysyłanie pocztą jako list do domów w których nie ma osoby z karta kibica? A karnet lub bilet z ulotką 20% taniej. Jeżeli zaczęliby praktykować te pomysły jakieś 2 lata temu już mieliby z tego zyski, co z tego że nie każda osoba, która dostanie ulotke by przyszła? Ludzie przynajmniej mówiliby o Pogoni a teraz jest cisza, mówią ci co chodzą na mecze. Oni dadzą nam korzyści my skorzystamy i polecimy. Klient zadowolony powie o tym 4-5 osobom a niezadowolony będzie marudził 10 osbom. Oni powinni się o nas starać. Nie wiem czy to co pisze jest dobre, mam dopiero 18 lat nie znam się na tym tak jak powinny znać się osoby z marketingu, ale wydaje mi się, że takie coś mogłoby trafić do ludzi. Pozdrawiam :)


Zgadzam się w 100%.

Nawet głupi program lojalnościowy z punktami (na styl tego ze stacji benzynowych) gdzie do wygrania byłyby gadżety, bilety, karnety, spotkania z piłkarzami - cokolwiek wartego uwagi. Jestem pewien, że takie coś przyciągnęłoby i zachęciło do kupowania (można to rozszerzyć na różne płaszczyzny np. kupując gadżety również dostajesz punkty, kupując produkty sponsorów dostajesz odpowiednią ilość punktów) - nie jest to wcale coś niemożliwego, podejrzewam że nawet na Karcie Kibica można by uaktywnić taka opcję. Ale po co, lepiej podnosić ceny biletów nie dając rokrocznie absolutnie nic w zamian.


kint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4404 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 19:29
Bez kitu katastrofa - pół stadionu zakrytego szmatami ( jeszcze nich zapierdolą z jedną na sektor gości może "piniondz" wpadnie ) , brak zniżek dla karnetowiczów z poprzednich rund plus ceny karnetów jakoś niewspółmierne do cen biletów , atrakcje na nowy sezon jak znalazł co decyzja to lepsza od poprzedniej. Jak sprzedadzą na tą runde 2000 to będzie sukces - idź pan w chuj z takim żartem .


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 19:30
"Kryta" od teraz jest elitarna trybuna, bo warunki zajebiste, proste schody, dach na caly sektor, chodniki i brak blota na wejsciu, piekny parking na auta :D Nie dziwcie sie, ze cena adekwatna :D
Rozsadnie bylo by zrobic 300zl na kryta, 150zl na luk,a wtedy wieksza frekwencja i lepsze nastroje gwarantowane, ale widocznie w klubie maja inne priorytety :)

Ostatnio edytowany przez: Steryd, 19 czerwca 2013, 19:47 [1 raz(y)]


1948
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 20:23
My to sobie możemy pogadać. Co to da? Nic. Jedynie Nakręcimy się na "nie" JESZCZE BARDZIEJ. Wg mnie trochę dziwnie z tymi cenami ale jeśli już włodarze nasi najmilsi zdecydowali się na takie ruchy a nie inne to mogliby dorzucić jakiś gadżet. Koszulki w jednym kolorze nie byłyby głupim pomysłem. Ludzie widząc coś gratis inaczej spojrzeliby na sytuację, a tak mamy to, co mamy. Większość przyjdzie na Legię, na resztę meczy wybierze tv. Jakby nie patrzeć wyjdzie taniej, w lepszych warunkach, z piwem w ręku, bez macania itd. :) Tym tematem poważnie powinien się zająć Smolny. Czuję, że nie miał tu nic do gadania a na pewno miałby jakieś wyjście z sytuacji że wilk byłby syty i owca cała ;)


Portowcu noś ze sobą barwy...
Itsme
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 01:42
Żeby uzmysłowić wszystkim jak zarządcy klubu Pogoń Szczecin mają wszystkich nas w dupie wystarczy przytoczyć fakty. W Warszawie, mieście znacznie bogatszym niż Szczecin, przy ul. Łazienkowskiej 3 na nowoczesnym całkowicie zadaszonym stadionie mecze swoje rozgrywa aktualny mistrz Polski, zespół w którym jak na nasze Polskie warunki grają "gwiazdy". Drużyna która ma w zasadzie zapewnioną grę w grupie mistrzowskiej po rundzie zasadniczej. Która w PP zajdzie zapewne bardzo wysoko. Karnety na Legię sprzedawane są na cały sezon zasadniczy i kosztują po podzieleniu na dwie rundy mniej więcej tyle ile karnety na Pogoń. A rodzinne wychodzą taniej na ... Legii (460 zł + 15 zł = 475 zł za cały sezon ja z dzieckiem) - na Pogoni (235 zł + 95 zł = 330 zł za RUNDĘ JESIENNĄ).
Każdy może prześledzić tutaj - http://legia.com/upload/regulamin_sprzedazy_karnetow_13_14_jkl_final.pdf


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 02:31
Jeśli w poprzedniej rundzie kibice kupili 4500 karnetów to na tę rundę max 3500 .
Ceny karnetów poszły w górę i to znacznie. W moim przypadku ponad 500%. Panie Mroczek chyba nachlał się Pan w Wawie wraz z całym towarzystwem i odleciał od szczecińskich realiów.
Muszę kupić 4 karnety aby rodzina oglądała razem Łączny koszt 565 zł. Przyjdzie jesień i wczesna zima, zacznę chodzić sam. Dzieciaki nie wytrzymają na deszczu w piątek o 20, bo będą chore. Wypadną dwa mecze i lepiej było kupować bilety. Ale biletów nie moge kupić gdy mam karnet bo będziemy siedzieli osobno.
Ciepłej herbaty nie kupię bo katering nie przewiduje że trzeba przygotować 500 szt. Jakiś frajerski wodzirej w peruce na głowie będzie zapodawał frajerskie koreańskie kawałki, przez co nie można spokojnie obejrzeć meczu.
Miały być atrakcje przed meczami, w przerwach - dla dzieciaków, aby przychodzić wcześniej i poczuć atmosferę meczową. Nie ma.
Pod koniec rundy zaczęto rozdawać plakaty z zespołem, który jest nie aktualny po 3 tygodniach. Panie mroczek to trzeba robić na pierwszym, drugim meczu aby dzieciak mógł powiesić nad biurkiem i przez całą rundę obserwować kto gra, kto grzej ławę, a kto jeździ do Niemiec do booka.

A teraz najważniejsze.
1. Najpierw klub podał ceny karnetów, ale DO KURWY NĘDZY KTO BĘDZIE NOWY GRAŁ W PRZYSZŁYM SEZONIE TO PODAŁ. Nie podali kogo ew. mają zamiar sprowadzić, bo może ich konkurencja ubiec. Normalnie śmiech na sali. Mozna było tego uniknąć, gdyby odpowiednie osoby w okolicach kwietnia zaczęły się rozglądać za potencjalnymi nowymi graczami. Gdyby tak było, już byśmy mieli gotowy zespół na ligę. A tak 19 lipca kupią napastnika, i zanim wejdzie do zespołu to będzie październik.

2. Sparingi przedsezonowe będą rozgrywane pod Trójmiastem zamiast u nas w Szczecinie. Niech Smolny nie gada że będą przygotowywać sie w ośrodku gdzie byli Hiszpanie, bo to żaden argument. Mecz z OL to nie sparing tylko ciekawostka podobnie jak był mecz Polska Kamerun.

3. Chciałbym nabyć nowe koszulki przed sezonem, z oczywistych względów nie mogę.

PS. Do osób, które oczekują że klub wprowadzi coś na kształt kart lojalnościowych z marketów i/lub stacji benzynowych. Klub nie jest w stanie wykonać prostej czynności jaką jest zezwolenie kilkukrotnego wejścia na karnet w w ciągu jednego meczu. Rozumiem, że nie można wejść na jeden bilet dwa razy ale na karnet?!


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 06:51

  Cytat:  


Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN na środowym posiedzeniu rozpatrywała również odwołania Klubów Ekstraklasy w sprawie kar dyscyplinarnych, nałożonych na nie przez Komisje ds. Licencji Klubowych PZPN.
NKO rozpatrzyła odwołania w sprawie kar dyscyplinarnych

NKO postanowiła złagodzić karę 100 tysięcy złotych dla Lecha Poznań (otrzymał ją za naruszenie dyscypliny licencyjnej) do kwoty 50 tysięcy złotych.

Górnikowi Zabrze i Wiśle Kraków umorzono w całości kary 20 tysięcy złotych, które te kluby otrzymały za brak licencji UEFA (Wisła ze względu na kryteria finansowe, a Górnik ze względu na kryteria infrastrukturalne).

Piastowi Gliwice, który za naruszenie dyscypliny licencyjnej otrzymał kary 20 tysięcy złotych i 10 tysięcy złotych, złagodzono karę do 10 tysięcy złotych i ostrzeżenia.

Pogoni Szczecin złagodzono zaś karę do 10 tysięcy i ostrzeżenia (za naruszenie dyscypliny licencyjnej otrzymała karę 20 tysięcy złotych i 5 tysięcy złotych).

Kary nałożone na kluby, poza przypadkiem Górnika i Wisły, były w opinii NKO zasadne, ale zbyt surowe. NKO potwierdza konieczność dyscyplinowania klubów w ramach procedury licencyjnej. Uznaliśmy jednak część argumentów klubów za zasadne, m.in. zmiany zasad przebiegu postępowania licencyjnego oraz nowe wymagania wprowadzonego w tym roku procesu.



Mroczek ze Smolnym dostali zniżkę. Więc czas na Nas! :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Adam88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 09:48
Nie wiem, czy coś mi umknęło, czy nie doczytałem, ale nie widzę nigdzie informacji o tym, że karnetowicze mają bezpłatny wstęp na mecz z Olympique Lyon? Wydaje mi się to oczywistą sprawą, no chyba, że władze klubu traktują to spotkanie tylko jako następną okazje do wydojenia kibiców?


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 10:37

  Adam88 napisał:  
Nie wiem, czy coś mi umknęło, czy nie doczytałem, ale nie widzę nigdzie informacji o tym, że karnetowicze mają bezpłatny wstęp na mecz z Olympique Lyon? Wydaje mi się to oczywistą sprawą, no chyba, że władze klubu traktują to spotkanie tylko jako następną okazje do wydojenia kibiców?



Na to się niestety zanosi. Mecz z Lyonem był w moim przypadku jedyną zachętą do nabycia karnetu na całą rundę. Po prostu z racji wykonywanej czasem w weekendy pracy wiem, że nie będę w stanie być na każdym meczu i jeden czy dwa mi bankowo wypadną. Chyba tym razem pozostanę przy biletach i jednorazowych wypadach na Pogoń.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5096 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 11:15
Po wywiadzie w przeglądzie wszystko jasne...Kibice kupując bilety będą spłacać długi.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005