Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Konrad.Pogoń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5632 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/03/2014 15:55
Stronka jest naprawdę profesjonalna. Szacunek za pracę. Klub tak naprawdę powinien płacić Tobie za robotę jaką wykonujesz:) Pozdrawiam i oby więcej kreatywnych mordek


POGON SZCZECINSKA
wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/03/2014 10:01

  Gradus_new napisał:  
Znowu jest jakiś błąd w zliczaniu ilości biletów sprzedanych "w ciągu ostatniej godziny". Aktualnie na godz. 13 pokazuje 48 a patrząc na wykresy sprzedaży widać, że między 12 i 13 sprzedało się ponad 60 biletów. Także podejrzewam, że znów zlicza ilość biletów z 3 kwadransów a nie z 4 ;).



Pamiętaj, ze to jest czas godzina od ostatniej aktualizacji, czyli np 11:15 - 12:15, a w wykresie są przedziały, co równe godziny.

Jeśli jednak patrzyłeś na raport równo o 13. To jest to sprawa do zbadania. Nic nie zmieniałem od ostatniego razu, więc dziwnie byłoby jakby nagle zaczął liczyć 3 kwadranse. Napisz mi tylko czy tak było, to będę badał sprawę.


wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/03/2014 10:33

  Konrad.Pogoń napisał:  
Stronka jest naprawdę profesjonalna. Szacunek za pracę. Klub tak naprawdę powinien płacić Tobie za robotę jaką wykonujesz:) Pozdrawiam i oby więcej kreatywnych mordek



Dzięki, najważniejsze żeby było nas jak najwięcej na każdym meczu.

Wracając jeszcze do kwestii liczby w ciągu ostatniej godziny, to była różnica około 72 sekundy względem zegara atomowego - wzorcowanego w systemie, więc go zsynchronizowałem. Może to też pomoże - zobaczymy.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3702 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/03/2014 18:21
Najlepiej to widac jak sie popatrzy 45 minut po pelnej godzinie. Wtedy "w ciagu ostatniej godziny" pokrywa sie dokladnie z tym co jest na wykresie dynamiki dla aktualnej godziny.
Z drugiej strony tez czasem jakby przerzuca czesc biletow do nastepnego "okresu rozliczeniowego". Raz zauwazylem, ze rowno o pelnej godzinie na wykresie dynamiki (chyba o 16) pokazywal juz sporo biletow dla tej wlasnie godziny, mimo ze nie powinien jeszcze nic zliczyc bo byla wlasnie rowno 16:00.

Ale w ogolnym rozrachunku chyba wszystko sie zgadza. Co najwyzej chwilowe wartosci nie sa dobrze pokazywane. Tak czy siak strona bardzo fajna :).


Oddajcie mi moj stary login...
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/03/2014 19:29
teraz każdy jak tą stronkę analizuje :)

Lepiej przemyśleć czemu tak mało karnetów poszło... ( ok 3300?) trochę słabo, ceny atrakcyjne bo około 150 zł to nie jest az taki majątek..
a dzieki temu oszczędzamy pare groszy, czas który musimy poświęcić na zakup biletu..
myślę, że ilość karnetów mogła by sie podwoić bez większego wysiłku... tylko trzeba znaleźć sposób dotarcia do tych ludzi..


wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/03/2014 20:03

  Gradus_new napisał:  
Najlepiej to widac jak sie popatrzy 45 minut po pelnej godzinie. Wtedy "w ciagu ostatniej godziny" pokrywa sie dokladnie z tym co jest na wykresie dynamiki dla aktualnej godziny.
Z drugiej strony tez czasem jakby przerzuca czesc biletow do nastepnego "okresu rozliczeniowego". Raz zauwazylem, ze rowno o pelnej godzinie na wykresie dynamiki (chyba o 16) pokazywal juz sporo biletow dla tej wlasnie godziny, mimo ze nie powinien jeszcze nic zliczyc bo byla wlasnie rowno 16:00.

Ale w ogolnym rozrachunku chyba wszystko sie zgadza. Co najwyzej chwilowe wartosci nie sa dobrze pokazywane. Tak czy siak strona bardzo fajna :).



Więc pewnie mamy przesunięcie jakieś, którego nie uwzględniłem. Dzięki za feedback, takie rzeczy bardzo się przydają. Postaram się to naprawić jak najszybciej.


wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 01:19

  wojbach napisał:  
Więc pewnie mamy przesunięcie jakieś, którego nie uwzględniłem. Dzięki za feedback, takie rzeczy bardzo się przydają. Postaram się to naprawić jak najszybciej.



Udało mi się ustalić że przesunięcie dotyczy zadań odpalanych w celu zebrania statystyk. Uwzględniłem już to w wykresie godzinowym i dziennym dynamiki. Póki co wartości wyglądają dobrze. Czy problemu juz nie ma - dowiemy sie pewnie jutro.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3702 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 10:25
Zeby jeszcze troche dopiescic stronke to odnosnie dynamiki sprzedazy proponowalbym dac wiekszy przedzial czasu niz 24 godziny. Tak, zeby bylo widac roznice w stosunku do poprzedniego dnia. Albo moze wykres wszystkich danych z suwakiem?


Oddajcie mi moj stary login...
wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 10:46

  Gradus_new napisał:  
Zeby jeszcze troche dopiescic stronke to odnosnie dynamiki sprzedazy proponowalbym dac wiekszy przedzial czasu niz 24 godziny. Tak, zeby bylo widac roznice w stosunku do poprzedniego dnia. Albo moze wykres wszystkich danych z suwakiem?



Będzie ciężko to zmeścić - szczególnie jeśli chodzi o platformy mobilne, wymagało to będzie nieco większego nakładu pracy. Temat jak najbardziej do przemyślenia w przyszłości. Dzięki za całą pomoc!


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3702 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 11:06

  wojbach napisał:  

  Gradus_new napisał:  
Zeby jeszcze troche dopiescic stronke to odnosnie dynamiki sprzedazy proponowalbym dac wiekszy przedzial czasu niz 24 godziny. Tak, zeby bylo widac roznice w stosunku do poprzedniego dnia. Albo moze wykres wszystkich danych z suwakiem?



Będzie ciężko to zmeścić - szczególnie jeśli chodzi o platformy mobilne, wymagało to będzie nieco większego nakładu pracy. Temat jak najbardziej do przemyślenia w przyszłości. Dzięki za całą pomoc!



Gdyby wykres byl takiej wielkosci jak teraz ale z poziomym suwakiem czasu to powinno byc ok.

Wyglada na to, ze problem z iloscia biletow na godzine juz nie wystepuje.


Oddajcie mi moj stary login...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 18:14
Wiadomo ile dzisiaj od rana poszło biletów?

Żeby w niedzielę na trybunach zameldowało się coś w okolicach meczów z Lechem i Cracovią to jutro musiałoby się sprzedać ok 2-3 tys. biletów. Ciekawe czy jest to wykonalne i jak pozostali sobie to rozplanowali. Jeśli dzisiejsza wyborna pogoda utrzyma się do niedzieli to na pewno zachęci parę osób do przyjścia na mecz.


Pablito1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 19:30
Zastanawia mnie obecna pojemność na stadionie. Mam wrażenie, iż frekwencja jest zaniżana. Absolutnie nie mam podstaw, aby kogoś podejrzewać o celowe działania, być może gdzieś po prostu jest luka w naliczaniu. Jeżeli przypomnimy sobie jak wyglądał stadion na lechu czy cracovii to mam wątpliwości czy rzeczywiście było to ok. 11 tys jak podają oficjalne źródła. Nasza pojemość to ok 18 tys krzesełek. Patrząc na zdjęcia z meczu ciężko mi jest pomieścić te 7 tys. Mamy dwa sektory zamknięte (ok 2 tys krzesełek). DO tego sektor buforowy (ok 500 krzesełek). Czy na te pozostałe małe prześwity pomieścilibyśmy aż 4,5 tysiąca ludzi ? (pamiętajmy przy tym, iż bardzo dużo ludzi stało na schodach). Wg mnie na lechu czy sraxie było po ok 13 tys ludu. Ładniej by to wyglądało pod względem marketingowym. Chociaż może się mylę i ktoś to lepiej wyliczy.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 20:01
Do której były dzisiaj otwarte kasy? Moim zdaniem do 18 spokojnie powinna być możliwość kupna biletu. Byłem kupić bilet tacie o 17:45 i pocałowałem klamke :P


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 20:33

  xxjarek05xx napisał:  
Do której były dzisiaj otwarte kasy? Moim zdaniem do 18 spokojnie powinna być możliwość kupna biletu. Byłem kupić bilet tacie o 17:45 i pocałowałem klamke :P



Pogononline dodalo chyba wczoraj post na fb, że kasy otwarte do 17 także całkiem możliwe to pocałowanie :p


Portowcu noś ze sobą barwy...
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 20:47

  eF^ napisał:  
Wiadomo ile dzisiaj od rana poszło biletów?


Od 8:15 sprzedanych do teraz ok 1200 biletów.


  eF^ napisał:  

Żeby w niedzielę na trybunach zameldowało się coś w okolicach meczów z Lechem i Cracovią to jutro musiałoby się sprzedać ok 2-3 tys. biletów. Ciekawe czy jest to wykonalne i jak pozostali sobie to rozplanowali. Jeśli dzisiejsza wyborna pogoda utrzyma się do niedzieli to na pewno zachęci parę osób do przyjścia na mecz.



Moim zdaniem spokojnie będzie 10 000 na meczu, trzeba pamiętać, że mecz z Cracovią rozpoczynał się o 13:30, z Ruchem startujemy o dwie godziny później. Stronka Wojbacha oczywiście uwzględnia to przesunięcie, ale te dwie godziny dają szansę na większą sprzedaż biletów w dniu meczu. W niedzielę kasy są czynne od 10:00 a więc bilety będą sprzedawane przez 5:30 godz.! (na mecz z Cracovią kasy były czynne o ok. godzinę krócej od 9:00). Aktualnie sprzedaż idzie w podobnym tempie jak na Cracovię, więc jeżeli nie dojdzie do załamania pogody to spokojnie wynik powtórzymy.


  xxjarek05xx napisał:  
Do której były dzisiaj otwarte kasy? Moim zdaniem do 18 spokojnie powinna być możliwość kupna biletu. Byłem kupić bilet tacie o 17:45 i pocałowałem klamke[




  pogonszczecin.pl napisał:  
Dla ułatwienia, jeszcze raz, w telegraficznym skrócie - jak do dnia meczu będziemy sprzedawać bilety?
Od poniedziałku do czwartku: w Fanshopie (w g. 10-17) - można wyrobić kartę kibica; w punktach zewnętrznych (wg godzin otwarcia) - punkty nie wyrabiają kart kibica
W piątek i sobotę : w Fanshopie i kasach (w g. 10-17); w punktach zewnętrznych (wg godzin otwarcia)
W niedzielę: w kasach od g. 10; w punktach zewnętrznych (wg godzin otwarcia)
WAŻNE: Przez cały czas prowadzimy sprzedaż biletów www! Przez internet wejściówkę możesz zakupić także w dniu meczu z Ruchem!



EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 21:03
Frekwencja będzie podobna.Plus/minus 1 tys.Tak myślę.Natomiast zaciekawił mnie post odnośnie zaniżania frekwencji.Wydaje mi się to trochę nie możliwe bo pewna częsc biletów lub miejsc nie wprowadzano by do systemu.W zasadzie weryfikować trzeba by było liczbę karnetów oraz miejsc wyłączonych czy czasem tam nie są umieszczane osoby po za sprzedażą (sponsorowane,darmowe etc.)
Najłatwiej jest chyba policzyć krzesełka i zrobić fotkę sektorów przed meczem a potem podczas meczu i nałożyc to na siebie w Autokadzie czy nawet Photoshopie.
Jest jeszcze aspekt karnetów.Są wykupione ale nie wszyscy przychodzą i czasem nie zauważalnie sa podczas spotkania wole miejsca np na 4 i 5 sektorze.By to było wiarygodne to liczenie ludzi powinno odbywać się po odbiciu karty na kołowrotku a nie po sprzedaży.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 21:39

  Pablito1980 napisał:  
Zastanawia mnie obecna pojemność na stadionie. Mam wrażenie, iż frekwencja jest zaniżana. Absolutnie nie mam podstaw, aby kogoś podejrzewać o celowe działania, być może gdzieś po prostu jest luka w naliczaniu. Jeżeli przypomnimy sobie jak wyglądał stadion na lechu czy cracovii to mam wątpliwości czy rzeczywiście było to ok. 11 tys jak podają oficjalne źródła. Nasza pojemość to ok 18 tys krzesełek. Patrząc na zdjęcia z meczu ciężko mi jest pomieścić te 7 tys. Mamy dwa sektory zamknięte (ok 2 tys krzesełek). DO tego sektor buforowy (ok 500 krzesełek). Czy na te pozostałe małe prześwity pomieścilibyśmy aż 4,5 tysiąca ludzi ? (pamiętajmy przy tym, iż bardzo dużo ludzi stało na schodach). Wg mnie na lechu czy sraxie było po ok 13 tys ludu. Ładniej by to wyglądało pod względem marketingowym. Chociaż może się mylę i ktoś to lepiej wyliczy.



Chciałbym sprostować:

- oficjalna pojemność to rzeczywiście nieco ponad 18 tys.
- wyłączone są sektory 0(!),1,2 i buforowy 21 oraz dolne rzędy każdego z otwartych sektorów
- o jakich liczbach mówimy?
a) sektor 0. - ok. 450 (szacuję)
a) sektor 1. - 745 miejsc
b) sektor 2. - 769 miejsc
c) sektor buforowy 21 - ok 450 miejsc
d) wyłączone dolne rzędy - ok 2150 miejsc
e) sektory VIP i media w dudynku - ok 450 miejsc

18000-(450+745+769+450+2150+450) = 12986 - możliwe, że o czymś zapomniałem/zle oszacowalem, bo jak liczyłem dostępne miejsca to wyszło ok 12600 miejsc.

13 tys raczej nierealne, tak jak piszesz klub wykorzystałby to marketingowo.


wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/03/2014 21:48

  EPSON napisał:  
(...) By to było wiarygodne to liczenie ludzi powinno odbywać się po odbiciu karty na kołowrotku a nie po sprzedaży.



To zdanie w zasadzie pointuje całość. Przy obecnych informacjach można szacować jedynie sprzedaż. Kojarzycie pewnie licznik na Legia.com. Zawsze jest sporo mniej kibiców niż podają w liczniku sprzedaży.

U nas na szczęście nie ma takiej różnicy i klub podał oficjalną liczbę kibiców na meczu z Cracovią jako 10 847 osób, a szacowana sprzedaż za biletynapogon.pl wyniosła nieco poniżej 11 000.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Bilety Pogoni - 22/03/2014 15:21
Martwi to, że dzisiaj przy kasach praktycznie zero kolejek. Byłem dwa razy dzisiaj i dwa razy jedna osoba stała przed nami. Pewnie przez deszcz. Ludziom się z domu nie chce wychodzić. Frekwencja zapowiada się na nieco mniejszą niż na meczu z Cracovią.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7915 dni




Odp: Bilety Pogoni - 22/03/2014 15:34
Ważna jest pogoda. Jutro ok 7 ma przestać padać. Dlatego jest możliwość że sprzeda się do tego co dziś jakieś 1,5 - 2 k miejsc. Będzie prawdopodobnie ok 9,5 k . W takich sytuacjach widać jaką barierą jest nasz stadion. I wtedy największa złość (czyli wk...nie) mnie bierze na Krzystka.
ale i tak jest nieźle. 6,3,10, 11, 13 i 14,15 w największym stopniu zawsze sprzedają się w dniu meczu


21:37
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005