Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 01:11

  NIEBUSZEWO napisał:  

  BadBoy napisał:  
Mam takie pytanko. Chciałbym zabrać pierwszy raz na mecz 3, 5 letniego synka. Jak wygląda sytuacja z wejściem? Kartę kibica też mu muszę wyrobić? Bilet jest w jakiejś preferencyjnej cenie dla dzieci w takim wieku? Jeśli ktoś się z tym mierzył to dajcie znać. Dzięki. Pozdro!



Karte mlody musi miec bo nie kupisz biletu dla niego , a najlepiej na sektor rodzinny do 4 lat za 1 zl albo 11zl jak dobrze widze -> Bilety



Niestety ten pierdolnięty system tak działa, że trzeba nawet dla najmłodszych karty kibica. Dzisiaj nawet była mowa o dziecku 6 miesięcznym (!!!) które matka chciała wziąć na mecz, a głowiła się z kobietą w fan shopie jak go wziąć - wózek przez bramki nie przejdzie - to poradziła jej, że weźmie dziecko na ręce, a wózek pierdolnie jakoś inną bramą - śmiech na sali :) stadion "przystosowany" dla wszystkich, a klub jest "przyjaźnie" nastawiony dla rodziców z dziećmi :)

Tak - klub. Karty kibica narzucił "ktoś" kto nienawidzi kiboli i chce żeby byli zniewoleni przez system, ale klub może z tym sobie poradzić, znosząc je na jeden mecz, lub ograniczając ich użycie - tak jak w wielu klubach ekstraklasy, dla dzieci karty kibica są niepotrzebne, ba, nawet dla "dorosłych" znajdują się kluby, które udostępniają wejście na mecz bez tego plastiku...dlaczego nie nasz ? Przecież co nie bywam w klubie, w fan shopie lub po prostu na stadionie, to ktoś bluzga na te karty. Nieprzerwanie od 2011 roku, kiedy one weszły.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 02:56
Najlepiej było, gdy bilety nie były imienne, nie zawsze można było iśc na mecz, bo coś wypadło więc bilet oddawałeś przyjacielowi itp a teraz przepada


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 11:26
Wiem jak jest we Wrocławiu chcesz bilet idziesz np do intersportu lub innych punktów na mieście i kupujesz- obowiązkowo z dowodem osobistym bilet imienny ale bez konieczności wyrabiania karty kibica, z karta natomiast ten sam bilet jest trochę tańszy plus masz tam jakieś dodatkowe opcje promocje idąc na mecz Pogoni myślałem ze będę się musiał bujac na oporowską i coś wyrabiać a jak widać nie wszędzie tak jest jak u NAS


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 11:43
Jeszcze słówko o miejscach dystrybucji biletów. Jakie znacie ? Ja fan shop i galaxy.

I tam są zawsze mega kolejki, nawet jak jest mało osób, to trzeba swoje odstać. A teraz wchodzę i patrze, gdzie jeszcze można kupić bilet i widze: Centrum NC+ Szczecin (2 salony), Amber.

Dlaczego nie promują tak tych trzech punktów sprzedaży ? Przecież rozładowało by do kolejki. Ludzie by kupowali w 5 punktach, a nie w 2.

Kolejna sprawa.

Dlaczego tych "punktów" i "wysp" jest tak mało ? Sprawdziłem sobie kilka losowych dużych miast Ekstraklasy i w Poznaniu jest 30 punktów sprzedaży biletow na mecze, we Wrocławiu 12, w Białymstoku 22 a w Gdańsku 11. Dodatkowo każdy klub ma dobrze rozwinięte punkty sprzedaży na terenie swoich województw.

W Szczecinie punktów jest 5 (fanshop, galaxy, 2x nc+ i amber) z czego o 3 z nich nie wie pewnie jakieś 90 % trybun. W województwie jest tylko jeden punkt gdzie można kupić bilet (Gryfino)

Klub się może zasłaniać tym, że promuje sprzedaż internetową, ale wszystkie kluby tak robią !! ale dodatkowo dbają o kibiców którzy tradycyjnie kupują bilety.

Żenada.


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5588 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 11:53
Nie od dziś wiadomo, że marketing w tym klubie nie istnieje.


JLB !
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3659 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:04

  forza! napisał:  
Nie od dziś wiadomo, że marketing w tym klubie nie istnieje.



Nieco wyświechtany frazes.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:06
Fanshop w Galaxy i na stadionie to "własne" punkty. Placówki zewnętrzne dostają coś pewnie w rodzaju prowizji za sprzedany bilet. Może nie chcą się specjalnie dzielić?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:07

  pogol napisał:  
Fanshop w Galaxy i na stadionie to "własne" punkty. Placówki zewnętrzne dostają coś pewnie w rodzaju prowizji za sprzedany bilet. Może nie chcą się specjalnie dzielić?



To ciekawe kto straci bardziej.

ZAWSZE jak stoje w kolejce po bilet, to kilka osob rezygnuje. Czy wracają? pewnie nie. Tak klub zniechęca do siebie. Nawet najprostsza czynność czyli kupno biletu jest tragiczne tutaj.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:14

  Portowcy1948 napisał:  

  pogol napisał:  
Fanshop w Galaxy i na stadionie to "własne" punkty. Placówki zewnętrzne dostają coś pewnie w rodzaju prowizji za sprzedany bilet. Może nie chcą się specjalnie dzielić?



To ciekawe kto straci bardziej.

ZAWSZE jak stoje w kolejce po bilet, to kilka osob rezygnuje. Czy wracają? pewnie nie. Tak klub zniechęca do siebie. Nawet najprostsza czynność czyli kupno biletu jest tragiczne tutaj.



Nie mówię, że to dobre rozwiązanie. Oczywiście, że się traci na tym. Pamiętajmy też, że bilet można już kupować z dużym wyprzedzeniem. Więc nie ma też co narzekać, że kolejki w fanshopach.


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:18
Wiekszosc czeka i sprawdza pogode nie kupia biletu 2 tygodnie wczesniej, w dniu meczu ladnie nie pada to idziemy i kolejki po 50 metrow pod kasami:/Ktos kiedys z klubu mowil ze nie moga zrobic tak, jak mozna w innych klubach ze bilet na dowodzik brac, bo to kosztuje zmiana systemu i nie maja kasy( cos w tym stylu moze ktos dokladnie pamieta), a wracajac do punktow z biletami to do Fali mogli by wrocic


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:50
Marcin Borek‎Szczecin
1 godz. ·
Dzisiaj sobie po mieście chodziłem w barwach Pogoni, i się z 3 osoby zapytały, czy jest jakiś mecz. Tak, jest jakiś mecz, o godzinie 15.30. Ekstraklasa w piłce nożnej, grają ze Śląskiem Wrocław Emotikon wink



Informacyjnie klub "zdał" egzamin.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 12:56
Masakra. Uważam że małe dzieci powiedzmy do lat 5 powinny wchodzić za 1zł i być zwolnione z obowiązku posiadania karty kibica. Klub powinien zrobić dodatkowe wejście dla rodziców z małymi dziećmi. Kolejna sprawa, to dowód tożsamości. Mój syn nie ma dowodu, więc mam zabrać ze sobą akt urodzenia? Ogólnie rzecz biorąc młody zostaje w domu bo nie chce mi się w tym wszystkim rzeźbić. Stadion moim zdaniem nie jest przyjazny rodzinom z małymi dziećmi i tyle. Ja przyjeżdżam z zagranicy na dwa dni, chce zabrać dziecko na mecz,, żeby weszło mu w krew co i jak :) a tu KURWA zonk. Jeszcze ciągać małe dziecko po fanshopach bo jakiś idiota nie używa mózgu..Żal.


No One Like Us....We don't Care...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 13:07

  BadBoy napisał:  
Masakra. Uważam że małe dzieci powiedzmy do lat 5 powinny wchodzić za 1zł i być zwolnione z obowiązku posiadania karty kibica. Klub powinien zrobić dodatkowe wejście dla rodziców z małymi dziećmi. Kolejna sprawa, to dowód tożsamości. Mój syn nie ma dowodu, więc mam zabrać ze sobą akt urodzenia? Ogólnie rzecz biorąc młody zostaje w domu bo nie chce mi się w tym wszystkim rzeźbić. Stadion moim zdaniem nie jest przyjazny rodzinom z małymi dziećmi i tyle. Ja przyjeżdżam z zagranicy na dwa dni, chce zabrać dziecko na mecz,, żeby weszło mu w krew co i jak :) a tu KURWA zonk. Jeszcze ciągać małe dziecko po fanshopach bo jakiś idiota nie używa mózgu..Żal.



Wiele razy myślałem, aby zabrać chrześniaka. Mając karnet co rundę na ten sam sektor nie ma możliwości aby wziąć dzieciaka na jeden mecz na sektor rodzinny gdyż nie mogę wejść na tę strefę. Musiałbym zrezygnować z karnetu...Dopóki obowiązują karty kibica i strefy na koronie stadionu to nic z tym nie można zrobić.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 13:25
Chyba można skorygować prognozę - powinno być 8.5k może nawet 9k dzisiaj na meczu. Zwycięstwo z Lechem chyba zmobilizowało trochę ludzi do przyjścia...


Oddajcie mi moj stary login...
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 13:46
Na liczniku na biletynapogon.pl jst 9.700 sprzedanych, niestety, od tej liczby trzeba odjąć około 2 tysiące. Swoją drogą szkoda, że licznik działa tak niepoprawnie. Na początku istnienia bylo lepiej :)


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 18:54

  Portowcy1948 napisał:  
Na liczniku na biletynapogon.pl jst 9.700 sprzedanych, niestety, od tej liczby trzeba odjąć około 2 tysiące. Swoją drogą szkoda, że licznik działa tak niepoprawnie. Na początku istnienia bylo lepiej :)



A ma pierwszym meczu nie jest to przez rezerwacje karnetowiczów? Miejsca są blokowane do pierwszego meczu.

Nadto, uważam, że miejsca powinny być blokowane maks do ok. 2 tygodni do meczu, tak by zachęcić innych, którzy nie mieli dotychczas karnetu, je kupili.

Nadto, nie rozumiem, czemu ludzie nie kupują biletów przez internet. Przecież chyba idzie to zrobić nawet przez telefon.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 18:59
Dokładnie, to jest trochę śmiech że od nie wiadomo jakiego czasu wiadomo, że bilety są dystrybuowane na ok. 2 tygodnie przed meczem i można je kupić od Galaxy przez Ambery po internet (łatwa i bezproblemowa sprzedaż!), a ludzie tak czy siak na 2 godziny przed spotkaniem w dzień meczowy znowu pchają się w kolejkach.
Dziwna sprawa, nikt nie chce sobie ułatwić czegoś tak banalnego jak kupno biletu?

Strona biletynapogon 11 000 ludzi, na stadionie 8 000 (nie widziałem dokładnej liczby, ale na pewno 8 z przodu) - czy to możliwe, że 3000 uprawnionych nie przyszło? Czy to skutek rezerwowania miejsc, które miały być w domyśle rozdawane przez piłkarzy?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 18:59
Nie wiem, ale w poprzednim sezonie kilka razy się zdarzyło, że te 2 tysiące za dużo pokazywało na liczniku niż było na meczu

Dzisiaj według licznika 11 tysięcy sprzedanych, a na meczu było 8.500. Coś się spierdoliło.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 19:35
Wiele razy już pisałem, że dużo miejsc w dolnych sektorach jest oznaczonych jako sprzedane a klub je po prostu wyłącza ze sprzedaży. Prawie na każdym sektorze jest to inna licyba rzędów. Dodatkowo było jeszcze trochę miejsc zarezerwowanych dla karnetowiczów z poprzedniego sezonu i dla niepełnosprawnych na górnych rzędach na wysokiej. Skrypt z biletynapogon.pl tego nie uwzględnia. Swoją drogą nie widzę sensu rezerwowania miejsc dla karnetowiczów aż do rozpoczęcia pierwszego meczu. Z tydzień przed meczem powinny być te miejsca zwalniane do wolnej sprzedaży.
Klub też zarezerwował większą część sektora 15. To wszystko może się sumować do tych 2 czy nawet 2.5k.


Oddajcie mi moj stary login...
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2015 20:12
I to by się nawet zgadzało, bo wg. biletynapogon.pl liczba sprzedanych biletów na mecz z Górnikiem Łęczna wynosi w tym momencie - 4796


POGOŃ TO MY !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005