Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Baru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 15:33
A ja mam bilety z meczow Pogoni z sezonow od 1999 do gdzieś 2002 i sie nie chwale sie :D hehe ale ci pizarro nie dam bo sam zbieram .


P.S Pizarro jak chcesz mozesz mi dac swoje:D:D:D


Jeśli umiesz liczyć...licz na Pogoń..!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 15:37

  barszczu napisał:  
A ja mam bilety z meczow Pogoni z sezonow od 1999 do gdzieś 2002 i sie nie chwale sie :D hehe ale ci pizarro nie dam bo sam zbieram .


P.S Pizarro jak chcesz mozesz mi dac swoje:D:D:D



obawiam sie ze sie nieskusi pozbyc takich okazów:P


mks-1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 18:26
A ja miałem 100 pare biletów Pogoni wyjazdowe + domowe które zbierałem ale niedawno wyprzedałem prawie wszystkie na allegro :D. Pozdro kijevo czy my się nie znamy z forum piłki nożnej :P hehe.


maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 19:21
a da to sie tam sprzedac?? jak z cenami?? mozna wiedziec ile za nie dostales i ile ich sprzedales. jesli oczywiscie mozesz napisac. tak orientacyjnie, to moze i ja swoje sprzedam wlasnie tam.


miejsce na Twoja reklame.
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 19:23

  maluch69 napisał:  
a da to sie tam sprzedac?? jak z cenami?? mozna wiedziec ile za nie dostales i ile ich sprzedales. jesli oczywiscie mozesz napisac. tak orientacyjnie, to moze i ja swoje sprzedam wlasnie tam.



okolo 40-50 gr sztuka ligowa


maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 19:37
o calkiem sporo:) a pucharowe (mam caly jeden, ale zawsze cos).


miejsce na Twoja reklame.
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 19:41

  maluch69 napisał:  
o calkiem sporo:) a pucharowe (mam caly jeden, ale zawsze cos).



Pogon-Fylkir okolo 2zł (może) to pospolity bilet:)


maluch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 19:47
ja tam zbieram bilety.. moze nie mam duzej kolekcji..napewno nie takiej jak ty...ale miło popatrzec i powspominac :) choc bilet duzo nie przypomni :)


>>>Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie ---->>>


Jednak wszystko co złe ma swoje dobre strony :)
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 19:50
prośba do admina o przezucenie tematu do Hyde Parku i tam mozna by sie chwalić swoimi okazami zawierac wymiany itp??? czy jest to możliwe??? kiedyś miał powstać dział o pamiątkach to moze chociaz temat zostać???

edit:
Poszukuje orginalnej koszulki Pogoni badz innego klubu byle tanio i w dobrym stanie
Pogoni moze byc tico
jak ktos ma fote to równeż proszę:)

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 27 lutego 2005, 20:41 [2 raz(y)]


prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 20:34
Ja mam od 94 roku do tego bilety domowe(oczywiscie nie wszystkie), i chyba z Polic jeszcze mam gdzies, no i reprezentacyjny z Belgii.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 20:46

  kijevo napisał:  
prośba do admina o przezucenie tematu do Hyde Parku i tam mozna by sie chwalić swoimi okazami zawierac wymiany itp??? czy jest to możliwe??? kiedyś miał powstać dział o pamiątkach to moze chociaz temat zostać???

edit:
Poszukuje orginalnej koszulki Pogoni badz innego klubu byle tanio i w dobrym stanie
Pogoni moze byc tico
jak ktos ma fote to równeż proszę:)



ja mam koszulke Herthy oruginal na wyjazdy i koszulke Barcy ale ani tej ani tej nie sprzeadam :D


BINDA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 21:14
ja mam może z 50 biletów od 2000 r potem zacząłem inwestować w karnety


I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
they reach the sky
and like my dreams
they fade and die !
fortune's always hiding
i've looked everywhere
i'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air !
UNITED !!! UNITED !!!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/02/2005 21:18
dobra tesh sie pochwale:P

moja kolekcja bileów lig zagranicznych:)

Słowacja- MFK Rużemberok , MSK Zilinia , 1 FC Kosice, FC Tartan Presov
Słowenia- NK Olimpija Ljubljana , NK Mura Murska Sobota , Spartak Trnava
Czechy- AC Sparta Praga,Slavia Praha,Banik Ostrava , Viktoria Żivkov ,FK AS Pardubice , Sk Ceskie Budejovice , FC Tescima Zlin , Sk Sigma Olomouc ,
FC Slovan Liberec , 1 FC Synot
Włochy-Chievo Verona,Livorno,Genoa,Cesena,Modena,Milan,Bellizoa,Juventus,Torino Inter,AS Roma,Parma,Brescia,Lazio,Bologna, Perugia , Mesina ,Udinese, Empoli , Reggina , Palermo , Atalanta , Ancona , Fiorentina ,
Niemcy- FC Nurynberg,HSV Hamburg,Bayern,Cottbus,Stuttgart,1 FC Koln,Schalke 04,Bayer 04,Mönchengladbach,Herta,Hansa,Borussia D,MSV Duisburg,Wolfsburg,TSV 1860,Waldhof,Kaiselautern,Werder , Stuttgarter Kickers, Hanover 96 , St. Pauli , Bochum , Eintracht Trier , Mainz 05 , SpVgg Umterhaching , Erzgebirge Aue
Anglia- Aston Villa, Queens Park Rengers, Arsenal,Norwich ,Leeds,Brentford,Preston,Southampton,West Bromwich Albion,Bolton,Portsmouth,Everton,Chelsea,Fulham,Manchester Utd,Tottenham, Middesbrough, Charlton, Birmingham, Crystal Palace , Liverpool , Manchester City, Crewe Alexandra FC
Szkocja- Hibernians,Hearts,Celtic,FC Dundee,Dunfernian ,Hibernian,Klirmarnock,Rengers,Motherwell , Livingston ,Partick Thistle , Dundee Utd
Francja- Nice,Montpellier,RC Lens,PSG,Metz,Bordeaux,Nancy,Toulusa,St Etienne,Strasbourg,AS Monaco,Lile ,Auxerre, Olimpique Marsylia, FC Nantes ,Sochaux ,Caen
, Guingamp , Istres , FC Gueugnon
Portugalia- Academica,Sporting,Campomaiorense,Uniao Leira, ,Divisiao B ,FC Porto ,Braga , Benfica , Boavista,Grupo Sportivo De Loures , Beira-Mar
Meksyk- Santos,Atlante,Queretaro,Toluca,San Luis,Atlas, Pachuca
Hiszpania-Salamanca,Malaga,Tenerife,FCBarcelona,Valencia,Badajoz,Osasuna , Real Betis,Mallorca,Deportivo La Corunia,Athletic Bilbao,Real Sociedad, Lavante ,Celta, Real Madryt ,Espanyol , Real Betis , Sevilla , Valladolid , Numancia , Club Gimnastic , Getafe , Real Zaragoza
Belgia- Charleroi,Antwerp,Anderlecht,Standart Liege,Mouscron,Gent,Genk,Royal FC, Louvieroise, Club Brugge, Mons , Dessel Sport , Strombeek ,FC Brusseis , Beveren
Holandia- Excelsior,Willem ||,Zwolle,Volendam,NAC Breda ,RKC,Feyenoord,PSV,Ajax, Den Haag ,Groningen ,Twente, AZ Alkmar , Den Bosh , De Graafshap , Herenven , Utrecht , Viteese , NEC Nejmehen , Roda JK ,RBC Roosendaal
Szwecja- Midtjylland,Herfolge,Helsingborgs,VSK,Kalmar FF ,AIK Sztokholm , Djurgadens IF , IFK Goteborg Elfsborg,
Dania-AB, Brondby IF , FC Kobenhavm
USA- Chicago Fire, DC United, Colorado, Indianapolis
Irlandia- Cork City,Dundaik FC,
Austria- Pasching,Salzburg,Grazer AK, Kapfberg , SK Rapid , SK Sturm Graz
Chile- Universitete De Chile, Universitete Catolica, Colo Colo , Union Espanola , Alejandro Villanueva
Serbia i Czarnogóra- Red Star Belgrade,
Brazylia- Palmeiras, EC Noroeste , Flamengo , Fluminense, Atletico Mineiro , Gremio , Leixoes Sporte Clube , San Paulo FC , Inter , Coritiba
Szwajcaria- Lausanne,Xamax,Yverdom ,FC Zurich ,
Argentyna- River Plate, Velez, C. A. Chacarita Juniors , C.A. Newell's Old Boys ,
Chorwacja- Slaven Badelupo , Hajduk Split , NK Osijek
Turcja- Feberbache , Galatasaray
Węgry- MTK ,Haladas ,Tapioszewnmarton , Parlamant ,Diosgyori , DVSC , UTE Novabru , Vasas , Gyori FC
Cypr-Omania Nikozja, APOEL
Ukraina-Szachtar Donieck, CSKA Kijów ,Karpaty Lwów ,Worskła Połtawa ,Dynamo Kijów
Finlandia-Jokerit , HJK , Rovaniemi PS , Turku PS
Litwa- Żarginis
Łotwa- Valmeiras
Grecja- PAOK , Olimpiakos
Bułgaria- Lewski Sofia
Rosja- Spartak Moscow , Shinnik Jaroslav , Lokomotiv Moscow , Tekstylnik Ivanowo , Saturn , FK Torpedo Moscow
Norwegia - Valerenga , Bryne ,
Japonia- Gamba Osaka
Boliwia- Municipal La Paz , Bolivar
Kolumbia- B/Manga
Kamerun- K.S.A. De Douala , Union De Douala
Luksemburg - CS Pentage , Avenir Beggen
Kostaryka- Asociacion Deportiva Ramonese , Liga Deportiva Alajuelense


77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 09:27
Jak już wszyscy się chwalą to ja też. Na swój pierwszy mecz wszedłem za darmo, bo miałem 9 lat i byłem z ojcem. Z tego meczu został mi jedynie program. Potem już trzeba było kupować bilety, które zbieram do tej pory. Mam ich w kolekcji ponad 100, do tego karnet z ostatniej rundy.


Ka(L)ina
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 12:39
kijevo- sporo tego masz :D


Walczyć Pogoń Walczyc...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 12:57
kijevo duuzo jezdzisz :) skad Ty masz czas aby na forum siedziec
:D


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 14:40
Z tego co wiem to kijevo kolekcjonuje pamiatki sportowe...:)
:D


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 14:55

  JuN napisał:  
kijevo duuzo jezdzisz :) skad Ty masz czas aby na forum siedziec
:D



laptop :D
wszystkie bilety są z wymian :)
a może nagroda dla osoby najczęsciej odwiedzajacej forum:)


mks-1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 15:38

  maluch69 napisał:  
a da to sie tam sprzedac?? jak z cenami?? mozna wiedziec ile za nie dostales i ile ich sprzedales. jesli oczywiscie mozesz napisac. tak orientacyjnie, to moze i ja swoje sprzedam wlasnie tam.



Zobacz na allegro jak stoją i jak się sprzedają. Ja swoje sprzedawałem w zestawach po kilka sztuk. Prawie wszystkie moje bilety poszły do jednego kolekcjonera więc nie miałem kłopotu z wysyłką i nie mósiałem latac na poczte tylko zapakowałem i poszły :D> Ja byłem zadowolony bo miałem kase i myśle że i odbiorca tyeż :P.

P.S Moją byłą kolekcje biletów będzie można ogladać niedługo na Pogoń.v.pl w dziale bilety przynajmniej tak myśle bo im wysłałem zdjęcia zanim sprzedałem :P. miałem też stronke z biletami Pogoni kijevo ją widział :D. Niedawno ja skasowałem i przeżuciłem się na kolekcjonowanie szalików mozna je zobaczyć na forum w temacie "wasze szale".

Ostatnio edytowany przez: mks-1948, 28 lutego 2005, 15:48 [2 raz(y)]


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/02/2005 16:57
Obrazek jpg wstawiony na forum
kolejny unikat pucharowy naszej Pogoni:)

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 28 lutego 2005, 17:02 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005