Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 12:07
Żeby się nie przeliczyli. Sam nie wiem czy kupię karnet. Coś wypadnie, ominę jakiś mecz i już jest praktycznie nieopłacalne. A jakby zrobili promocję jak rok temu, że bilet na mecz za 5 zł. to już w ogóle karnet bez sensu. Chyba, że zrobią jakieś zniżki jeszcze..


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 13:39
Podwyżka była pewna biorąc pod uwagę stan finansów klubu. Ogólnie nie jest najgorzej i ciężko porównywać do cen sprzed pół roku bo te były mega niskie. Skoro nie potrafią zwiększyć wpływów poprzez zwiększenie frekwencji to podnieśli ceny... Nie rozumiem jednak jak ceny karnetów w porównaniu do zwykłych biletów mają być opłacalne? I po chuj wyłączać 9 ze sprzedaży?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 14:02

  ManeS napisał:  
Podwyżka była pewna biorąc pod uwagę stan finansów klubu. Ogólnie nie jest najgorzej i ciężko porównywać do cen sprzed pół roku bo te były mega niskie. Skoro nie potrafią zwiększyć wpływów poprzez zwiększenie frekwencji to podnieśli ceny... Nie rozumiem jednak jak ceny karnetów w porównaniu do zwykłych biletów mają być opłacalne? I po chuj wyłączać 9 ze sprzedaży?



Problem leży w karnetach.Na całym świecie to one stanowią pewny dochód (kibic kupi przed sezonem i kasa jest a potem czy korzysta czy nie to klubu już nic nie obchodzi).Taki stosunek wartości karnetu do biletów pojedynczych stosuje się tam gdzie jest więcej chętnych niż miejsc na stadionie (Dortmund,Monachium,Barcelona etc).To kolejny przykład jak dyletanci nie potrafią liczyć tym bardziej w kontekście biedy i długów.W naszym przypadku ewidentnie najlepiej sprzedać karnety taniej a ceny biletów podnieść w zależności od przeciwnika.Przy słabej grze wpływy wówczas są w większości z karnetów natomiast przy dobrej z biletów.Chyba że władze klubu wierzą że bedziemy czarnym koniem rozgrywek i do konca bedziemy walczyć o...PUCHARY!!!.
Sektor 9 wyłączyli pewnie na sugestie marketingu reklamodawcy (pewnie Azoty będą właśnie tam) bo z ustawienia kamer podczas transmisji ten sektor jest często eksponowany.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 15:20
No właśnie "bufor" w takim miejscu to porażka...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 20:06
Cenna karnetow porazka


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 20:21
Cena z dupy - dlatego z uwagi na pracę (zapewne większość meczy mnie ominie) karnetu nie kupię - bo się nie opłaca. No cóż, włodarze klubu sami sobie zgotowali ten los...a do tego zamknięte sektory (w tym mój).


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 21:57
Lepiej sie wstrzymac.Zobacza ze karnety slabo ida to zrobia last minute.:)


,,Vi är överallt,,- POGON
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 22:09
przesadzili z cena karnetow,a najbardziej upokorzyli tych co regularnie kupuja karnety ZERO ZNIZEK to jest smiech prosto w twarz.
jak ktos napisal trzeba poczekac to moze wroca na ziemie i obniza ceny.
kilku moich znajomych,z ktorymi chodzimy razem na mecze od kilku lat po ludzku nie stac na karnet za 235 zl i to jest przykre,ze wladze klubu maja gdzies kibicow,ktorzy deszcz czy snieg zawsze sa na meczu.
,,smieszne" jest to,ze kupujac karnet bardzo malo sie zyskuje i wszyscy wiedza,ze kupno karnetu powinno przyniesce korzysc ,ktora zacheca do kupna,a nasze madre glowy zrobily odwrotnie .... gdzie tu marketing?!


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 22:13

  Metanabol napisał:  
Po wywiadzie w przeglądzie wszystko jasne...Kibice kupując bilety będą spłacać długi.



Chyba jeszcze w żadnym klubie wysokie ceny biletów nie pozwoliły na spłacenie długów. Mogę płacić 300 zł za karnet, ale w zamian chcę otrzymać jakość - komfortowe warunki i dobrze grającą drużynę. Tymczasem żarcie dalej będzie podawane przez kraty, a na koronie będzie walić spaloną kiełbasą jak dawniej.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/06/2013 23:36
Zaraz ...... napisze list, że to nie jego wina, że stadion jest jaki jest, a takie ceny panują w nowoczesnej piłce i oni się dostosowują.

[Cobra_S: odpuść sobie już rzucanie wulgaryzmami - proszę!]


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/06/2013 11:14
Na zamkniętych trybunach pojawią się banery z nazwami sponsorów. Jeśli natomiast jakieś spotkania będą się cieszyć dużą popularnością, sektory będą otwierane.

Zamknięte będą sektory: 1,2,9,15 i 16.

radioszczecin.pl

Czyli na Legię pewnie otworzą


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/06/2013 14:34
Teraz wygląda to lepiej.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/06/2013 13:08
Dla porównania ceny karnetów na Lechu, drużyna która ma nowy stadion, dobrą kadre jest wicemistrzem a w przyszłym sezonie będzie walczyć z Legią o mistrzostwo.

Na kocioł i trybuny na przeciwko kotła 240zł(Normalny)
Na inne sektory 350 i 450 (normalne).

I dodatkowo:


  Cytat:  
Po raz pierwszy kibice Lecha mogą kupić abonament na cały sezon zasadniczy T-Mobile Ekstraklasy.
Osoby te zyskają dodatkowo wejściówki na mecze kwalifikacyjne do Ligi Europy i na wszystkie spotkania najbliższej edycji Pucharu Polski, które zostaną rozegrane na INEA Stadionie.

W pakiecie karnetu Jesień 2013 oprócz wejścia na 10 jesiennych meczów Kolejorza w T-Mobile Ekstraklasie otrzymujemy bilet na mecz Pucharu Polski, jeśli taki odbędzie się na INEA Stadionie do końca tego roku.

Ponadto karnety zostały wyposażone w nowe udogodnienia:
- będziemy mogli przekazać znajomemu wejścia z naszego karnetu na maksymalnie trzy mecze w ciągu pół roku.
- możemy zmienić miejsce zajmowane na stadionie na wybrane mecze.
- możemy zaprosić znajomego na wybrany mecz za 10 złotych (z wyłączeniem Lech - Legia i Lech - Wisła)
- mamy pierwszeństwo na zakup biletów na potencjalne mecze fazy grupowej Ligi Europy

Ceny karnetów są zależne od wybranych miejsc na INEA Stadionie i m.in. od stażu (im większy tym wyższy rabat za lojalność). Każda kolejna runda to dodatkowy 1% rabatu. Ponadto rabat 50% przysługuje seniorom (wiek 65+) oraz juniorom (do 13 roku życia). Młodzież szkolna korzysta z rabatu wysokości 30%, a studenci 15%. Kobietom przysługuje 30% rabatu (za wyjątkiem Kotła, dawniej trybuna nr II).


Przykłady: senior powyżej 65 roku życia za karnet z miejscem na Trybunie Białasa (dawniej trybuna nr IV, strefa C) zapłaci 120 złotych. Student ze stażem czterech kolejnych rund za karnet na miejsce w Strefie B zapłaci 285 złotych. Karnet normalny do Kotła dla kibica ze stażem dziesięciu rund na Jesień 2013 kosztuje 216 złotych, a na cały sezon zasadniczy 315 złotych.

Nowością jest możliwość zakupu karnetu o wartości minimum 300 zł na raty przez system PayU.

Przez pierwsze 2 tygodnie (do niedzieli 7 lipca) miejsca, które w minionej rundzie zajmowali posiadacze karnetów będą zarezerwowane tylko dla nich. Zakup karnetów na wszystkie pozostałe miejsca na INEA Stadionie będzie możliwy już od poniedziałku, 8 lipca.



Wystarczy tylko chęć i da się zrobić wszystko żeby kibice czuli się traktowani conajmniej normalnie przez zarząd klubu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/06/2013 13:12
zanim u nas dojdą do tak rozbudowanych pomysłów to floating garden będzie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 23/06/2013 19:51
Lech ma 40 tysieczny stadion i oni tym bardziej musza kombinowac zeby tych ludzi sciagnac, z tym ze oni maja 2 bardzo wazne argumenty - nowoczesny stadion i druzyne walczaca o mistrza.


1948
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/06/2013 20:19
To jakby prezesi dostali od miasta nowiutki stadion, który wg nich jest lekarstwem na prawie wszystkie problemy, to też by zamknęli połowę? Przecież lepsze drużyny mają problem ze ściągnięciem kibiców, a marketing działa nieporównywalnie lepiej.


wicek81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4206 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/06/2013 21:45
Jestem kibicem Pogoni ale nie udzielam się na forum. Zawsze chodzę na sektor nr. 5. Może dla części z was jestem tylko piknikiem, ale ten klub jest dla mnie wszystkim. Ceny karnetów na tą rundę są bardzo wysokie jak na nasz stadion ( szczególnie jak sobie przypomnę początki rundy i jak stałem po kostki w śniegu to ciarki mnie przechodzą), brak zniżek dla kibiców którzy stale kupują karnety na swoje miejsca to kpina, pewnie zarząd klubu myśli sobie że i tak najwierniejsi i tak kupią karnety i .... pewnie mają rację bo jak dla takiego piknika jak ja i tak Pogoń jest najważniejsza, na szczęście jestem w takiej sytuacji że stać mnie na karnet ale na przykład mój kolega który chodzi na mecze z swoimi synami na sektor nr. 8 zastanawia się czy wydać tyle na trzy karnety choć jego synowie dali by się pokroić za Pogoń...... natomiast inny znajomy który chodzi na sektor rodzinny z swoimi dziećmi też zastanawia się czy wydać kasę na karnety czy jakoś inaczej spożytkować swoje pieniądze dla przyjemności swoich najbliższych.

Ja sam zastanawiam się czy nie kupić karnetu na 12, nie dlatego że nie stać mnie na karnet, ale dlatego że uważam iż podniesienie ceno tak drastycznie nie wpłynie na zwiększenie liczby kibiców a wręcz przeciwnie.

Kocham Pogoń i wydał bym ostatni grosz na nią, ale....myślę iż polityka klubu zmierza w niewłaściwym kierunku...


Nikt nie może narzucić mi komu mam kibicować. Dla mnie tylko Pogoń się liczy, a nie jakaś warsafka
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 23/06/2013 21:53

  Ka. napisał:  
To jakby prezesi dostali od miasta nowiutki stadion, który wg nich jest lekarstwem na prawie wszystkie problemy, to też by zamknęli połowę? Przecież lepsze drużyny mają problem ze ściągnięciem kibiców, a marketing działa nieporównywalnie lepiej.



Te "lepsze" drużyny przede wszystkim mają zbyt wielkie stadiony. Dlatego na Lechu wyłączone jest z reguły 3 piętro kotła, a na takiej Lechii czy Śląsku obniżają maksymalną pojemność właśnie poprzez względy finansowe. Na temat tego nieporównywalnie lepszego marketingu na Śląsku czy Lechii można by dyskutować, ale to nie miejsce na takiego typu dyskusje. Frekwencja u nas jaka była, każdy widział. Osobiście, dla mnie to dość dobre rozwiązanie, ale... nie może być jedynym, które ma na celu zrównoważyć budżet. Działania marketingowe, promocyjne, lojalnościowe(brak zniżek dla byłych karnetowców - dla mnie to taki cios poniżej pasa i nijak ma się do budowania "pozytywnej atmosfery" wokół klubu) - trzeba tu konkretnych działań i planów, a nie.... mam wrażenie dość nonszalanckie podejście do sprawy. Może będzie lepiej, a jak nie, zawsze można napisać list do prezydenta o dodatkowy pieniądz.

Polska piłka to nie jest produkt, który sprzedaje się "sam" i minie jeszcze wiele lat, zanim zapełnione stadiony będziemy mieli co kolejkę.

Natomiast co do karnetów, na Legii zarezerwowanych jest już 7 000 miejsc... i prezes Leśnodorski przyznaje, że martwią się, że sprzedadzą zbyt wiele karnetów heh.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kacper01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7818 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/06/2013 18:24
nie wiem czy ktos to czyta z naszego marketingu jezeli nie to trudno ale chcialbym tylko dodac ze zawsze chodziłem na stadion pomimo pogody i warunków a od ładnych kilku sezonów kupowałem karnet i czy to bedzie kogos obchodziło czy nie zostaje w domu na ta runde jezeli nie bedzie znizek dla posiadaczy karnetów z ubiegłych sezonów .
...no cóż jakoś przełkne ta Ektraklase w telewizorze :(
moj byly sektor to 20.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Bilety Pogoni - 24/06/2013 19:49

  kacper01 napisał:  
nie wiem czy ktos to czyta z naszego marketingu jezeli nie to trudno ale chcialbym tylko dodac ze zawsze chodziłem na stadion pomimo pogody i warunków a od ładnych kilku sezonów kupowałem karnet i czy to bedzie kogos obchodziło czy nie zostaje w domu na ta runde jezeli nie bedzie znizek dla posiadaczy karnetów z ubiegłych sezonów .
...no cóż jakoś przełkne ta Ektraklase w telewizorze :(
moj byly sektor to 20.



To my mamy marketing?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005