Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:23
Ale na Legię mam nadzieję, że wypierdolą te szmaty, jeżeli nie to jest dla mnie pierdolona kompromitacja naszego marketingu i klubu.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:28

  wamude napisał:  
Ale na Legię mam nadzieję, że wypierdolą te szmaty, jeżeli nie to jest dla mnie pierdolona kompromitacja naszego marketingu i klubu.


Jasne, zamykaja na calą jesień.


wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:35
To jest jakieś chore. Po zamknięciu tych sektorów pojemność będzie wynosić gdzieś w granicach 12-13 tysięcy z czego pewnie do Szczecina zawita 2 tys. Legionistów a w Szczecinie będzie popyt na pewno większy niż 15 tys. biletów.


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:40
Kurwa, lepiej na wyjazdy jeździć, niż na te mroczkowo-smolną patologię. Chodzi mi o te 5 sektorów, bo cena na łuk nie jest najgorsza, ale takie zmniejszenie pojemności stadionu, to kpina. Liczę jeszcze, że dołożą jakieś zniżki na karnet dla tych, którzy wybiorą się na Lyon.


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:43
a huj z takimi meczami u siebie do ptaka sroczkowi już nie daleko


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:51
Ja mysle ze doszli do wniosku ze kibicow i tak nie bedzie niz 5-6 tys na mecz( wyjatek Legia,Lech) wiec dojebali podwyzke.Licza ze bedzie 4 tys ludzi co mecz jak zawsze a kasy bedzie wiecej niz zwykle.


,,Vi är överallt,,- POGON
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:55
Ile razy w zeszłym sezonie na mecz przyszło więcej niż 10 tys ludzi ? Szczecińska publiczność sama dała argumenty ku takiemu działaniu a wątpie by w nadchodzącym sezonie średnia frekwencja była wiele wyższa niż w poprzednim. W Szczecinie nie ma mody na Pogoń więc ludzie przyjdą tylko wtedy gdy będzie dobra gra a na to się nie zanosi patrząc na ruchy transferowe Pogoni.
Odnośnie cen karnetów , nie przesadzajmy , po przeliczeniu na pojedynczą wejściówkę nie są jakieś wielce wygórowane jak na ekstraklasę.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 13:59
Jakby nie liczyć (więcej spotkan etc.) to podwyżka jest spora.Patrząc jeszcze na to w kontekście że stadion stary,zespół ma być bez wzmocnień i realnie (tak P.Smolny) będziemy walczyć tylko o utrzymanie to raczej chyba przesadzone te ceny.Szczególnie karnety.Różnica 65-80zł na karnecie w stosunku do biletów (sekt.3-6) to żadna zachęta biorąc pod uwagę mecze w czasie urlopów oraz listopad i grudzień gdzie pogoda może odstraszyć co niektórych.
Jak nie będzie wyników to frekwencja będzie czasem dramatyczna.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 14:14
Szczecińska publiczność nie dała argumentów - zabawne. Moim zdaniem, to prosiak ze smolnym nie dali argumentów Szczecinianom, żeby na te mecze się wybrali. Zresztą co ja piszę. Jakie argumenty, jak oni nawet nie raczą poinformować mieszkańców kiedy mecz się odbędzie. Po co bilbordy, po co plakaty. Zmniejszając tak znacznie pojemność stadionu nie dajemy sobie szansy na chociaż jeden mecz przy komplecie publiczności, a jestem pewien, że z Legią tak by było. Nie dajemy szans na poprawę frekwencji z zeszłego sezonu, od razu definiujemy się jako klub typu PBB czy Piast. Średnie miasteczko, którego szczytem możliwości jest 10 tysięcy.

Jesteśmy w takim miejscu, że już dawno nie widzimy takich klubów jak Legia czy Amica, a zaraz z zasięgu wzroku znikną inne kluby.


Itsme
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 14:40
To jest żałosne wiele lat ludzie chodzą/chodzili na 15/16 sektor. Najpierw sami, a od jakiegoś czasu z dziećmi (na rodzinny). To nie oni ludzi mają w dupie niech się przesiądą na inny sektor w rodzinnym .... na niską trybunkę, najlepiej tak do drugiego rzędu od dołu. Swoimi działaniami Mroczek powoduje, że nie będzie napływu narybku na Twardowskiego. Ja mam to w dupie i nie będę dzieciaka ciągnął żeby płot oglądał. Poczekam kolejne kilka lat, a może ktoś zmądrzeje. Zresztą polityka gołodupców prowadzi tylko w jednym kierunku, spadek frekwencji i spadek z ekstraklasy. Naoglądali się wywieszonych bilbordów na trybunach Śląska i Lechii (gdzie stadiony molochy nie wypełniają się nawet w połowie) i wymyślili sobie. Z drugiej strony co to za sponsor (Azoty), który decyduje się na psucie swojego wizerunku w oczach kibiców ? Miałem zamiar iść na Lyon z dzieciakiem ale mnie klub widać nie potrzebuje więc wydam te pieniądze na coś bardziej pożytecznego. Mam również nadzieję, że miasto jako podmiot współfinansujący ten klub przyjrzy się jego finansom, bo jak dla mnie to wszystko śmierdzi wielkim wałkiem.

Aha i jeszcze jedna sprawa. Likwidacja zniżek na zakup biletu w przedsprzedaży - rozumiem, że zarówno w kasach jak i online (??). Zawsze kupowałem w przedsprzedaży (bo na rodzinny online się nie dało). Zlikwidowali bo im się nie opłacało biorąc pod uwagę, że ludzie nie pchali się na stadion i kolejek astronomicznych nie było. Więc niech przynajmniej nie kłamią o braku zainteresowania.

Ostatnio edytowany przez: Itsme, 19 czerwca 2013, 14:45 [1 raz(y)]


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 14:42
375zł na kryta tanioszka hahahah


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 14:42
Jednym słowem ZŁODZIEJSTWO!!!
Zamiast sciągnąć ludzi na mecze , rozprowadzić karnety po promocyjnych cenach, to tu kurwa taka podwyżka.
Po takim poziomie gry jak prezentowali Nasi kopacze to powinna być zniżka.

Ale i tak trzeba kupić, bo jakie jest inne wyjście? :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 14:49
Dla nich 4 tyś za 300 zł jest lepsze od 8 tyś za 150?(przykładowe dane) Przecież ktoś z tych 4 dodatkowych tysięcy może zabrać ze sobą kogoś na mecz który kupi jakiś gadżet może zostanie na dłużej itd?


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 14:52
Nie doszukujcie się logiki w działaniach idiotów.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 15:09

  M.K 74 napisał:  
Jednym słowem ZŁODZIEJSTWO!!!
Zamiast sciągnąć ludzi na mecze , rozprowadzić karnety po promocyjnych cenach, to tu kurwa taka podwyżka.
Po takim poziomie gry jak prezentowali Nasi kopacze to powinna być zniżka.

Ale i tak trzeba kupić, bo jakie jest inne wyjście? :)



..i tu jest sedno sprawy jak w tym klubie się myśli ,jak mówi a jak robi.Ty kupisz,ja kupie i kupi jeszcze pewnie pewna grupa ludzi bo kupujemy zawsze od zarania dziejów.W związku z tym za wierność i poz.stałego klienta odwrotnie niż w normalnym biznesie zapłacimy najwięcej.
Przyciągnąć na stadion innych? etam..nie da się .Więc dla starych naiwnych miejsca starczy a resztę
zasłonimy reklamami za kasę.
Jednym słowem nie ma tu jakikolwiek szans na rozwój z takim podejściem do koszulek,biletów etc.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 15:25
Ceny odstraszające wielu dotychczasowych wiernych fanów i w żaden sposób nie przyciągające nowych. Przy trzech (na 11) nieobecnościach na rundę karnetowicz jest w plecy. Podchodząc sceptycznie zastanawia mnie na ilu spotkaniach (po pierwszych w miarę atrakcyjnych czterech) frekwencja będzie znacząco przekraczać 2 tyś. (pogoda + prawdopodobna forma z wiosny)?


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 15:49
Brak zniżek dla dotychczasowych karnetowiczów to skandal!

Po prostu idioci! Sami sobie w kolano strzelają... Już rozmawiałem z trzema osobami, które posiadały karnety na wiosne i teraz nie zamieżają kupować.

PS. ulgowy na łuk 140zł, kupując same bilety zapłaciłbym 170 zł... W chuj taniej...
I jeszcze brawo kurwa za wyłączenie sektorów, żeby rozwinąć szmatę Azotów. Dla wielu kibiców zabraknie biletów na mecz z Legią, bo jakieś jebane Azoty muszą wszędzie mieć swoje reklamy? Już wiemy jak wyglądały rozmowy żeby jednak nie wycofywali się z Pogoni... Najpierw stroje, teraz to. A od wiosny co? Grać będziemy na Azoty Arena?

Ostatnio edytowany przez: hejpogongol, 19 czerwca 2013, 16:14 [3 raz(y)]


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:06

  Cytat:  
Ceny odstraszające wielu dotychczasowych wiernych fanów i w żaden sposób nie przyciągające nowych.


To jest najważniejszy aspekt.

Już sezon temu znajomi, którzy na meczach bywają rzadko albo wcale narzekali, że 30-40 zł. za bilet na mecz to jest drożyzna, paru zainteresowało się karnetami za 100 zł. w świątecznej promocji.

Karnetów po prostu kupować się teraz nie opłaca - przyjmując, że z jakichkolwiek powodów (a takich w nadchodzącej rundzie może się parę znaleźć) nie przyjdziesz na mecz 1-2 razy i już jesteś stratny. Śmiech na sali, karnet z reguły powinien być PROMOCJĄ i cena powinna zachęcać do zakupu i zrezygnowania z biletów na rzecz jego kupna. Tymczasem cena jest wysoka (w porównaniu do klubów nawet z dużo wyższych pozycji z tabeli, z lepszymi stadionami) i w porównaniu do biletów wcale nie jest atrakcyjna.

Proponuje prezesom poczytać na temat polityki lojalnościowej. Bo tutaj zamiast zapraszać nowych 'klientów' odstrasza się obecnych/wiernych.


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:14
Zrozumiałbym jeszcze jak by zamknęli 1 sektor bo tam faktycznie mało osób przychodziło, ale 2 ? był zawsze wypełniony do połowy, a teraz będą tam leżeć jakieś szmaty z reklamami. Nachodzi mnie taka myśl że jak by prezesi mogli i byłby chociaż minimalnie lepszy zysk niż za bilety to by woleli wyłożyć w 90% trybuny jakimiś szmatami żeby jeszcze więcej zarobić.

może i mam przesadzone odczucia ale już człowieka ... bierze


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 19/06/2013 16:16
będąc na wszystkich meczach na drugiej strefie bilet wychodzi po ok 21 zł, jeśli ktoś kupi karnet to po ok 17zł... z jednej strony przyznam szczerze, ze się mega wkurwiłem, że karnet tak drogo i najprawdopodobniej go nie kupię. inna sprawa, że tak po prawdzie te 21 zł za mecz (nie rozkminiałem na innych stadionach, nic nie porównywałem) nie jest chyba aż takim drogim wydatkiem na mecz. wiadomo, że ciężko zarobić 20zł, ale tak na dobra sprawe mając 20zł i robiąc zakupy w sklepie to sie nie zaszaleje.. cena jednostkowego biletu jest w miare ok. karnet natomiast, w porównaniu do wczesniejszych w chuj drogi! ale przyznać też trzeba, że karnety wczesniej były w chuj tanie..;)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005