Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:22
W tej kasie były 3 dziewczyny, ta z tatuażem problemów podobno nie robi, blondynka za to robi.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:32
My byliśmy u blondi :D Wcześniej jeszcze podbiliśmy do dorosłego gościa aby kupił koledze bilet któremu nie sprzedała. Ziomek pełnoletni. Daliśmy mu jego karte kibole i chuja nie sprzedała a czemu to kurwa nie wiem, szlag trafia stać 2h na słońcu po bilet. A kolejka sporo mniejsza niż wczoraj.


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:59

  Owczarek napisał:  
Jak to jest mozliwe że nie moge się zalogować? Hasło to nazwisko z dużych liter bez polskich znaków tak?


A u mnie pokazuje że zły pesel ,pierwszy raz jestem na tej stronie nigdy się nie logowałem a bilet mogę kupić tylko online napisałem na kontakt Pogoni i czekam.
A w W-wie biletów podobno juz nie ma.

Ostatnio edytowany przez: Maroon 55, 23 lipca 2013, 20:07 [1 raz(y)]


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5016 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 20:07
Według informacji z systemu on-line:

Ilość wolnych miejsc - 8130

Nie wiem jak to zliczają, wczoraj było coś koło 9 500. Taka ciekawostka.


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
Breados
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 20:38
Strona z biletami online zakrawa o paranoję. Zakupiłem dwa bilety na sektory 10 i 11, doszedłem już do opcji wpłaty za pośrednictwem PayU, strona się zwiesiła, po czym wywaliło mnie z przeglądarki wraz z unikalnym linkiem dla transakcji i na chwilę obecną nie mam jak powrócić do menu zapłaty za bilety. Następnego zakupu nie mogę już dokonać, bo system wykrywa po peselu że dane osoby obecnie dokonały kupna. Jest na to jakieś wyjście, czy po prostu pozostaje wybranie się do Szczecina i pod kasy?


condzix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 20:49

  Marcelo napisał:  

  Owczarek napisał:  
Jak to jest mozliwe że nie moge się zalogować? Hasło to nazwisko z dużych liter bez polskich znaków tak?


A u mnie pokazuje że zły pesel ,pierwszy raz jestem na tej stronie nigdy się nie logowałem a bilet mogę kupić tylko online napisałem na kontakt Pogoni i czekam.
A w W-wie biletów podobno juz nie ma.


hasło z wielkich liter z uwzględnieniem polskich znaków


Obrazek jpg wstawiony na forum
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 21:01

  condzix napisał:  

  Marcelo napisał:  

  Owczarek napisał:  
Jak to jest mozliwe że nie moge się zalogować? Hasło to nazwisko z dużych liter bez polskich znaków tak?


A u mnie pokazuje że zły pesel ,pierwszy raz jestem na tej stronie nigdy się nie logowałem a bilet mogę kupić tylko online napisałem na kontakt Pogoni i czekam.
A w W-wie biletów podobno juz nie ma.


hasło z wielkich liter z uwzględnieniem polskich znaków



Pisałem z dużych liter ale podswietla sie napis w miejscu gdzie wpisałem pesel : niepoprawny login lub hasło.
Paru moich kolegów próbowało na moje dane wejsc i jest tak samo.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 21:17
Wreszcie uruchomili zakup biletu online. W zeszlym sezonie znacznie lepiej dzialala opcja kupna przez internet. Wszystko bylo przejrzyste i proste. Teraz sektory sa nie widoczne, migaja, wolno sie wszystko wczytuje. Jakos mi sie udalo dobrnac do konca. Transakcja poszla, ale w razie czego dzien pozniej ponownie sie zalogowalem i wydrukowalem potwierdzenie zakupu biletu w razie problemow z wejsciem na bramkach.


1948
kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6980 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 23:57
Co z tymi biletami ulgowymi przy zakupie online? Udalo sie komus go kupic, czy tylko normalne do wyboru, tak jak u mnie ?


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 00:15

  kondzik napisał:  
Co z tymi biletami ulgowymi przy zakupie online? Udalo sie komus go kupic, czy tylko normalne do wyboru, tak jak u mnie ?



napisałem na poprzedniej stronie


rensdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5446 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 00:24

  kondzik napisał:  
Co z tymi biletami ulgowymi przy zakupie online? Udalo sie komus go kupic, czy tylko normalne do wyboru, tak jak u mnie ?



Tak jak u Ciebie... Też musiałem kupić normalny.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 00:32
Rezerwując bilet wywaliło mnie z portalu, rozumiem że teraz muszę czekać 24h na anulowanie rejestracji i dopiero później od zera mogę zacząć ponowny zakup i nie da się już opłacić rezerwacji?


Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 01:45
To samo mam ja wyskakuje mi błędny login czyli PESEL próbuje kupić ojcu i wujasowi i ta sama kicha wyskakuje. W zeszłym roku o ile ktoś dobrze pamięta też próbowali z arenaonline.info i to samo było co teraz oni w ogóle nie potrafią się uczyć na własnych błędach tylko wkur... potrafią


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 01:48

  sz_el. napisał:  
Rezerwując bilet wywaliło mnie z portalu, rozumiem że teraz muszę czekać 24h na anulowanie rejestracji i dopiero później od zera mogę zacząć ponowny zakup i nie da się już opłacić rezerwacji?



Mnie też wywaliło. Kupowałem wieczorem, a na drugi dzień rano można było już kupić jeszcze raz, więc trzeba ileś odczekać ale nie aż 24h. ;)


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 10:55

  Marcelo napisał:  

  condzix napisał:  

  Marcelo napisał:  

  Owczarek napisał:  
Jak to jest mozliwe że nie moge się zalogować? Hasło to nazwisko z dużych liter bez polskich znaków tak?


A u mnie pokazuje że zły pesel ,pierwszy raz jestem na tej stronie nigdy się nie logowałem a bilet mogę kupić tylko online napisałem na kontakt Pogoni i czekam.
A w W-wie biletów podobno juz nie ma.


hasło z wielkich liter z uwzględnieniem polskich znaków



Pisałem z dużych liter ale podswietla sie napis w miejscu gdzie wpisałem pesel : niepoprawny login lub hasło.
Paru moich kolegów próbowało na moje dane wejsc i jest tak samo.



Oni mają bazę danych z poprzednich sezonów.
jest tam opcja "zapomniałeś hasła" to powinni wysłać przypomnienie na maila, być może po którymś logowaniu w tamtym sezonie zmieniłeś hasło i stąd problem


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 11:43
System online ma kilka niedoróbek ale bez problemu zakupiłem bilet. Również wyskakiwał mi błąd przy logowaniu, dałem przypomnienie na maila co poskutkowało gdyż jak się okazało, zmieniłem niegdyś przy pierwszym logowaniu hasło o czym kompletnie zapomniałem. Potwierdzenie zakupu dostałem na drugi dzień mnie więcej po 10 godzinach.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 11:51
Ja ciągle nie mogę kupić biletu online z ulgą..Próbuje na wszystkie sposoby i za każdym razem mam normalny.


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 13:34

  KAM napisał:  
Ja ciągle nie mogę kupić biletu online z ulgą..Próbuje na wszystkie sposoby i za każdym razem mam normalny.



pierwszy bilet ulgowy musisz zakupić w kasie i tam dopiero jak sprawdza legitymacje to odblokują ci ta opcje online


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7964 dni

***




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 14:18
7 i 8 pełne, ciekawe, na które sektory teraz będzie boom ;)


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2013 16:54
sektory 17 i 18 to rodzinne tak? Tam też wszystko wykupione, czy na te sektory nie można online kupować?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005