Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 13:35

  Cywil napisał:  
Sprawdził ktoś czy da się kupić bilet/karnet ulgowy online?



Tak mozna


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 13:43
Dziś pod kasami już lepiej chociaż nic tego nie zapowiadało. Pod kasami stawiłem się o 10:50 i kolejka długaśna i tylko 2 kasy otwarte. W oczach miałem już te 2h stania. Na szczęście po chwili otworzono kolejne 4 kasy więc razem było ich 6 więc szło całkiem gładko. Od chwili przyjścia pod kasy, do zakupu biletu minęło mi niecałe 30min.


Jacek!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4471 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 13:56

  Goalkeeper napisał:  

  Cywil napisał:  
Sprawdził ktoś czy da się kupić bilet/karnet ulgowy online?



Tak mozna



A jak to zrobić? Bo nie widzę nigdzie takiej opcji...


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 14:27

  Jacek! napisał:  

  Goalkeeper napisał:  

  Cywil napisał:  
Sprawdził ktoś czy da się kupić bilet/karnet ulgowy online?



Tak mozna



A jak to zrobić? Bo nie widzę nigdzie takiej opcji...



Mi odrazu wybrało ulgowy i nie moge zmienić na normalny to po peselu chyba sprawdza

co z tymi znizkami do zamawiania przez internet?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 14:34
Jak to jest mozliwe że nie moge się zalogować? Hasło to nazwisko z dużych liter bez polskich znaków tak?


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 14:36

  Owczarek napisał:  
Jak to jest mozliwe że nie moge się zalogować? Hasło to nazwisko z dużych liter bez polskich znaków tak?



Może sobie kiedys zmieniles haslo tak jak ja


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 15:35
Odnośnie ulgowych biletów online to musicie podejść do kas i wam przestawią


everton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4405 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 15:48

  Zawa napisał:  
Odnośnie ulgowych biletów online to musicie podejść do kas i wam przestawią


Zajebiste rozwiązanie. To po co kupować online?


NSNO
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 16:16
jak tam z kolejkami pod kasami ? można o najnowsze informacje na ten temat ! Dziękuje


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 16:18

  mefisto1969 napisał:  
jak tam z kolejkami pod kasami ? można o najnowsze informacje na ten temat ! Dziękuje



kilka osób jakieś 30 minut temu, a i lepiej wziąć gotówkę w kasie gdzie płaci się tylko gotówką mniejsza kolejka.


  everton napisał:  

  Zawa napisał:  
Odnośnie ulgowych biletów online to musicie podejść do kas i wam przestawią


Zajebiste rozwiązanie. To po co kupować online?



Teraz trzeba podejść lub zadzwonić i potem można już kupować normalnie przez internet.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 16:26
Podziękował :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Karol SZN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 16:31

  Zawa napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
jak tam z kolejkami pod kasami ? można o najnowsze informacje na ten temat ! Dziękuje



kilka osób jakieś 30 minut temu, a i lepiej wziąć gotówkę w kasie gdzie płaci się tylko gotówką mniejsza kolejka.


  everton napisał:  

  Zawa napisał:  
Odnośnie ulgowych biletów online to musicie podejść do kas i wam przestawią


Zajebiste rozwiązanie. To po co kupować online?



Teraz trzeba podejść lub zadzwonić i potem można już kupować normalnie przez internet.



Dzwonienie nic nie da.


Duma Pomorza
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 17:31
To nie jest problem ale. Byłem z kolegą dziś kupić bilet ja 17 lat kolega za 2mieś 17. Mi miła pani sprzedała normalnie a koledze nie bo nie ma ukończonych 17 lat i musi przyjść z opiekunek, nie byłoby większego problemu gdyby nie to że jechaliśmy po bilety z Pyrzyc. Od kiedy trzeba mieć 17 aby kupić bilet ?! Na szczęście w innym okienku bilety sprzedawała znajoma... Postaliśmy na słońcu jeszcze przez godzinę...


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4985 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 18:10

  domin839 napisał:  
To nie jest problem ale. Byłem z kolegą dziś kupić bilet ja 17 lat kolega za 2mieś 17. Mi miła pani sprzedała normalnie a koledze nie bo nie ma ukończonych 17 lat i musi przyjść z opiekunek, nie byłoby większego problemu gdyby nie to że jechaliśmy po bilety z Pyrzyc. Od kiedy trzeba mieć 17 aby kupić bilet ?! Na szczęście w innym okienku bilety sprzedawała znajoma... Postaliśmy na słońcu jeszcze przez godzinę...


Dla mnie to w ogóle jakaś kpina. Jaka różnica czy bilet kupuje 18-latek, czy 17-latek. Więcej - jaka to różnica czy bilet kupuje 80-latek, czy 10-latek??? To zwykły towar (nie alkohol, nie papierosy) i żadnych przeciwwskazań być nie powinno. Rozumiem, że ewentualnie na samym meczu (przykładowo) 14-latek musi mieć opiekuna, ale guzik to powinno obchodzić osobę sprzedającą bilety.

Nie chcę narzekać, ale chaos informacyjny aż bije o alarm - wczorajsze kłopoty z kasami (ich ilością), spóźniona sprzedaż on-line, a i teraz są tam problemy z zakupem biletów ulgowych. Do tego dochodzi zamieszanie z ceną biletów dla kobiet.

W jednych okienkach można płacić gotówką/kartą, w drugich nie można. W jednych okienkach początkowo można wyrabiać karty kibica, w innych okienkach już nie można. Sytuacja zmienia się dynamicznie, z godziny na godzinę, a wszystkiego trzeba się domyślać, dzwonić, biegać, pytać na forum, czytać na "v", składać podania.

Tak prosta operacja jak sprzedaż biletów, gdy jest na nie popyt, urasta do rangi wielkiego logistycznego problemu. Gdzie my jesteśmy?

A teraz jeszcze czytam, że 17-letni kibic/klient nie może sam kupić biletu, bo nie ma opiekuna. O co w tym wszystkim chodzi? Ma przyjść z ojcem i matką, a może jeszcze z aktem urodzenia i ich małżeństwa, aby uwiarygodnić wszystko? Ręce opadają.

Ostatnio edytowany przez: Stau!, 23 lipca 2013, 18:22 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:01
Do mnie przyjechała trójka znajomych z Warszawy, rocznikowo każdy z nich ma 18 lat, jednak urodziny we wrześniu i październiku. Pani w kasie nie chciała im sprzedać biletów (konkretnie młoda blondynka) udało się dopiero jak poszli do innej kasy. Kiedyś można było nabyć bilet normalnie, pamiętam jak chodziłem na 4 lige to miałem może z 15 lat i nikt problemów nie robił. Do tego jedna dziewczyna zapomniała karty kibica z Warszawy i chciałą wyrobić Szczecińską i kazali przyjść z rodzicem, a rodzice 600 km od Szczecina. Ale tak jak mówiłem w innej kasie bez problemowo. Organizacja pozostawia wiele do życzenia


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:08
godzina 18. Bilet kupiłem w ciągu 2minut. Większa kolejka po karty kibica.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:09

  Owczarek napisał:  
Do mnie przyjechała trójka znajomych z Warszawy, rocznikowo każdy z nich ma 18 lat, jednak urodziny we wrześniu i październiku. Pani w kasie nie chciała im sprzedać biletów (konkretnie młoda blondynka) udało się dopiero jak poszli do innej kasy. Kiedyś można było nabyć bilet normalnie, pamiętam jak chodziłem na 4 lige to miałem może z 15 lat i nikt problemów nie robił. Do tego jedna dziewczyna zapomniała karty kibica z Warszawy i chciałą wyrobić Szczecińską i kazali przyjść z rodzicem, a rodzice 600 km od Szczecina. Ale tak jak mówiłem w innej kasie bez problemowo. Organizacja pozostawia wiele do życzenia



Bilet chcieliście kupić w tych kasach na końcu gdzie płatność tylko gotówką ? Chodzi mi o problem z wiekiem.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:12
Byłem, kupiłem ,stałem 8 min , mniej ludzi w kasach gdzie można kupić tylko za gotówke , sektor 7 prawie cały pełny a 8 już sprzedają 22 rząd i oczywiście nie można kupić na sektory które są wyłaczone ze sprzedaży .Ciekawe czy otworzą jak im się skończy ilość miejsc tzn około 10850 .Aha byłem 17,10


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:15

  domin839 napisał:  

  Owczarek napisał:  
Do mnie przyjechała trójka znajomych z Warszawy, rocznikowo każdy z nich ma 18 lat, jednak urodziny we wrześniu i październiku. Pani w kasie nie chciała im sprzedać biletów (konkretnie młoda blondynka) udało się dopiero jak poszli do innej kasy. Kiedyś można było nabyć bilet normalnie, pamiętam jak chodziłem na 4 lige to miałem może z 15 lat i nikt problemów nie robił. Do tego jedna dziewczyna zapomniała karty kibica z Warszawy i chciałą wyrobić Szczecińską i kazali przyjść z rodzicem, a rodzice 600 km od Szczecina. Ale tak jak mówiłem w innej kasie bez problemowo. Organizacja pozostawia wiele do życzenia



Bilet chcieliście kupić w tych kasach na końcu gdzie płatność tylko gotówką ? Chodzi mi o problem z wiekiem.



Tak :) a rok temu takich problemów nie mieli. Ostatecznie Ja i koleżanka jako, że jestesmy pełnoletni zostaliśmy wbici do systemu jako ich opieka


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2013 19:20

  Owczarek napisał:  

  domin839 napisał:  

  Owczarek napisał:  
Do mnie przyjechała trójka znajomych z Warszawy, rocznikowo każdy z nich ma 18 lat, jednak urodziny we wrześniu i październiku. Pani w kasie nie chciała im sprzedać biletów (konkretnie młoda blondynka) udało się dopiero jak poszli do innej kasy. Kiedyś można było nabyć bilet normalnie, pamiętam jak chodziłem na 4 lige to miałem może z 15 lat i nikt problemów nie robił. Do tego jedna dziewczyna zapomniała karty kibica z Warszawy i chciałą wyrobić Szczecińską i kazali przyjść z rodzicem, a rodzice 600 km od Szczecina. Ale tak jak mówiłem w innej kasie bez problemowo. Organizacja pozostawia wiele do życzenia



Bilet chcieliście kupić w tych kasach na końcu gdzie płatność tylko gotówką ? Chodzi mi o problem z wiekiem.



Tak :) a rok temu takich problemów nie mieli. Ostatecznie Ja i koleżanka jako, że jestesmy pełnoletni zostaliśmy wbici do systemu jako ich opieka



Czyli chyba tylko tam taka miła obsługa. Chociaż nwm czy koledze obca osoba w innej kasie by sprzedała, kupowałem u znajomej. Dziwne tylko to że ja też nie jestem pełnoletni a mi sprzedano w tej samej kasie, a koledze który też jest niepełnoletni już nie sprzedano, burdel niezły mają.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005