Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 11/09/2013 19:20

  grzela07 napisał:  
Wiadomo coś czy bilety na dzisiejszy mecz będą dostępne na stadionie ?



Według "ligowca" biletow juz nie ma. Sie zdziwilem dosyc mocno... Myslalem, ze nawet polowa nie pojdzie.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Bilety Pogoni - 11/09/2013 21:04
to tylko pokazuje, że ludzie są głodni chodzenia na mecze..

obniżyć ceny biletow na jakiś mecz do symboliczne złotówki i też będzie pełno ludzi..
i jeszcze gdyby tych kart kibica nie było..


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 10:45
Wtedy Klub by dokładał do interesu .... A przecież kasy nie mają.
Kiedyś obniżyli do 5 zł a i tak frekwencja była tragiczna, chyba mniejsza nawet niż w meczu przed promocją.


NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 11:09

  Icar napisał:  
Wtedy Klub by dokładał do interesu .... A przecież kasy nie mają.
Kiedyś obniżyli do 5 zł a i tak frekwencja była tragiczna, chyba mniejsza nawet niż w meczu przed promocją.



Głównie wina marketingu. Narzekaczy oczywiście też nie brakuje.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 11:54
Marketingu jak marketingu, to wydarzenie pokazało zarządowi, że nie warto robić promocji bo wielkiej różnicy nie będzie. W tamtym sezonie jak nasi grali tak tragicznie, coraz częściej można było usłyszeć, że powinni znów dać te chociaż 5 zł za bilety to Mroczek skomentował to właśnie mniej więcej w ten sposób, że już to robili i skończyli na minusie. Także o takich wielkich promocjach możemy zapomnieć.
I szczerze mówiąc nie dziwię się im a czy to wina marketingu ? raczej mentalności mieszkańców Szczecina. Już kilka razy słyszałem tekst, że moda na Pogoń w mieście już minęła i coś w tym jest... Nasi grają dobrze jak nigdy a frekwencja jak była żenująca tak jest nadal.
Praktycznie niedługo zaczniemy okupować ostatnie miejsca pod względem frekwencji w kolejnych kolejkach. Jak ewentualna wygrana z lechią a potem chociaż w najgorszym razie remis z lechem nie zwiększy znacząco frekwencji, to już nic jej nie zwiększy.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 12:15
- drogie bilety, karnety;
- traktowanie po macoszemu stałych bywalców (karnetowiczów);
- archaiczny stadion mający się nijak do nowych obiektów w innych większych miastach;
- brak 'mody na Pogoń' - co się z tym wiąże, słabe działania marketingców, żeby przyciągnąć na stadion starych bywalców/ewentualnych nowych kibiców;

To według mnie główne przyczyny bardzo słabej (jak na nasze możliwości) frekwencji. Dodatkowo wpływ na to może mieć słabsze zainteresowanie piłką wynikające z ciągłych (wstydliwych) porażek reprezentacji, polskich drużyn w europejskich pucharach.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 12:45
z ta "moda na Pogon" to nie frazes a wrecz przeciwnie cos jest na rzeczy. Lata degrengolady dobitnie zebrała żniwa, Ptak i Gondor spowodowali ze gros starszych kibiców którzy mieli tego wszystkiego po prostu dosc i dzis trudno ich z powrotem na stadion. Młodych raczej co innego interesuje zazwyczaj i pieniądze i siły wola spożytkować w innym kierunku. Kiedys w tatach 90tych niezależnie jak Pogoni szlo i jej wynikow, pogody czy klasy rywala była tzw ekspozycja stała i 5 koło to był gwarant, niestety Ci ludzie "umarli" śmiercią naturalna i poprzez działania wyzej wymienionych. Takze podziękujmy miastu ze nie wykorzystywało jak była sposobność koniunktury i sabotażystom ktorzy "zarzadzali" klubem. Obawiam sie ze wyniki z pierwszego roku Bekdasa niewiele by zmieniły w tej materii, a to juz bardzo snutna konkluzja.

Inna sprawa to co napisał powyżej eF w kwestii poziomu naszej kopanej i wynikow, ale nie demonizowałbym zbytnie jednak tego faktu, wszak gra i wyniki są jakie są od "zawsze" z małymi wyjątkami. No i trend na kibicowanie zespołom zagranicznym, to istotna kwestia.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 12:52
w Szczecinie zawsze była chujnia...z wynikami, ale zawsze było sporo fanatyków, i jeszcze więcej kibiców, którzy niezależnie od wyżej wymienionego zawsze byli. ceny, marketingi, itp też zapewne mają znaczenie na frekwencję, ale nikt tu nie zwrócił uwagi, a co wg mnie jest główną przyczyną, na spierdoloną ustawę o imprezach masowych. karty kibica, schody (zakazy za nie), wyroki za alkohol..no niestety, przypomnijcie sobie zanim się spierdoliliśmy do 4 ligi jak to wszystko wyglądało z formalnościami chociażby kupienia biletów, już nie wspominając o całej reszcie.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
ddd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3897 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 13:32
Panowie potrzebuję pomocy, odpowiedzi na pytanie znaczy się..

Mam jedno konto założone w tym serwisie kupowania biletów online. Wybieram jako główny użytkownik tego konta 3 miejsca na sektorze, dalej muszę wpisać dane osobowe 2 innych osób (imię, nazwisko, pesel), osoby te posiadają normalnie karty kibica. Przechodząc dalej, płacę i co, te 2 dodatkowe osoby mają wbite po bilecie na ich kartach kibica?

Do tej pory kupowałem tylko jeden bilet online, wcześniej zawsze przy okazji zajeżdżałem na stadion do kas, tym razem nie mam możliwości. Pomóżcie.


POGOŃ !!
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 14:02

  TeHaCe napisał:  
w Szczecinie zawsze była chujnia...z wynikami, ale zawsze było sporo fanatyków, i jeszcze więcej kibiców, którzy niezależnie od wyżej wymienionego zawsze byli. ceny, marketingi, itp też zapewne mają znaczenie na frekwencję, ale nikt tu nie zwrócił uwagi, a co wg mnie jest główną przyczyną, na spierdoloną ustawę o imprezach masowych. karty kibica, schody (zakazy za nie), wyroki za alkohol..no niestety, przypomnijcie sobie zanim się spierdoliliśmy do 4 ligi jak to wszystko wyglądało z formalnościami chociażby kupienia biletów, już nie wspominając o całej reszcie.



Najgorsze jest to, że dużo ludzi się interesuje Pogonią, śledzi informacje cały czas i są na bieżąco praktycznie ze wszystkim, ale i tak na mecz wybiorą się od święta.


  ddd napisał:  
Panowie potrzebuję pomocy, odpowiedzi na pytanie znaczy się..

Mam jedno konto założone w tym serwisie kupowania biletów online. Wybieram jako główny użytkownik tego konta 3 miejsca na sektorze, dalej muszę wpisać dane osobowe 2 innych osób (imię, nazwisko, pesel), osoby te posiadają normalnie karty kibica. Przechodząc dalej, płacę i co, te 2 dodatkowe osoby mają wbite po bilecie na ich kartach kibica?

Do tej pory kupowałem tylko jeden bilet online, wcześniej zawsze przy okazji zajeżdżałem na stadion do kas, tym razem nie mam możliwości. Pomóżcie.



Tak, w momence zapłaty mają bilety wbite na swoją kartę kbica.


ddd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3897 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 14:05
Podziękował!


POGOŃ !!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 14:40

  TeHaCe napisał:  
w Szczecinie zawsze była chujnia...z wynikami, ale zawsze było sporo fanatyków, i jeszcze więcej kibiców, którzy niezależnie od wyżej wymienionego zawsze byli. ceny, marketingi, itp też zapewne mają znaczenie na frekwencję, ale nikt tu nie zwrócił uwagi, a co wg mnie jest główną przyczyną, na spierdoloną ustawę o imprezach masowych. karty kibica, schody (zakazy za nie), wyroki za alkohol..no niestety, przypomnijcie sobie zanim się spierdoliliśmy do 4 ligi jak to wszystko wyglądało z formalnościami chociażby kupienia biletów, już nie wspominając o całej reszcie.



Nie do końca się to przekłada na frekwencje jak sadze.Owszem karty kibica tak ale schody etc raczej nie. Patrząc że stadion jest pusty i schody zresztą też.
Przykład miast gdzie są stadiony jest aż nadto widoczny.Myślę że do tego co wskazali poprzednicy dochodzi powstający kompleks nas szczecinian wobec miast które w ostatnim 10 leciu nam uciekły pod każdym względem.Upadająca stocznia ,zakłady,masowy exodus za granicę brak szans na EURO ,brak stadionu i perspektywa że się go doczekamy,budowanie hali sportowej jak w jakieś 50 tys. dziurze i osoba pseudo prezydenta marketingowca Krzystka który tylko w obliczu kampanii gębą robi wiatr to wszystko zniechęca do tego by przychodzić na tą ruinę.Staliśmy się prowincją i dla wielu szczecinian jest to wstyd wobec tego co widzą w Poznaniu,Wrocławiu,Gdańsku czy Krakowie.Do tego zamożność mieszkańców jest na niższym poziomie niż w innych dużych miastach co tez bez znaczenia nie jest.Przykre to wszystko ale rozpad klubu to tez wypadkowa tego co się tu dzieje od pewnego czasu .

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 12 września 2013, 14:46 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 15:54

  EPSON napisał:  

  TeHaCe napisał:  
w Szczecinie zawsze była chujnia...z wynikami, ale zawsze było sporo fanatyków, i jeszcze więcej kibiców, którzy niezależnie od wyżej wymienionego zawsze byli. ceny, marketingi, itp też zapewne mają znaczenie na frekwencję, ale nikt tu nie zwrócił uwagi, a co wg mnie jest główną przyczyną, na spierdoloną ustawę o imprezach masowych. karty kibica, schody (zakazy za nie), wyroki za alkohol..no niestety, przypomnijcie sobie zanim się spierdoliliśmy do 4 ligi jak to wszystko wyglądało z formalnościami chociażby kupienia biletów, już nie wspominając o całej reszcie.



Nie do końca się to przekłada na frekwencje jak sadze.Owszem karty kibica tak ale schody etc raczej nie. Patrząc że stadion jest pusty i schody zresztą też.
Przykład miast gdzie są stadiony jest aż nadto widoczny.Myślę że do tego co wskazali poprzednicy dochodzi powstający kompleks nas szczecinian wobec miast które w ostatnim 10 leciu nam uciekły pod każdym względem.Upadająca stocznia ,zakłady,masowy exodus za granicę brak szans na EURO ,brak stadionu i perspektywa że się go doczekamy,budowanie hali sportowej jak w jakieś 50 tys. dziurze i osoba pseudo prezydenta marketingowca Krzystka który tylko w obliczu kampanii gębą robi wiatr to wszystko zniechęca do tego by przychodzić na tą ruinę.Staliśmy się prowincją i dla wielu szczecinian jest to wstyd wobec tego co widzą w Poznaniu,Wrocławiu,Gdańsku czy Krakowie.Do tego zamożność mieszkańców jest na niższym poziomie niż w innych dużych miastach co tez bez znaczenia nie jest.Przykre to wszystko ale rozpad klubu to tez wypadkowa tego co się tu dzieje od pewnego czasu .



I to jest przyczyna, ze nei chodza na mecze?

Moim zdaniem przyczyna jest prozaiczna. Moze i ludzie interesuja sie Pogonia i sportem w Szczecinie, ja tez interesuje sie wieloma sprawami, a niekoniecznie poswiecam czas zeby bezposrednio sie o tym przekonac. Poza tym nie kazdy ma ochote spedzac czas na meczu, tak bylo jest i bedzie. Masa ludzi nie ma pojecia o tym, ze w danym dniu jest rozgrywany mecz. Kto w tym siedzi to wie, a skad przecietny mieszkaniec Szczecina i regionu ma o tym wiedziec? Na miescie jest sladowa ilosc informacji, wrecz zerowa w porownaniu do tego co dzialo sie powiedzmy za czasow Ptaka. Klub powinien wyjsc do kibcow, a nie odwrotnie, a mam wrazenie, ze to prezesie oczekuja ruchow od nas kibicow zeby sie tym zainteresowac, ale chyba nie zdaja sobie sprawy, ze poprzez tulaczke po nizszych ligach moda na Pogon przeminela jakis czas temu, trzeba od nowa zainteresowac publike. Warto byloby po udanej rundzie jesiennej (zakladam, ze tak teraz bedzie) na wiosne zrobic naprawde tanie bilety + glosny marketing w calym regionie i zobaczyc jak to bedzie. Tak jak kiedys robil to Gornik, przez cala runde bilety po 5 zl i efekty w sumie sa do teraz widoczne.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 12/09/2013 21:37

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  TeHaCe napisał:  
w Szczecinie zawsze była chujnia...z wynikami, ale zawsze było sporo fanatyków, i jeszcze więcej kibiców, którzy niezależnie od wyżej wymienionego zawsze byli. ceny, marketingi, itp też zapewne mają znaczenie na frekwencję, ale nikt tu nie zwrócił uwagi, a co wg mnie jest główną przyczyną, na spierdoloną ustawę o imprezach masowych. karty kibica, schody (zakazy za nie), wyroki za alkohol..no niestety, przypomnijcie sobie zanim się spierdoliliśmy do 4 ligi jak to wszystko wyglądało z formalnościami chociażby kupienia biletów, już nie wspominając o całej reszcie.



Nie do końca się to przekłada na frekwencje jak sadze.Owszem karty kibica tak ale schody etc raczej nie. Patrząc że stadion jest pusty i schody zresztą też.
Przykład miast gdzie są stadiony jest aż nadto widoczny.Myślę że do tego co wskazali poprzednicy dochodzi powstający kompleks nas szczecinian wobec miast które w ostatnim 10 leciu nam uciekły pod każdym względem.Upadająca stocznia ,zakłady,masowy exodus za granicę brak szans na EURO ,brak stadionu i perspektywa że się go doczekamy,budowanie hali sportowej jak w jakieś 50 tys. dziurze i osoba pseudo prezydenta marketingowca Krzystka który tylko w obliczu kampanii gębą robi wiatr to wszystko zniechęca do tego by przychodzić na tą ruinę.Staliśmy się prowincją i dla wielu szczecinian jest to wstyd wobec tego co widzą w Poznaniu,Wrocławiu,Gdańsku czy Krakowie.Do tego zamożność mieszkańców jest na niższym poziomie niż w innych dużych miastach co tez bez znaczenia nie jest.Przykre to wszystko ale rozpad klubu to tez wypadkowa tego co się tu dzieje od pewnego czasu .



I to jest przyczyna, ze nei chodza na mecze?

Moim zdaniem przyczyna jest prozaiczna. Moze i ludzie interesuja sie Pogonia i sportem w Szczecinie, ja tez interesuje sie wieloma sprawami, a niekoniecznie poswiecam czas zeby bezposrednio sie o tym przekonac. Poza tym nie kazdy ma ochote spedzac czas na meczu, tak bylo jest i bedzie. Masa ludzi nie ma pojecia o tym, ze w danym dniu jest rozgrywany mecz. Kto w tym siedzi to wie, a skad przecietny mieszkaniec Szczecina i regionu ma o tym wiedziec? Na miescie jest sladowa ilosc informacji, wrecz zerowa w porownaniu do tego co dzialo sie powiedzmy za czasow Ptaka. Klub powinien wyjsc do kibcow, a nie odwrotnie, a mam wrazenie, ze to prezesie oczekuja ruchow od nas kibicow zeby sie tym zainteresowac, ale chyba nie zdaja sobie sprawy, ze poprzez tulaczke po nizszych ligach moda na Pogon przeminela jakis czas temu, trzeba od nowa zainteresowac publike. Warto byloby po udanej rundzie jesiennej (zakladam, ze tak teraz bedzie) na wiosne zrobic naprawde tanie bilety + glosny marketing w calym regionie i zobaczyc jak to bedzie. Tak jak kiedys robil to Gornik, przez cala runde bilety po 5 zl i efekty w sumie sa do teraz widoczne.



To jest jedna z kilku przyczyn i wg. mnie raczej dość istotna.Jakby były podstawy do mocarstwowych planów,głośne transfery i perspektywa stadionu to ludzie by przyszli by w tym uczestniczyć. Marketing owszem tylko o jakiej ofercie mówisz?
20 lat temu ok.a dzisiaj to jakbyś chciał do salonu samochodowego ściągnąć rzeszę kierowców po zakup Poloneza.
Ludzie dzisiaj oczekują widowiska w komfortowych warunkach za cenę na ich kieszeń.Ma być parking pod nosem,wygodne siedzenie pod dachem,fajerwerki i zwycięstwo a nie broczenie w błocie po kostki wjazd samochodem pod kontem 30 stopni na jakaś pustynie czy hardcorowe zejście po schodach przeświecane komórką w ciemnościach miedzy pokrzywami (od ul.Witkiewicza).Chcą też sukcesu ,gry o mistrzostwo i puchary a tu nawet jakby się coś przypadkiem zdarzyło to nie było by gdzie grac.Na dzisiaj dostęp do informacji ,że jest mecz jest ogromny w porównaniu z tym jaki był 10-15 lat temu a wówczas chodziło regularnie 10-15 tys. ludzi.Ci co interesują się piłka bez trudu znajda terminarz czy w tv,gazecie ,necie etc.
chodzi o to że większość ma pakiety TV i wola za 3 zł otworzyć sobie browara i w fotelu obejrzeć mecz.Jak będzie nudny i będziemy przegrywać to przełączą kanał.Tu z Mroczkiem się zgadzam."Będzie stadion ,będzie frekwencja,zainteresowanie,sponsorzy,budżet a co za tym idzie wyniki i moda na Pogoń.
a potwierdzenie pewnych prawideł będzie wyjazd do Poznania gdzie na nowy stadion i kultowy wyjazd pojedzie 50% osób które na Twardowskiego nie bywają z kilku wymienionych przyczyn.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 03:51

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  TeHaCe napisał:  
w Szczecinie zawsze była chujnia...z wynikami, ale zawsze było sporo fanatyków, i jeszcze więcej kibiców, którzy niezależnie od wyżej wymienionego zawsze byli. ceny, marketingi, itp też zapewne mają znaczenie na frekwencję, ale nikt tu nie zwrócił uwagi, a co wg mnie jest główną przyczyną, na spierdoloną ustawę o imprezach masowych. karty kibica, schody (zakazy za nie), wyroki za alkohol..no niestety, przypomnijcie sobie zanim się spierdoliliśmy do 4 ligi jak to wszystko wyglądało z formalnościami chociażby kupienia biletów, już nie wspominając o całej reszcie.



Nie do końca się to przekłada na frekwencje jak sadze.Owszem karty kibica tak ale schody etc raczej nie. Patrząc że stadion jest pusty i schody zresztą też.
Przykład miast gdzie są stadiony jest aż nadto widoczny.Myślę że do tego co wskazali poprzednicy dochodzi powstający kompleks nas szczecinian wobec miast które w ostatnim 10 leciu nam uciekły pod każdym względem.Upadająca stocznia ,zakłady,masowy exodus za granicę brak szans na EURO ,brak stadionu i perspektywa że się go doczekamy,budowanie hali sportowej jak w jakieś 50 tys. dziurze i osoba pseudo prezydenta marketingowca Krzystka który tylko w obliczu kampanii gębą robi wiatr to wszystko zniechęca do tego by przychodzić na tą ruinę.Staliśmy się prowincją i dla wielu szczecinian jest to wstyd wobec tego co widzą w Poznaniu,Wrocławiu,Gdańsku czy Krakowie.Do tego zamożność mieszkańców jest na niższym poziomie niż w innych dużych miastach co tez bez znaczenia nie jest.Przykre to wszystko ale rozpad klubu to tez wypadkowa tego co się tu dzieje od pewnego czasu .



I to jest przyczyna, ze nei chodza na mecze?

Moim zdaniem przyczyna jest prozaiczna. Moze i ludzie interesuja sie Pogonia i sportem w Szczecinie, ja tez interesuje sie wieloma sprawami, a niekoniecznie poswiecam czas zeby bezposrednio sie o tym przekonac. Poza tym nie kazdy ma ochote spedzac czas na meczu, tak bylo jest i bedzie. Masa ludzi nie ma pojecia o tym, ze w danym dniu jest rozgrywany mecz. Kto w tym siedzi to wie, a skad przecietny mieszkaniec Szczecina i regionu ma o tym wiedziec? Na miescie jest sladowa ilosc informacji, wrecz zerowa w porownaniu do tego co dzialo sie powiedzmy za czasow Ptaka. Klub powinien wyjsc do kibcow, a nie odwrotnie, a mam wrazenie, ze to prezesie oczekuja ruchow od nas kibicow zeby sie tym zainteresowac, ale chyba nie zdaja sobie sprawy, ze poprzez tulaczke po nizszych ligach moda na Pogon przeminela jakis czas temu, trzeba od nowa zainteresowac publike. Warto byloby po udanej rundzie jesiennej (zakladam, ze tak teraz bedzie) na wiosne zrobic naprawde tanie bilety + glosny marketing w calym regionie i zobaczyc jak to bedzie. Tak jak kiedys robil to Gornik, przez cala runde bilety po 5 zl i efekty w sumie sa do teraz widoczne.



To jest jedna z kilku przyczyn i wg. mnie raczej dość istotna.Jakby były podstawy do mocarstwowych planów,głośne transfery i perspektywa stadionu to ludzie by przyszli by w tym uczestniczyć. Marketing owszem tylko o jakiej ofercie mówisz?
20 lat temu ok.a dzisiaj to jakbyś chciał do salonu samochodowego ściągnąć rzeszę kierowców po zakup Poloneza.
Ludzie dzisiaj oczekują widowiska w komfortowych warunkach za cenę na ich kieszeń.Ma być parking pod nosem,wygodne siedzenie pod dachem,fajerwerki i zwycięstwo a nie broczenie w błocie po kostki wjazd samochodem pod kontem 30 stopni na jakaś pustynie czy hardcorowe zejście po schodach przeświecane komórką w ciemnościach miedzy pokrzywami (od ul.Witkiewicza).Chcą też sukcesu ,gry o mistrzostwo i puchary a tu nawet jakby się coś przypadkiem zdarzyło to nie było by gdzie grac.Na dzisiaj dostęp do informacji ,że jest mecz jest ogromny w porównaniu z tym jaki był 10-15 lat temu a wówczas chodziło regularnie 10-15 tys. ludzi.Ci co interesują się piłka bez trudu znajda terminarz czy w tv,gazecie ,necie etc.
chodzi o to że większość ma pakiety TV i wola za 3 zł otworzyć sobie browara i w fotelu obejrzeć mecz.Jak będzie nudny i będziemy przegrywać to przełączą kanał.Tu z Mroczkiem się zgadzam."Będzie stadion ,będzie frekwencja,zainteresowanie,sponsorzy,budżet a co za tym idzie wyniki i moda na Pogoń.
a potwierdzenie pewnych prawideł będzie wyjazd do Poznania gdzie na nowy stadion i kultowy wyjazd pojedzie 50% osób które na Twardowskiego nie bywają z kilku wymienionych przyczyn.


Na takim stadionie jak w Zabrzu jakos nie mieli problemow z frekwnecja, a warunki byly porownywalne. Nadal twierdze, ze nie tu lezy problem i nie samym stadionem czy wynikami mozna przywrocic mode na Pogon. Klub musi stworzyc atrakcyjna oferte, a o czym my tu teraz mowimy skoro przed ta runde obrzydzili trybuny nawet stalym bywalcom poprzez ceny karnetow czy brak programow lojalnosciowych. Poza tym nowy stadion owszem przyciagnie ludzi, ale na krotka mete, co widac w innych miastach (Legii czy Lecha tu nie licze, bo to poziom, do ktorego raczej sie nie zblizymy przez najblizsze lata, wiadomo Legia, stolica, a pyry uratowaly dupsko licencja Wronek, choc same przez pewien czas slizgaly sie na tym samym wozku co i my).


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 10:34

  Cytat:  
Na takim stadionie jak w Zabrzu jakos nie mieli problemow z frekwnecja, a warunki byly porownywalne. Nadal twierdze, ze nie tu lezy problem i nie samym stadionem czy wynikami mozna przywrocic mode na Pogon. Klub musi stworzyc atrakcyjna oferte, a o czym my tu teraz mowimy skoro przed ta runde obrzydzili trybuny nawet stalym bywalcom poprzez ceny karnetow czy brak programow lojalnosciowych. Poza tym nowy stadion owszem przyciagnie ludzi, ale na krotka mete, co widac w innych miastach (Legii czy Lecha tu nie licze, bo to poziom, do ktorego raczej sie nie zblizymy przez najblizsze lata, wiadomo Legia, stolica, a pyry uratowaly dupsko licencja Wronek, choc same przez pewien czas slizgaly sie na tym samym wozku co i my).



Owszem sprawa karnetów i potraktowania stałych bywalców to samobój marketingowy i oni pewnie już o tym wiedzą.To jednak dało by ok.1-2 tys ludzi więcej max.Kwestia obniżenia biletów na 5 zł to następne 2-3 tys.To wszystko jest mało!!.Finansowo by im się to nie opłaciło.Po za tym uparcie twierdzę ,że to co zadziałało w Zabrzu u nas wcale nie musi a biorąc pod uwagę komfort oglądania meczów na jesieni (zimno,deszcz a nawet śnieg) to i tak do 10 tys.średniej byśmy nie dojechali.Po za Poznaniem i W-wą jest jeszcze Gdańsk,Kraków,Wrocław,Lubin,Białystok.Bedzie zaraz Zabrze i Bielsko a w perspektywie Łódz.Wszędzie tam frekwencja nadal jest po za naszym zasięgiem a w czasach starych obiektów byliśmy przed nimi prawie zawsze.Przy optymalnym wykorzystaniu nowego stadionu i przyzwoitych wynikach wydaje się ze Mroczek mógłby liczyć na średnia w okolicy 12 tys. ludzi a to jak na nasze biedne miasto było by całkiem całkiem.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 11:22
Nie zgodzę się. Srednio 3 tys. więcej d bodziec dla tych jeszcze niezdecydowanych. A oplaca im sie teraz? Lepiej zaszczepiac ludziom chodzenie na Pogon, niz odstraszanie ich cenami idac myslami "kto ma przyjsc i tak przyjdzie". Tak to nie dziala. Podstawowa zasada, kus klientow cena, przyzwyczaj go do produktu, niech sie uzalezni. Dopiero wtedy podnosisz ceny. Nawet jesli to przyniesie tylko korzysc w postaci przychodzacych na mecz 3 raz w sezonie, to przynajmniej juz maja karte kibica i zabierasz im argument "ahhh ta cholerna karta...:"


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 12:09

  EPSON napisał:  

  Cytat:  
Na takim stadionie jak w Zabrzu jakos nie mieli problemow z frekwnecja, a warunki byly porownywalne. Nadal twierdze, ze nie tu lezy problem i nie samym stadionem czy wynikami mozna przywrocic mode na Pogon. Klub musi stworzyc atrakcyjna oferte, a o czym my tu teraz mowimy skoro przed ta runde obrzydzili trybuny nawet stalym bywalcom poprzez ceny karnetow czy brak programow lojalnosciowych. Poza tym nowy stadion owszem przyciagnie ludzi, ale na krotka mete, co widac w innych miastach (Legii czy Lecha tu nie licze, bo to poziom, do ktorego raczej sie nie zblizymy przez najblizsze lata, wiadomo Legia, stolica, a pyry uratowaly dupsko licencja Wronek, choc same przez pewien czas slizgaly sie na tym samym wozku co i my).



Owszem sprawa karnetów i potraktowania stałych bywalców to samobój marketingowy i oni pewnie już o tym wiedzą.To jednak dało by ok.1-2 tys ludzi więcej max.Kwestia obniżenia biletów na 5 zł to następne 2-3 tys.To wszystko jest mało!!.Finansowo by im się to nie opłaciło.Po za tym uparcie twierdzę ,że to co zadziałało w Zabrzu u nas wcale nie musi a biorąc pod uwagę komfort oglądania meczów na jesieni (zimno,deszcz a nawet śnieg) to i tak do 10 tys.średniej byśmy nie dojechali.Po za Poznaniem i W-wą jest jeszcze Gdańsk,Kraków,Wrocław,Lubin,Białystok.Bedzie zaraz Zabrze i Bielsko a w perspektywie Łódz.Wszędzie tam frekwencja nadal jest po za naszym zasięgiem a w czasach starych obiektów byliśmy przed nimi prawie zawsze.Przy optymalnym wykorzystaniu nowego stadionu i przyzwoitych wynikach wydaje się ze Mroczek mógłby liczyć na średnia w okolicy 12 tys. ludzi a to jak na nasze biedne miasto było by całkiem całkiem.


Z ciekawosci sprawdzam sobie frekwencje w miastach z nowymi stadionami. I tak przykladowo:

>> Lubin 8135, 10872, 5467
>> Kielce 8678, 8971,7697
>> Gliwice 3150, 5012, 5126
>> Gdańsk 11645, 12569, 14735, 24276
>> Wrocław 10629, 13422, 11004
>> Bydgoszcz 9000, 4365, 4863
>> Cracovia 10118, 9153, 13212

I dla porownania Szczecin:

12284, 4630, 6780

Ciezko tu o jakas prawidlowosc. W Lubinie, Gliwicach, Bydgoszczy i imo w Kielcach bieda o ile faktycznie to stadion ma ludzi przyciagac. Gdansk wyraznie odjezdza, ale tu z kolei przyszly wyniki i przyszli kibice. Stadion w poprzednim sezonie byl ten sam, a frekwencji takiej nie bylo. Moze lepiej byloby przeanalizowac caly sezon, bo tutaj tez wyraznie widac na naszym przykladzie czy Cracovii, ze ilosc kibicow determinuje rywal - w tym przypadku Legia. Jasna sprawa, ze nowy stadion przyciagnie ludzi, ale nie beda tozadne czary, ze nagle z sredniej frekwencji ok.7000 (to i tak zawyzone przez mecz z Legia, docelowo bedzie sie to ksztaltowac pewnie wokol 5000) skoczymy na 11-12 tys. Cracovia jeszcze jedzie jako beniaminek, w dodatku miasto derbowe, gdzie walka o kibica jest wieksza i tam kluby potrafia to robic. Zobaczymy co bedzie sie dzialo gdy przyjdzie pasmo porazek, tak jak w sezonie spadkowym. Bedziemy mieli lepsze porownanie jesli Pogon Wdowczyka utrzyma forme i bedzie dalej robic wyniki :)


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 12:22
Pod kasami pustka... Będzie ciekawie jak Lechia przyjedzie w sporej grupie...


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 12:38

  kęsik napisał:  
Pod kasami pustka... Będzie ciekawie jak Lechia przyjedzie w sporej grupie...



Na pewno nie będą w tak sporej grupie jak rok temu ;)


Fanatycznie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005