Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 20/01/2016 13:45

  bark77 napisał:  
Ciekawe co przygotowali :D
Obrazek png wstawiony na forum



Mogli by zrobić coś "fajnego" dla tych którzy chodza na mecze zawsze bo ja np. od ladnych paru lat nie opuscilem meczu domowego a karnet moze przez te 5 lat mialem na jedną runde :P a jakis janek kupi karnet a wybierze sobie mecze w rundzie na ktore pojdzie i na ktore nie bo deszcz, zimno itd :) dlatego dla mnie zawsze dziwne bylo gratyfikowanie karnetowcow. No i nie kazdego stac zeby wydawac spora kwote na karnet na raz :P powinno byc cos na wzor krajow zachodnich albo Legii - wprowadzili system wojskowy tj. ten kto "zaliczyl" kazdy mecz domowy w danym roku ma stopien generała i wybiera sobie nagrode. Oczywiscie nie żale sie i bez spiny mi tu prosze, ale jesli juz chcą "nagradzac" ludzi no to w sposob bardziej sensowny :)


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/01/2016 00:28
Na zachodzie to wydaje mi się, że jednak kluczowe są karnety właśnie. Przykład Niemców gdzie na taką BVB poszło 55 tyś. na ten sezon. Właściwie to wiadomo kiedy u nas się pojawią nowe? Sam jestem ciekaw jakim bonusem nas uraczą.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3804 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/01/2016 00:43
A te nagrody z rundy jesiennej zostały w końcu rozlosowane? ;)


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/01/2016 16:11

  krzysiek48 napisał:  
A te nagrody z rundy jesiennej zostały w końcu rozlosowane? ;)



O to samo miałem zapytać. Miało ich być (chyba) kilkadziesiąt, a kojarzę jedynie info o osobach, które z murawy mecz oglądały. Jeśli rzeczywiście zostały rozlosowane, to kolejne brawa dla marketingu Pogoni...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/01/2016 19:01
Zakładać Twittera i pytać się rzecznika :P


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/01/2016 14:56
Karnety to sie pojawia ??? 3 tygodnie do pierwszego meczu, juz dawno powinny byc! wszystko na ostatnio chwile


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/01/2016 11:47
Dokładnie. Co czekają, aż jakaś zewnętrzna firma im zrobi projekty na karnety czy dogadują się czy Stoprocent nie dorzuci po parze skarpet do karnetu? Jak dal mnie to słabo wygląda i pewnie na Koronie garstka się pojawi.

p.s tak swoją drogą to mam pytanie do kogoś kto kupuje bilety co mecz. Rozumiem, że na każdym jest taka sama grafika i zmienia się tylko tekst z kim gramy, kiedy i o której?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/01/2016 12:10

  Maxvell napisał:  


p.s tak swoją drogą to mam pytanie do kogoś kto kupuje bilety co mecz. Rozumiem, że na każdym jest taka sama grafika i zmienia się tylko tekst z kim gramy, kiedy i o której?



tak


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6914 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/01/2016 15:09

  pogonszczecin.pl napisał:  


Karnetowicze to najwierniejsza grupa kibiców Pogoni Szczecin, dlatego też po raz kolejny przygotowaliśmy dla nich promocje i konkursy. Oprócz standardowych zniżek, kibice z karnetami mają szansę na inne atrakcje!

Na właścicieli karnetów czekać będzie czekać ponad 50 atrakcyjnych nagród. A właściwie, to... 1050, ale po kolei!

Wspominane 50 nagród rozdamy wśród kibiców, którzy zakupią abonamenty na drugą część sezonu zasadniczego sezonu zasadniczego. Wśród nagród będzą:
- oglądanie meczu ze strefy Silver,
- trening z II zespołem,
- sesja zdjęciowa z piłkarzem Pogoni na stadionie,
- akcja "zobacz mecz jak dziennikarz",
- mecz "z kanapy" ustawionej przy murawie dla 2 osób,
- karnety na rundę finałową,
- piłki z podpisami Portowców!

To nie wszystko! Tuż przed samą inauguracją sezonu odbędzie się prezentacja drużyny Pogoni Szczecin. O samym wydarzeniu więcej będziemy mówić od 1 lutego, ale już dzisiaj gwarantujemy 1000 darmowych biletów dla karnetówiczów właśnie na prezentację! Po 250 wejściówek na przedrundową prezentację Portowców trafi do naszych punktów w CHR Galaxy, Outlet Parku, Fanshopie na stadionie oraz do sprzedaży internetowej. 250 pierwszych karnetowiczów w każdym z w/w miejsc będzie mogło odebrać darmową wejściówkę na przedsezonową prezentację drużyny!

Nagrody są o tyle wyjątkowe, że w większości nie da się ich kupić! Szansą na ich zdobycie jest posiadanie karnetu. Po losowaniu skontaktujemy się ze zwycięzcami mailowo.

Biuro prasowe



Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/01/2016 19:34
Fajnie, że dają nagrody dla karnetowców, ale płatna prezentacja zespołu ? W innych klubach też tak jest ?

Ostatnio edytowany przez: Icar, 28 stycznia 2016, 19:42 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/01/2016 21:46

  Icar napisał:  
Fajnie, że dają nagrody dla karnetowców, ale płatna prezentacja zespołu ? W innych klubach też tak jest ?



Też mnie to zastanowiło.Zamiast prezentacje wykorzystać marketingowo stwarzając jakieś atrakcje,nagrody i fajny show co przełoży się na wizytę na stadionie nowych kibiców którzy przyjdą i się zarażą to tworzy sie jakaś iluzje w postaci prezentu.Najśmieszniejsze jest chyba to że pewnie prezentacja będzie na...1 tys. osób by uniknąć całego zamieszania i kosztów związanych z org. imprez masowych.Czyli mamy bardzo ciekawy prezent .
Jesli to taki pomysł działu marketingu o takim podłożu to jest to mega słabe.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 28 stycznia 2016, 21:51 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/01/2016 21:53
A ja mysle ze blety są darmowe tak jak kiedys bylo to rozdawane na prezentacje przy WDS. A karneciarze je dostaną w ramach tego ze kupili karnet, a inni moze beda musieli sobie na nie poczekac bo pewnie ilosc jest ograniczona i nie kazdy sie zalapie.


  Icar napisał:  
Fajnie, że dają nagrody dla karnetowców, ale płatna prezentacja zespołu ? W innych klubach też tak jest ?



Ale gdzie napisali ze prezentacja bedzie platna ? 1 lutego bedzie wiecej info narazie jest ze karneciarze maja pierwszenstwo w odbiorze bezplatnych biletow.

a zreszta, jesli jest inaczej niz pisze czyli jednak bedzie platna prezentacja, to nie masz pojecia jak bedzie wygladac i co przygotowali wiec po co komentujesz juz na starcie ze chujowo ?

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 28 stycznia 2016, 22:03 [1 raz(y)]


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3926 dni




Odp: Bilety Pogoni - 28/01/2016 23:13
Jak to będzie w końcu z tą kartą kibica? Kiedy przestanie być obowiązkowa?


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 00:11

  combat napisał:  
A....wiec po co komentujesz juz na starcie ze chujowo ?



Gdzie ty tam widzisz krytykę i to jeszcze, że aż "chujowo" ?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 11:03

  polanski93 napisał:  
Jak to będzie w końcu z tą kartą kibica? Kiedy przestanie być obowiązkowa?



czytasz czasem stronę oficjalną ? trzeba będzie mieć kartę kibica, nic nie wiadomo kiedy będzie zniesiona ;)


  Cytat:  
Gdzie ty tam widzisz krytykę i to jeszcze, że aż "chujowo" ?



Twój post jest z wyraźną pretensją, nie wiem po co chcesz się kłócić


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5273 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 11:26

  EPSON napisał:  

Też mnie to zastanowiło.Zamiast prezentacje wykorzystać marketingowo stwarzając jakieś atrakcje,nagrody i fajny show co przełoży się na wizytę na stadionie nowych kibiców którzy przyjdą i się zarażą to tworzy sie jakaś iluzje w postaci prezentu.Najśmieszniejsze jest chyba to że pewnie prezentacja będzie na...1 tys. osób by uniknąć całego zamieszania i kosztów związanych z org. imprez masowych.Czyli mamy bardzo ciekawy prezent .
Jesli to taki pomysł działu marketingu o takim podłożu to jest to mega słabe.



Naprawdę trzeba sobie dopowiedzieć jakąś historyjkę, tylko po to, żeby mieć powód do pojechania marketingu?
Jak stara baba... co nie wiem to dopowiem. Brawo!

Osobiście uważam, że to bardzo dobry ruch (wynagradzanie karnetowiczów), może niektórych skusi do kupienia karnetu.
I owszem kupno karnetu powinno wiązać się z przywilejami, do których dostępu nie mają "zwykli biletowicze".


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 12:45

  Lemon napisał:  

  EPSON napisał:  

Też mnie to zastanowiło.Zamiast prezentacje wykorzystać marketingowo stwarzając jakieś atrakcje,nagrody i fajny show co przełoży się na wizytę na stadionie nowych kibiców którzy przyjdą i się zarażą to tworzy sie jakaś iluzje w postaci prezentu.Najśmieszniejsze jest chyba to że pewnie prezentacja będzie na...1 tys. osób by uniknąć całego zamieszania i kosztów związanych z org. imprez masowych.Czyli mamy bardzo ciekawy prezent .
Jesli to taki pomysł działu marketingu o takim podłożu to jest to mega słabe.



Naprawdę trzeba sobie dopowiedzieć jakąś historyjkę, tylko po to, żeby mieć powód do pojechania marketingu?
Jak stara baba... co nie wiem to dopowiem. Brawo!

Osobiście uważam, że to bardzo dobry ruch (wynagradzanie karnetowiczów), może niektórych skusi do kupienia karnetu.
I owszem kupno karnetu powinno wiązać się z przywilejami, do których dostępu nie mają "zwykli biletowicze".




jak najbardziej powinno być jak najwięcej przywilejów dla karnetowiczów. dla tych przedłużających jeszcze bardziej, bo to stały klient.

jak najbardziej malkontenctwo powinno być piętnowane. jednak trzeba też przyznać to, że marketing naszej ukochanej Pogoni jest na żenująco niskim poziomie. nawet nie wiem jak ten poziom nazwać,bo z tego co obserwuję, czytam, słyszę w radiu, to i koszykówka (wilki) i ręczna (baltika, chłopaki) i nawet halówka (04 milicyjny klub) ma o wiele większe działania niż ta najważniejsza Pogoń.

same promocje i nagrody w karnetach na pewno są ciekawe i atrakcyjne, ale skąd zwykli ludzie, zwykli kibice (nie fanatycy), mają o tym wszystkim wiedzieć? znaczna ich część nawet nie wie, że był w danym dniu mecz, ile to już razy słyszałem: to dzisiaj Pogoń grała!?

na stacji benzynowej zwykła kasjerka, kilkakroć pyta czy może hotdoga, czy reda, czy kawe, a może frytki do tego, a u nas przy sprzedaży biletu? tylko wielce obrażone księżniczki. to powinien być pierwszy punkt wyjscia, czy to w fanszopie, czy w kasach, czy w galeriach, ekspedienci powinni zachęcać do karnetów, do udziału w konkursach, nakręcać ich na nagrody.

to już kurwa nawet w jebanym berlinkebabie mają większe pojęcie o marketingu bezpośrednim, bo zadają zawsze pytanie A CO DO PICIA, zamiast, czy coś do picia.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 12:59
Poruszyłeś kilka ciekawych kwestii np. kasjerek, cóż, te młode jeszcze jakoś ogarniają, ale jak zdarzy się kobieta w wieku 40-50 lat, to niemal zawsze nie potrafią dogadać się z klientem z zagranicy. Kiedyś widzialem jak dziewczyny z Japonii chiały kupić bilet... az trzy kasjerki je obsługiwały, a kolejka daleko za fan szop :) dziennikarze z zagranicy tez spotkali sie z barierą językową. Wydaje mi sie ze osoba na takim stanowisku MUSI chociaz troche ogarniac angielski, ale jak widac, nawet takie oczywiste kwestie u nas kuleją :)

Hala istnieje od lata 2014, i w tym czasie juz kazdy klub grający tam zaliczył frekwencje na poziomie 5 tysiecy ludzi, (czyli większą niz na niektorych naszych meczach) co jeszcze niedawno byloby nie do ogarniecia nawet nie tylko z powodu małej hali (ręczna z VIve kielce i kobieca sekcja w europucharach miały komplety, futsal ostatnio 5 koła ludzi, chemik i wilki kilka razy na sezon mają pełną halę)

tam działa marketing bo bez tego nie byloby takiej frekwencji. Gdy marketing np. dziewczyn z pilki recznej nie działa, to przychodzi na mecze po 200 osób i grają na Twardowskiego. Jak działa, to potrafilo przyjsc 4-5 tysiecy ludzi na mecz z HJK Helsinki.


  Cytat:  
jak najbardziej powinno być jak najwięcej przywilejów dla karnetowiczów. dla tych przedłużających jeszcze bardziej, bo to stały klient.



Bede sie upieral przy tym, ze karnetowiec janusz z krytej ktory chodzi tylko na mecze z Legią Lechem i Wisłą tylko dlatego ze ma karnet nie powinien miec zadnych przywilejow. A widac ilu takich januszy jest, skoro co mecz system myli się i okolo 800-1200 ludzi z karnetami po prostu nie przychodzi. Ok mozna nie przyjsc dwa mecze na runde, ale niestety niektorzy sobie wybierają terminy zalezne od pogody itd...

jak kupuje bilet co mecz to nie jestem stałym klientem ?

przy nagrodach werfyikacja powinna byc na podstawie karty kibica - na 100% mają w systemie kto ile razy "odbił się" od kołowrotka

zresztą tak jest na Legii, ze nabijają sie punkty na kartę za kazde wejscie na stadion a nie kupno biletu czy karnetu.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 13:19
nie do końca z tymi nieprzychodzącymi karnetowcami mogę się zgodzić. kwestii kibocowskich w ogóle nie będę w tym odniesieniu poruszał, bo jak one się przedstawiają, jest to oczywistą oczywistością.
natomiast z punku widzenia klubu (czysto biznesowego) nie ma najmniejszego znaczenia czy ktoś był na 1 czy na 5, czy na wszystkich meczach. widać, że zależy im przede wszystkim na sprzedaży karnetów, pewnie idą za tym wymierne korzyści, więc sobie tak nagradzają.

inna sprawa, że jakaś forma nagradzania najwierniejszych byłaby na pewno miła. fajnie, jeśli klub by wziął takie coś pod uwagę. niemniej jednak, bycie na meczu jest jednym z najświętszych obowiązków, więc nie można się obruszać, że ja jestem zawsze i tego nikt ni doceni. doceni, to miło, fajnie, itp. jednak trzeba bez względu na wszystko zapierdalać i robić swoje Bracia:)!!!!

jeszcze odnośnie marketingu, zapomniałem o husarii, a niestety marketingowo są chyba na pierwszym miejscu. w swoim czasie nawet jakieś ankiety w głosach czy czymś w podobie, byli w stanie wygrać jako, uwaga, najlepsza drużyna regionu...

http://radioszczecin.pl/1,333378,husaria-szkoli-juniorow-wideo


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Bilety Pogoni - 29/01/2016 13:24
oczywiscie nie mam zadnych roszczen co do nagród - mowie tylko, ze mialbym inny pomysl na rozegranie tego jesli juz bym sie tym zajmowal ;)



wychodzi na to, ze marketing gorszy od Pogoni ma chyba tylko waterpoolo Arkonia Szczecin i Gryf Szczecin hokej team : P (jak ktos nie znal tego drugiego zespolu, no to juz zna :D grali w nizszych ligach niemieckich i chyba jeden sezon w 2 lidze polskiej)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005