Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 14:15

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  Cytat:  
Na takim stadionie jak w Zabrzu jakos nie mieli problemow z frekwnecja, a warunki byly porownywalne. Nadal twierdze, ze nie tu lezy problem i nie samym stadionem czy wynikami mozna przywrocic mode na Pogon. Klub musi stworzyc atrakcyjna oferte, a o czym my tu teraz mowimy skoro przed ta runde obrzydzili trybuny nawet stalym bywalcom poprzez ceny karnetow czy brak programow lojalnosciowych. Poza tym nowy stadion owszem przyciagnie ludzi, ale na krotka mete, co widac w innych miastach (Legii czy Lecha tu nie licze, bo to poziom, do ktorego raczej sie nie zblizymy przez najblizsze lata, wiadomo Legia, stolica, a pyry uratowaly dupsko licencja Wronek, choc same przez pewien czas slizgaly sie na tym samym wozku co i my).



Owszem sprawa karnetów i potraktowania stałych bywalców to samobój marketingowy i oni pewnie już o tym wiedzą.To jednak dało by ok.1-2 tys ludzi więcej max.Kwestia obniżenia biletów na 5 zł to następne 2-3 tys.To wszystko jest mało!!.Finansowo by im się to nie opłaciło.Po za tym uparcie twierdzę ,że to co zadziałało w Zabrzu u nas wcale nie musi a biorąc pod uwagę komfort oglądania meczów na jesieni (zimno,deszcz a nawet śnieg) to i tak do 10 tys.średniej byśmy nie dojechali.Po za Poznaniem i W-wą jest jeszcze Gdańsk,Kraków,Wrocław,Lubin,Białystok.Bedzie zaraz Zabrze i Bielsko a w perspektywie Łódz.Wszędzie tam frekwencja nadal jest po za naszym zasięgiem a w czasach starych obiektów byliśmy przed nimi prawie zawsze.Przy optymalnym wykorzystaniu nowego stadionu i przyzwoitych wynikach wydaje się ze Mroczek mógłby liczyć na średnia w okolicy 12 tys. ludzi a to jak na nasze biedne miasto było by całkiem całkiem.


Z ciekawosci sprawdzam sobie frekwencje w miastach z nowymi stadionami. I tak przykladowo:

>> Lubin 8135, 10872, 5467
>> Kielce 8678, 8971,7697
>> Gliwice 3150, 5012, 5126
>> Gdańsk 11645, 12569, 14735, 24276
>> Wrocław 10629, 13422, 11004
>> Bydgoszcz 9000, 4365, 4863
>> Cracovia 10118, 9153, 13212

I dla porownania Szczecin:

12284, 4630, 6780

Ciezko tu o jakas prawidlowosc. W Lubinie, Gliwicach, Bydgoszczy i imo w Kielcach bieda o ile faktycznie to stadion ma ludzi przyciagac. Gdansk wyraznie odjezdza, ale tu z kolei przyszly wyniki i przyszli kibice. Stadion w poprzednim sezonie byl ten sam, a frekwencji takiej nie bylo. Moze lepiej byloby przeanalizowac caly sezon, bo tutaj tez wyraznie widac na naszym przykladzie czy Cracovii, ze ilosc kibicow determinuje rywal - w tym przypadku Legia. Jasna sprawa, ze nowy stadion przyciagnie ludzi, ale nie beda tozadne czary, ze nagle z sredniej frekwencji ok.7000 (to i tak zawyzone przez mecz z Legia, docelowo bedzie sie to ksztaltowac pewnie wokol 5000) skoczymy na 11-12 tys. Cracovia jeszcze jedzie jako beniaminek, w dodatku miasto derbowe, gdzie walka o kibica jest wieksza i tam kluby potrafia to robic. Zobaczymy co bedzie sie dzialo gdy przyjdzie pasmo porazek, tak jak w sezonie spadkowym. Bedziemy mieli lepsze porownanie jesli Pogon Wdowczyka utrzyma forme i bedzie dalej robic wyniki :)



To jeden z czynników i jak wynika z przytoczonych przez Ciebie danych ma to wpływ.Lubin ,Kielce i Gliwice to miasta sporo mniejsze od nas i mające konkurencje w promieniu 100-150 km.Bydgoszcz trudno zaliczyć do tych mających nowy obiekt.Na pewno można zrobić więcej marketingowo by frekwencje na tej ruinie poprawić.Sposób działania z karnetami sporo obniżył liczebność.Jest jednak masa czynników dlaczego jest jak jest.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Bilety Pogoni - 13/09/2013 14:57
Jutro pobawie sie w statystyki sezonowe, chyba ze ktos takimi dysponuje. Mysle, ze to wiecej wyjasni. Zgadzam sie jednak, ze na taka frewkencje wplyw ma wiele czynnikow, z ktorymi klub zdaje sobie nie radzic albo po prostu nie chce sobie radzic (tak to przynajmniej wyglada).


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4405 dni




Odp: Bilety Pogoni - 14/09/2013 21:16
Mam pytanie od której jutro kasy biletowe są otwarte?


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Ja to ja 2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Bilety Pogoni - 15/09/2013 00:30

  Durex1985 napisał:  
Mam pytanie od której jutro kasy biletowe są otwarte?



11


Tigerr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: Bilety Pogoni - 15/09/2013 08:01
Witam, czy ktoś jadący samochodem ze Stargardu miałby 1 wolne miejsce na dzisiejszy mecz? Dorzucę się do paliwa :)

Ostatnio edytowany przez: Tigerr, 15 września 2013, 21:33 [1 raz(y)]


maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4203 dni




Odp: Bilety Pogoni - 17/09/2013 14:48
Myślę że warte odnotowania.
http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/4926/Bilety-na-Podbeskidzie.html

  Cytat:  
Od poniedziałku kibice mogą kupować bilety przez internet. Na stronie internetowej https://kupbilety.pogonszczecin.pl/ można w wygodny sposób kupić wejściówkę na najbliższe spotkanie. Aby zakupić bilet przez internet, trzeba mieć wyrobioną kartę kibica. Sprzedaż On-Line potrwa do samego spotkania! Wejściówkę można nabyć w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.
[...]



Czyli jednak da się :) Gratulacje...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Bilety Pogoni - 18/09/2013 13:51

  maxpio napisał:  
Myślę że warte odnotowania.
http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/4926/Bilety-na-Podbeskidzie.html

  Cytat:  
Od poniedziałku kibice mogą kupować bilety przez internet. Na stronie internetowej https://kupbilety.pogonszczecin.pl/ można w wygodny sposób kupić wejściówkę na najbliższe spotkanie. Aby zakupić bilet przez internet, trzeba mieć wyrobioną kartę kibica. Sprzedaż On-Line potrwa do samego spotkania! Wejściówkę można nabyć w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.
[...]



Czyli jednak da się :) Gratulacje...




Takie pytanie mam w związku z tym, jeśli np kupi się w ten sposób bilet godzinę przed meczem a płaci się przelewem to bilet od razu zostaje nabity na kartę kibica czy trzeba czekać, aż przelew do nich dojdzie ? Bo jeśli trzeba czekać aż przelew zostanie zaksięgowany to mija się to z celem ?
Od razu mówię, nie znam się dlatego o to pytam, nie bić : P


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Bilety Pogoni - 18/09/2013 14:29
Są opcje dzięki którym przelew idzie jakiesś 10-15 minut :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Bilety Pogoni - 18/09/2013 14:34
Oo no to ładnie. To się postarali nawet :)


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/09/2013 12:59
Ktoś wie dlaczego mimo informacji o możliwości internetowego zakupu biletów aż do samego spotkania - sprzedaż online została zakończona wczoraj o 23:59 ?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/09/2013 15:39
Jutro można kupić bilet na stadionie ?


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4985 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/09/2013 18:52

  strzyga napisał:  
Ktoś wie dlaczego mimo informacji o możliwości internetowego zakupu biletów aż do samego spotkania - sprzedaż online została zakończona wczoraj o 23:59 ?


Dobre pytanie. Dzisiaj po odespaniu podróży z Poznania także chciałem w ten sposób zakupić, a tutaj "niespodzianka". Nawet przez chwilę pomyślałem, że to moja naiwność i źle zapamiętałem wcześniejsze info o zakupie wejściówek "nawet" w dniu meczu. Widzę jednak, że kolejny raz klub wprowadza ludzi w błąd:

http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/4926/Bilety-na-Podbeskidzie.html

Ostatnio edytowany przez: Stau!, 21 września 2013, 19:04 [2 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/09/2013 19:16

  Stau! napisał:  

  strzyga napisał:  
Ktoś wie dlaczego mimo informacji o możliwości internetowego zakupu biletów aż do samego spotkania - sprzedaż online została zakończona wczoraj o 23:59 ?


Dobre pytanie. Dzisiaj po odespaniu podróży z Poznania także chciałem w ten sposób zakupić, a tutaj "niespodzianka". Nawet przez chwilę pomyślałem, że to moja naiwność i źle zapamiętałem wcześniejsze info o zakupie wejściówek "nawet" w dniu meczu. Widzę jednak, że kolejny raz klub wprowadza ludzi w błąd:

http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/4926/Bilety-na-Podbeskidzie.html



Z fb:

Pogoń Szczecin SA
Ważna informacja dot. sprzedaży biletów ON-LINE na mecz z Podbeskidziem: dziś zmagaliśmy się z kłopotami technicznymi i przez kilka godzin nie można było kupować biletów. Problemy zostały już zażegnane i ponownie można kupować wejściówki na mecz przez internet. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do skorzystania ze sprzedaży On-line, która potrwa do samego meczu.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/09/2013 22:10
Gdzie jutro kupię bilet na Podbeskidzie?

Bo kasy chyba zamknięte w niedzielę?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Bilety Pogoni - 21/09/2013 22:32
w internecie.Przed chwila kupowałem i wszystko działa.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Bilety Pogoni - 22/09/2013 23:11
witam, w piątek w kasie klubu kupowałem bilet na mecz z Podbeskidziem na 2 strefę na 13 sektor i mam pytanie czy istnieje możliwość anulowania tego biletu i przy dopłacie zamienienie go na 3 strefę na 7 sektor? Bo tam będą moim znajomi i teraz nie wiem co zrobić i chciałbym wiedzieć czy istnieje taka możliwość?


culé
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/09/2013 15:28
Czy ktoś z Was wie czy jest możliwość przekazania biletu, jeżeli kumpel oddał krew i dostał "voucher" na bilet ale z niego nie skorzysta? Voucher jest oczywiscie na niego, ale moze z jego dowodem jakbym poszedł to da rade?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 26/09/2013 15:44

  Cytat:  
Na jutrzejszej konferencji prasowej Zarząd Klubu ma ogłosić zmiany związane z biletami.

Jak widać również włodarze Pogoni zauważyli, iż mimo dobrych wyników frekwencja przy Twardowskiego jest bardzo niska i trzeba coś z tym zrobić. Komunikat jest na razie dość tajemniczy, ale można domniemywać, iż ceny biletów mogą pójść w dół, a klub szykuje jakieś akcje marketingowo-promocyjne.

A karnetowicze, którzy wydali najwięcej pewnie po raz kolejny za swoją lojalność dostaną po pysku i nie zyskają absolutnie nic. Chyba, że klub rozwiąże to jakoś logicznie tak, że wszyscy dzięki (ewentualnej) obniżce biletów zyskają - ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Bilety Pogoni - 27/09/2013 12:54
Na szczęście znaleźli rozwiązanie ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Bilety Pogoni - 27/09/2013 13:00

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Na jutrzejszej konferencji prasowej Zarząd Klubu ma ogłosić zmiany związane z biletami.

Jak widać również włodarze Pogoni zauważyli, iż mimo dobrych wyników frekwencja przy Twardowskiego jest bardzo niska i trzeba coś z tym zrobić. Komunikat jest na razie dość tajemniczy, ale można domniemywać, iż ceny biletów mogą pójść w dół, a klub szykuje jakieś akcje marketingowo-promocyjne.

A karnetowicze, którzy wydali najwięcej pewnie po raz kolejny za swoją lojalność dostaną po pysku i nie zyskają absolutnie nic. Chyba, że klub rozwiąże to jakoś logicznie tak, że wszyscy dzięki (ewentualnej) obniżce biletów zyskają - ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.



Wracają do ulg dla przedłużających karnety.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005