Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2014 17:16
Naprawdę nie widzisz, że w systemie zaszedł błąd? Nawet mecz się nie zgadza bo jest Pogoń - Piast Gliwice zamiast Pogoń - Śląsk. Przyjrzyj się.

Ostatnio edytowany przez: polanski93, 24 lipca 2014, 17:22 [2 raz(y)]


wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2014 18:43
Padła strona https://kupbilety.pogonszczecin.pl - stąd ten błąd


ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 11:32
ŻENADA !!!!!!!!! 3600 BILETÓW SPRZEDANYCH !!!!!!!!! KOMPROMITACJA!!!!!!!!! Ja rozumiem, że są wakacje ale te 7000-8000 tys powinno na pierwszy mecz Pogoni w sezonie 2014/2015 się znaleść !!!!!!!!!


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 11:46
Zauważ też, że Śląsk jest mało atrakcyjny w oczach szczecińskiego widza. 2 ostatnie mecze z nimi to frekwencja 4,5 tys. Sądzę, że i tak zanotujemy progres.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 11:47

  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Ja rozumiem, że są wakacje ale te 7000-8000 tys powinno na pierwszy mecz Pogoni w sezonie 2014/2015 się znaleść !!!!!!!!!



7-8 milionów kibiców to raczej nie da rady się znaleźć a nawet gdyby to by się na Twardowskiego nie zmieścili...


Oddajcie mi moj stary login...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 13:00

  polanski93 napisał:  
Zauważ też, że Śląsk jest mało atrakcyjny w oczach szczecińskiego widza. 2 ostatnie mecze z nimi to frekwencja 4,5 tys. Sądzę, że i tak zanotujemy progres.



Gdybyś nie interesował się na bieżąco Pogonią, nie czerpał informacji od SKPS i innych kibiców, po prostu był zwykłym szarym obywatelem miasta, który od czasu do czasu wybierze się na mecz, to co by zachęciło Ciebie/was do przyjścia na mecz ze Śląskiem i gdzie byście się o tym dowiedzieli? Prawda jest taka, że ci co mają przyjść to przyjdą zawsze a resztę trzeba zachęcić. A, że są wakacje, pogoda ma być ładna, to połowa poleci nad morze, jezioro, arkonke itp z resztą nie wiem jak w innych miastach ale u nas wśród społeczeństwa panuje moda na obrażanie lokalnego klubu, wystarczy napisać coś o Pogoni to zaraz stado psów się zleci i obszczeka że co to za syfiasty klub itp a są ze Szczecina, moi znajomi powiedzmy ludzie wieku 18-22 nie chcą chodzić na mecze, bo rodzice ich tak wychowali że Pogoń to zło dla Szczecina i po każdym meczu przyjdą z mandatem, pobici i skończą w kryminale, najpierw trzeba zmienić mentalność tego miasta. Pozdrawiam


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 13:29
Dawno nie jeździłem po mieście - są jakieś billboardy, plakaty zachęcające do przyjścia na mecz ze Śląskiem? Czy cała promocja jest już tylko w internecie?


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 13:32
Naprawili juz ten śmieszny system?? Wczoraj w galaxy pani na nowym stoisku informowala mnie że coś się zjebalo i dlatego nie można biletu kupic ani na miejscu ani przez neta


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 14:01
Radziłbym się uspokoić co poniektórym, albowiem ciągłym biadoleniem i narzekaniem wiele nie zmienicie. Odpowiedzcie sami sobie, co Wy zrobiliście, by ta frekwencja była wyższa.

Ps. pamiętajmy, że chyba pierwszy raz mamy tak krótką przerwę między rundami+ mundial w Brazylii + wakacje + pogoda + pewnie wiele zmiennych, na które wpływu nie mamy.

Taka Legia chyba pierwszy raz od czasów nowego stadionu sama ma problem z zapełnieniem Żylety, tak więc naprawdę proponowałbym więcej dystansu do pewnych spraw.

Tak, mnie też boli zapowiadana frekwencja, ale narzekaniem nic nie zmienimy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 14:21
Frekwencja jak frekwencja. Mnie natomiast martwi odsetek osób, które wybierają młyn.
Na póki co 4000 sprzedanych biletów zaledwie 300 jest na młyn. Chyba tylko u nas młyn zapełna się jako ostatni. Namawiajcie swoich ziomków i zabierajcie ich n mecze, zarażajcie tą pasją nowe osoby, razem ku chwale Pogoni!


Don Sanczo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4195 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 14:21
Dzisiaj zakupiłem bilet na stoisku w Galaxy i zaszła dość dziwna sytuacja (przynajmniej dla mnie).
Zakupiłem dwa bilety na mecz ze Śląskiem, podając Pani dwie karty kibica.
Dostałem papierowe potwierdzenie zakupu biletów na dwie różne osoby, tak jak chciałem.
Tymczasem, logując się w domu do systemu zauważyłem, że na mojej KK są nabite dwa bilety (ulgowy normalny), a na KK taty nie ma żadnego biletu na ten mecz.

I teraz pytanie czy taka sytuacja jest normalna i nie będzie problemu przy wejściu na stadion? Pierwszy raz coś takiego mi się przydarza...


maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4203 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 15:35

  Don Sanczo napisał:  
Dzisiaj zakupiłem bilet na stoisku w Galaxy i zaszła dość dziwna sytuacja (przynajmniej dla mnie).
Zakupiłem dwa bilety na mecz ze Śląskiem, podając Pani dwie karty kibica.
Dostałem papierowe potwierdzenie zakupu biletów na dwie różne osoby, tak jak chciałem.
Tymczasem, logując się w domu do systemu zauważyłem, że na mojej KK są nabite dwa bilety (ulgowy normalny), a na KK taty nie ma żadnego biletu na ten mecz.

I teraz pytanie czy taka sytuacja jest normalna i nie będzie problemu przy wejściu na stadion? Pierwszy raz coś takiego mi się przydarza...



Pewnie zapali Ci się czerwona lampka na kołowrotkach.
Weź dowód i potwierdzenie ze sobą na mecz, i jakby co pokażesz ochroniarzowi to pewnie ominiesz nieprzyjemną wyprawę do punktu reklamacji ;)


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3659 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 19:11
Nie wiem czy było na forum, więc napiszę o problemie jaki się pojawia dla osób kupujących bilet, które na poprzednią rundę miały karnet + rozwiązanie tego problemu.

Jeżeli przy wyborze miejsca i zakupie biletu pojawia się komunikat, że użytkownik kupił już limit biletów na mecz (czy podobny komunikat), to trzeba wejść w zakładkę zakupy, wyszukać rezerwację z czerwca karnetu na rundę (to jest rezerwacja wytworzona przez system) i ręcznie ją anulować (czerwone, przekreślone kółko).
Wtedy będzie można normalnie kupić bilet.

Rozgryzienie tego zajęło mi dobrą chwilkę, więc mam nadzieję, że zaoszczędzę komuś czasu i nerwów:)


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2014 20:41

  mlostaaa0 napisał:  
Frekwencja jak frekwencja. Mnie natomiast martwi odsetek osób, które wybierają młyn.
Na póki co 4000 sprzedanych biletów zaledwie 300 jest na młyn. Chyba tylko u nas młyn zapełna się jako ostatni. Namawiajcie swoich ziomków i zabierajcie ich n mecze, zarażajcie tą pasją nowe osoby, razem ku chwale Pogoni!



na mlynie nie ma problemu z "zajmowaniem miejsca" wiec nic dziwnego, ze ludzie sie nie spiesza z kupowaniem biletu. Bilet jest praktycznie imienny wiec jesli sie rozchorujesz albo cos ci nagle wypadnie to nawet nie mozna go przekazac komus innemu. Wiec ludzie pewnie wola kupic bilet pozniej niz wczesniej.


Dzisiaj poszlo prawie 1250 biletow. Do konca dnia moze dojdzie do 1400. Jutro pewnie sprzedadza od 1500 do max 2500 biletow wiec raczej powinno byc spokojnie powyzej 6000.


Oddajcie mi moj stary login...
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2014 11:15

  Don Sanczo napisał:  

Tymczasem, logując się w domu do systemu zauważyłem, że na mojej KK są nabite dwa bilety (ulgowy normalny), a na KK taty nie ma żadnego biletu na ten mecz



A gdzie sprawdzasz jakie bilety są nabite na twojej KK? Bo jeśli chodzi o zakładke "TWOJE ZAKUPY" to kupując 2 bilety online jest taki sam efekt i nigdy nie było problemu z wejściem.


będę pamiętał.
Don Sanczo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4195 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2014 11:48
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumialem. Logując sie na moją KK, w zakładce moje zakupy, widnieją tam wlaśnie dwa bilety i jest napisane, że jeden normalny a drugi ulgowy. Ulgowy jest mój a normalny taty. I wlasnie dziwi mnie to, ze na koncie KK taty nie ma żadnego biletu nabitego. To mnie zastanawia...

Jeśli jest tak jak mówisz, to w porządku.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2014 12:27

  Gradus_new napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Frekwencja jak frekwencja. Mnie natomiast martwi odsetek osób, które wybierają młyn.
Na póki co 4000 sprzedanych biletów zaledwie 300 jest na młyn. Chyba tylko u nas młyn zapełna się jako ostatni. Namawiajcie swoich ziomków i zabierajcie ich n mecze, zarażajcie tą pasją nowe osoby, razem ku chwale Pogoni!



na mlynie nie ma problemu z "zajmowaniem miejsca" wiec nic dziwnego, ze ludzie sie nie spiesza z kupowaniem biletu. Bilet jest praktycznie imienny wiec jesli sie rozchorujesz albo cos ci nagle wypadnie to nawet nie mozna go przekazac komus innemu. Wiec ludzie pewnie wola kupic bilet pozniej niz wczesniej.


Dzisiaj poszlo prawie 1250 biletow. Do konca dnia moze dojdzie do 1400. Jutro pewnie sprzedadza od 1500 do max 2500 biletow wiec raczej powinno byc spokojnie powyzej 6000.



Może na młynie nie ma problemu z "zajmowaniem miejsca", ale jest problem pod kasami i pod kołowrotkami. Ludzie wolą kupić później - w 1,5 godzinnej kolejce i wejść po 15 minucie meczu, niż spokojnie kupić wcześniej, czy to w klubie czy przez internet.
Właśnie uświadomiłem sobie, że to było prawie 10 lat temu, ale na mecz przychodziło się niemal 2 godziny wcześniej, żeby zająć jakieś dobre miejsce na młynie...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2014 12:46

  Plum napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Frekwencja jak frekwencja. Mnie natomiast martwi odsetek osób, które wybierają młyn.
Na póki co 4000 sprzedanych biletów zaledwie 300 jest na młyn. Chyba tylko u nas młyn zapełna się jako ostatni. Namawiajcie swoich ziomków i zabierajcie ich n mecze, zarażajcie tą pasją nowe osoby, razem ku chwale Pogoni!



na mlynie nie ma problemu z "zajmowaniem miejsca" wiec nic dziwnego, ze ludzie sie nie spiesza z kupowaniem biletu. Bilet jest praktycznie imienny wiec jesli sie rozchorujesz albo cos ci nagle wypadnie to nawet nie mozna go przekazac komus innemu. Wiec ludzie pewnie wola kupic bilet pozniej niz wczesniej.


Dzisiaj poszlo prawie 1250 biletow. Do konca dnia moze dojdzie do 1400. Jutro pewnie sprzedadza od 1500 do max 2500 biletow wiec raczej powinno byc spokojnie powyzej 6000.



Może na młynie nie ma problemu z "zajmowaniem miejsca", ale jest problem pod kasami i pod kołowrotkami. Ludzie wolą kupić później - w 1,5 godzinnej kolejce i wejść po 15 minucie meczu, niż spokojnie kupić wcześniej, czy to w klubie czy przez internet.
Właśnie uświadomiłem sobie, że to było prawie 10 lat temu, ale na mecz przychodziło się niemal 2 godziny wcześniej, żeby zająć jakieś dobre miejsce na młynie...



To były fajne czasy. Jak pamiętny mecz z Legia i na 3 godziny przed meczem komplet :):) to było święto a teraz to naprawdę ludzie idą jak na konkretną godzinę do kina i lotka spowrotem do domu :/


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2014 13:03

  Plum napisał:  

Może na młynie nie ma problemu z "zajmowaniem miejsca", ale jest problem pod kasami i pod kołowrotkami. Ludzie wolą kupić później - w 1,5 godzinnej kolejce i wejść po 15 minucie meczu, niż spokojnie kupić wcześniej, czy to w klubie czy przez internet.
Właśnie uświadomiłem sobie, że to było prawie 10 lat temu, ale na mecz przychodziło się niemal 2 godziny wcześniej, żeby zająć jakieś dobre miejsce na młynie...



ale wtedy tez sie kupowalo bilet w dniu meczu. Karnety to byla rzadkosc a jednak potrafili sprzedac kilkanascie tysiecy biletow w ciagu jednego dnia. Dzisiaj nowoczesna technika a wiecej jak 2.5-3 tysiace w ciagu dnia nie dadza rady sprzedac :)


Oddajcie mi moj stary login...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Bilety Pogoni - 26/07/2014 13:11
Przychodziłeś bez karty kibica, tak o luźno, dawałeś pieniądze dostawałeś bilet i odchodziłeś, ciesząc się gdy załapałeś się na dobre miejsce. Teraz trzeba dać karte kibica, tu się system zawiesi, tu coś i faktycznie kiedys było szybciej


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005