Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
strauss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Bilety Pogoni - 22/07/2014 19:17

  ManeS napisał:  
Dzisiaj założyłem konto na kup bilet w celu przedłużenia karnetu, jednak kiedy wybieram miejsce i swoje dane wyświetla mi się błąd:
Podany użytkownik wykupił już limit biletów na tą imprezę...
To samo jest jak dla sprawdzenia spróbowałem dodać do koszyka bilet na Śląsk... Spotkaliście się z czymś takim?



I co udało Ci się kupić bilet, pytam bo mam dokładnie ten sam problem, a w klubie nic nie wiedzą i nie potrafia nic zrobić...


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 22/07/2014 20:09

  strauss napisał:  

  ManeS napisał:  
Dzisiaj założyłem konto na kup bilet w celu przedłużenia karnetu, jednak kiedy wybieram miejsce i swoje dane wyświetla mi się błąd:
Podany użytkownik wykupił już limit biletów na tą imprezę...
To samo jest jak dla sprawdzenia spróbowałem dodać do koszyka bilet na Śląsk... Spotkaliście się z czymś takim?



I co udało Ci się kupić bilet, pytam bo mam dokładnie ten sam problem, a w klubie nic nie wiedzą i nie potrafia nic zrobić...


Miałem dokładnie ten sam problem. Okazało się, że mam wbitą (z automatu?) jakąś dziwną rezerwację, która czeka na opłacenie co wyklucza zakup biletu lub karnetu. Wystarczy wejść w historię i anulować rezerwację.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 22/07/2014 20:20

  PoGo napisał:  

  strauss napisał:  

  ManeS napisał:  
Dzisiaj założyłem konto na kup bilet w celu przedłużenia karnetu, jednak kiedy wybieram miejsce i swoje dane wyświetla mi się błąd:
Podany użytkownik wykupił już limit biletów na tą imprezę...
To samo jest jak dla sprawdzenia spróbowałem dodać do koszyka bilet na Śląsk... Spotkaliście się z czymś takim?



I co udało Ci się kupić bilet, pytam bo mam dokładnie ten sam problem, a w klubie nic nie wiedzą i nie potrafia nic zrobić...


Miałem dokładnie ten sam problem. Okazało się, że mam wbitą (z automatu?) jakąś dziwną rezerwację, która czeka na opłacenie co wyklucza zakup biletu lub karnetu. Wystarczy wejść w historię i anulować rezerwację.




przecież to sa rezerwacje, dla tych co mieli karnety, że mają pierwszeństwo swoje miejsce, co mieli wcześniej ogarnąć..


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Bilety Pogoni - 22/07/2014 21:16
Dokładnie, zapomniałem poinformować. Miałem rezerwację na jakąś dziwną kwotę, ale przy wyborze karnetu cena była normalna więc wystarczyło wykupić :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 22/07/2014 21:30

  TeHaCe napisał:  
przecież to sa rezerwacje, dla tych co mieli karnety, że mają pierwszeństwo swoje miejsce, co mieli wcześniej ogarnąć..


Karnet miałem na 2 strefę, zaklepane miejsce było na strefę 1, więc nijak ma się do tego co napisałeś. Zresztą rezerwacje już dawno 'pospadały', były jakoś do pierwszych dni lipca.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 22/07/2014 23:44

  PoGo napisał:  

  TeHaCe napisał:  
przecież to sa rezerwacje, dla tych co mieli karnety, że mają pierwszeństwo swoje miejsce, co mieli wcześniej ogarnąć..


Karnet miałem na 2 strefę, zaklepane miejsce było na strefę 1, więc nijak ma się do tego co napisałeś. Zresztą rezerwacje już dawno 'pospadały', były jakoś do pierwszych dni lipca.



czyli cały ten system wciąż ma całą masę błędów.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 11:24
3 dni do meczu sprzedane nieco ponad 2 tys biletów. O co tu chodzi? Rozumiem, że wakacje, ludzie powyjeżdżali na urlopy (a podobno bilety takie drogie), do pracy, nie ma studentów. Ale 2tys? inauguracja ligi, ciekawy przeciwnik, dobry wynik w pierwszym meczu i 2tys?

rok temu 12tys na pierwszym meczu u siebie z Legią
2 lata temu 8tys na Zagłębiu
3 lata temu 4,5tys w I lidze z Polonią Bytom
4 lata temu 5tys w I lidze z KSZO!
5 lat temu 12tys w I lidze z GieKSą

Cofamy się czy rozwijamy?


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 11:33
To jest dramat kurwa, wynik mniej niż 6 tyś w sobotę będzie można uznać jako kompromitację. Co się tu dzieje...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 13:08
Tak jak ktoś dobrze napisał - zanosi się na to że w sobote będzie więcej ludzi na arkonce niż na meczu...


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 16:48
Jakis blad musi byc na stronie biletynapogon.pl bo wczoraj wieczorem sprzedamych bylo okolo 2300 a teraz jesy 2097.a troche ludzi dziis kupowalo bilety.


PS!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 17:51
Problem leży raczej w okresie wakacyjnym. W sobotę na Legii było 8700 widzów. Co roku borykają się z tym trendem, by z upływem czasu wypełniać cały stadion.

Co nie zmienia faktu, że u nas na tą chwilę wygląda to tragicznie. Do zobaczenia w sobotę.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 18:03

  Pms. napisał:  
Jakis blad musi byc na stronie biletynapogon.pl bo wczoraj wieczorem sprzedamych bylo okolo 2300 a teraz jesy 2097.a troche ludzi dziis kupowalo bilety.



klub zlikwidowal rezerwacje na sektorze 20. Dlatego pojawilo sie duzo nowych wolnych miejsc i skrypt to pewnie zinterpretowal jako zmniejszenie liczby sprzedanych biletow.


Oddajcie mi moj stary login...
wojbach
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 19:47
Obserwowałem to dzisiaj w ciągu dnia i wygląda jakby kłódki na 20 zostały zamienione na "R". Poza tym klub używa "R" na innych sektorach do wyłączenia dolnych rzędów, więc strona potraktuje ten sektor jako mniejszy (odejmie "R" od łącznej pojemności) to dzieje się raz każdej nocy. Zawsze jak zbliża się mecz to zaczynają grzebanie i usprawnienie...


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 20:19

  wojbach napisał:  
Obserwowałem to dzisiaj w ciągu dnia i wygląda jakby kłódki na 20 zostały zamienione na "R". Poza tym klub używa "R" na innych sektorach do wyłączenia dolnych rzędów, więc strona potraktuje ten sektor jako mniejszy (odejmie "R" od łącznej pojemności) to dzieje się raz każdej nocy. Zawsze jak zbliża się mecz to zaczynają grzebanie i usprawnienie...



jeszcze dzisiaj rano na 20 prawie wszystkie krzesełka były "zarezerwowane" czyli z literka R. Dzisiaj zaczeli te rezerwacje usuwać i na małej części z tych miejsc pojawiły się kłódki.


Oddajcie mi moj stary login...
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 20:31
nie płakać, w zeszłej rundzie było prawie 5000 karnetów bo były vouchery. Teraz ludzie nie kupią karnetu bo za duzo trzeba wydać jednorazowo a wakacje przecież. Ja i kilku moich znajomych nie ma biuletów a będzie nas z 15 głów w młynie. W piątek i sobotę się ruszy, te 8 koła będzie ;)


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 21:54

  kosialdo napisał:  
nie płakać, w zeszłej rundzie było prawie 5000 karnetów bo były vouchery. Teraz ludzie nie kupią karnetu bo za duzo trzeba wydać jednorazowo a wakacje przecież. Ja i kilku moich znajomych nie ma biuletów a będzie nas z 15 głów w młynie. W piątek i sobotę się ruszy, te 8 koła będzie ;)



na pewno tylu karnetów nie było - zdaje się, że wszyscy co mieli karnet wciąż mają zarezerwowane swoje miejsce jeśli jeszcze nowego nie wykupili.
Miejsca są zarezerwowane aż do meczu ze Śląskiem - w sumie to głupota, że aż tak długo...
Także w zeszłym sezonie nie mogło być dużo więcej karnetów niż zostało wykupione na aktualny sezon.


Oddajcie mi moj stary login...
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2014 22:01
Było mniejwięcej 3000 karnetów w zeszłej rundzie.


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2014 10:11
Czy do jakiegos wieku dzieciaki wchodza na mecz za darmo ??? Ewentualnie czy 4 letniemu dziecku musze wyrabiac karte kibica ??? Orientuje sie ktos ???


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2014 10:40

  Boberek napisał:  
Czy do jakiegos wieku dzieciaki wchodza na mecz za darmo ??? Ewentualnie czy 4 letniemu dziecku musze wyrabiac karte kibica ??? Orientuje sie ktos ???



wszyscy muszą mieć kartę kibica i każde dziecko płaci za bilet.


A z systemem sprzedaży biletów znowu coś kombinują - teraz miejsca na sektorach są dziwnie wyświetlane.


Oddajcie mi moj stary login...
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2014 16:55
Edit.

Ostatnio edytowany przez: A K, 24 lipca 2014, 17:44 [1 raz(y)]


PS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005