Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Bilety Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2015 19:52
Powinna byc normalna informacja, ile sprzedanych karnetow na sezon zawsze to jakas tajemnica jest u nas ??? Tak samo bilety na dany mecz, tylko podawac liczbe tych sprzedanych w rzeczywistosci bo tak jak ostatnio margines bledu byl nawet -1500


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Bilety Pogoni - 23/07/2015 23:53
Żeby straszyli niskimi wynikami ? Nie widzą w tym powodu do chwalenia sie. W tym klubie większość spraw owianych jest tajemnicą , a to co wychodzi na zewnątrz to tylko dzięki temu, że ktoś gdzieś parę puści i jakiś dziennikarz to publicznie powie.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3423 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 13:46
Patrząc na grafikę oficjalnej strony zajmującej się sprzedażą biletów widać, że na trybunie prostej tak gdzieś do sektora 8 nawet nieźle to wygląda. Dramat zaczyna się tak na prawdę na młynie. 10 to parodia, na jedenastce kilku dzieciaków więcej, dwunastka zajęta przez elitę, wiięc objawiają się całą mocą. Na oko jakieś 200 twarzy. I można mówić, że wskaźniki sprzedaży na krytej są zakłamane poprzez oddanie biletów dla inwalidów, czy wyłączeniu dolnych sektorów, ale gołym okiem widać, że ten sezon będzie sezonem w którym szczeciński młyn zostanie ostatecznie pogrzebany. R.I.P


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 14:06
Twoja kariera na forum powinna zostać pogrzebana.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3696 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 14:27
Sprzedaż idzie w miarę dobrze. Powinna być przyzwoita liczba kibiców - gdzieś około 7 tys. Chociaż w sumie to takie co najwyżej minimum przyzwoitości ;)


Oddajcie mi moj stary login...
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3423 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 14:52

  Porcja Piwa napisał:  
Twoja kariera na forum powinna zostać pogrzebana.



Podejrzewam, że dotyczyło to mojego wpisu, przeanalizuj to co napisałem, zacznij od ogladnięcia sprzedaży biletów na sektorze 10:


https://kupbilety.pogonszczecin.pl/mod/Sales/SwitchSector/10/

Klikając strzałką w prawo przechodzisz na 11 i tak dalej, w lewo cofasz się na dziewiątkę aż do trójki. Napisałem prawdę, nic więcej. Właściwie to nie do końca prawdę, bo na 12 zostało sprzedanych około 130 biletów, około 30 jest zarezerwowanych, więc w żaden sposób nie może to dać 200, o których wspomniałem. Przepraszam. Nie przypominam sobie by w jakimkolwiek wcześniejszym sezonie była taka dysproporcja między liczbą sprzedanych biletów na krytej i siódemce, a na młynie, więc dlatego pomyslałem sobie, że na naszych oczach dzieje się upadek młyna na Twardowskiego. Fakt, z którym możesz w jakiś tam sposób dyskutować, ale nie należy utylizować człowieka, który ten fakt pokazuje osobom, które nie chcą tego widzieć.

Ostatnio edytowany przez: Boris, 24 lipca 2015, 15:17 [2 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 17:22

  Boris napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Twoja kariera na forum powinna zostać pogrzebana.



Podejrzewam, że dotyczyło to mojego wpisu, przeanalizuj to co napisałem, zacznij od ogladnięcia sprzedaży biletów na sektorze 10:


https://kupbilety.pogonszczecin.pl/mod/Sales/SwitchSector/10/

Klikając strzałką w prawo przechodzisz na 11 i tak dalej, w lewo cofasz się na dziewiątkę aż do trójki. Napisałem prawdę, nic więcej. Właściwie to nie do końca prawdę, bo na 12 zostało sprzedanych około 130 biletów, około 30 jest zarezerwowanych, więc w żaden sposób nie może to dać 200, o których wspomniałem. Przepraszam. Nie przypominam sobie by w jakimkolwiek wcześniejszym sezonie była taka dysproporcja między liczbą sprzedanych biletów na krytej i siódemce, a na młynie, więc dlatego pomyslałem sobie, że na naszych oczach dzieje się upadek młyna na Twardowskiego. Fakt, z którym możesz w jakiś tam sposób dyskutować, ale nie należy utylizować człowieka, który ten fakt pokazuje osobom, które nie chcą tego widzieć.




wszystko super, fajnie. ale robisz coś, żeby ten stan rzeczy poprawić, czy tylko pokazujesz paluchem, że tam jest be i to zmieńcie? sam na jakich sektorach zasiadasz? i kogo masz na myśli pisząc, że "nie chcą tego widzieć"?
aha, nie pisz, że trybuny cię nie interesują tylko piłka, bo jeśli tak, to po co zahaczasz o tematy, których nie ogarniasz?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3423 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 17:45
Nie chcę jątrzyć przed sezonem, nie o to chodzi. Napisałem tylko, że na trybunie prostej wygląda to wcale nie tak źle jak to jest opisywane w postach wyżej. "Powinni podawac liczbe tych sprzedanych w rzeczywistosci" "Żeby straszyli niskimi wynikami?" Poza młynem i łukiem liczba sprzedanych biletów wygląda całkiem całkiem, biorąc pod uwagę poziom sportowy w końcówce ubiegłego sezonu. Może nie jest to 4.000 jak podaje strona biletynapogon.pl, ale nie ma też tragedii. Siedzę na siódemce i ten sektor jest ogarnięty jak żaden inny. Z tego się bardzo cieszę, ale przyczyna tego faktu też być gdzieś musi. Tylko to chciałem napisać. Koniec tematu, bo widzę, że ciężko tu z prawdą się przebić.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 17:52
Nie jest żadną tajemnicą że młyn już od jakiegoś czasu to jest żenada zarówno pod względem liczby ludzi tam jak i możliwości wokalnych tych osób. Widzą to wszyscy, a najbardziej duże grupy kibiców z sektora gości które to skrzętnie wykorzystują. Nie wiem dlaczego ktoś próbuje dyskutować z faktami. Tak jest i tyle. Teraz w dużej mierze od nas zależy, czy będzie lepiej, czy kryzys się pogłębi.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 18:13
Siódemka dla wielu osób jest idealna, bilety są tanie, czasami cały sektor dopinguje, oraz widać to co się dzieje na boisku, bo sorry, ale z młyna ledwo widać drugą bramkę. Z drugiej strony każdy z nas, który narzeka na ilośc osób w młynie niech weźmie po 2 kumpli tam przyjdzie


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3423 dni




Odp: Bilety Pogoni - 24/07/2015 23:10

  Owczarek napisał:  
Siódemka dla wielu osób jest idealna, bilety są tanie, czasami cały sektor dopinguje, oraz widać to co się dzieje na boisku.



Tak jest w rzeczywistości, w obecnej sytuacji najlepszym miejscem na młyn byłby sektor osiem, względnie dziewięć, bo choćby patrząc na mecze wyjazdowe, gdzie naprawdę dajemy radę, można zauważyć, że sporo osób oddaje płuca Pogoni, ale jednym okiem chcieliby zobaczyć to co się dzieje na boisku.

Ostatnio edytowany przez: Boris, 24 lipca 2015, 23:55 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 00:13

  Boris napisał:  
bo widzę, że ciężko tu z prawdą się przebić.



Boris, tu nie chodzi o przebijanie się z prawdą. Każdy zdaje sobie sprawę, że z młynem jest jakiś problem.Ot ludzie chcą go zmienić i zamiast wspomóc, to sporo osób lamentuje i narzeka. Tym tego nie zmienimy, a jedynie realnym działaniem i chęciami.

Zobaczcie, że gdyby nie powiększenie młyna, to aż tak fatalnie by nie było pod względem ilości. Natomiast czemu młyn został powiększony??? Bo chcieliśmy iść do przodu i się rozwijać, być może próba przedwczesna, ale kto nie spróbuje ten nie dowie się.
Mnie się marzył młyn na całym łuku, ale to nierealne obecnie. Z drugiej strony nie mogę zrozumieć, gdzie podziewają się dzielnice - one powinny nadawać ton.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 14:47
Pamiętam, że albo w IV albo III lidze, była słaba frekwencja na młynie, to młyn przeszedł na 8-9 i bardzo fajnie wychodził wtedy doping, coraz więcej osób chce po prostu obejrzeć mecz idąc na niego, a z młyna jest bardzo słaba widoczność, ja rozumiem, że na młyn chodzi się śpiewać przez 90 minut, ale jednak większość osób śpiewa i ogląda mecz, który ledwo widać, a w podobnej cenie mogą iść na 7, na której widać boisko i jest bardzo dobra atmosfera


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 16:19

  Owczarek napisał:  
Pamiętam, że albo w IV albo III lidze, była słaba frekwencja na młynie, to młyn przeszedł na 8-9 i bardzo fajnie wychodził wtedy doping, coraz więcej osób chce po prostu obejrzeć mecz idąc na niego, a z młyna jest bardzo słaba widoczność, ja rozumiem, że na młyn chodzi się śpiewać przez 90 minut, ale jednak większość osób śpiewa i ogląda mecz, który ledwo widać, a w podobnej cenie mogą iść na 7, na której widać boisko i jest bardzo dobra atmosfera



Swoją drogą to pamiętam dwa takie mecze z przenosinami, ale może było więcej :)

Z Flotą w PP w 2008 roku

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ze Stalą Stalowa Wola w sezonie 2009/2010

Obrazek jpg wstawiony na forum


Dziś kolejki spore, w fan shopie trzeba czekać około godzinę na bilet. Jednak dałoby się szybciej, gdyby kobiety pracujące tam były bardziej ogarnięte.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 17:25

  Owczarek napisał:  
Pamiętam, że albo w IV albo III lidze, była słaba frekwencja na młynie, to młyn przeszedł na 8-9 i bardzo fajnie wychodził wtedy doping, coraz więcej osób chce po prostu obejrzeć mecz idąc na niego, a z młyna jest bardzo słaba widoczność, ja rozumiem, że na młyn chodzi się śpiewać przez 90 minut, ale jednak większość osób śpiewa i ogląda mecz, który ledwo widać, a w podobnej cenie mogą iść na 7, na której widać boisko i jest bardzo dobra atmosfera




na większości stadionów sektory fanatyczne są za bramkami, jakoś tam nie ma lamentu, że słabo widać. wiadomo, że są u nas miejsca gdzie widać lepiej, w innych gorzej, ale już nie róbcie takiej tragedii w widoczności na 12, bo to jest zwyczajnie nieprawdą!

Piekiełko już dawno temu zostało ustalone na sektory 11-12, później jedynie doszedł do niego sektor 10 i to się nie zmieni. jeśli było na innych sektorach, to pewnie dlatego, że standardowe sektory były zamknięte (ostatnio, jeśli się nie mylę, taka sytuacja miała miejsce z Zawiszą Bydgoszcz, a jeszcze ich na zakazie wtedy gościliśmy).

kiedyś, jeszcze za ptaka na początku, jak był pełen stadion, zawsze schodziłem na sam dół. któregoś razu zamiast na Piekle byliśmy na 7-8, w kilka osób sobie śpiewaliśmy razem z Piekłem, czasem wstawaliśmy i wiecie co? zaczęli się do nas przypierdzielać inni,ze uwaga: "nie krzycie, ciszej, usiądźcie - JESTEŚCIE NA MECZU" ! ! ! nie, nie były to jeszcze czasy inwigilacji i reżimu na stadionach jak dziś. przenoszenie Piekła na inne sektory jest tylko farmazonieniem tych, którym się nie chce przyjść na 12.

tak na marginesie, to przed tv jeszcze lepiej widać niż z 7, z krytej, a nawet z murawy.... i co?


dodam jeszcze, że na stadionie jest miejsce dla każdego i każdy jest ważny: chuligan, fanatyk, ulstras, szalikowiec, wyjazdowicz, fan piłki nożnej, zwykły piknik, piknik, który kiedyś był zaangażowani, itp. jednak naturalne jest, że panuje tu pewna hierarchia i kiedy zwykły kibic zaczyna się wymądrzać, jak to jest źle, co to trzeba zrobić, wytyka paluchem, a sam nie angażuje się w nic, poza siedzeniem, oglądaniem i słonecznikiem/kiełbaską, to musi się liczyć z tym, że jego wywody nigdzie nie trafia, co najwyżej może się spotkać z agresją werbalną w najlepszym przypadku.

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 25 lipca 2015, 17:31 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 17:33

  TeHaCe napisał:  


Piekiełko już dawno temu zostało ustalone na sektory 11-12, później jedynie doszedł do niego sektor 10 i to się nie zmieni. jeśli było na innych sektorach, to pewnie dlatego, że standardowe sektory były zamknięte (ostatnio, jeśli się nie mylę, taka sytuacja miała miejsce z Zawiszą Bydgoszcz, a jeszcze ich na zakazie wtedy gościliśmy).




Zgadza się ale akurat te dwa zdjęcia które wrzuciłem to było przeniesienie młyna z 12 na prostą bo wybitnie słabo to wyglądało. Byłem na obu tych meczach i żywo w tym uczestniczyłem :) Później jeszcze dwa razy był młyn na prostej, ale to tak jak mówisz - właśnie ze względu na zamknięcie sektorów przez wojewodę.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 20:34
Mam takie pytanko. Chciałbym zabrać pierwszy raz na mecz 3, 5 letniego synka. Jak wygląda sytuacja z wejściem? Kartę kibica też mu muszę wyrobić? Bilet jest w jakiejś preferencyjnej cenie dla dzieci w takim wieku? Jeśli ktoś się z tym mierzył to dajcie znać. Dzięki. Pozdro!


No One Like Us....We don't Care...
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 20:48

  BadBoy napisał:  
Mam takie pytanko. Chciałbym zabrać pierwszy raz na mecz 3, 5 letniego synka. Jak wygląda sytuacja z wejściem? Kartę kibica też mu muszę wyrobić? Bilet jest w jakiejś preferencyjnej cenie dla dzieci w takim wieku? Jeśli ktoś się z tym mierzył to dajcie znać. Dzięki. Pozdro!



Karte mlody musi miec bo nie kupisz biletu dla niego , a najlepiej na sektor rodzinny do 4 lat za 1 zl albo 11zl jak dobrze widze -> Bilety


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 21:38
Dobrze rozumiem, że jak ktoś pierwszy raz na meczu to płaci 1 zł, niezależnie od sektora ?


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3553 dni




Odp: Bilety Pogoni - 25/07/2015 22:38
Jakby ktoś miał darmową wejściówkę na jutrzejszy mecz, a na pewno nie da rady iść to proszę o kontakt na gg:
7577160


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005