Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 14:47

  kuba48 napisał:  

  Yarush napisał:  

  kuba48 napisał:  

  Jeran napisał:  

  Animal. napisał:  
zamazałeś smutne pizdy partyzantów...



ich pizd na szczęście nie widać ;) hihi



Po zero trzech, tak szczerze -ilu Was by przyjechało do SOSNOWCA??........



Do kuba48 : Wyjazd z forum GOŁĘBIU ! Popisać to możesz sobie na kawałku papieru toaletowego ;) !



Gdyby mnie nic nie łączyło emocjonalnie z POGONIĄ to bym miał wasze forum daleko w D.... Otóż gdy ja chodziłem na POGOŃ to chyba Ciebie na świecie nie było - lub na księdza wołałeś ZORRO-(mój pierwszy mecz to rok '76) Przez 21lat mieszkałem w Szczecinie,(wcześniej mieszkałem w Płotach w przerwie 5 lat w Sosnowcu-szkoła-)nie jeden dołek zaliczyłem nie nie raz nie dwa razy byłem gumowany przez zomo nie jedno kolegium płaciłem za miłość do POGONI I ZAGŁĘBIA i jest mi przykro to co widziałem i słyszałem w Sosnowcu na PP-ki.A tak na marginesie byłem w Chorzowie na PP z Pogonią. Zapytam się co osiągnąłeś jako kibol Pogoni?! a co ja zdobyłem-otóż zdobyliśmy z Pogonią sektor Lecha(wyjebaliśmy ich i wszystkie ławki połamaliśmy,zdobyliśmy słynną górkę Arki na ich stadionie,ja wiem że teraz rządzi młodsze pokolenie, po was przyjdą następni (którzy urodzili się w erze komórkowej,komputerowej i oni będą rządzić. (samo życie).W Sosnowcu kibole z rocznika "60,mają szacunek do starej gwardii z Pogoni przykładem nich będę ja -jestem w Sosnowcu na każdym meczu ponieważ teraz mieszkam w Bytomiu.i kurwa przestań mnie pouczać na czym mam pisać.Do zobaczenia jeszcze w tym sezonie(przy awansie ZAGŁĘBIA),życzę w PP zwycięstwa nad czarnymi paznokciami.





a w Sosnowcu na PP z kim siedziales na sektorze????


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 15:21
Skoro nie ubliża nam jako Pogoni to nie widzę powodów, by go "jechać" tak jak co poniektórzy. Żył po prostu w innych czasach i to kultywuje, każdy z nas chyba tak robi i jak chce się udzielać to niech się udziela, posty na poziomie zawsze są akceptowalne. A co do jego avataru, który ma - trudno, żeby miał inny, jak jest za Zagłębiem, ale przecież to chyba nie dyskwalifikuje go jako użytkownika forum??? swego czasu udzielały się tu chyba osoby z Lecha, i dopóki pisały z głową to nikt im nie kazał wypierdzielać do siebie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
stv1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 15:28
Kto idzie z kapcia na finał do bydgoszczy?


Seba.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5296 dni

**




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 15:58
Weźcie przykład z innych for, na Legialive piszą osoby z Lechii, Lecha, Wisły, także te stare roczniki i tam zamiast ich wyzywać ludzie wolą posłuchać opowiastek jak to było kiedyś. Wymieniają się informacjami, piszą rozmawiają, a u nas napinka bo ktoś jest naznaczony. Nie napisał nic prowokującego to niech pisze sobie na tym forum gdzie mu się podoba...


Seba ZOMOWIEC!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni

*




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 16:16
Cytat z tego tematu, KLIK
- post kibica Sandecji, i odpowiedź wobec niego.


  P. napisał:  

  Sączers napisał:  


Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



Super, hiper hip hip hurra...Zenada takie wpisy.Chocby byly mile...
Prosba do naszych internautow, na prawde odpuscie sobie takie pisanie na innych forach.




Niech to zakończy dyskusję czy tolerować Zagłębiaka na forum, czy nie. Fajnie, że jest miły i w ogóle, ale niech wraca do swoich. Przeszłość, historia, swoim torem, a teraźniejszość swoim. A chyba nie trzeba przypominać co do teraźniejszości co to jest Zagłębie i co myślimy o ich kibicach.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 16:21

  Jeran napisał:  
Cytat z tego tematu, KLIK
- post kibica Sandecji, i odpowiedź wobec niego.


  P. napisał:  

  Sączers napisał:  


Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



Super, hiper hip hip hurra...Zenada takie wpisy.Chocby byly mile...
Prosba do naszych internautow, na prawde odpuscie sobie takie pisanie na innych forach.




Niech to zakończy dyskusję czy tolerować Zagłębiaka na forum, czy nie. Fajnie, że jest miły i w ogóle, ale niech wraca do swoich. Przeszłość, historia, swoim torem, a teraźniejszość swoim. A chyba nie trzeba przypominać co do teraźniejszości co to jest Zagłębie i co myślimy o ich kibicach.



Jeśli dyskusja jest konstruktywna i na poziomie to ja chętnie poczytam jak to kiedyś było gdy nie było mnie jeszcze w planach.Jeśli dla Ciebie w ogóle nie liczy się historia to gratuluję.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 16:22

  Seb.J napisał:  
Weźcie przykład z innych for, na Legialive piszą osoby z Lechii, Lecha, Wisły, także te stare roczniki i tam zamiast ich wyzywać ludzie wolą posłuchać opowiastek jak to było kiedyś. Wymieniają się informacjami, piszą rozmawiają, a u nas napinka bo ktoś jest naznaczony. Nie napisał nic prowokującego to niech pisze sobie na tym forum gdzie mu się podoba...



Nie wiem jak jest u innych,ale to chyba po prostu magia zagłębia..cóż nie jestem moderatorem wiec nie mi decydować jednak wychodzę z założenia że nie musi koleś tu paradować z herbem syfnowca. Każdy klub ma swoje forum i tam niech się wypowiada. krańcujmy bajere bo w sumie wszystko nie na temat :)


No One Like Us....We don't Care...
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni

*




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 16:34

  szpadel85 napisał:  
Jeśli dyskusja jest konstruktywna i na poziomie to ja chętnie poczytam jak to kiedyś było gdy nie było mnie jeszcze w planach.



Super, że dyskusja jest konstruktywna i fajnie, że Zagłębiak jest miły, i jeszcze bardziej zajebiście, że trzyma kciuki za Pogoń, tylko że po pierwsze jest co najmniej prowokujące (i to z tego co widzę nie tylko dla mnie), że jako avatar używa herbu zagłębia, a po drugie to forum kibiców Pogoni Szczecin, tak więc nie dziw się, że siłą rzeczy, nawet jeśli jest on jedynym sprawiedliwym w całym sosnowieckim gronie ma tu pod górkę.
Jeśli chodzi o kwestie poczytania tego jak to kiedyś było, to też świetna sprawa, tylko wydaje mi się, że są lepsze źródła i sposoby na zdobywanie takiej wiedzy, niźli czytanie postów kibica Zagłębia, który zarejestrowany jest na forum od 4 dni.


  szpadel85 napisał:  
Jeśli dla Ciebie w ogóle nie liczy się historia to gratuluję.


Wskaż mi proszę, gdzie napisałem, że historia się dla mnie nie liczy. Twój zarzut wynika albo z braku dokładnego przeczytania mojej wypowiedzi, albo ze złego jej zrozumienia. Odpieram go całkowicie. Daj wiarę, że liczy się i to bardzo.

ucinam dyskusję, bo mocno zeszliśmy z tematu, tak więc koniec OT.
pzdr.

Ostatnio edytowany przez: J., 8 kwietnia 2010, 16:40 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
kuba48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 22:19

  badboy napisał:  
Jeśli jesteś w jakiś sposób związany z Pogonią,to po co prowokujesz ludzi tym ścierwem pod nickiem?Trzeba było odpoczątku wkleić herb Dumy Pomorza lub każdy inny i korzystać normalnie z forum.Jednak widać że chciałeś żeby wszyscy wiedzieli skąd jesteś i za kim jesteś wiec nie dziw się że ktoś każe Ci spadać do siebie.



Daruj Sobie mówiąc ścierwo-aczkolwiek Masz racje z tym herbem Zagłębia, nie pomyślałem że może wyjść na prowokacje, tylko nie myśl że się przymilam gdyż społchwalstwo jest dla mnie gorsze od faszyzmu i komunizmu , czy ja kiedykolwiek powiedziałem że nie kibicuje Pogoni?...... gdy przyjeżdżam na mecz czy hokej do Sosnowca to starzy wołają gdy mnie widzą OOO.POGOŃ przyjechała i nic się nie dzieje gdyż mnie widzą że jestem z starej gwardii i że się szanujemy a w Sosnowcu młodsze pokolenie które kręci młynem ma szacunek do starszych gdyż dzięki nim posmakowali kibicowanie i są świadomi że niektórzy mieli wyroki do odsiadki za rozróby na meczach , ja siedziałem też trzy mie-ce (za uląga) po meczu Piast G.-POGOŃ w tedy POGONI wystarczył remis aby awansować do 1-szej,ligi przyjechało Was około jednego tysiąca z Sosnowca było ponad 200, gdyż wiedzieliśmy że będzie od h....a Śląska i tak było i co ?,,rozjebaliśmy ich, Piast szybko uciekł jedynie Śląsk podjął walkę tylko Zagłębie zaatakowało i wtedy Śląsk zaczoł spierdalać kilka osób z Ślaska trafiło na izbę przyjęć do szpitala,po zadymie z Pogonią pojechaliśmy do Opola i tam się roztaliśmy w drodze powrotnej do Sosnowca MO zrobiła obławe no i miałem pecha wyciągneli mnie i paru innych z pociągu na dołek tam wpierdol rączką od pały 0,75 a na drugi dzień areszt na trzy m-ce,chodziłem w tedy do trzeciej kl.zawodowej,i musiałem ją powtórzyć,i teraz pytam co ku...wa mam się wyrzec Pogoni....za którą biłem się w Łodzi bydgoszczy wałbrzychu poznaniu gliwicach i innych miastach w szczecinie też chociażby P-UEFA POGOŃ - VERNA Verony było 1,5tys. i pognalisimy ich.i nikt mi nie zabroni chodzić na Sosnowiec bo stara przyjażń jest wierna.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 22:51

  kuba48 napisał:  

Daruj Sobie mówiąc ścierwo-aczkolwiek Masz racje z tym herbem Zagłębia, nie pomyślałem że może wyjść na prowokacje, tylko nie myśl że się przymilam gdyż społchwalstwo jest dla mnie gorsze od faszyzmu i komunizmu , czy ja kiedykolwiek powiedziałem że nie kibicuje Pogoni?...... gdy przyjeżdżam na mecz czy hokej do Sosnowca to starzy wołają gdy mnie widzą OOO.POGOŃ przyjechała i nic się nie dzieje gdyż mnie widzą że jestem z starej gwardii i że się szanujemy a w Sosnowcu młodsze pokolenie które kręci młynem ma szacunek do starszych gdyż dzięki nim posmakowali kibicowanie i są świadomi że niektórzy mieli wyroki do odsiadki za rozróby na meczach , ja siedziałem też trzy mie-ce (za uląga) po meczu Piast G.-POGOŃ w tedy POGONI wystarczył remis aby awansować do 1-szej,ligi przyjechało Was około jednego tysiąca z Sosnowca było ponad 200, gdyż wiedzieliśmy że będzie od h....a Śląska i tak było i co ?,,rozjebaliśmy ich, Piast szybko uciekł jedynie Śląsk podjął walkę tylko Zagłębie zaatakowało i wtedy Śląsk zaczoł spierdalać kilka osób z Ślaska trafiło na izbę przyjęć do szpitala,po zadymie z Pogonią pojechaliśmy do Opola i tam się roztaliśmy w drodze powrotnej do Sosnowca MO zrobiła obławe no i miałem pecha wyciągneli mnie i paru innych z pociągu na dołek tam wpierdol rączką od pały 0,75 a na drugi dzień areszt na trzy m-ce,chodziłem w tedy do trzeciej kl.zawodowej,i musiałem ją powtórzyć,i teraz pytam co ku...wa mam się wyrzec Pogoni....za którą biłem się w Łodzi bydgoszczy wałbrzychu poznaniu gliwicach i innych miastach w szczecinie też chociażby P-UEFA POGOŃ - VERNA Verony było 1,5tys. i pognalisimy ich.i nikt mi nie zabroni chodzić na Sosnowiec bo stara przyjażń jest wierna.



bla bla blaaa..wszystko fajnie tylko dlaczego 3/4 Twoich postów to wypisywane przez Ciebie zasługi i dokonania? Zarejestrowałeś sie tylko po to żeby sie chwalic w każdym poście? Mnie np nie interesuja Twoje "rany wojenne" bo i pewnie spora część osób na tym forum mogłaby się podobnymi pochwalic jednak tego nie robią, więc daruj.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Entero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5578 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 23:02
Czy wie ktoś o sprzedaży biletów w Goleniowie?


Pogoń&Legia
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 23:06

  kuba48 napisał:  

  badboy napisał:  
Jeśli jesteś w jakiś sposób związany z Pogonią,to po co prowokujesz ludzi tym ścierwem pod nickiem?Trzeba było odpoczątku wkleić herb Dumy Pomorza lub każdy inny i korzystać normalnie z forum.Jednak widać że chciałeś żeby wszyscy wiedzieli skąd jesteś i za kim jesteś wiec nie dziw się że ktoś każe Ci spadać do siebie.



Daruj Sobie mówiąc ścierwo-aczkolwiek Masz racje z tym herbem Zagłębia, nie pomyślałem że może wyjść na prowokacje, tylko nie myśl że się przymilam gdyż społchwalstwo jest dla mnie gorsze od faszyzmu i komunizmu , czy ja kiedykolwiek powiedziałem że nie kibicuje Pogoni?...... gdy przyjeżdżam na mecz czy hokej do Sosnowca to starzy wołają gdy mnie widzą OOO.POGOŃ przyjechała i nic się nie dzieje gdyż mnie widzą że jestem z starej gwardii i że się szanujemy a w Sosnowcu młodsze pokolenie które kręci młynem ma szacunek do starszych gdyż dzięki nim posmakowali kibicowanie i są świadomi że niektórzy mieli wyroki do odsiadki za rozróby na meczach , ja siedziałem też trzy mie-ce (za uląga) po meczu Piast G.-POGOŃ w tedy POGONI wystarczył remis aby awansować do 1-szej,ligi przyjechało Was około jednego tysiąca z Sosnowca było ponad 200, gdyż wiedzieliśmy że będzie od h....a Śląska i tak było i co ?,,rozjebaliśmy ich, Piast szybko uciekł jedynie Śląsk podjął walkę tylko Zagłębie zaatakowało i wtedy Śląsk zaczoł spierdalać kilka osób z Ślaska trafiło na izbę przyjęć do szpitala,po zadymie z Pogonią pojechaliśmy do Opola i tam się roztaliśmy w drodze powrotnej do Sosnowca MO zrobiła obławe no i miałem pecha wyciągneli mnie i paru innych z pociągu na dołek tam wpierdol rączką od pały 0,75 a na drugi dzień areszt na trzy m-ce,chodziłem w tedy do trzeciej kl.zawodowej,i musiałem ją powtórzyć,i teraz pytam co ku...wa mam się wyrzec Pogoni....za którą biłem się w Łodzi bydgoszczy wałbrzychu poznaniu gliwicach i innych miastach w szczecinie też chociażby P-UEFA POGOŃ - VERNA Verony było 1,5tys. i pognalisimy ich.i nikt mi nie zabroni chodzić na Sosnowiec bo stara przyjażń jest wierna.



Ja nie wiem skąd Ci przyszło to głowy że ktoś każe Ci wyrzec się Pogoni czy umniejsza Twoje działania na tle kibicowskim. Napisałem jak wyżej, że herb zagłębia jest w moim i nie tylko moim odczuciu prowokacją i powinieneś wiedzieć że przy obecnych relacjach nie należy się tu (a jednak) z tym ścierwem pokazywać. Jakbym szalał po forum zagłębia z herbem Pogonki to zapewne zostałbym "przyjęty" 100% gorzej niż Ty tutaj. Mam nadzieje że ogarniasz o co mi chodzi i tyle ode mnie bo temat się rozjechał. Dziękuje Dobranoc.

P.S w sumie to poopowiadaj na forum zs jakie to akcje kręciłeś z zagłębiem bo mnie to wali tak szczerze..
P.S2 Chodź na co chcesz i kibicuj komu chcesz na tyle zgód potrzeba czasu..


No One Like Us....We don't Care...
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7672 dni

**




Odp: Puchar Polski - 08/04/2010 23:20

  Entero napisał:  
Czy wie ktoś o sprzedaży biletów w Goleniowie?



Za czasów Ptaka były sprzedawane w Goleniowie a teraz to pierwsze słysze chociaż nie ukrywam że był by to dobry pomysł. No ale to nie na temat ;)


Goleniów z Pogonią
kuba48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 00:25
Nie chodziło mi o moje przechwałki moje walki itd. chciałem zaznaczyć moją osobe jak bliska mi jest Pogoń bo stara miłość nie rdzewieje moje przeżycia z Pogonią zostaną mym sercu przecież wiele lat mieszkałem w samym Szczecinie mam bardzo bliską rodzine w Szczecinie,Stargardzie,Dobrzanach tak więc nie tylko kibicowsko....jestem związany. P.S.szanuje wsze for bo Wy je tworzycie - dlatego jest teraz ADO Den-Haag. Pozdrawiam starych kiboli z Nwogardu,Goleniowa,Świnoujścia.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 01:27

  Animal. napisał:  

  kuba48 napisał:  

.....



bla bla blaaa..wszystko fajnie tylko dlaczego 3/4 Twoich postów to wypisywane przez Ciebie zasługi i dokonania? Zarejestrowałeś sie tylko po to żeby sie chwalic w każdym poście? Mnie np nie interesuja Twoje "rany wojenne" bo i pewnie spora część osób na tym forum mogłaby się podobnymi pochwalic jednak tego nie robią, więc daruj.



Nie interesuje cię historia leszczyku? Spora część mogła by się pochwalić i to oni mają swoje zdanie na jego temat, a ty barszczu się nie wypowiadaj, bo to nie twoja brocha życie innego człowieka. Myślisz, że pośpiewasz na młynie, odpalisz 3 race i pojedziesz na 3 wyjazdy do gorzowa, sosnowca i świnoujścia, to kozak jesteś? Opanuj emocje i przestań błyszczeć, bo to Ci troszkę szkodzi, a kolega nie chciał się przechwalać tylko bronił się swoimi argumentami przed postawionymi zarzutami.

Z granatowo-bordowym pozdrowieniem dla obu panów.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 01:40

  Safe napisał:  

Nie interesuje cię historia leszczyku? Spora część mogła by się pochwalić i to oni mają swoje zdanie na jego temat, a ty barszczu się nie wypowiadaj, bo to nie twoja brocha życie innego człowieka. Myślisz, że pośpiewasz na młynie, odpalisz 3 race i pojedziesz na 3 wyjazdy do gorzowa, sosnowca i świnoujścia, to kozak jesteś? Opanuj emocje i przestań błyszczeć, bo to Ci troszkę szkodzi, a kolega nie chciał się przechwalać tylko bronił się swoimi argumentami przed postawionymi zarzutami.

Z granatowo-bordowym pozdrowieniem dla obu panów.



leszczyka szukaj sobie wsrod swoich i hamuj na pięcie a jak ci cos nie pasuje to powiedz to przy najbliższej okazji. a swoje zdanie o sosnowieckich popisach bede miał i chuj ci do tego. chciał nie chciał nie rób mu za adwokata.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
kuba48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 02:20
Dzięki za zrozumienie,ja również pozdrawiam. ps.Dokopcie hanysom a Bydgoszczy nie odpuszczę (bo nie wiem kiedy będzie następna okazja).


kuba48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 02:59
Masz prawo mieć swoje zdanie i ja je szanuje tak jak barwy Pogoni które wiszą w moim przedpokoju obok Legii i Zagłębia i będą wisieć. Gdybym dalej mieszkał na Kaszubskiej w Szcz-e to w dalszym ciągu bym śmigał na POGOŃ a że moje życie potoczyło się troche inaczej niż chciałem to wylądowałem w Bytomiu i mieszkam już12-at i kiedy Pogoń przyjeżdżała na południe zawsze byłem na meczu i nikt do mnie nie miał pretensji - i na GK-sie też będę -15-cie min.drogi.-pozdrawiam- dokopcie Żabolom z Zabrza żeby nie awansowali.


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni

*




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 07:55

  Animal. napisał:  

  Safe napisał:  

Nie interesuje cię historia leszczyku? Spora część mogła by się pochwalić i to oni mają swoje zdanie na jego temat, a ty barszczu się nie wypowiadaj, bo to nie twoja brocha życie innego człowieka. Myślisz, że pośpiewasz na młynie, odpalisz 3 race i pojedziesz na 3 wyjazdy do gorzowa, sosnowca i świnoujścia, to kozak jesteś? Opanuj emocje i przestań błyszczeć, bo to Ci troszkę szkodzi, a kolega nie chciał się przechwalać tylko bronił się swoimi argumentami przed postawionymi zarzutami.

Z granatowo-bordowym pozdrowieniem dla obu panów.



leszczyka szukaj sobie wsrod swoich i hamuj na pięcie a jak ci cos nie pasuje to powiedz to przy najbliższej okazji. a swoje zdanie o sosnowieckich popisach bede miał i chuj ci do tego. chciał nie chciał nie rób mu za adwokata.



Animal., Safe - panowie!
Właśnie spinacie się na forum Pogonki o to, jak jakiegoś gościa ze Starej Gwardii Zagłębia Sosnowiec traktować. Opamiętajcie się więc, bo chyba ważniejsze jest braterska więź u Nas, aniżeli forumowa z kibicem Sosnowca.
I bez kitu, zakończymy tę dyskusje, bo jest mi wstyd, że przyczyniłem się do jej rozwinięcia, bo nie wiedziałem, że będzie miała ona takie skutki, że będzie się ktoś tu o to żarł.
Pogadajmy o czymś normalnym.
pzdr.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Puchar Polski - 09/04/2010 10:06
Moge powiedziec tylko tyle ze kojarze jednego Kube z Zaglebia S. Pisalem o tym na forum (chyba v.pl) kilka lat temu. Czy to jest ten Kuba to nie wiem.

Kuba - Skoro napisales ze mieszkales na Kaszubskiej to moze napisz kogo tam znales gdyz bylo na tej ulicy kilku udzielajacych sie kibicow. Niedaleko na Slaskiej, Wojska oraz Wieckowskiego rowniez. Ten sam region to powinienes wymienic przynajmniej kilku. Celowo wymienilem te ulice poniewaz chlopaki z Kaszubskiej znali sie i kumplowali z tymi z w/w ulic. Jesli nie pamietasz to przynajmniej napisz gdzie mieszkali Cyganie w tym rejonie. Jezeli mieszkales to bedziesz wiedzial a jesli nie to na Google tego nie znajdziesz.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 9 kwietnia 2010, 10:16 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005