Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 17:40
widze ze tu wiekszosc ostatnich postow zeszla troche z tematu wiec ja do niego powroce:) moje przemyslenia:

1. kazmierczak juz jest myslami w Wisle... a ja bym mu psikusa zrobil i go sprzedal ale do Kambodży albo Ugandy a nie Wisły:D a tak na serio to niech spierdala jak najdalej stad. niech go Ptaki sprzedaja poki go ktos chce jeszcze. nie wiem co w nim jest takiego ze ludzie nim sie tak podniecaja.

2. nowa zabawa dla kibicow: SMS-change nr 7226. jesli chcesz by trener Panik wprowadzil na boisko:
a) Elokana wyslij smsa o tresci Elokan na podany numer
b) Bugaja wyslij smsa o tresci Bugaj itp itd

3. nie wiem co wy chcecie od Panika. swietnym trenerem to on nie jest ale z pustego nawet Salomon nie naleje. z bandy patalachow i idiotow nawet Ferguson albo Murinho nic nie zrobi. mi to sie marzy trener - rzeznik, ktory by opierdolil i zajechal jak swinie "naszych" pseudograjkow:] a bluzganie w stylu Panik!! co?? Ty kurwo!! jest nie na miejscu.

4. karnego nie bylo

5. na wiosne bedzie nowa murawa i juz nie bedzie na co zwalac chujowej gry

6. odnoszac sie do powyzszej dyskusji o rasizmie itp itd to do Murzynow nic nie mam - oczywiscie wolalbym biala Pogoń zlozona najlepiej z samych Szczecinian (wieksze zaangazowanie - wiedza o co chodzi np. mecze z Lechem itp), a jakichs zawodnikow z zagranicy to ewentualnie jako maskotke druzyny:D a jeszcze ktos sie odniosl do Francji. tych co biora udzial w zamieszkach powinni jak kaczki wystrzelac m.in. za to wszystko co zdemolowali (a za zdemolowanie polskiej kaplicy bym im jaja w imadla wkrecil). a takie glupie gadanie ze panstwo sie nimi nie przejmuje jest dla mnie nie na miejscu. jakby z takiego zalozenia Polacy wychodzili to by u nas dopiero dymy byly.
mi sie tekst na joemonsterze ostatnio podobal: "W związku z zamieszkami Rosja wysłała do Francji pomoc humanitarną - tysiąc skinheadów.":] szybko by sytuacja do normy wrocila:)

7. Vasyl czyl ze bramki z karnego nie bedzie, Pszczolek tez i ja tez:) i tez mam na to swiadkow;) wszyscy sie cieszyli ze sedzia podyktowal a zapomnieli ze jeszcze tego karnego trzeba strzelic;) dostalismy prezent bo karny byl z kapelusza i go nie wykorzystalismy. co by nie mowic nie zasluzylismy na ten awans.

chcialem jeszcze kilka przemyslen napisac ale zmeczony jestem i zapomnialem. jak mi sie przypomni to dodam:)

Ostatnio edytowany przez: tribu, 23 listopada 2005, 17:52 [3 raz(y)]


100% PD
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 17:46

  GVR napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  Praga Płd napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Asika napisał:  
Yhym ja nie wiem dlaczego niektóre osoby sie czepiają Ediego...moze inaczej "czarnuchów" <-- cytuję. Mam na myśli wypowiedz cytowaną troche wyżej... Czyżby rasizm? :>:> Starali sie... przecież to logiczne ze raz grają lepiej raz gorzej nie zawsze jest się najlepszym... ://



Tak. rasizm No i co?



To to, ze jestes jeszcze głupiutki i młodziutki.



A co jak ktos ma inne poglady niz Ty to jest "glupiutki"? Ludzi ktorzy nie lubia "czarnuchow"na Pogoni jest troche.Nie Tobie to oceniac czy slusznie czy nie.A tak poztym Biala Pogon:D A zreszta obroncy ludzkosci Konfederatka nie jest zakazana
w innych krajach ale Pzpn musi sie do czegos doczepic.



a nad takimi debilami jak ty i vasyl to juz mozna sie tylko litowac, to juz gra Pogoni jest na wyzszym poziomie niz wy.



Szczekaj dalej w necie jak Ci to ulzy bo tylko na to Cie stac..nie podoba sie flaga?Zerwij ja.Masz jakies aluzje do osob ktore maja inne poglady niz Ty?Powiedz im w twarz.Ale wiem to i Ty i ja ze jestes cipka wiec tego nie zrobisz bez odbioru.


www.sectorshop.net
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8246 dni

**




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:00

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.


za plecami psów myśliwskich cała masa
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:20

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(

Ostatnio edytowany przez: pchela, 23 listopada 2005, 18:34 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:20
jeszcze troche i nie bedzie problemu z czarnuchami w druzynie
raczej zaden sie nie skusi pokopac w 4 lidze :)
to tak odnosnie watku rasistowskiego
pozdro bracia


Better dead than red!
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8246 dni

**




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:42

  pchela napisał:  

Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie.



Hmmm... nie jestem dziennikarzem ani zadnych pokrewnym chujem wiec na pewno nie pieprzylem o zadnych pojednaniach. Zla i nieludzka to jest postawa tej miedzynarodowej zbieraniny na boisku. Czlowiekowi pizdzi niesamowicie na trybunach a te przyglupy biegaja jakby sie w berka bawili. I za to chuj im w pyski.
A tak na marginesie to:
Urzekla mnie Twoja historia.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:47

  pchela napisał:  

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(



Popracuj nad ortografia bo mnie na wymioty bierze kiedy czytam twoja wypowiedz,rozumiesz aluzje?Zanim zaczniesz oceniac kogos spojrz na swoj podpis..


www.sectorshop.net
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:48

  Kastor napisał:  

  pchela napisał:  

Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie.



Hmmm... nie jestem dziennikarzem ani zadnych pokrewnym chujem wiec na pewno nie pieprzylem o zadnych pojednaniach. Zla i nieludzka to jest postawa tej miedzynarodowej zbieraniny na boisku. Czlowiekowi pizdzi niesamowicie na trybunach a te przyglupy biegaja jakby sie w berka bawili. I za to chuj im w pyski.
A tak na marginesie to:
Urzekla mnie Twoja historia.



No comment . Szkoda takich jak ty. I tyle .Nie zniżam się do twojego poziomu.I wez sie przymknij bo szkoda czytać takich głupot.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:49

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(



Popracuj nad ortografia bo mnie na wymioty bierze kiedy czytam twoja wypowiedz,rozumiesz aluzje?Zanim zaczniesz oceniac kogos spojrz na swoj podpis..



Byłem pewny , ze zamiast na temat bedziesz pisał o ortografii czy o innych pierdołach , tak jest zawsze. Ortografia jest ważniejsza od zła czy dobra hmmm???


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 18:56

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(



Popracuj nad ortografia bo mnie na wymioty bierze kiedy czytam twoja wypowiedz,rozumiesz aluzje?Zanim zaczniesz oceniac kogos spojrz na swoj podpis..



Byłem pewny , ze zamiast na temat bedziesz pisał o ortografii czy o innych pierdołach , tak jest zawsze. Ortografia jest ważniejsza od zła czy dobra hmmm???



Tak,ortografia jest wazna bo kaleczysz jezyk,po drugie patrz swoj podpis(Ty a nie ty..)a po trzecie hehe dobro a zlo,troche wyimagowane to porownanie.Porowanie powinno byc biale czy czarne wybor jest proty:Biale a i nie obrazaj innych uzytkownikow.O watku czarnoskorych,arabow czy turasow moglbym duzo pisac.A za pare lat zobaczymy jak bedziesz kochal "murzynow".


www.sectorshop.net
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:00
Swoja drogą slowa Panika,,zapytajcie jakiegos pilkarza ktory chce grac w Szczecinie,, odrazu pokazuja jaka jest atmosfera na lini trener-zawodnicy..Widac golym okiem ze jest coraz gorzej.Gwiazdeczki chca odejsc bo idzie nowe okno transferowe i sie buntuja.Droga wolna:)


,,Vi är överallt,,- POGON
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8246 dni

**




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:01
Moze on tez jest murzynem i zal mu jego braci?? :) Joł niga.


za plecami psów myśliwskich cała masa
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:02

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(



Popracuj nad ortografia bo mnie na wymioty bierze kiedy czytam twoja wypowiedz,rozumiesz aluzje?Zanim zaczniesz oceniac kogos spojrz na swoj podpis..



Byłem pewny , ze zamiast na temat bedziesz pisał o ortografii czy o innych pierdołach , tak jest zawsze. Ortografia jest ważniejsza od zła czy dobra hmmm???



Tak,ortografia jest wazna bo kaleczysz jezyk,po drugie patrz swoj podpis(Ty a nie ty..)a po trzecie hehe dobro a zlo,troche wyimagowane to porownanie.Porowanie powinno byc biale czy czarne wybor jest proty:Biale a i nie obrazaj innych uzytkownikow.O watku czarnoskorych,arabow czy turasow moglbym duzo pisac.A za pare lat zobaczymy jak bedziesz kochal "murzynow".



Że niby co (ty a nie ty ) bo nie rozumiem.???Wytłumacz mi profesorze.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

***




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:11

  mundek napisał:  
prosze was zrozumcie tego trenera, ktory ciezko tu pracuje. nie jest jego wina to ze trafil na bande rozkapryszonych gwiazdeczek ( z wyjatkami) do ktorych nie dotarby nawet Ferguson. oni chca decydowac za trenera, a jeszce nie daj boshe zadac jakies ciezkie pytanie to sie obraza. Nie bede juz wiecej tlumaczyl Panika, ale zrozumcie ten czlowiek nie zasluguje na takie teksty z trybun. moge powiedziec, ze znam go dobrze, lecz o niektorych sprawach pisac nie moge...




Jak Panik był treneremPogoni w ubiegłym sezonie byłam jedną z tych osób,która optowała za jego zmianą. Dzisiaj mogę się w 80% zgodzić z Mundkiem i Cobrą. Z pustego to i Salomon nie naleje, a mecze wygrywa się nie samymi umiejętnościami czy taktyką, ale także ambicją i poświęceniem, a tego w tym "zespole" jak na lekarstwo....Gdzie się podziała ta radość z grania w piłkę towarzysząca im w drugiej lidze???

Odnosząc się do dyskusji o rasizmie,powiem tylko dajcie ludzie na luz. Żaden z Was nie przekona dugiego do swoich racji. A obrzucanie siebie "mięsem" na forum publicznym jest niesmaczne,zwłaszcza, że zaglądają tu ludzie z całej Polski....


"CSWD" i to się nie zmieni....
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:12

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(



Popracuj nad ortografia bo mnie na wymioty bierze kiedy czytam twoja wypowiedz,rozumiesz aluzje?Zanim zaczniesz oceniac kogos spojrz na swoj podpis..



Byłem pewny , ze zamiast na temat bedziesz pisał o ortografii czy o innych pierdołach , tak jest zawsze. Ortografia jest ważniejsza od zła czy dobra hmmm???



Tak,ortografia jest wazna bo kaleczysz jezyk,po drugie patrz swoj podpis(Ty a nie ty..)a po trzecie hehe dobro a zlo,troche wyimagowane to porownanie.Porowanie powinno byc biale czy czarne wybor jest proty:Biale a i nie obrazaj innych uzytkownikow.O watku czarnoskorych,arabow czy turasow moglbym duzo pisac.A za pare lat zobaczymy jak bedziesz kochal "murzynow".



Że niby co (ty a nie ty ) bo nie rozumiem.???Wytłumacz mi profesorze.



Chodzi o to żebyś pisał Ty a nie ty z małej czy to tak cieżko zauważyć?


Pogoń To My!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:12

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Czarny85 napisał:  

  pchela napisał:  

  Kastor napisał:  

  hornetq napisał:  
Do wszystkich rasistów.Julcimar też nie jest rasy białej , więc co wypierdolić go z Pogoni?



Niech spierdala z reszta swoich ziomali zza oceanu.



Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie. Ah ci rasiści:(:(:(



Popracuj nad ortografia bo mnie na wymioty bierze kiedy czytam twoja wypowiedz,rozumiesz aluzje?Zanim zaczniesz oceniac kogos spojrz na swoj podpis..



Byłem pewny , ze zamiast na temat bedziesz pisał o ortografii czy o innych pierdołach , tak jest zawsze. Ortografia jest ważniejsza od zła czy dobra hmmm???



Tak,ortografia jest wazna bo kaleczysz jezyk,po drugie patrz swoj podpis(Ty a nie ty..)a po trzecie hehe dobro a zlo,troche wyimagowane to porownanie.Porowanie powinno byc biale czy czarne wybor jest proty:Biale a i nie obrazaj innych uzytkownikow.O watku czarnoskorych,arabow czy turasow moglbym duzo pisac.A za pare lat zobaczymy jak bedziesz kochal "murzynow".



Że niby co (ty a nie ty ) bo nie rozumiem.???Wytłumacz mi profesorze.



Widze ze masz tez problemy ze wzrokiem,napisalem Ty z wielkiej litery a nie z malej.


www.sectorshop.net
Baru195
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6773 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:20
W pełni się zgadzam. Podobnie jak Paulinus nie byłem zbyt przyjaznie nastawiony do Panika, ale czy to jego wina, że ci piłkarze nie zostawiają serca na boisku.We wczorajszym meczu Julcimar zagrał dobrze i przynajmniej powstrzymywał wiekszość ataków Kujawiaka. Ci piłkarze (sa wyjatki) powinni przemyslec swoj sens gry reprezentując nasze barwy i nie oddawania serca na boisku. Jezeli nie wychodza jakies załozenia taktyczne czy cos w tym stylu powinni przynajmniej walczyc. Ambicją da sie wiele zdziałać.


Bo Moja Jedyna Miłość to Pogoń Szczecin..
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7114 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:33

  mundek napisał:  
prosze was zrozumcie tego trenera, ktory ciezko tu pracuje. nie jest jego wina to ze trafil na bande rozkapryszonych gwiazdeczek ( z wyjatkami) do ktorych nie dotarby nawet Ferguson. oni chca decydowac za trenera, a jeszce nie daj boshe zadac jakies ciezkie pytanie to sie obraza. Nie bede juz wiecej tlumaczyl Panika, ale zrozumcie ten czlowiek nie zasluguje na takie teksty z trybun. moge powiedziec, ze znam go dobrze, lecz o niektorych sprawach pisac nie moge...



Jeśli trener nie potrafi dotrzeć do piłkarzy to powinien jak najszybciej zmienić zawód. Przecież dobry kontakt z zespołem to połowa sukcesu. Zerknij na Legie, zwróć uwaga co Wdowczyk w miesiąc zrobił z przeciętnym zespołem Legii. Oni w tej chwili walczą o majstra , a my? Smiem twierdzić że w zespole Pogoni jest dużo większy potencjał niż w Legii z tą różnicą że tam jest trener z jajami, a u nas...Panik, bez charyzmy, bez autorytetu, bez jaj... Jak słucham że będzie karał Elokana za walke, a Kazikowi to wybaczy bo przez kilka dni był kontuzjowany to ręce opadają.


POGOŃ SZCZECIN
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:54
Legia - Hetman 6:0

no coz... mimo pewnego awansu ( po wygranej 4:0 w Zamościu, mozna chyba tak powiedziec) Legia walczy do konca, kiedy zobaczymy to samo na F.Krygier Arena?


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 19:55

  AS-72 napisał:  

Jeśli trener nie potrafi dotrzeć do piłkarzy to powinien jak najszybciej zmienić zawód. Przecież dobry kontakt z zespołem to połowa sukcesu. Zerknij na Legie, zwróć uwaga co Wdowczyk w miesiąc zrobił z przeciętnym zespołem Legii. Oni w tej chwili walczą o majstra , a my? Smiem twierdzić że w zespole Pogoni jest dużo większy potencjał niż w Legii z tą różnicą że tam jest trener z jajami, a u nas...Panik, bez charyzmy, bez autorytetu, bez jaj... Jak słucham że będzie karał Elokana za walke, a Kazikowi to wybaczy bo przez kilka dni był kontuzjowany to ręce opadają.



Nawet najlepszy trener nic nie zrobi jeżeli piłkarzom niechce sie graćok


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005