Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:08
To jest właśnie zajebista logika komitetu :) Wychowanek zagrał 1-2 dobre mecze i od razu przedłuża się z nim kontrakt o3-4 lata i pewnie z pensją +100%. To tak jakby dziecku po serii pał w dzienniczku i jednej 4 na kartkówce kupić nowego Iphone'a. Gratuluje podejścia.

Zwolak podpisał i zgasł.
Kort podpisał i od tamtego momentu zgasł bardzo szybko.
Piotrowski po jednym dobrym meczu od razu przedłuża kontrakt do 2020 i...może tragedii nie ma, ale nie jest regularny.

Zacieram ręce i czekam na gola Matyni oraz informację Stolarczyka, że Hubert przedłużył kontrakt w ramach misji #MatyniawPogoni2022


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:09

  kryta napisał:  
Szkoda mi trochę Skorży, naobiecywali mu budowę perspektywicznej drużyny na nowy stadion a tu wjebał się w takiego gówno. Podejrzewam że odpuściłby temat jakby wiedział że zostanie ze Zwolińskim i Frączczakiem w ataku. Niestety też widać że Maciej i jego armia asystentów nie mają za bardzo pomysłu na zmotywowanie zespołu.
Cóż, szkoda że powoli zaczęła się pojawiać tendencja wzrostowa frekwencji w tym sezonie na naszym stadionie a tu znów wrócimy do 4 tys ludzi na Górniku, ale na prawdę szkoda nerwów na oglądanie parodystę Zwolińskiego, leniwego Węgra czy cieniutkiego Korta.



Szkoda ci go? Ktoś mu zabronił mieć pomysł na grę i odpowiednio ustawić i zmobilizować zespół? Ok, to sport, to PP, można polec z Bytovią ale nie w takim koszmarnym stylu jak dziś. Można cieniować w lidze ale na Płocku czy Sandecji powinniśmy zdobywać jakieś punkty. Ktoś mu zabronił dobrze fizycznie przygotować zespół tak aby nie było 90 min. człapania?
Ale ok, mi też go szkoda, bo trenerzy z "nikąd" w tej lidze z grajkami często nie wiadomo skąd grają lepiej niż my. Już kiedyś napisałem, zaraz na początku sezonu, że Skorża się skończył. Widocznie tak jest.
Żeby było jasne - to nasze bagno to także wina zarządu jak i samych zawodników. Ale nie wybielajmy i nie rozgrzeszajmy Skorży. Bo to także jego wina i jego klęska jako trenera.


leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:11
Skorża to dobry trener pod warunkiem , że ma najlepszych zawodników jacy występują w ex.
Gdy nie ma takich piłkarzy to przeciętniak z karuzeli trenerskiej na dodatek bardzo tchórzliwy i bojący się zmian.
Mam wrażenie , że Zwoliński najwyraźniej nie lubi piłki nożnej lub extra klasa go przerasta. Kort również urasta do miana nieudacznika.
Ale Skorźa z uporem maniak stawia na nich. Matynia słabo choć moim zdaniem to nie jego wina bo nie ma szansy na regularne granie.
Formela nawet dobrze ale w końcówce słaniał się na nogach ze zmęczenia . Nie wiem czemu trener boi sie dać szansę Stasiakowi czy Kowalczykowi.
Mam nadzieję, że zmiana Delewa i Piotrowskiego dotyczy drobnych urazów bo trzymanie do końca na boisku Zwolińskiego i Korta to sabotaż.
Dobry występ Drygasa, Rapy , Niepsuja , Załuski, Dwalego ale na poziomie I ligi.
Teraz została walka o utrzymanie.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:11
Czym tu się denerwować? Ci amatorzy nie mają za grosz wstydu i ambicji, a co gorsza za swoje "umiejętności" koszą duże siano. Dzisiaj dostajemy wpierdol w Bytowie, gdzie nie potrafiliśmy pokonać drużyny, która mało co nie spierdoliła się w zeszłym sezonie do drugiej ligi. Tutaj nie ma co zmieniać trenera. Obojętnie kto będzie trenował tych asów kopanej, bo oni nie potrafią grać w piłkę i braków z czasów juniora nie nadrobią. Podobnie jak w PP z Lechem wiosną dzisiaj wyłożyli lachę i nawet nie powalczyli, standard. Potrzeba przebudowania kadry i wyjebania do rezerw gwiazd pokroju Zwolińskiego, Dziurcio itd. Co z tego, że zarabiają duże siano, skoro nie zasługują na grę w pierwszym składzie.

p.s plusem jest to, że już po 1/3 sezonu w lidze wiemy, że ten sezon już jest przegrany. Nie będzie złudzeń i pierdolenia o sukcesie. Smutne, ale prawdziwe.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:16

  Maxvell napisał:  


p.s plusem jest to, że już po 1/3 sezonu w lidze wiemy, że ten sezon już jest przegrany. Nie będzie złudzeń i pierdolenia o sukcesie. Smutne, ale prawdziwe.



1/4 sezonu. Jak tak dalej pójdzie, to już w sierpniu będziemy o tym wiedzieć :)
W następnym sezonie na dzień dobry w PP przez 2 rundy, gramy bez 3 graczy z podstawowego składu :)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:17

  Maxvell napisał:  
Czym tu się denerwować? Ci amatorzy nie mają za grosz wstydu i ambicji, a co gorsza za swoje "umiejętności" koszą duże siano. Dzisiaj dostajemy wpierdol w Bytowie, gdzie nie potrafiliśmy pokonać drużyny, która mało co nie spierdoliła się w zeszłym sezonie do drugiej ligi. Tutaj nie ma co zmieniać trenera. Obojętnie kto będzie trenował tych asów kopanej, bo oni nie potrafią grać w piłkę i braków z czasów juniora nie nadrobią. Podobnie jak w PP z Lechem wiosną dzisiaj wyłożyli lachę i nawet nie powalczyli, standard. Potrzeba przebudowania kadry i wyjebania do rezerw gwiazd pokroju Zwolińskiego, Dziurcio itd. Co z tego, że zarabiają duże siano, skoro nie zasługują na grę w pierwszym składzie.

p.s plusem jest to, że już po 1/3 sezonu w lidze wiemy, że ten sezon już jest przegrany. Nie będzie złudzeń i pierdolenia o sukcesie. Smutne, ale prawdziwe.



Niby racja, ale kto tym amatorom płaci i przedłuża kontrakty ? ryba psuje się od głowy .. tak więc jeszcze raz : MROCZEK WYPIERDALAJ LAMUSIE , jesteś chuj a nie kibic Pogoni.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4096 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:17

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  kryta napisał:  
Szkoda mi trochę Skorży, naobiecywali mu budowę perspektywicznej drużyny na nowy stadion a tu wjebał się w takiego gówno. Podejrzewam że odpuściłby temat jakby wiedział że zostanie ze Zwolińskim i Frączczakiem w ataku. Niestety też widać że Maciej i jego armia asystentów nie mają za bardzo pomysłu na zmotywowanie zespołu.
Cóż, szkoda że powoli zaczęła się pojawiać tendencja wzrostowa frekwencji w tym sezonie na naszym stadionie a tu znów wrócimy do 4 tys ludzi na Górniku, ale na prawdę szkoda nerwów na oglądanie parodystę Zwolińskiego, leniwego Węgra czy cieniutkiego Korta.



Szkoda ci go? Ktoś mu zabronił mieć pomysł na grę i odpowiednio ustawić i zmobilizować zespół? Ok, to sport, to PP, można polec z Bytovią ale nie w takim koszmarnym stylu jak dziś. Można cieniować w lidze ale na Płocku czy Sandecji powinniśmy zdobywać jakieś punkty. Ktoś mu zabronił dobrze fizycznie przygotować zespół tak aby nie było 90 min. człapania?
Ale ok, mi też go szkoda, bo trenerzy z "nikąd" w tej lidze z grajkami często nie wiadomo skąd grają lepiej niż my. Już kiedyś napisałem, zaraz na początku sezonu, że Skorża się skończył. Widocznie tak jest.
Żeby było jasne - to nasze bagno to także wina zarządu jak i samych zawodników. Ale nie wybielajmy i nie rozgrzeszajmy Skorży. Bo to także jego wina i jego klęska jako trenera.



Co ma facet zrobić skoro ma stado leni? co? wstawić młodych wychowanków? no masz wstawił Kort i Zwoliński - dwie najgorsze panienki tego meczu.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:20

  Maxvell napisał:  
Podobnie jak w PP z Lechem wiosną dzisiaj wyłożyli lachę i nawet nie powalczyli, standard. .

Mam zupełnie inne zdanie. Oni przegrali dzisiaj tylko dlatego, że piłkarsko byli słabsi. To jest najgorsze. Nie byli w stanie więcej zrobić i stąd wzięły się te kartki pod koniec dogrywki.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:20
Wdowczyka ktoś tu chciał. Wiadomo, wisielczy humor po tym co dziś, bez jaj...

Jakby co o ja bym jednak zobaczył z chęcią jak np. taki Bartoszek bierze te panienki do tańca. I nagle okazałoby się, że umieją grać...


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6642 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:21
wkłady do koszulek mają wywalone na grę, primadonny narzekają na ostrą grę Bytowi. Piękne profesjonalne podejście, poparte zaangażowaniem i walką do upadłego.

Kort to kapitan ruleta, jak uda się przyjąć to zrobi z dwa kółka i kładzie się na trawie.
Zwoliński na początku biegał za piłką, nikt chłopakowi nie powiedział że może ją odebrać i nie daj Bóg strzelić bramkę.
Niepsuj, coś się oderwało z dachu panu piłkarzowi.
Kolega Matynia w drugiej połowie gubił krycie, płuca ale się starał i pokazywał przy wyprowadzaniu piłki.
Delev wspomagał sędziego w jego obowiązkach, miał ze dwa poprawne zagrania.

Przykro patrzeć jak Skorża niestety słabo ogarnia wspaniały zespół baletnic. Najbardziej boli, że osoby związane/wychowane w klubie, mają na ten klub wywalone jajca...


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:24

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  kryta napisał:  
Szkoda mi trochę Skorży, naobiecywali mu budowę perspektywicznej drużyny na nowy stadion a tu wjebał się w takiego gówno. Podejrzewam że odpuściłby temat jakby wiedział że zostanie ze Zwolińskim i Frączczakiem w ataku. Niestety też widać że Maciej i jego armia asystentów nie mają za bardzo pomysłu na zmotywowanie zespołu.
Cóż, szkoda że powoli zaczęła się pojawiać tendencja wzrostowa frekwencji w tym sezonie na naszym stadionie a tu znów wrócimy do 4 tys ludzi na Górniku, ale na prawdę szkoda nerwów na oglądanie parodystę Zwolińskiego, leniwego Węgra czy cieniutkiego Korta.



Szkoda ci go? Ktoś mu zabronił mieć pomysł na grę i odpowiednio ustawić i zmobilizować zespół? Ok, to sport, to PP, można polec z Bytovią ale nie w takim koszmarnym stylu jak dziś. Można cieniować w lidze ale na Płocku czy Sandecji powinniśmy zdobywać jakieś punkty. Ktoś mu zabronił dobrze fizycznie przygotować zespół tak aby nie było 90 min. człapania?
Ale ok, mi też go szkoda, bo trenerzy z "nikąd" w tej lidze z grajkami często nie wiadomo skąd grają lepiej niż my. Już kiedyś napisałem, zaraz na początku sezonu, że Skorża się skończył. Widocznie tak jest.
Żeby było jasne - to nasze bagno to także wina zarządu jak i samych zawodników. Ale nie wybielajmy i nie rozgrzeszajmy Skorży. Bo to także jego wina i jego klęska jako trenera.



Co ma facet zrobić skoro ma stado leni? co? wstawić młodych wychowanków? no masz wstawił Kort i Zwoliński - dwie najgorsze panienki tego meczu.



Dokładnie. Facet. Bo nie trener. Sam sobie odpowiedziałeś - wstawia Korta i Zwolińskiego, zamiast dać szansę np. takiemu Stasiakowi. Dlaczego tego nie robi? Bo jest cykorem i asekurantem. Dlaczego Kazik, mając niemal identyczny jeżeli nie gorszy skład, umiał coś z tym zrobić? Miał do dyspozycji TYCH SAMYCH leni . A Skorża nie umie?

Pan Skorża na konferencji: "Mieliśmy swoje okazje, myślę, że wystarczająco dobre i dużo. To powinno wystarczyć, żeby zakończyć mecz w regulaminowym czasie gry. Byliśmy jednak nieskuteczni"

No faktycznie, zmietliśmy i zgnietliśmy Bytovię i tylko niefart spowodował, że odpadliśmy. Rzeczywistość alternatywna.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 19 września 2017, 21:31 [1 raz(y)]


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:25

  Marian Dziędziel napisał:  
wkłady do koszulek mają wywalone na grę, primadonny narzekają na ostrą grę Bytowi. Piękne profesjonalne podejście, poparte zaangażowaniem i walką do upadłego. Kort to kapitan ruleta, jak uda się przyjąć to zrobi z dwa kółka i kładzie się na trawie.
Zwoliński na początku biegał za piłką, nikt chłopakowi nie powiedział że może ją odebrać i nie daj Bóg strzelić bramkę.
Niepsuj coś się oderwało z dachu panu piłkarzowi.
Kolega Matynia w drugiej połowie gubił krycie, płuca ale się starał i pokazywał.
Delev wspomagał sędziego w jego obowiązkach, miał ze dwa poprawne zagrania.

Przykro patrzeć jak Skorża niestety słabo ogarnia wspaniały zespół baletnic. Najbardziej boli, że osoby związane/wychowane w klubie, mają na ten klub wywalone jajca...



Marian, a kto im pozwala te jajca wywalać ? hm?


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:26
Pełna zgoda z Góralem.
Piłkarze zapierdalali , w zbliżeniach było widać jak pot zalewa oczy Zwolakowi....ale to nie te umięjętności...tylko po co trzymać takich nieudaczników tyle na boisku. Zwolak miał dwie setki , gdyby wykorzystał choć jedną nie byłoby tych głupich kartek pod koniec.
Moim zdaniem Skorża to tchórz bo nie daje szans Stasiakowi czy Kowalczykowi a stawia na nieudaczników


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:27
Teraz tylko wystarczy zapytać gdzie są forumowi spece którzy za kazdym razem bronia jak Lwy naszych wychowanków czy innych Fraczczaków jak w meczu z I ligowcem najlepsi są...gracze z Lecha (Drygas i Formmela) oraz gość który rękoma i nogami bronił się by tu nie przyjsc widząc towarzystwo wzajemnej adoracji (Załuska).
Znamienny jest głos komentatora który ze zdziwieniem przyjął ilu to na ławce mamy rożnej maści asystentów i działaczy....bo piłkarzy to tam trudno szukać.Panie Mroczek!..zastanów się Pan nad struktura zatrudnienia w tym klubie zanim się okaże że łatwiej będzie zlepić "jedenastkę" z asystentów niż z piłkarzy których praktycznie nie posiadasz.
Skorża został obnażony że cudotwórca nie jest...ale czy to jego wina że ma do dyspozycji skład drewna?
Wystawianie Zwolińskiego i Korta to jest idealny przykład na to ze albo w związku z długimi kontraktami podpisanymi przez kompletnych dyletantów co do oceny umiejętności graczy teraz trzeba ich trzymać na boisku bo wywalenie ich do rezerw będzie przyznaniem się do swojej amatorszczyzny.Może to być jeszcze swoista demonstracją Skorzy w jakim burdelu sie znalazł i kogo mu obiecano a z kim musi pracować.Czara goryczy się przelała i jesli nie nastąpią teraz radykalne ruchy (nie myślę tu klasyce gatunku czyli wywalenie najpierw trenera) to po 30 latach bycia obecnym na tym stadionie przyjdzie czas na przerwę.
Hity dzisiejszego wieczoru na zasadach Weszło:
-przyjęcie piłki przez Korta i Zwolinskiego.
-straty piłki przez Korta z leżanką udającego obitego przez przeciwnika.
-Drygas nie pasujacy do koncepcji grania reszty zespołu.
-Załuska który nie wiedzieć dlaczego chciał awansować.
-Niepsuj jako murowany kandydat do turbokozaka w konkurencji "wceluj w sędziego".


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6642 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:29

  ted napisał:  
Marian, a kto im pozwala te jajca wywalać ? hm?


Chciałbym napisać, że trener i 11 krasnoludków tzn. asystentów. Piłkarki wiedzą, że w klubie nie wymienią przyczyny, tylko zastosują półśrodek i wywalą trenera z całą świtą.


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4096 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:31
KIBICE. BOJKOT DO KOŃCA SEZONU !!!


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:33

  Marian Dziędziel napisał:  

  ted napisał:  
Marian, a kto im pozwala te jajca wywalać ? hm?


Chciałbym napisać, że trener i 11 krasnoludków tzn. asystentów. Piłkarki wiedzą, że w klubie nie wymienią przyczyny, tylko zastosują półśrodek i wywalą trenera z całą świtą.



chodziło mi bardziej on nasz "zarząd' na czele z prezesiem, który delikatnie mówiąc nie ogarnia "cyrku"


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:35
Nie mogę już patrzeć na tą mordę Stolarczyka. Facet zamiast odejść w chwale zostanie wypierdolony na zbity ryj przez własnych kibiców

Żałosne


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:37

  EPSON napisał:  
Teraz tylko wystarczy zapytać gdzie są forumowi spece którzy za kazdym razem bronia jak Lwy naszych (...) Fraczczaków jak w meczu z I ligowcem najlepsi są...



Przypomnij drogi kibicu, ile to minut rozegrał Adam? Bo faktycznie musiał kiepsko zagrać, skoro nawet jego jednego kontaktu z piłką nie kojarzę ze spotkania :(


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Puchar Polski - 19/09/2017 21:48

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Wdowczyka ktoś tu chciał. Wiadomo, wisielczy humor po tym co dziś, bez jaj...

Jakby co o ja bym jednak zobaczył z chęcią jak np. taki Bartoszek bierze te panienki do tańca. I nagle okazałoby się, że umieją grać...


Zygmunt z całym szacunkiem ale mam wrażenie że Ty pobiłbyś rekord w zmianach trenerów.Na prawdę myślisz że pieciu trenerów ktorych przerobilismy juz w ekstraklasie to byli sami nieudacznicy? Praktycznie Ci sami ludzie a gra taka sama.Będziemy się licytować czy Michniewicz wyciagnął z nich maxa chociaż nie dało sie tego ogladać czy Moskal miał kilka dobrych meczów? To nie ma znaczenia.Skorza też zagrał z Lechem taktycznie super tylko mało kto zauważył ze Pyry olaly ten mecz mentalnie i byly pewne siebie a wynik zrobiły babole Burica.
To nie jest tak że sama walka mozna tu wygrać jesli nie ma nawet kszty umijetności.Zwolak walczył.Przepychał się.Wygrywal te przepychanki i dochodził do pozycji.Tylko co z tego powiedz? jak juz bez przeciwnika piłka odskakiwala mu na trzy metry,strzelał do gwiazd itp.Walka można poprzeć jakieśtam umijetności.Jesli ich nie ma wcale to jestes bezbronny bo potykasz się o własne nogi.Takich mamy graczy.Kortowi odskakuje każde przyjecie na kilka metrów.Nie nauczysz już tego.Tego uczy sie na poziomie 7-10 lat.Dlatego ta akademie można o kant tyłka rozbić jesli tak wyszkoleni gracze jak Zwoliński i Kort maja być tam produkowani.
Nie ma trenera który z tej kupy gałezi zrobi dobry zespół!!!


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005