Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BULBO12
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 08:40
Jagielonia ma juz wszystko przygotowane w sprawie wyjazdu a my
Szczegóły wyjazdu na finał
źródło: Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku”
07.05.2010, 07:08

Drodzy Kibice!

Pragniemy poinformować, iż znane są już wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu na finał Pucharu Polski, którego organizacją, podobnie jak w przypadku innych meczów rozgrywanych poza obszarem Białegostoku, zajęło się Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku”.

Za jedyny środek transportu zorganizowanej grupy Kibiców Jagiellonii wybraliśmy pociągi specjalne, które w dniu meczu odjadą z Dworca Białystok. Ich ilość uzależniona będzie od wielkości zapotrzebowania. Zdajemy sobie sprawę, że część kibiców będzie chciała pojechać własnymi samochodami, jednak chcielibyśmy, aby osoby te zdały sobie sprawę z tego, że w tym dniu tą samą trasą podróżować będą duże grupy kibiców Legii Warszawa, którzy zaprzyjaźnieni są z fanami Pogoni Szczecin i z pewnością będą chcieli wspomóc ich w tym ważnym meczu.


Ostateczną decyzją podjętą przez „Dzieci Białegostoku” jest wyjazd pociągami specjalnymi!



Koszt wyjazdu wynosi 80 zł. W kwotę wliczony jest przejazd, bilet na mecz oraz niespodzianka.

Do dyspozycji mamy 4500 wejściówek. W przypadku wyczerpania całej puli biletów, prawdopodobnie postaramy się o kolejne. Uzależnione będzie to od terminu wyczerpania się kart wstępu na to spotkanie. W przypadku, gdy na dwa dni przed meczem zabraknie w Białymstoku biletów, niemożliwością będzie załatwienie dodatkowej puli. Jednakże gdy wejściówki rozejdą się tydzień przed meczem, będziemy w stanie domówić i odebrać kolejne karty wstępu.

Godziny odjazdu pociągu oraz jego powrotu zostaną podane około pięciu dni przed meczem. Będzie to uzależnione od liczby pociągów specjalnych. Wstępnie zakładamy, że pociąg wyjedzie z Białegostoku około godziny 5 rano.

Zapisy na to arcyważne spotkanie rozpoczną się przed meczem z Ruchem Chorzów (07.05.2010 r.). Od godziny 18:00 do 20:15 zapisywać się będzie można w specjalnym punkcie położonym obok wejścia na Łuk. W kolejnych dniach zapisy będą prowadzone w Jaga Sklepie oraz w „Błękitnym wieżowcu” przy ulicy Legionowej 28.

Przy zapisie należy podać imię, nazwisko i pesel oraz uiścić opłatę w wysokości 80 zł. Nie ma możliwości zapisu bez wpłacenia ww. kwoty. Każda zapisana osoba, otrzyma „voucher”, który zostanie wymieniony na bilet. Termin zamiany „voucherów” podany zostanie w momencie otrzymania od PZPN-u kart wstępu na mecz. „Vouchery” wymienić będzie można także przed wejściem do pociągu.

Na „voucherze” znajdować się będzie „regulamin wyjazdowy”. Prosimy wszystkich kibiców o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Za wszelkie złamania punktów regulaminu wyciągane będą konsekwencje.

Informujemy również, iż w przypadku zagubienia lub zniszczenia „vouchera” nie przysługuje zwrot pieniędzy ani wydanie nowego „vouchera”. W ten sposób uniknąć chcemy wszelkich oszustw.

Na wyjazd jedziemy tylko i wyłącznie w barwach Jagiellonii. Najlepiej, aby każdy wyjazdowicz posiadał szalik oraz koszulkę „pszczółkę”. Obowiązuje całkowity zakaz posiadania gadżetów drużyn w żaden sposób niezwiązanych z Jagiellonią (np. starych zgód, klubów zagranicznych, pamiątek okazjonalnych).

W drodze na mecz oszczędzamy gardła tak, aby podczas trwania meczu z całych sił móc dopingować naszych piłkarzy. Doping prowadzą gniazdowi i to oni zarzucają piosenki.

Podczas podróży na mecz alkohol ograniczamy do minimum, by bez problemu wejść na stadion. Organizatorzy nie przyjmują zwrotu biletów od osób, które nie zostały wpuszczone na obiekt ze względu na stan nietrzeźwości.

Każda osoba, która w czasie przejazdu bezpodstawnie zerwie hamulec bezpieczeństwa, w trybie natychmiastowym zostanie zmuszona do opuszczenia składu pociągu. W przypadku nie znalezienia sprawcy zerwania hamulca, odpowiada za to cały wagon. Z tego powodu przestrzegamy, aby pilnować się nawzajem oraz unikać kontaktu z hamulcem bezpieczeństwa. Bezpodstawne zatrzymanie pociągu spowodować może to, że pomimo dużo wcześniej zaplanowanego przyjazdu do Bydgoszczy, nie zdążymy na mecz.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zagubione w pociągu oraz na stadionie. Przestrzegamy, aby nie zostawiać cennych przedmiotów bez opieki.

Przypominamy, że na stadion zabrania się wnoszenia środków pirotechnicznych, narzędzi niebezpiecznych, a także alkoholu.



Stanęliśmy przed niewyobrażalną dotąd szansą zdobycia Pucharu Polski. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby marzenie stało się rzeczywistością. Naszym ogłuszającym dopingiem poprowadźmy piłkarzy do zwycięstwa!

WSZYSCY DO BYDGOSZCZY!


Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku”


obcy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 09:08

  Jacck napisał:  

  Animal. napisał:  
nie ma co teraz rozkminać bo do Bydgoszczy są pociągi i bezpośrednie przez krzyż i Piłe, gdzie podróż trwa 4 godziny i bilet ulgowy macie już za 30,24 dokładnie :]



Kolega ma rację ,tyle ,że najlepsza opcja to pociągi specjalne ,nawet gdyby było dobre połączenie z Bydgoszczą chyba przy takim wydarzeniu pociągi rejsowe nie zdałyby swojej roli..................W niczym nie przeszkadza fakt ,że między Krzyżem a Piłą nie ma trakcji elektrycznej. Mieszkam na tej trasie i setki razy wracałem ze Szczecina pociągiem relacji Szczecin - Bydgoszcz , a wcześniej Szczecin - Olsztyn który także jechał przez Krzyż . Podróż do Bydgoszczy ze Szczecina to jak Kolega napisał około 4 godzin , w Krzyżu zmiana ciuchci i jazda dalej . 3 bany ogarnęłyby już około 2 tysiące . Hmm myślę ,że byłby wielki problem z miejscami parkingowymi dla powiedzmy około 1 tys. aut i busów ze Szczecina gdyby wszyscy wybraliby się samochodami. A poza tym w pociągu mogą świętować wszyscy:)



Dokładnie panowie jakis specjal naprawde by był na miejscu i licze ze uda sie cos zorganizowac


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7489 dni

*****




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 10:30

  obcy napisał:  

  Jacck napisał:  

  Animal. napisał:  
nie ma co teraz rozkminać bo do Bydgoszczy są pociągi i bezpośrednie przez krzyż i Piłe, gdzie podróż trwa 4 godziny i bilet ulgowy macie już za 30,24 dokładnie :]



Kolega ma rację ,tyle ,że najlepsza opcja to pociągi specjalne ,nawet gdyby było dobre połączenie z Bydgoszczą chyba przy takim wydarzeniu pociągi rejsowe nie zdałyby swojej roli..................W niczym nie przeszkadza fakt ,że między Krzyżem a Piłą nie ma trakcji elektrycznej. Mieszkam na tej trasie i setki razy wracałem ze Szczecina pociągiem relacji Szczecin - Bydgoszcz , a wcześniej Szczecin - Olsztyn który także jechał przez Krzyż . Podróż do Bydgoszczy ze Szczecina to jak Kolega napisał około 4 godzin , w Krzyżu zmiana ciuchci i jazda dalej . 3 bany ogarnęłyby już około 2 tysiące . Hmm myślę ,że byłby wielki problem z miejscami parkingowymi dla powiedzmy około 1 tys. aut i busów ze Szczecina gdyby wszyscy wybraliby się samochodami. A poza tym w pociągu mogą świętować wszyscy:)



Dokładnie panowie jakis specjal naprawde by był na miejscu i licze ze uda sie cos zorganizowac



Sytuacje komplikuje spor w przewozach regionalnych, ale starania sa czynione.Jeden specjal byl juz "na 100%", ale wlasnie konflikt i niepewna sytuacja spolki sprawila ze nie wiadomo teraz...Dajcie pare dni.


Sami przeciw wszystkim!!!
Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5683 dni

*




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 10:38
Kurwa dwa dni temu rozjebaliście swoja własne barwy, wbiegliście na murawe za 30 tys. a teraz kurwa chcecie żeby SKPS przygotowało dla takich baranów jak wy specjala pierdolnijcie się mocno w łeb bo wkurwia takie wasze gadanie


grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 10:46

  Brodo888 napisał:  
Kurwa dwa dni temu rozjebaliście swoja własne barwy, wbiegliście na murawe za 30 tys. a teraz kurwa chcecie żeby SKPS przygotowało dla takich baranów jak wy specjala pierdolnijcie się mocno w łeb bo wkurwai takie wasze gadanie



Wyluzuj:) Kto wbiegł ten wbiegł. Watpie ze Ci ktorzy odstawili taka kichę chociażby z żenującą napinka pod sektorem ruchu wogole mają konta na forum. Normalne ,ze ludzie pytają o specjal bo jak inaczej zorganizowac 5tys wiary na wyjazd. Znajac zycie bez specjalow skonczy sie tak ,ze polowa straci barwy i bedzie lipa...


P.S. Ile maksymalnie moze zabrac jeden specjal?


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 10:57

  grzes1948 napisał:  


P.S. Ile maksymalnie moze zabrac jeden specjal?



Jedne skład EZT tzn. żółtka może zabrać 220 osób. Pojemność zależna jest od ilości podłączonych ETC.

Do Zielonej Góry wynajmowaliśmy 2 składy, do Bydgoszczy na jednego speca przypadną 3 składy więc spokojnie zmieści się 700- 800 osób.


Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5683 dni

*




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 11:16

  grzes1948 napisał:  

  Brodo888 napisał:  
Kurwa dwa dni temu rozjebaliście swoja własne barwy, wbiegliście na murawe za 30 tys. a teraz kurwa chcecie żeby SKPS przygotowało dla takich baranów jak wy specjala pierdolnijcie się mocno w łeb bo wkurwai takie wasze gadanie



Wyluzuj:) Kto wbiegł ten wbiegł. Watpie ze Ci ktorzy odstawili taka kichę chociażby z żenującą napinka pod sektorem ruchu wogole mają konta na forum. Normalne ,ze ludzie pytają o specjal bo jak inaczej zorganizowac 5tys wiary na wyjazd. Znajac zycie bez specjalow skonczy sie tak ,ze polowa straci barwy i bedzie lipa...


P.S. Ile maksymalnie moze zabrac jeden specjal?


A ja mam pewnośc że duża liczba z tych co wbiegli na murawe i z tych co deptrali własne fany mają tutaj konto. Wkurwai mnie po prostu to że ludzie którzy niszczą własne barwy mają czelnośc potem jeszcze prosic SKPS o specjala ma byc specjal to będzie specjal ludzie z SKPS wiedzą co mają robi.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 11:34

  Brodo888 napisał:  

  grzes1948 napisał:  

  Brodo888 napisał:  
Kurwa dwa dni temu rozjebaliście swoja własne barwy, wbiegliście na murawe za 30 tys. a teraz kurwa chcecie żeby SKPS przygotowało dla takich baranów jak wy specjala pierdolnijcie się mocno w łeb bo wkurwai takie wasze gadanie



Wyluzuj:) Kto wbiegł ten wbiegł. Watpie ze Ci ktorzy odstawili taka kichę chociażby z żenującą napinka pod sektorem ruchu wogole mają konta na forum. Normalne ,ze ludzie pytają o specjal bo jak inaczej zorganizowac 5tys wiary na wyjazd. Znajac zycie bez specjalow skonczy sie tak ,ze polowa straci barwy i bedzie lipa...


P.S. Ile maksymalnie moze zabrac jeden specjal?


A ja mam pewnośc że duża liczba z tych co wbiegli na murawe i z tych co deptrali własne fany mają tutaj konto. Wkurwai mnie po prostu to że ludzie którzy niszczą własne barwy mają czelnośc potem jeszcze prosic SKPS o specjala ma byc specjal to będzie specjal ludzie z SKPS wiedzą co mają robi.



Ja nie wiem,ostatnio to co niektórzy sobie jakąś tradycję urządzili,że biegać po murawie jak małpy z zoo przy każdej nadarzającej się okazji,każdemu kogo uchwyciła kamera dofasoliłbym takie kary finansowe,że nigdy więcej w życiu nie wpadłby na podobny pomysł.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 11:53
Pewnie duża część z tych co wbiegła i zniszczyła flagi nie ma nawet zamiaru się wybrać do Bydgoszczy.. :] Na boisko każdy potrafi wbiec, ale już jechać i samemu się czegoś dowiedzieć to trudniej..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Jacck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 14:05

  Brodo888 napisał:  
Kurwa dwa dni temu rozjebaliście swoja własne barwy, wbiegliście na murawe za 30 tys. a teraz kurwa chcecie żeby SKPS przygotowało dla takich baranów jak wy specjala pierdolnijcie się mocno w łeb bo wkurwia takie wasze gadanie


Ja bynajmniej nie oczekuję niczego od SKPS , wyraziłem tylko własne zdanie na ten temat. I nie mam zamiaru odpowiadać za bydło( dzieciarnię) co wbiegło(a) na płytę , moim zdaniem to właśnie SKPS przy aktywnej pomocy pozostałych powinno trzymać " publikę za mordę krótko" , w innej sytuacji za wybryki jednostek będziemy bulić kupę kasy.


Wielkopolska zawsze wierna Pogoni....
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:14

  Jacck napisał:  

  Brodo888 napisał:  
Kurwa dwa dni temu rozjebaliście swoja własne barwy, wbiegliście na murawe za 30 tys. a teraz kurwa chcecie żeby SKPS przygotowało dla takich baranów jak wy specjala pierdolnijcie się mocno w łeb bo wkurwia takie wasze gadanie


Ja bynajmniej nie oczekuję niczego od SKPS , wyraziłem tylko własne zdanie na ten temat. I nie mam zamiaru odpowiadać za bydło( dzieciarnię) co wbiegło(a) na płytę , moim zdaniem to właśnie SKPS przy aktywnej pomocy pozostałych powinno trzymać " publikę za mordę krótko" , w innej sytuacji za wybryki jednostek będziemy bulić kupę kasy.



Podaj dlon, a wezma cala reke. Zgadzam sie, trzeba trzymac krotko, a nawet powiedzialbym, ze doslownie za reke (ewentualnie twarz). Czekam tylko na oburzenia typu "gdzie moja kasa na oprawy!!??" itp. bo juz wiele takich slyszalem wczesniej.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6594 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:16
Jadąc dzisiaj przez Plac Żołnierza zauważyłem na tym telebimie z reklamami coś takiego:
"Jagiellonia Białystok zaprasza na finał Pucharu Polski".


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6845 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:21
Pomysł fajny.. No ale nasi jak zwykle dają dupy ^


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6241 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:25
A propo tych telebimów na forum Jagielloni znalazłem takie coś:


"Przy udziale zaprzyjaźnionej firmy handlującej przestrzenią reklamową na ekranach led w całej Polsce postanowiliśmy zaprosić na mecz mieszkańców: Olsztyna, Gdańska, Białegostoku oraz........ Szczecina. W tych miastach od 20 min śmiga spot który można ściągnąć tu:

http://www.sendspace.com/file/pdyxcc


POGOŃ & LEGIA
roberto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7920 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:29
W tej całej ekstazie która obiela większość kibiców po niewątpliwie wielkim sukcesie jakim jest awans do finału Remes Pucharu Polski dla złagodzenia ciśnienia troszkę realizmu i spojrzenia chłodnym okiem:
Dzisiaj mecz z ŁKS-em.Przy ew. porażce raczej definitywnie tracimy szanse na E-klase.
Na meczu z Ruchem było ok 11-12 tys.widzów.Trudno uwierzyć by ponad połowa pojechała do Bydgoszczy nawet uwzględniając wsparcie z W-wy.Mecz jest na żywo w ogólnodostępnej TV i przy średniej pogodzie po opadnięciu emocji sporo osób zrezygnuje.
Patrząc realnie to 3500-5000 to max co można będzie osiągnąć.
Przy porażkach w lidze myślę że ok.3000 osób to nasza frekwencja w Bydgoszczy.

To tak na ochłodę...zważywszy że "niekarnetowi-cze" na swoje zapisy jeszcze poczekają (ok.17 maj..czyli po najważniejszych meczach w I Lidze) .
Mam jednak nadzieje że to ja mijam się z prawda i wycieczka na finał będzie rekordowa w historii...:)


tylko Pogoń i nikt inny
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:31

  roberto napisał:  
W tej całej ekstazie która obiela większość kibiców po niewątpliwie wielkim sukcesie jak awans do finału Remes Pucharu Polski dla złagodzenia ciśnienia troszkę realizmu i spojrzenia chłodnym okiem:
Dzisiaj mecz z ŁKS-em.Przy ew. porażce raczej definitywnie tracimy szanse na E-klase.
Na meczu z Ruchem było ok 11-12 tys.widzów.Trudno uwierzyć by ponad połowa pojechała do Bydgoszczy nawet uwzględniając wsparcie z W-wy.Mecz jest na żywo w ogólnodostępnej TV i przy średniej pogodzie po opadnięciu emocji sporo osób zrezygnuje.
Patrząc realnie to 3500-5000 to max co można będzie osiągnąć.
Przy porażkach w lidze myślę że ok.3000 osób to nasza frekwencja w Bydgoszczy.

To tak na ochłodę...zważywszy że "niekarnetowi-cze" na swoje zapisy jeszcze poczekają (ok.17 maj..czyli po najważniejszych meczach w I Lidze) .
Mam jednak nadzieje że to ja się mijam z prawda i wycieczka na finał będzie rekordowa w historii...:)



straszne farmazony wypisujesz


roberto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7920 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:32

  Junior napisał:  

  roberto napisał:  
W tej całej ekstazie która obiela większość kibiców po niewątpliwie wielkim sukcesie jak awans do finału Remes Pucharu Polski dla złagodzenia ciśnienia troszkę realizmu i spojrzenia chłodnym okiem:
Dzisiaj mecz z ŁKS-em.Przy ew. porażce raczej definitywnie tracimy szanse na E-klase.
Na meczu z Ruchem było ok 11-12 tys.widzów.Trudno uwierzyć by ponad połowa pojechała do Bydgoszczy nawet uwzględniając wsparcie z W-wy.Mecz jest na żywo w ogólnodostępnej TV i przy średniej pogodzie po opadnięciu emocji sporo osób zrezygnuje.
Patrząc realnie to 3500-5000 to max co można będzie osiągnąć.
Przy porażkach w lidze myślę że ok.3000 osób to nasza frekwencja w Bydgoszczy.

To tak na ochłodę...zważywszy że "niekarnetowi-cze" na swoje zapisy jeszcze poczekają (ok.17 maj..czyli po najważniejszych meczach w I Lidze) .
Mam jednak nadzieje że to ja się mijam z prawda i wycieczka na finał będzie rekordowa w historii...:)



straszne farmazony wypisujesz



może masz racje...i oby tak było..:)


tylko Pogoń i nikt inny
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:44
Finał to finał, nawet przy słabych wynikach nie trzeba się martwic o naszą liczbę w Bydgoszczy :)


FeLiPe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 16:58
Nie farmazony tylko realia !!! Bardzo dobrze napisałeś. Nasze liczby wyjazdowe w tym sezonie lekko mówiąc nie powalają... po takim sukcesie jak awans do finału PP siedzimy dziś w domach, zamiast być teraz w drodze do Łodzi, gdzie rozgrywany dziś jest super ważny pojedynek dla przebiegu całej ligi, ale większości się nie chce ruszyć dupy do Łodzi bo co ?! Bo q.... mecz jest w TV ?! Wiem sam się do tego również przyczyniam, gdyż także powinienem teraz tam być ! a nie jestem i jest mi strasznie wstyd z tego powodu ! A jak już entuzjazm opadnie po Ruchu i będą kiepskie wyniki w meczach z ŁKS-em i Górnikiem, co spowoduje brak szans na awans to zobaczymy ilu się ludzi wstawi w Bydgoszczy ? Mam tylko nadzieję, że się mylę ! bo liczba ( L) na tym finale może przewyższyć naszą ! Obym się mylił i nie pisz tu, że jeden czy drugi pisze farmazony, możesz tak napisać 22 maja jeśli tak będzie!


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5390 dni

*




Odp: Puchar Polski - 07/05/2010 17:06
Dobra rada dla wszystkich :) Nie probujcie zapisywać się na jeden karnet bo można się zdziwić, a i miejsca można przyblokować kibicom bez karnetów :)


Football Without Ultras Is Nothing !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005