Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 21:22
Udalo mi sie przebic przez 2 watki.

Co do pierwszego watku. Shawn pojedz do USA, gdzie jak prowadzisz firme musisz zatrudnic czarnego bo jak go nie zatrudnisz to powiedza, ze jestes rasista i nalaza na ciebie kary. Co robia czarni w tym przypadku? Wykorzystuja ten fakt i zwyczajnie w zyciu opierdalaja sie, bo on musi tam pracowac, bo jak go zwolnisz to znowu bedziesz rasista. Francja jest najblizszym przykladem tego co sie dzieje, gdzie zrywa sie ze swoja tradycja narodowa i masowo importowalo sie tania sile roboacza, ktora niechciala w wiekszosci i tak pracowac a jedynie szybko zarobic. Maja coraz wieksze prawa i tak im malo. Cala sytuacja z czarnymi przypomina powoli sytuacje z rozego rodzaju pedalstwem, dasz im reke beda chcieli wiecej, bronionymi przez media typu Gazeta Wybiorcza i takie tam. Jak ktos tutaj juz wspomnial palic koscioly im wolno, a jakby spolonal jeden meczet to zrobionoby z tego wielka afere...

Co do watku trenera to Mundek, Cobra i takze HL z Helmutem maja poczesci racje. Panik moze jest bardzo dobrym taktykiem ale juz gorszym trenerem skoro nie umie dotrzec do zawodnikow, pozamiatac w tym calym towarzystwie (chybaze po prostu woli sie nie narazac mowiac, ze jakos to bedzie, wazne zeby jak nadluzej sie utrzymac na posadce, kazda porazke czyms tlumaczac). Grajki poprostu to wiekszosci wykorzystuja. W tej chwili Pogoni potrzebuje terera, ktory mialby autorytet, 100% poparcia wladz klubu, ktory poprostu mial przyzwolnie na zaprowadzenie porzadku, dalby sie wykazac gracza, ktorzy chca grac na 100% swoich mozliwosci a nie tylko czekaja kiedy w koncu przejda do tej Wisly czy tez Legii, badz do innego klubu. Na dzien dzisiejszy nie widac takiej mozliwosci, wiec najlepiej zeby Panik zostal do konca sezonu. Kto wie, moze w koncu przez runde wiosenna bedzie mogl sie wpelni wykazac. Ale sie dzisiaj cos rozpisuje ;)

PS. Mundek moglbys zaznaczac gdzie cytujesz czyjas wypowiedz po idzie sie pogubic...

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 24 listopada 2005, 21:46 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6936 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 21:38

  X-PACK napisał:  

  RysiO napisał:  
daje wam tutaj linka, zebyscie mogli sobie sciagnac krotki filmik z meczu Pogoń-Kujawiak, jak kibice tancza labada:) link:)



Calkiem calkiem widac ze nie ilosc a jakosc .........pozdro


Masz wiecej filmikow ?



tu jeszcze jest pare:)
znowusz labada, tylko ze caly stadion:)
..kocham Pogoń Szczecinska...
radosc po strzelonej bramce na 1:0 :)
a tutaj fotka flagi fotka

Ostatnio edytowany przez: Jey - M, 24 listopada 2005, 21:52 [1 raz(y)]


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7222 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 21:50

  RysiO napisał:  
daje wam tutaj linka, zebyscie mogli sobie sciagnac krotki filmik z meczu Pogoń-Kujawiak, jak kibice tancza labada:) link:)



w jkaim programie odtworzyć ten filmik?


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 21:54

  BzM napisał:  

  RysiO napisał:  
daje wam tutaj linka, zebyscie mogli sobie sciagnac krotki filmik z meczu Pogoń-Kujawiak, jak kibice tancza labada:) link:)



w jkaim programie odtworzyć ten filmik?



Quicktime ...........pozdro (jest na google)


Szczecińska albo Zadna
Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6936 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 21:55

  BzM napisał:  

  RysiO napisał:  
daje wam tutaj linka, zebyscie mogli sobie sciagnac krotki filmik z meczu Pogoń-Kujawiak, jak kibice tancza labada:) link:)



w jakim programie odtworzyć ten filmik?



ja to odtwarzam poprzez Quick Time Player:)


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 22:05

  BzM napisał:  

  RysiO napisał:  
daje wam tutaj linka, zebyscie mogli sobie sciagnac krotki filmik z meczu Pogoń-Kujawiak, jak kibice tancza labada:) link:)



w jkaim programie odtworzyć ten filmik?



mi w All Playerze tez odtwarza


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7222 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 22:17
ok, juz mam, dzięki


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 22:30
Zgadzam się z kibicem z Kamienia Pomorskiego. W stanach zjednoczonych zgodnie z obowiazujaca etykieta nie można murzyna nazwac murzynem tylko afroamerykaninem. Tak samo jest ze stosowaniem parytetów przy zatrudnianiu osób w firmach czy zakladach - trzeba przyjac okreslony % homoseksualistów, murzynow itd. Tym co pisza o tym że chcieliby zamieszkac z milionem murzynów odpierdzieliła korba tolerancji. Szorujcie wroty z tego forum jak nie wiecie co pisac - to jakis liberalny belkot. Murzyni nie powinni grac w Pogoni sa za mało przywiazani do klubu watpie czy nie ktorzy potrafia wymienic nazwe naszego kochanego klubu.


Jarasija
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8141 dni

*




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 01:39

  Szołn napisał:  

W kwestii wątku rasistowskiego - jeżeli ktoś nienawidzi czarnego tylko dlatego że jest czarny (a na tym przecież polega rasizm, segregacja rasowa), to taka osoba jest osobą ograniczoną umysłowo. Czyli debilem. Zdecydowanie wolałbym żyć w jednym kraju z milionową grupą pożytecznych społeczeństwu czarnych, niż z milionową grupą białych nierobów, cwaniaczków i jełopów.



A ja napisze tak, nie jestem resistą (choć niezbyt odpowiada mi widok czarnego), ale za to jestem antysemitą i wg mnie takie pierdolenie jak wyzej to jest wlasnie debilizm, bo ludzie maja bzika i rozne fazy sobie wymyslają, w rozne zeczy wierzą i to jest ich sprawa (oczywiście jesli nie jest to cos w rodzaju pedalstwa czy pedofilstwa bo to jest wynaturzenie)


"Przed wojną żydzi a dzisiaj cyganie, wkrótce z tego kraju nic nam nie zostanie..."
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

***




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 07:07
Jay-J - sytuacja z Moskalewiczem była o tyle odmienna, że nie można było narzekać na zaangażowanie pozostałych graczy. Teraz mamy konieczność dokonania "czystki", ale jakiś trzon z obecnej kadry trzeba jednak zostawić. Kogo jeśli nie Divecky'ego - Bugaja? Dlatego w obecnych okolicznościach Divecky jest potrzebny, choć pewnie w zeszłorocznych okolicznościach oceniałbym go inaczej (podobnie jak Moskalewicza). Nie bez znaczenia jest również jego narodowość, a także wzrost (przypominam, że mamy jedną z najniższych ekip w lidze), który na pewno przyda się gdy wreszcie zaczniemy grać "do przodu" i stwarzać sobie sytuacje. Trzeba sobie powiedzieć jasno, że trudno znaleźć w polskiej lidze lepszego napastnika o tej posturze.


  Pszczółek napisał:  
Co do pierwszego watku. Shawn pojedz do USA, gdzie jak prowadzisz firme musisz zatrudnic czarnego bo jak go nie zatrudnisz to powiedza, ze jestes rasista i nalaza na ciebie kary. Co robia czarni w tym przypadku? Wykorzystuja ten fakt i zwyczajnie w zyciu opierdalaja sie, bo on musi tam pracowac, bo jak go zwolnisz to znowu bedziesz rasista. Francja jest najblizszym przykladem tego co sie dzieje, gdzie zrywa sie ze swoja tradycja narodowa i masowo importowalo sie tania sile roboacza, ktora niechciala w wiekszosci i tak pracowac a jedynie szybko zarobic. Maja coraz wieksze prawa i tak im malo. Cala sytuacja z czarnymi przypomina powoli sytuacje z rozego rodzaju pedalstwem, dasz im reke beda chcieli wiecej, bronionymi przez media typu Gazeta Wybiorcza i takie tam. Jak ktos tutaj juz wspomnial palic koscioly im wolno, a jakby spolonal jeden meczet to zrobionoby z tego wielka afere...

Naturalnie, masz rację. Tyle że w takiej sytuacji nienawidzi się murzyna nie za to że jest murzynem, lecz za to jak się zachowuje i jakie ma podejście do innych ludzi. I w tym momencie nie jest to rasizm, lecz normalna reakcja.
Ja przecież nie twierdzę, że wszystkich murzynów należy kochać i zapraszać ich do naszego kraju (a chyba niektóre osoby na tym forum mają problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego i tak interpretują moje słowa - no cóż, zaległości z podstawówki są już nie do odrobienia).
Być może wśród murzynów jest więcej skurwysynów niż wśród przedstawicieli innych ras, nie neguję tego bo nie mam ku temu podstaw (choć muszę przyznać, że nie słyszałem o jakiejkolwiek zbrodni dokonanej przez murzyna na terenie naszego kraju - słyszałem za to np. o włoskich organizacjach przestępczych mordujących i napadających Polaków, dlaczego więc nie spotykam się z żądaniem wyeksmitowania Włochów z Polski?) - ale nie zmienia to faktu, że nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka. A tak się właśnie dzieje w przypadku Elokana - pomimo tego że dobrze wykonuje swoje obowiązki, traktuje się go gorzej - tylko dlatego że jest czarny. To jest normalne? Chyba nie, a jeśli ktoś uważa inaczej to powinien się leczyć.
To, co teraz napiszę, potraktujcie z przymrużeniem oka. Plucie na czarnych jest "cool" i nie dziwota, że niektórzy młodociani intelektualiści podczepiają się pod ten trend. Swoją drogą w modzie (światowej) jest również plucie na Polaków, którzy - na podstawie równie wątłych argumentów - są przedstawiani jako naród złodziejaszków, pijaczków i cwaniaczków. Ciekawe dlaczego niektórzy Polacy przyswajają zagraniczny sposób myślenia o murzynach, a jakoś nie chcą tego robić ze sposobem myślenia o sobie.


A propos, Mundek - skoro znasz sytuację w klubie, to dlaczego nie opiszesz jej szerzej, na przykład w jakimś artykule na głównej stronie? Z pewnością wywołałoby to dobry skutek, może to rozbudziłoby ambicję tych pseudogwiazdeczek. Być może obawiasz/obawiacie się o reakcję Ptaka, ale nie sądzę by mogła ona być gwałtownie negatywna, prędzej pozytywna właśnie (bądź co bądź wyniki tej drużyny leżą w jego interesie, poza tym sam otwarcie wyrażał niezadowolenie z postawy niektórych graczy)...

Ostatnio edytowany przez: Szołn, 25 listopada 2005, 07:13 [1 raz(y)]


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 08:33
W kwestii czarnuchow to osobiscie nie lubie czarnuchow z tego wzgledu ze za malolata zostalem bez powodu pobity i ponizony przez bambusow za to ze jestem Polakiem( syt. dziala sie w Hamburgu ). Oczywiscie potem byl odwet ale to juz inna bajka. Od tamtego czasu jakos nie pale sie miloscia do czarnych.

Odnosnie pucharu Polski - lipa ze odpadlismy bo nie bedzie dodatkowych meczykow.Mam nadzieje ze to da do myslenia Ptakowi czy Panikowi zeby juz nie sciagasz z za granicy bezwartosciowych graczy ktorzy nie mieszcza sie w swoich druzynach w pierwszym skladzie.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6786 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 10:30

  YaReK napisał:  

  Szołn napisał:  

W kwestii wątku rasistowskiego - jeżeli ktoś nienawidzi czarnego tylko dlatego że jest czarny (a na tym przecież polega rasizm, segregacja rasowa), to taka osoba jest osobą ograniczoną umysłowo. Czyli debilem. Zdecydowanie wolałbym żyć w jednym kraju z milionową grupą pożytecznych społeczeństwu czarnych, niż z milionową grupą białych nierobów, cwaniaczków i jełopów.



A ja napisze tak, nie jestem resistą (choć niezbyt odpowiada mi widok czarnego), ale za to jestem antysemitą i wg mnie takie pierdolenie jak wyzej to jest wlasnie debilizm, bo ludzie maja bzika i rozne fazy sobie wymyslają, w rozne zeczy wierzą i to jest ich sprawa (oczywiście jesli nie jest to cos w rodzaju pedalstwa czy pedofilstwa bo to jest wynaturzenie)




Nastepny. Napewno nie widzial zyda na oczy a jest antysemita. Oto wlasnie Polska!


WYCHOWANY NA POGONI
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7222 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 10:44

  Praga Płd napisał:  
Nastepny. Napewno nie widzial zyda na oczy a jest antysemita. Oto wlasnie Polska!


Miejsce Polska, system samowolka,cel to forsa, w tym kwi sekret, biore co los da, życie made in Polska, to jest moje miejsce, bo kocham to miejsce!

chyba to tak szlo, heh


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

***




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 10:47

  Pionas napisał:  
W kwestii czarnuchow to osobiscie nie lubie czarnuchow z tego wzgledu ze za malolata zostalem bez powodu pobity i ponizony przez bambusow za to ze jestem Polakiem( syt. dziala sie w Hamburgu ).



Był powód,to była zemsta za Amsterdam bo tam się wszystko zaczeło. Na placu zabaw był drewniany pociąg i małe bambusy opanowały lokomotywe,Holendrzy niezbyt mogli im dać rade,ale wpadłem z bratem i ich ''rozpędziliśmy'',teraz murzyni mają to za złe Polakom i stąd ten atak na ciebie w Hamburgu... :P


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 10:52

  Praga Płd napisał:  

  YaReK napisał:  

  Szołn napisał:  

W kwestii wątku rasistowskiego - jeżeli ktoś nienawidzi czarnego tylko dlatego że jest czarny (a na tym przecież polega rasizm, segregacja rasowa), to taka osoba jest osobą ograniczoną umysłowo. Czyli debilem. Zdecydowanie wolałbym żyć w jednym kraju z milionową grupą pożytecznych społeczeństwu czarnych, niż z milionową grupą białych nierobów, cwaniaczków i jełopów.



A ja napisze tak, nie jestem resistą (choć niezbyt odpowiada mi widok czarnego), ale za to jestem antysemitą i wg mnie takie pierdolenie jak wyzej to jest wlasnie debilizm, bo ludzie maja bzika i rozne fazy sobie wymyslają, w rozne zeczy wierzą i to jest ich sprawa (oczywiście jesli nie jest to cos w rodzaju pedalstwa czy pedofilstwa bo to jest wynaturzenie)




Nastepny. Napewno nie widzial zyda na oczy a jest antysemita. Oto wlasnie Polska!




a jak Ci powiem ze widzialem...jak Ci podam przyklady dlaczego nienawidze zydow ktorzy zamiast wdziecznosci za ratowanie im dupy w czasie wojny twierdza ze najwieksza krzywde im zrobili wtedy Polacy,a potem stanowiac wiekszosc w partiach komunistycznych zwiazku radzieckiego przyczynili sie do tego ze duza czesc Europy znajdowlaa sie pod jarzmem komunistow to co powiesz?? pozcytaj rowniez historie i posluchaj tego co oni mowia o nas...a zapewniam Cie ze bedziesz conajmniej zniesmaczony...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 11:18
Według mnie trzeba rozróżnić dwie sprawy- kolorowych na co dzień i kolorowych na boisku.
Nie trzeba lubić np.czarnych ale jak grają dla naszej drużyny i się starają to nieodpowiednie wydaje mi się ich bluzganie tylko dlatego, że mają inny kolor skóry.
Przecież nie trzeba się z nimi bratać czy chodzić po meczu na piwo.

Był już tu temat dotyczący zachowania kibiców wobec kolorowych a dokładnie kibiców Korony, pod znamiennym tytułem "Wiochmeni... .." czy coś takiego.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6786 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 12:07

  Ekipant napisał:  

  Praga Płd napisał:  

  YaReK napisał:  

  Szołn napisał:  

W kwestii wątku rasistowskiego - jeżeli ktoś nienawidzi czarnego tylko dlatego że jest czarny (a na tym przecież polega rasizm, segregacja rasowa), to taka osoba jest osobą ograniczoną umysłowo. Czyli debilem. Zdecydowanie wolałbym żyć w jednym kraju z milionową grupą pożytecznych społeczeństwu czarnych, niż z milionową grupą białych nierobów, cwaniaczków i jełopów.



A ja napisze tak, nie jestem resistą (choć niezbyt odpowiada mi widok czarnego), ale za to jestem antysemitą i wg mnie takie pierdolenie jak wyzej to jest wlasnie debilizm, bo ludzie maja bzika i rozne fazy sobie wymyslają, w rozne zeczy wierzą i to jest ich sprawa (oczywiście jesli nie jest to cos w rodzaju pedalstwa czy pedofilstwa bo to jest wynaturzenie)




Nastepny. Napewno nie widzial zyda na oczy a jest antysemita. Oto wlasnie Polska!




a jak Ci powiem ze widzialem...jak Ci podam przyklady dlaczego nienawidze zydow ktorzy zamiast wdziecznosci za ratowanie im dupy w czasie wojny twierdza ze najwieksza krzywde im zrobili wtedy Polacy,a potem stanowiac wiekszosc w partiach komunistycznych zwiazku radzieckiego przyczynili sie do tego ze duza czesc Europy znajdowlaa sie pod jarzmem komunistow to co powiesz?? pozcytaj rowniez historie i posluchaj tego co oni mowia o nas...a zapewniam Cie ze bedziesz conajmniej zniesmaczony...



Historie zydow na terenach obecnej Polski znam bardzo dobrze poczawszy od wieku XIII kiedy Polska przyjmowała z otwartymi ramionami tych ludzi. Jesli chodzi o wdziecznosc to zaden inny narod nie jest tak wdzieczny ludziom za pomoc i uratowanie zycia podczas drugiej wojny swiatowej jak Zydzi. Jednym z dowodow jest stworzony dawno instytut Yad Vashem.Najwiekszy odsetek ludzi nagrodzonych tytulem "Sprawiedliwy"stanowia wlasnie Polacy.Nie wiem czy wiesz ale Judaizm znaczy dokladnie"jeśli człowiek niszczy jedno życie, to jest tak, jak gdyby zniszczył cały świat. A jeśli człowiek ratuje jedno życie, to jest tak, jak gdyby uratował cały świat".Poczytaj sobie troche na ten temat.Poczytaj rowniez dobre ksiazki (a nie nasaczone nacjonalizmem i zacietrzewieniem) na temat zydow w koministycznych partiach w Europie Wschodniej (np historie dwoch braci)Nie wpsomnie juz o wielu wspanialych ludziach urodzonych w PL pokroju Marka Edelmana. Troche obiektywizmu kolego.

Ostatnio edytowany przez: Praga Płd, 25 listopada 2005, 12:25 [1 raz(y)]


WYCHOWANY NA POGONI
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 12:25

  Praga Płd napisał:  

Historie zydow na terenach obecnej Polski znam bardzo dobrze poczawszy od wieku XIII kiedy Polska przyjmowała z otwartymi ramionami tych ludzi. Jesli chodzi o wdziecznosc to zaden inny narod nie jest tak wdzieczny ludziom za pomoc i uratowanie zycia podczas drugiej wojny swiatowej jak Zydzi. Jednym z dowodow jest stworzony dawno instytut Yad Vashem.Najwiekszy odsetek ludzi nagrodzonych tytulem "Sprawiedliwy"stanowia wlasnie Polacy.Nie wiem czy wiesz ale Judaizm znaczy dokladnie"jeśli człowiek niszczy jedno życie, to jest tak, jak gdyby zniszczył cały świat. A jeśli człowiek ratuje jedno życie, to jest tak, jak gdyby uratował cały świat".Poczytaj sobie troche na ten temat.Poczytaj rowniez dobre ksiazki (a nie nasaczone nacjonalizmem i zacietrzewieniem) na temat zydow w koministycznych partiach w Europie Wschodniej.Nie wpsomnie juz o wielu wspanialych ludziach urodzonych w PL pokroju Marka Edelmana. Troche obiektywizmu kolego.



... po prostu jestes jude ....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6786 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 12:30

  malolat_ps napisał:  

  Praga Płd napisał:  

Historie zydow na terenach obecnej Polski znam bardzo dobrze poczawszy od wieku XIII kiedy Polska przyjmowała z otwartymi ramionami tych ludzi. Jesli chodzi o wdziecznosc to zaden inny narod nie jest tak wdzieczny ludziom za pomoc i uratowanie zycia podczas drugiej wojny swiatowej jak Zydzi. Jednym z dowodow jest stworzony dawno instytut Yad Vashem.Najwiekszy odsetek ludzi nagrodzonych tytulem "Sprawiedliwy"stanowia wlasnie Polacy.Nie wiem czy wiesz ale Judaizm znaczy dokladnie"jeśli człowiek niszczy jedno życie, to jest tak, jak gdyby zniszczył cały świat. A jeśli człowiek ratuje jedno życie, to jest tak, jak gdyby uratował cały świat".Poczytaj sobie troche na ten temat.Poczytaj rowniez dobre ksiazki (a nie nasaczone nacjonalizmem i zacietrzewieniem) na temat zydow w koministycznych partiach w Europie Wschodniej.Nie wpsomnie juz o wielu wspanialych ludziach urodzonych w PL pokroju Marka Edelmana. Troche obiektywizmu kolego.



... po prostu jestes jude ....



I o czym tu z Toba rozmawiac.


WYCHOWANY NA POGONI
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: Puchar Polski - 25/11/2005 14:44
to jest puchar Polski w piłce nożnej czy też może w dziedzinie "czarnuchów & stuff" ? ...

proponuje Wam chłopaki przenieść się z tym tematem do Hyde Parku. osobiście uważam, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie, a jeśli chcecie już dyskutować o takich sprawach to przynajmniej starajcie się nawzajem nie obrażać - w końcu coś nas jednak łączy...

Pozdrawiam


lol
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005